-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
Przecudny ROKO pojechal do Nowego Domu -Gliwice
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
[url=http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=705014742]AMSTAFF młody i piękny szuka domu (705014742) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.[/url] miniaturka powinna się do jutra zmienić na rokową (:evil_lol:), na razie może być widoczna dantejska (:hmmmm::evil_lol:) ponieważ zamieniłam allegro dantego, który znalazł dom, na roko.....hmmmm....chyba idę spać:roll: -
ale cuuuudo! asior:mad::mad::mad:dlaczego mi nie mówiłaś że domek dla dante się szykuje? ja mu dziś wznowiłam allegro.... wrzucę na jego miejsce tą sunię:razz: czy może ma już zrobioną aukcję?
-
DZIAŁKA- amstaffowata sunia koczująca na działkach..
agaga21 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
biedna psina..z pewnością zasłużyła na dobry domek a tu cisza:-( -
[quote name='agaga21']snuszkak, j[SIZE=3][B]ak wygląda sprawa sterylki aborcyjnej sue?[/B][/SIZE] to [SIZE=5][B]chyba już najwyższy czas?:razz:[/B][/SIZE] [B][SIZE=4]czy zrobicie coś w tym kierunku? a może sprawa już załatwiona?[/SIZE][/B]:cool3:[/quote] ponawiam swoje pytanie.:roll: mam nadzieję, że ta cisza nie oznacza, że sprawa ma przycichnąć....:shake:
-
Przecudny ROKO pojechal do Nowego Domu -Gliwice
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
jest fantastyczny!!!:loveu: nic więcej o nim nie wiadomo? jest już kastrowany? robić mu już allegro? -
Ambo trzy lata w schronie - Ambo za TM.
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dzięki! wysyłam ci pw:lol: -
Kajuniu :-(:-(:-( Czy dotarłeś bezpiecznie, kochany, po drabinie z bielutkich obłoków do tęczowej, świetlistej bramy? ...Uchylona, choć nie słychać Twych kroków. Wsuń łapeczkę w szparę - w tę niebieską, teraz główkę; widzisz most? – piękny pewnie! Nie bój się, podążaj jak ścieżką, drugi brzeg to Twój dom, choć beze mnie. No a ja, chociaż serce mi pęka, myślę tutaj o Tobie z uśmiechem, przecież wiem, kto na Ciebie tam czeka. Znam ich, wiedzą że idziesz. Już lepiej? Bądź szczęśliwy w tęczowej krainie, ja swą miłość Ci czasem podeślę, - zbieraj ją, gdy do Ciebie dopłynie, ale czasem odwiedź, choć we śnie. (autor nieznany)
-
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
asior, to jego pisanie może wynikać z dysleksji lub dysgrafii. nie koniecznie to prymityw. uśmiałam się z tych waszych maili: on: napalony na etne jak nie wiem! ty: zniecierpliwiona! myślę że to prosty chłopak, który strasznie polubił sunię i mu na niej zależy. zrób tą wizytę jak najszybciej, jeśli to dobry dom to po co etna ma dalej siedzieć na tym betonie? w domu może lepiej się poczuje. nie ma na co czekać. dodatkowym plusem jest to że chłopak ją odwiedza! ja jestem negatywnie nastawiona do młodych ludzi jeśli chodzi o adopcje ale tu POMIMO WSZYSTKO mam dobre przeczucia... -
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
zmieniłam trochę aukcję...teraz pewnie telefon całkiem umilknie albo....kogoś ta bida chwyci za serce(tak jak mnie:placz: ) [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=698920659]PIĘKNA SUNIA PIT BULL MŁODA DO ADOPCJI - KRAKÓW (698920659) - Aukcje internetowe Allegro[/url] -
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asior']Aguś.. ona ma zmiażdżoną miednicę.. nic z tym się nie da zrobić....[/quote] :placz::placz::placz: ale może jej się poprawić ten stan gdy będzie w ciepełku? ja nie wierzę patrząc na nią, że jej to nie boli, że ona nie cierpi:placz: -
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
no ale to już nie ma szansy się cofnąć? a jakaś operacja wchodzi w grę? -
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
:crazyeye:tak jej się pogorszyło a wet mówi że nic się na to nie poradzi????:crazyeye: no niemożliwe! przecież ona chodzi tragicznie!:placz::placz: przecież nie chodziła tak wcześniej, skąd takie pogorszenie??? -
[quote name='Alicja'][B][FONT=Arial]:razz: a może ON ma MARKO na imię :eviltong:[/FONT][/B][/quote] nie, nie! margo! no chyba że ja źle usłyszałam....ab-agnieszka musi nam powiedzieć ale ja jestem pewna że dostał babskie imię:evil_lol:.
-
no dokładnie!:evil_lol: to tak jakby suczkę nazwać BUREK:evil_lol::eviltong::eviltong:
-
no to już chyba ostatnia przeprowadzka MARGO (powiedzcie ciotki, czy imię MARGO nie jest bardziej "babskie"?:cool3::evil_lol: )
-
Amstaffy z Olsztyńskiego schroniska. Czekają na kochające domy.
agaga21 replied to Ania_i_Kropka's topic in Już w nowym domu
[url=http://nasza-klasa.pl/profile/19398638/gallery/album/2/261]Logowanie do nasza-klasa.pl[/url] jak będą zdjęcia i teksty to zrobię allegro.