-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
biedny fobos:-(
-
Ambo trzy lata w schronie - Ambo za TM.
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
komornika jeszcze nie mamy ale notariusza i owszem!:eviltong::evil_lol: -
[quote name='andzelika1952']Niestety nie mamy pewności . Dopóki nie dostaniemy namiarów na tych ludzi to nic nie jest pewne. Podobno właśnie tam mieszkają. A może to zupełnie ktoś inny ? Kobieta ta wraca z wczasów 31 .07 to będziemy coś więcej wiedzieć . Jeśli to będzie jednak Hera to koniecznie trzeba jej zmienić właściciela.[/quote] jeśli to się okaże że to własnie herunia to czy możecie ją natychmiast odebrać?
-
Ambo trzy lata w schronie - Ambo za TM.
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
sekretarka kasjerki już wysyła pw ;):evil_lol: -
Ambo trzy lata w schronie - Ambo za TM.
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
na spółkę z tobą:loveu: -
DIABLO MIX AMSTAFF ze schroniska w Wołominie - już bezpieczny :)
agaga21 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
kana to bierz ją! będziesz miała siostrzyczki niedoli... -
DIABLO MIX AMSTAFF ze schroniska w Wołominie - już bezpieczny :)
agaga21 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
ale z nich wszystkich śliczności:-(tylko jak im pomóc? -
Ambo trzy lata w schronie - Ambo za TM.
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
i zarazem kasjerka:evil_lol: -
Ambo trzy lata w schronie - Ambo za TM.
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dzięki iv, rozliczenia będzie robiła ab-agnieszka. -
no powinien, powinien...tylko to chyba taki prosty facet...wet powiedział że jak jesteśmy w unii to nie mają prawa usypiać psów:crazyeye: i chyba facet uwierzył z tego co zrozumiałam:roll:
-
Ambo trzy lata w schronie - Ambo za TM.
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ulka 18 -30 zł miesięcznie kluska4 -10zł miesięcznie doddy -20zł miesięcznie mosii -30zł miesięcznie (przez pół roku) grażyna n. -10zł miesięcznie pinkmoon -10zł miesięcznie iv_ - 10zł miesięcznie (przez pół roku) --------------------------------------------------------------------- razem: 120zł brakuje 280zł [SIZE=3]dziękuję iv! -
snuszkak, po pierwsze nie oskarżam, tylko zadaję pytania bo mnie gnębią. po drugie to zaczynam się trochę gubić w tym bo piszesz, że schronisko może samo wydawac sobie psy bez waszej zgody a z drugiej strony chcecie spisywać wy z anią umowe na dixona...trochę w tym mało konsekwencji jak dla mnie i dlatego pytam bo chcę mieć jasność jak to jest naprawdę. od sprawy dragusia, za którą nie było ani słowa wyjaśnienia z waszej strony mam wrażenie ze każdą wypowiedź i pytanie traktujecie jak atak.chyba sporo osób oczekiwało choć słowa wyjaśnienia, nie doczekaliśmy się.
-
rozmawiałam z panią...pani ma rocznego astka więc odpada ale jej znajomy też by go chciał .....ma w kojcu umierającego 19 letniego psa, KTÓREGO ICH WIEJSKI WET NIE CHCIAŁ UŚPIĆ, CHOĆ PODOBNO PIES LEżY, NIE JE, NIE PIJE :angryy: fobosa pan chce do domu. mam mieszane uczucia, pani będzie wieczorem jeszcze dzwonić na numer z aukcji.
-
Ambo trzy lata w schronie - Ambo za TM.
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ulka 18 -30 zł miesięcznie kluska4 -10zł miesięcznie doddy -20zł miesięcznie mosii -30zł miesięcznie (przez pół roku) grażyna n. -10zł miesięcznie pinkmoon -10zł miesięcznie --------------------------------------------------------------------- razem: 110zł brakuje 290zł [SIZE=3]dziękuję pinkmoon!:multi: sporo jeszcze brakuje...nie uzbieramy z samych bazarków reszty, musi być więcej deklaracji.:shake: -
na numer podany w aukcji próbuje się dodzwonić pani w sprawie fobosa. odbiera kobieta i mówi że córki nie ma w domu....czy można prosić o bezpośredni numer do opiekunki fobosa?
-
Przepiękny Kaukaz skrzywdzony przez ludzi - ZNOWU potrzebuje pomocy!
agaga21 replied to Soema's topic in Już w nowym domu
o kurcze! SZOK!!! a będą zdjęcia? nie mogę go sobie w tramwaju wyobrazić. pewnie mieli dookoła siebie duuuużo miejsca żeby usiąść:evil_lol: -
amstaffka z drożdżycą-kto dorzuci PLN na hotel i leczenie
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
to prawdziwa wojna! mariamc, czy możemy liczyć na zdjęcia naszego cukiereczka?:cool3::cool3::cool3: -
Ast i Leonbergerka w jednym kojcu w gnoju-> MAJĄ DOMY!!!
agaga21 replied to hanek's topic in Już w nowym domu
niemożliwe ma to uszko!:loveu::evil_lol: -
Poznań - Dog Argentyński - Biała odeszła za TM
agaga21 replied to GoniaP's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dziękuje ci ze w końcu pozbyłaś się tego małego-piskliwego, które chodziło po jej podwórku!:evil_lol: -
i co z tą ciążą???? wyjaśniło się już coś? nie daje mi spokoju jedno...dlaczego państwo nie byli pouczeni przy adopcji, że jak się bierze psa i sukę to trzeba je wysterylizować/wykastrować..... a może byli ale się nie zastosowali? kurcze, całe szczęście że w końcu ta wizyta się odbyła. czy ktoś tej sterylki dopilnuje?to były psiaki fundacyjne-tak jak dixon, tak?czy fundacja będzie jakoś działać, by zapobiec rozmnożeniu?
-
Poznań - Dog Argentyński - Biała odeszła za TM
agaga21 replied to GoniaP's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
mam nadzieję ze całkiem lekami się ją wyleczy i obejdzie się bez operacji. ja lecterowi też muszę zbadać oczęta bo od paru dni strasznie mu ropieją.