-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
kana, na allegro jest streszczenie: [URL="http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=699382004"]AMSTAFF-kto pokocha grubiutką, samotną Maję? (699382004) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.[/URL] sunia przebywa teraz w hoteliku, ostatnio miała operacj,ę(jeszcze w schronisku robioną). nie toleruje zwierząt , do ludzi super, lubi zjadać drzwi łazienkowe;) gdy ją si ę w łazience zamknie:evil_lol:. dzięki że się pojawiłaś:loveu: [B]edit:[/B] hmmm...właśnie przejrzałam allegro i wiecie co....tam nie ma praktycznie nic o majeczce!:crazyeye: przydał by się nowy tekst!
-
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
agaga21 replied to ewab's topic in Już w nowym domu
strasznie smutno się na nią patrzy....:-( -
Wyrzucił ją z 2piętra dobił jej dzieci. MA JUŻ RAJ NA ZIEMI:)
agaga21 replied to Ada_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Martusia7']Więc niecierpliwie czekamy na piątek :razz:[/quote] a ja t0 się chyba tego piątku nie doczekam! :evil_lol: aniu, trzymam kciuki, by twoja zgraja zaakceptowała tinkę. -
Ambo trzy lata w schronie - Ambo za TM.
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dopiero teraz zauważyłam! dziękuję!!!:loveu: ulka 18 -30 zł miesięcznie kluska4 -10zł miesięcznie doddy -20zł miesięcznie mosii -30zł miesięcznie (przez pół roku) grażyna n. -10zł miesięcznie --------------------------------------------------------------------- razem: 100zł brakuje 300zł -
Ambo trzy lata w schronie - Ambo za TM.
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
pani grażyna z naszej klasy daje 10zł miesięcznie -
[quote name='kamilqax95x']mogła bym się kłócić co do tego ale po co :P nie jestem taka :D jest dużo ras stróżujących z krótką sierścią : Rottweiler, BulMastif i Mastif Angielski (??) , Pitbul, Amstaff, Bokser, Buldog Angielski i Amerykański, Bulterier, Ca De Bou(tak to się pisze ???), Doberman, Dog Niemiecki i Argentyński a i kanaryjski, Fila Brasileiro, Tosa Inu i kilka innych na pewno ;)[/quote] kamilka, wracaj do szkoły bo widzę, że nudzi ci się w wakacje i głupoty wymyślasz:evil_lol:
-
[quote name='agnieszka32']No nie mogę się powstrzymać taką mam ochotę :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] :evil_lol:no dobra, dobra...jak już tak chcesz to proszę: [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=699382004]AMSTAFF-kto pokocha grubiutką, samotną Maję? (699382004) - Aukcje internetowe Allegro[/url] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:dziękuję kochana!
-
Ast i Leonbergerka w jednym kojcu w gnoju-> MAJĄ DOMY!!!
agaga21 replied to hanek's topic in Już w nowym domu
[quote name='kanna']kurcze ...to super pies....radosny, garnący się do ludzi... a nie wiem czy wiecie , że ulubiona zabawą oskara jest plumpanie się w strumieniu wody:evil_lol:....widziałam jak ta małpa skakała jak szalona w bryzgach wody z węża... a bawił się przy tym setnie:evil_lol:[/quote] moje psisko jak się go niechcący pryśnie wężem ogrodowym odrobinkę, idzie obrażony się schować :evil_lol: -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
agaga21 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='agnieszka32']Sąsiedzi to tylko czekają, co jeszcze Fiodor ukradnie i mówią mi, że dla nich to jest niezłe widowisko jak za nim gonię - obserwowali mnie jak go goniłam, a on uciekał z poduszką, później z miską, doniczką, wiaderkiem z Castoramy :evil_lol:, no a na końcu ta konewka - mieli ubaw :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] aga, tylko daj znać wcześniej jak będzie odcinek śmiechu warte z tobą i fiodorem w roli głównej!(z ukrytej kamery sąsiadów):evil_lol: -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
agaga21 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
ależ proszę bardzo! -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
agaga21 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
:evil_lol::evil_lol::evil_lol: konewka bosko przerobiona! aga, już sobie wyobrażam tą scenkę jak ganiasz za fiodorkiem a on z konewką...:roflt: -
Poznań - Dog Argentyński - Biała odeszła za TM
agaga21 replied to GoniaP's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
aga, wniosek jest taki że możesz adoptować maleńką sunie!!! zdjęcia super! jak wam się udało znaleźć takie odludzie latem nad jeziorkiem żeby psiaki wykąpać? -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
agaga21 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwona213']nie wiem czy aga juz prosiła agage21 ....................[/quote] :evil_lol: prosiła, prosiła ;) [URL="http://tiny.pl/hhdws"][IMG]http://i27.tinypic.com/sb6ahk.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/hhdws"][IMG]http://i29.tinypic.com/303bj8o.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/hhdws"][IMG]http://i27.tinypic.com/50fdhs.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/hhdws"][IMG]http://i25.tinypic.com/2u3upw5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/hhdws"][IMG]http://i25.tinypic.com/hwz3iw.jpg[/IMG][/URL] podlinkowane! -
[quote name='ania z poznania']Nie, nie chcą, jeżeli okaże się, że jest w ciązy rzeczywiście to będzie zabieg.................. Tak słodkiej suni dawno nie spotkałam.[/quote] to całe szczęście! jest w ciąży czy nie, zabieg i tak powinien być zrobiony...nie było by dobrze, by przy następnej cieczce okazało się że ciąża jednak jest jeśli teraz nawet jej nie ma. cieszę się że poza tym wszystko u nich dobrze i mają kochający domek!:multi: