Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. no tak, i jeszcze chrapie i nosem trąca by ją głaskać i robi strasznie smutne miny jak się ją zostawia w hotelu...takie, że nawet starej wyjadaczce-takiej jak ab-agnieszka, serce pęka!:placz:
  2. kana, na allegro jest streszczenie: [URL="http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=699382004"]AMSTAFF-kto pokocha grubiutką, samotną Maję? (699382004) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.[/URL] sunia przebywa teraz w hoteliku, ostatnio miała operacj,ę(jeszcze w schronisku robioną). nie toleruje zwierząt , do ludzi super, lubi zjadać drzwi łazienkowe;) gdy ją si ę w łazience zamknie:evil_lol:. dzięki że się pojawiłaś:loveu: [B]edit:[/B] hmmm...właśnie przejrzałam allegro i wiecie co....tam nie ma praktycznie nic o majeczce!:crazyeye: przydał by się nowy tekst!
  3. strasznie smutno się na nią patrzy....:-(
  4. [quote name='Martusia7']Więc niecierpliwie czekamy na piątek :razz:[/quote] a ja t0 się chyba tego piątku nie doczekam! :evil_lol: aniu, trzymam kciuki, by twoja zgraja zaakceptowała tinkę.
  5. dopiero teraz zauważyłam! dziękuję!!!:loveu: ulka 18 -30 zł miesięcznie kluska4 -10zł miesięcznie doddy -20zł miesięcznie mosii -30zł miesięcznie (przez pół roku) grażyna n. -10zł miesięcznie --------------------------------------------------------------------- razem: 100zł brakuje 300zł
  6. pani grażyna z naszej klasy daje 10zł miesięcznie
  7. [quote name='andzelika1952']Może my jako TOZ coś pomożemy. Proszę o adres właścicieli Hery. Była tutaj mowa o hotelu , coś nam to mówi.[/quote] [B][SIZE=5]czy ktoś się odezwał do andzeliki???????[/SIZE][/B]
  8. a co u togo? w wakacje miał mieć codziennie prawie spacery a tu taka cisza...:shake:
  9. niesamowita przemiana! ryjek roześmiany, rozbrykane psisko!:loveu: trzymam kciuki za domek!
  10. [quote name='fioneczka']znając bzika Agnieszki na punkcie posłanek wiem że jest extra ... ale co Vegusia na to ???[/quote] my chcemy zdjęcia vegi w nowym posłanku!!:evil_lol:
  11. [quote name='kamilqax95x']mogła bym się kłócić co do tego ale po co :P nie jestem taka :D jest dużo ras stróżujących z krótką sierścią : Rottweiler, BulMastif i Mastif Angielski (??) , Pitbul, Amstaff, Bokser, Buldog Angielski i Amerykański, Bulterier, Ca De Bou(tak to się pisze ???), Doberman, Dog Niemiecki i Argentyński a i kanaryjski, Fila Brasileiro, Tosa Inu i kilka innych na pewno ;)[/quote] kamilka, wracaj do szkoły bo widzę, że nudzi ci się w wakacje i głupoty wymyślasz:evil_lol:
  12. OJ CIOTKI, CIOTKI! kochane jesteście:loveu: musimy troszeczkę pomóc majeczce odnaleźć szczęście!
  13. [quote name='ania z poznania']No a ja??? Razem z Baronkiem!!![/quote] aniu, ty ostatnio jej wyróżniłaś, teraz pozwólmy cioteczce agusi na ta przyjemność:evil_lol: baronka wyróżnię w twoim imieniu jak mu się obecne allegro skończy;)
  14. [quote name='agnieszka32']No nie mogę się powstrzymać taką mam ochotę :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] :evil_lol:no dobra, dobra...jak już tak chcesz to proszę: [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=699382004]AMSTAFF-kto pokocha grubiutką, samotną Maję? (699382004) - Aukcje internetowe Allegro[/url] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:dziękuję kochana!
  15. kto ma ochotę wyróżnić majeczce allegro?:cool3::cool3::cool3:
  16. [quote name='kanna']kurcze ...to super pies....radosny, garnący się do ludzi... a nie wiem czy wiecie , że ulubiona zabawą oskara jest plumpanie się w strumieniu wody:evil_lol:....widziałam jak ta małpa skakała jak szalona w bryzgach wody z węża... a bawił się przy tym setnie:evil_lol:[/quote] moje psisko jak się go niechcący pryśnie wężem ogrodowym odrobinkę, idzie obrażony się schować :evil_lol:
  17. [quote name='agnieszka32']Sąsiedzi to tylko czekają, co jeszcze Fiodor ukradnie i mówią mi, że dla nich to jest niezłe widowisko jak za nim gonię - obserwowali mnie jak go goniłam, a on uciekał z poduszką, później z miską, doniczką, wiaderkiem z Castoramy :evil_lol:, no a na końcu ta konewka - mieli ubaw :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] aga, tylko daj znać wcześniej jak będzie odcinek śmiechu warte z tobą i fiodorem w roli głównej!(z ukrytej kamery sąsiadów):evil_lol:
  18. [quote name='agnieszka32']To my dziękujemy :loveu:[/quote] tak, tak:evil_lol::evil_lol:
  19. :evil_lol::evil_lol::evil_lol: konewka bosko przerobiona! aga, już sobie wyobrażam tą scenkę jak ganiasz za fiodorkiem a on z konewką...:roflt:
  20. aga, wniosek jest taki że możesz adoptować maleńką sunie!!! zdjęcia super! jak wam się udało znaleźć takie odludzie latem nad jeziorkiem żeby psiaki wykąpać?
  21. [quote name='iwona213']nie wiem czy aga juz prosiła agage21 ....................[/quote] :evil_lol: prosiła, prosiła ;) [URL="http://tiny.pl/hhdws"][IMG]http://i27.tinypic.com/sb6ahk.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/hhdws"][IMG]http://i29.tinypic.com/303bj8o.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/hhdws"][IMG]http://i27.tinypic.com/50fdhs.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/hhdws"][IMG]http://i25.tinypic.com/2u3upw5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/hhdws"][IMG]http://i25.tinypic.com/hwz3iw.jpg[/IMG][/URL] podlinkowane!
  22. [quote name='ania z poznania']Nie, nie chcą, jeżeli okaże się, że jest w ciązy rzeczywiście to będzie zabieg.................. Tak słodkiej suni dawno nie spotkałam.[/quote] to całe szczęście! jest w ciąży czy nie, zabieg i tak powinien być zrobiony...nie było by dobrze, by przy następnej cieczce okazało się że ciąża jednak jest jeśli teraz nawet jej nie ma. cieszę się że poza tym wszystko u nich dobrze i mają kochający domek!:multi:
×
×
  • Create New...