-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
Mloda astka zle znosi schronisku juz 2 raz w schronie prosi o domek
agaga21 replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
masz jeszcze jakieś jej zdjęcia? do ogłoszeń tekst z 1 postu? ma allegro?:cool3: -
Nasza ukochana Larunia już w nowym domu!!!! Trzymamy kciuki !!!!!
agaga21 replied to darunia-puma's topic in Już w nowym domu
wrrrrrrrrrrrrrr................już 3 razy mi się komp zawiesił jak chciałam tu napisać posta:angryy: chyba przez ilość zdjęć. w kazdym razie allegro nowe, wyróżnione ([B]wyróżnia agnieszka32[/B]), już teraz z poprawionymi namiarami na martę: [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=812631916]AMSTAFF -MIX sunia gaśnie w schronisku (812631916) - Aukcje internetowe Allegro[/url] -
kopiuję z niebieskiego: [QUOTE]Też się podłamałem. Był takim moim pupilem. Kopiowany, duży, z własnym zdaniem, na obserwacji po pogryzieniu właściciela. Dużo czasu spędzaliśmy razem. 10 miesięcy mieszkał w domu. W bloku. Przyjechał czyściutki, zadbany, wesoły. Przywitał się " zwijając w obwarzanek". Kilka miesięcy temu podobno warknął na dziecko znajomych.I to ma niby być powód oddania/ agresywny dla dzieci/. Właściciel widzę zmienił swój image.I chyba rozstał się z dziewczyną u której mieszkał pies.To chyba raczej to. Znowu pochodzimy na spacerki. Wydaje mi się że pies jest bardziej otwarty i zsocjalizowany niż był. Dobrze mu ten roczny pobyt w domu i dużym mieście zrobił. Ale to wstępne spostrzeżenia. Napiszę więcej i postaram się o nowe fotki.[/QUOTE]perro to też mój pierwszy ulubieniec :( trzeba zmienić tytuł i przenieść wątek do innego działu
-
Mloda astka zle znosi schronisku juz 2 raz w schronie prosi o domek
agaga21 replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
goskagoska, tak wam całkiem niedawno świetnie szły adopcje bullowatych, może i dla tej suni uda ci się fajny domek znaleźć ? -
Nasza ukochana Larunia już w nowym domu!!!! Trzymamy kciuki !!!!!
agaga21 replied to darunia-puma's topic in Już w nowym domu
lara miała mieć wyróżnione allegro od cioci agnieszki32 ale właśnie patrzę, że zapomniałam wyróżnić:oops: także aukcja się kończy za chwilę, następną wyróżnię. proszę o nowy tekst bo stary nieaktualny, namiary juz zmieniłam. zdjęcia dodane. [url=http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=801516111]AMSTAFF -MIX sunia gaśnie w schronisku (801516111) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.[/url] -
Nasza ukochana Larunia już w nowym domu!!!! Trzymamy kciuki !!!!!
agaga21 replied to darunia-puma's topic in Już w nowym domu
apbt sól, będzie więcej zdjęć? pytam bo chcę dodać do allegro i nie wiem czy czekać na resztę :cool3: -
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[quote name='DAGA1505']Bosze.....jaka piękna łudząco podobna do mojego Scobiego:crazyeye: Ech Etnuś co Ty tu jeszcze robisz?[/QUOTE] dochodzi do zdrówka po operacji;) -
mini astka/pittbulka z łancucha znalazla cieply domek:)
agaga21 replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lulka']nie zmierzylam bo mala byla tak obolala ze ledwo dalam rade obejrzec jej rane :shake:[/QUOTE] kurcze, nie dostała nic p. bólowego??? -
podmieniłam allegro suni, która poszła do adopcji, także miniaturka zmieni się w ciągu kilku godzin [url=http://aukcje.nasza-klasa.pl/show_item.php?item=799085161]Psie dziecko AMSTAFF mix szuka domu i szczęścia (799085161) nasza-klasa.pl - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy[/url]
-
robić allegro?
-
[quote name='edymon']Ma tez ogloszenie na forum amstaffow. Tutaj jeszcze jedno zdjecie, wiecej niestety nie mamy. [/QUOTE] warto dodać zdjęcie do allegro. komentarz zostawię dla siebie bo mi się nie chce już pisać co o tym wszystkim myślę.