-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
Wyrzucił ją z 2piętra dobił jej dzieci. MA JUŻ RAJ NA ZIEMI:)
agaga21 replied to Ada_'s topic in Już w nowym domu
to ja tylko pokażę wam jakiego dostałam od ani dziś mmsa:cool3: aniu, mam nadzieję że si ę nie pogniewasz, że ujawniam naszą korespondencję:evil_lol:;) [quote] Nowa córcia [IMG]http://i25.tinypic.com/2lx9e9h.jpg[/IMG] [/quote] -
Psiaki z Bandy Bogatynskiej ktore znalazy domy
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
mało postów zostawiłaś na psiaki w nowym domu :cool3: -
Wyrzucił ją z 2piętra dobił jej dzieci. MA JUŻ RAJ NA ZIEMI:)
agaga21 replied to Ada_'s topic in Już w nowym domu
no to tinka trafiła do raju!:multi::multi::multi: aniu, gratuluję nowej córuni!!!:loveu: -
Tara - 5 letnia amastafka na łańcuchu ... ma dom
agaga21 replied to Moniasek's topic in Już w nowym domu
biedactwo! nie dość że na łańcuchu:angryy: to jeszcze w kolczatce....jakie ona ma smutne oczy:-(:-( -
MAXIMUS - młody amstaffik JUŻ W NOWYM DOMU.... POZNAŃ
agaga21 replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
kolejny raz wystawiam aukcję a nowych zdjęć jak nie było tak nie ma:shake: nie ma też żadnych nowych wiadomości:mad: -
jeszcze niech przestanie sikać w domu i poszukamy mu domu najwspanialszego pod słońcem!:evil_lol:
-
[quote name='lolka']najgorsze że poprzedniej właścicielce tak się speszyło aby ją oddać że zrobiła to właściwie na własną ręką ...a mróffcia w sumie obiecała pilotowac sprawę....a teraz babka ryczy nad losem swojego psa , i jedyne co dobrego to fakt, że szuka na miejscu Dt dla suni [/quote] a dlaczego właściwie sunia straciła dom?
-
[quote name='lolka']kurcze nic nie wiem na ten temat:oops: miałam do niej zaufanie, na naszym wątku pomagała[/quote] zapraszam na wątek amstaffki ajsi [url]http://www.dogomania.pl/forum/f85/amstaffka-ajsi-stracila-dom-najpierw-schron-pozniej-hotel-ma-dom-125542/index37.html[/url] mróffcia okradła sunię...namotała sporo i się ulotniła...ciekawa lektura:angryy:
-
[IMG]http://i29.tinypic.com/2q1gnsy.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/xncf4j.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/mwwapg.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i25.tinypic.com/oa96rc.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/abm8ls.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/2nicu4m.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/23icljt.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/uu6aq.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i26.tinypic.com/264i8u9.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/28rhy84.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/169kxlj.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/jfhv8w.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/2rxff9z.jpg[/IMG]
-
Bullowate, staffordy, amstaffy - siedza w schronie!pomoz im!
agaga21 replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
[quote name='Karolcia_ko5'][B]Kolejny bull w Konińskim Schronisku[/B]. Jest jeszcze trochę przestraszony i trochę nieufny, ale daje się chociaż pogłaskać. Zdjęcia potem. (To ciemny, pręgowany stafford). :-([/quote][SIZE=1][COLOR=Gray]karolcia, chyba amstaff a nie stafford? stafford to skrót od staffordshire bull terier czyli od stafika ale chyba nie macie stafika w schronie?;)[/COLOR][/SIZE] -
KRAKÓW - szczeniak pręgowana PRIMA, POTRZEBA PIENIĘDZY NA OPERACJE !!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
o matko! i co tu robić?:placz: -
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
o boziu...biedne suczydło:shake: jedna z moich ulubienic:-( -
Ambo trzy lata w schronie - Ambo za TM.
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
to już szefowa musi się wypowiedzieć ale widzę że coś dziś na dogo mało zagląda:mad: jako asystentka:evil_lol:;) mogę powiedzieć, że miejsce jest ale deklaracji mało:shake: -
Cudna Amstaffka Gliwice-Ma Dom-Zamieszkala z cudnym Luisem
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
agacix, co tam u was?> kaśka-złosnica was nie zjadła?:razz: