-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
[quote name='ania z poznania'] Niestety, jest mały problem.................... Sue jest w ciąży, nie wiadomo tylko prawdziwej czy urojonej. Od trzech dni ma powiększone sutki, ociężała lekko jest. Państwo dostali namiar na mojego weterynarza.[/quote] czy w umowie adopcyjnej nie było warunku sterylizacji?:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: mam nadzieję że państwo nie chcą mieć szczeniaczków i cała sprawa skończy się szybką sterylką:angryy:
-
Mona w typie ast. Mistrzyni agility za TM.
agaga21 replied to kuba123's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
czy pan tomek jakoś ją do takiego zachowania sprowokował? w jakiej to było sytuacji? co on o tym myśli? -
przyjacielska Kropka w typie amstaffa- szukamy domu!
agaga21 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
dzięki wielkie jenny!już mi głupio podsyłać ci kolejne psiaki:oops: jak będę przeginać to napisz;):evil_lol: -
9-mies amstaff przywiązany w lesie MA KOCHANY DOM!!!
agaga21 replied to paros's topic in Już w nowym domu
i co teraz będzie z tym biedakiem?:-( -
Witaj w naszym życiu! Drago szczęśliwy w nowym domku!
agaga21 replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
ania, gdyby nie ty to co by było z tym psiakiem??? całe szczęście że na ciebie trafił! -
Witaj w naszym życiu! Drago szczęśliwy w nowym domku!
agaga21 replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i29.tinypic.com/2akabn6.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/295v192.jpg[/IMG] -
Nasza iskierka Tesia odeszła za TM... na szczęście kochana
agaga21 replied to doddy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
http://images8.fotosik.pl/67/f7c43ffc49fe9ade.jpg :eviltong: :eviltong: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: śliczności i jakie miny robi! -
Amstaffy z Olsztyńskiego schroniska. Czekają na kochające domy.
agaga21 replied to Ania_i_Kropka's topic in Już w nowym domu
:placz::placz::placz: biedne psiaki...wszystkie piękne!jak będą gotowe teksty i więcej zdjęć to mogę wystawić na allegro... -
9-mies amstaff przywiązany w lesie MA KOCHANY DOM!!!
agaga21 replied to paros's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marfi'] ps. po rozmowie z kilkoma behawiorystami i wetami wiadomo, że psy tej rasy muszą być same, bez innych psów, tym bardziej kotów :angryy:.[/quote] bzdura. zgodzę się że ta ocena dotyczyć może tego konkretnego psa ale nie ogólnie wszystkich psów tej rasy. tak czy owak psiak znów można powiedzieć stracił dach nad głową....:-( -
tora ma w końcu dom u kardoe?
-
amstaffka z drożdżycą-kto dorzuci PLN na hotel i leczenie
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
anastasia, dzięki za dorzucenie się :loveu:do cukiereczkowej skarpety;) -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
agaga21 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] ładne mialaś buciki :diabloti: [URL]http://images6.fotosik.pl/507/3fa62c138588a7c6.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/quote] może w końcu pańcia się nauczy, że BUTY SIĘ CHOWA DO SZAFKI:diabloti::diabloti: a listwa...no cóż...pewnie nie pasowała kolorystycznie do paneli albo po prostu psiaki stwierdziły, ze już najwyższy czas na remont:eviltong: -
przyjacielska Kropka w typie amstaffa- szukamy domu!
agaga21 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
niewiele tych ogłoszeń...ale allegro chyba ma stale odnawiane?:razz: -
amstaffka z drożdżycą-kto dorzuci PLN na hotel i leczenie
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='anastacia']Czy mogę dostać numer konta na które mogę wpłacić na leczenie cukiereczka?? Cieszę się, że dziewczynka będzie miała teraz już coraz lepiej ;) :multi: Czekam na fociaki i trzymam kciuki, że to jednak nie drożdżyca :([/quote] wysyłam ci pw -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
agaga21 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
[url]http://images6.fotosik.pl/507/3fa62c138588a7c6.jpg[/url] :crazyeye::crazyeye::crazyeye:a to wstręciuchy! od kiedy one niszczą w domu?ja byłam pewna, że są grzeczne jak same zostają. -
amstaffka z drożdżycą-kto dorzuci PLN na hotel i leczenie
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
nie, jeszcze nie wiadomo czy to drożdżyca. dopiero sunia zostanie zbadana i wtedy się dowiemy. miejmy nadzieję że jednak to coś innego, nie zakaźnego, np alergia. -
[quote name='Jenny19']Na stronce stowarzyszenia są zdjęcia Oskara w normalnej rozdzielczości: [URL="http://schronisko.prv.pl/"]Stowarzyszenie Przyjaciół Bezpańskich Zwierząt \"Cichy Kąt\"[/URL] Wejdź w psy do adopcji i odszukaj Oskara.;)[/quote] dzieki:loveu: jaki on boski!!!:loveu::loveu::loveu::loveu: [IMG]http://connectit.pl/%7Eorion/images/zoom/Oskar/viewsize/oskar_mich_003_min.jpg[/IMG] zrobiłam mu allegro: [url=http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=697640747]AMSTAFF -PECHOWIEC popada w obłęd w schronisku! (697640747) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.[/url] jeśli ktoś chciałby zasponsorować mu wyróżnienie to proszę o info:cool3::cool3:
-
9-mies amstaff przywiązany w lesie MA KOCHANY DOM!!!
agaga21 replied to paros's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kana']Kurde super!! :multi: A juz przekonałam TZ-ta na DT :P Rozumiem ze ruszamy z ogloszeniami :loveu:[/quote] kana:crazyeye:szukasz drugiego tymczasowicza?????:cool3::cool3::cool3::cool3: -
Puma - sunia AST wróciła z adopcji! Potrzebny DT lub DS!
agaga21 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
:evil_lol::evil_lol::evil_lol:no to czekamy na fotki spasionej ale i szczęśliwej pumki:multi::multi::multi: -
9-mies amstaff przywiązany w lesie MA KOCHANY DOM!!!
agaga21 replied to paros's topic in Już w nowym domu
oooo! to wspaniqale...mam nadzieję że dt stanie się ds:cool3: lub szybko znajdzie się inny ds jeśli to niemożliwe:evil_lol: