Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. komornika jeszcze nie mamy ale notariusza i owszem!:eviltong::evil_lol:
  2. [quote name='andzelika1952']Niestety nie mamy pewności . Dopóki nie dostaniemy namiarów na tych ludzi to nic nie jest pewne. Podobno właśnie tam mieszkają. A może to zupełnie ktoś inny ? Kobieta ta wraca z wczasów 31 .07 to będziemy coś więcej wiedzieć . Jeśli to będzie jednak Hera to koniecznie trzeba jej zmienić właściciela.[/quote] jeśli to się okaże że to własnie herunia to czy możecie ją natychmiast odebrać?
  3. sekretarka kasjerki już wysyła pw ;):evil_lol:
  4. kana to bierz ją! będziesz miała siostrzyczki niedoli...
  5. ale z nich wszystkich śliczności:-(tylko jak im pomóc?
  6. dzięki iv, rozliczenia będzie robiła ab-agnieszka.
  7. no powinien, powinien...tylko to chyba taki prosty facet...wet powiedział że jak jesteśmy w unii to nie mają prawa usypiać psów:crazyeye: i chyba facet uwierzył z tego co zrozumiałam:roll:
  8. chyba w szczecinie mieli kota.(albo ja też się pogubiłam:oops: ale na pewno szczecin odpadł)
  9. ulka 18 -30 zł miesięcznie kluska4 -10zł miesięcznie doddy -20zł miesięcznie mosii -30zł miesięcznie (przez pół roku) grażyna n. -10zł miesięcznie pinkmoon -10zł miesięcznie iv_ - 10zł miesięcznie (przez pół roku) --------------------------------------------------------------------- razem: 120zł brakuje 280zł [SIZE=3]dziękuję iv!
  10. snuszkak, po pierwsze nie oskarżam, tylko zadaję pytania bo mnie gnębią. po drugie to zaczynam się trochę gubić w tym bo piszesz, że schronisko może samo wydawac sobie psy bez waszej zgody a z drugiej strony chcecie spisywać wy z anią umowe na dixona...trochę w tym mało konsekwencji jak dla mnie i dlatego pytam bo chcę mieć jasność jak to jest naprawdę. od sprawy dragusia, za którą nie było ani słowa wyjaśnienia z waszej strony mam wrażenie ze każdą wypowiedź i pytanie traktujecie jak atak.chyba sporo osób oczekiwało choć słowa wyjaśnienia, nie doczekaliśmy się.
  11. rozmawiałam z panią...pani ma rocznego astka więc odpada ale jej znajomy też by go chciał .....ma w kojcu umierającego 19 letniego psa, KTÓREGO ICH WIEJSKI WET NIE CHCIAŁ UŚPIĆ, CHOĆ PODOBNO PIES LEżY, NIE JE, NIE PIJE :angryy: fobosa pan chce do domu. mam mieszane uczucia, pani będzie wieczorem jeszcze dzwonić na numer z aukcji.
  12. ulka 18 -30 zł miesięcznie kluska4 -10zł miesięcznie doddy -20zł miesięcznie mosii -30zł miesięcznie (przez pół roku) grażyna n. -10zł miesięcznie pinkmoon -10zł miesięcznie --------------------------------------------------------------------- razem: 110zł brakuje 290zł [SIZE=3]dziękuję pinkmoon!:multi: sporo jeszcze brakuje...nie uzbieramy z samych bazarków reszty, musi być więcej deklaracji.:shake:
  13. na numer podany w aukcji próbuje się dodzwonić pani w sprawie fobosa. odbiera kobieta i mówi że córki nie ma w domu....czy można prosić o bezpośredni numer do opiekunki fobosa?
  14. o kurcze! SZOK!!! a będą zdjęcia? nie mogę go sobie w tramwaju wyobrazić. pewnie mieli dookoła siebie duuuużo miejsca żeby usiąść:evil_lol:
  15. [quote name='randall']Nie można było uratować NEO? Sa jeszcze jakieś bullowate bidy w potrzebie? taaak, jest kilka...zerknij tu: http://www.dogomania.pl/forum/f28/bulowate-do-adopcji-jeden-watek-dla-wszystkich-aktualizacje-str-1-post-1-2-5-8-a-22803/?highlight=bulowate+adopcji
  16. to prawdziwa wojna! mariamc, czy możemy liczyć na zdjęcia naszego cukiereczka?:cool3::cool3::cool3:
  17. jaki szkielecik!:-o zdjęcie z kwietnia: zdjęcie dzisiejsze: według mnie wygląda dużo gorzej niż w kwietniu! mam wrażenie że sierści ma jeszcze mniej! czy on przez cały czas był leczony czy nie? jeśli tak to dlaczego wygląda gorzej?
  18. niemożliwe ma to uszko!:loveu::evil_lol:
  19. dziękuje ci ze w końcu pozbyłaś się tego małego-piskliwego, które chodziło po jej podwórku!:evil_lol:
  20. i co z tą ciążą???? wyjaśniło się już coś? nie daje mi spokoju jedno...dlaczego państwo nie byli pouczeni przy adopcji, że jak się bierze psa i sukę to trzeba je wysterylizować/wykastrować..... a może byli ale się nie zastosowali? kurcze, całe szczęście że w końcu ta wizyta się odbyła. czy ktoś tej sterylki dopilnuje?to były psiaki fundacyjne-tak jak dixon, tak?czy fundacja będzie jakoś działać, by zapobiec rozmnożeniu?
  21. mam nadzieję ze całkiem lekami się ją wyleczy i obejdzie się bez operacji. ja lecterowi też muszę zbadać oczęta bo od paru dni strasznie mu ropieją.
×
×
  • Create New...