Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. to ja tylko pokażę wam jakiego dostałam od ani dziś mmsa:cool3: aniu, mam nadzieję że si ę nie pogniewasz, że ujawniam naszą korespondencję:evil_lol:;) [quote] Nowa córcia [IMG]http://i25.tinypic.com/2lx9e9h.jpg[/IMG] [/quote]
  2. mało postów zostawiłaś na psiaki w nowym domu :cool3:
  3. :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[url]http://img132.imageshack.us/img132/7814/zmianarozmiarudscn4418.jpg[/url] łukasz tej naszej modelki podnieść nie może:evil_lol:
  4. :-(boże drogi...i za co tą sunię taki los spotkał?:-(:-(
  5. no to tinka trafiła do raju!:multi::multi::multi: aniu, gratuluję nowej córuni!!!:loveu:
  6. biedactwo! nie dość że na łańcuchu:angryy: to jeszcze w kolczatce....jakie ona ma smutne oczy:-(:-(
  7. kolejny raz wystawiam aukcję a nowych zdjęć jak nie było tak nie ma:shake: nie ma też żadnych nowych wiadomości:mad:
  8. [IMG]http://i27.tinypic.com/m9snqe.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/211udlz.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/11t35ns.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/2a4y06.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/205ut5d.jpg[/IMG]
  9. [IMG]http://i30.tinypic.com/2ur57i8.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/23iuv4g.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/10fbbxg.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/2nbgkmr.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/2q1w783.jpg[/IMG]
  10. [IMG]http://i29.tinypic.com/330a154.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/2vjcsae.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/rsbned.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/nqu048.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/16gbkao.jpg[/IMG]
  11. śliczności! czekamy na resztę zdjęć a ja się zaraz biorę za wstawianie fotek barona:cool3:
  12. jeszcze niech przestanie sikać w domu i poszukamy mu domu najwspanialszego pod słońcem!:evil_lol:
  13. [quote name='lolka']najgorsze że poprzedniej właścicielce tak się speszyło aby ją oddać że zrobiła to właściwie na własną ręką ...a mróffcia w sumie obiecała pilotowac sprawę....a teraz babka ryczy nad losem swojego psa , i jedyne co dobrego to fakt, że szuka na miejscu Dt dla suni [/quote] a dlaczego właściwie sunia straciła dom?
  14. [quote name='lolka']kurcze nic nie wiem na ten temat:oops: miałam do niej zaufanie, na naszym wątku pomagała[/quote] zapraszam na wątek amstaffki ajsi [url]http://www.dogomania.pl/forum/f85/amstaffka-ajsi-stracila-dom-najpierw-schron-pozniej-hotel-ma-dom-125542/index37.html[/url] mróffcia okradła sunię...namotała sporo i się ulotniła...ciekawa lektura:angryy:
  15. [quote name='MagdaH']Cholera, przecież trafiła do super domku:angryy::mad::angryy:[/quote]taaaa, wierzcie w to , co mówi mróffcia-oszustka, krętaczka i złodziejka:angryy: chora sytuacja:angryy:
  16. [quote name='lolka']na 99% właśnie Sindi została wczoraj znaleziona w lesie przywiązana do drzewa:onfire:[/quote] :crazyeye::angryy::placz:
  17. [IMG]http://i29.tinypic.com/2q1gnsy.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/xncf4j.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/mwwapg.jpg[/IMG]
  18. [IMG]http://i25.tinypic.com/oa96rc.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/abm8ls.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/2nicu4m.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/23icljt.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/uu6aq.jpg[/IMG]
  19. [IMG]http://i26.tinypic.com/264i8u9.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/28rhy84.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/169kxlj.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/jfhv8w.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/2rxff9z.jpg[/IMG]
  20. wieści dobre i niedobre...nadal jedna wielka niewiadoma. cieszę się, że teraz przynajmniej będziesz mogła księżniczkę rozpieszczać przysmakami:lol:
  21. [quote name='Karolcia_ko5'][B]Kolejny bull w Konińskim Schronisku[/B]. Jest jeszcze trochę przestraszony i trochę nieufny, ale daje się chociaż pogłaskać. Zdjęcia potem. (To ciemny, pręgowany stafford). :-([/quote][SIZE=1][COLOR=Gray]karolcia, chyba amstaff a nie stafford? stafford to skrót od staffordshire bull terier czyli od stafika ale chyba nie macie stafika w schronie?;)[/COLOR][/SIZE]
  22. o boziu...biedne suczydło:shake: jedna z moich ulubienic:-(
  23. to już szefowa musi się wypowiedzieć ale widzę że coś dziś na dogo mało zagląda:mad: jako asystentka:evil_lol:;) mogę powiedzieć, że miejsce jest ale deklaracji mało:shake:
  24. agacix, co tam u was?> kaśka-złosnica was nie zjadła?:razz:
×
×
  • Create New...