Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. masz jeszcze jakieś jej zdjęcia? do ogłoszeń tekst z 1 postu? ma allegro?:cool3:
  2. to ja sobie cichutko poczekam do przyszłego tygodnia na aktualny tekst o suni....no chyba że ktoś wcześniej napisze:cool3::cool3:
  3. [B]jenny, bardzo ci dziękuję![/B] baron spędza mi sen z powiek, tak bardzo się o niego martwię! :shake:
  4. wrrrrrrrrrrrrrr................już 3 razy mi się komp zawiesił jak chciałam tu napisać posta:angryy: chyba przez ilość zdjęć. w kazdym razie allegro nowe, wyróżnione ([B]wyróżnia agnieszka32[/B]), już teraz z poprawionymi namiarami na martę: [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=812631916]AMSTAFF -MIX sunia gaśnie w schronisku (812631916) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  5. nie, no...rozbrajająca jest w tej piżamce :loveu:
  6. kopiuję z niebieskiego: [QUOTE]Też się podłamałem. Był takim moim pupilem. Kopiowany, duży, z własnym zdaniem, na obserwacji po pogryzieniu właściciela. Dużo czasu spędzaliśmy razem. 10 miesięcy mieszkał w domu. W bloku. Przyjechał czyściutki, zadbany, wesoły. Przywitał się " zwijając w obwarzanek". Kilka miesięcy temu podobno warknął na dziecko znajomych.I to ma niby być powód oddania/ agresywny dla dzieci/. Właściciel widzę zmienił swój image.I chyba rozstał się z dziewczyną u której mieszkał pies.To chyba raczej to. Znowu pochodzimy na spacerki. Wydaje mi się że pies jest bardziej otwarty i zsocjalizowany niż był. Dobrze mu ten roczny pobyt w domu i dużym mieście zrobił. Ale to wstępne spostrzeżenia. Napiszę więcej i postaram się o nowe fotki.[/QUOTE]perro to też mój pierwszy ulubieniec :( trzeba zmienić tytuł i przenieść wątek do innego działu
  7. Oj toguś, toguś...kto cię w końcu pokocha?
  8. goskagoska, tak wam całkiem niedawno świetnie szły adopcje bullowatych, może i dla tej suni uda ci się fajny domek znaleźć ?
  9. lara miała mieć wyróżnione allegro od cioci agnieszki32 ale właśnie patrzę, że zapomniałam wyróżnić:oops: także aukcja się kończy za chwilę, następną wyróżnię. proszę o nowy tekst bo stary nieaktualny, namiary juz zmieniłam. zdjęcia dodane. [url=http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=801516111]AMSTAFF -MIX sunia gaśnie w schronisku (801516111) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.[/url]
  10. [quote name='Kana'] W Bogatyni stosuje się metodę szkolenia "obrony" przy czym psiak nabiera pewności siebie. Może wlasnie tego tu brakuje? [/QUOTE] raczej sportowego rozruszania, wybiegania, wyskakania a na koniec wyciszania i posłuszeństwa a nie obrony:shake:
  11. allegro: [url=http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=812318313]NAJPIĘKNIEJSZY AMSTAFF NA ZIEMI-zły los wrócił (812318313) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.[/url] tekst na szybko, jak będzie nowy to zmienię oczywiście. jestem załamana:placz::placz::placz:
  12. apbt sól, będzie więcej zdjęć? pytam bo chcę dodać do allegro i nie wiem czy czekać na resztę :cool3:
  13. [quote name='DAGA1505']Bosze.....jaka piękna łudząco podobna do mojego Scobiego:crazyeye: Ech Etnuś co Ty tu jeszcze robisz?[/QUOTE] dochodzi do zdrówka po operacji;)
  14. [quote name='Lulka']nie zmierzylam bo mala byla tak obolala ze ledwo dalam rade obejrzec jej rane :shake:[/QUOTE] kurcze, nie dostała nic p. bólowego???
  15. patrząc na te zdjęcia białasa stwierdzam, że on sie powinien nazywać GAPCIO:evil_lol::loveu:
  16. jest jakiś hotelik taki rezerwowy, poproś anię z poznania żeby się dowiedziała czy tam by go nie przetrzymali kilka dni. tylko ania właśnie wyjechała do niemiec więc ktoś inny by musiał go ewentualnie przewieźć.
  17. podmieniłam allegro suni, która poszła do adopcji, także miniaturka zmieni się w ciągu kilku godzin [url=http://aukcje.nasza-klasa.pl/show_item.php?item=799085161]Psie dziecko AMSTAFF mix szuka domu i szczęścia (799085161) nasza-klasa.pl - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy[/url]
  18. [quote name='edymon']Ma tez ogloszenie na forum amstaffow. Tutaj jeszcze jedno zdjecie, wiecej niestety nie mamy. [/QUOTE] warto dodać zdjęcie do allegro. komentarz zostawię dla siebie bo mi się nie chce już pisać co o tym wszystkim myślę.
  19. [quote name='andzia69']czy już można w takim razie ogłaszać Dropsa? może stanie się cud i znajdzie dom?[/QUOTE] przecież on dopiero tam trafił...nie wiem co mówi marek ale ja bym poczekała na miejscu dziewczyn. niech go najpierw wyszkolą panowie.
  20. w bogatyni psiaki odzyskują spokój, są wybiegane i wyciszone po zabawie. wszystkie okazują się świetnymi psami...jeden tylko taki jakiś oporny....[COLOR=DimGray](baron)[/COLOR]
  21. :-(myślałam że uda się ją uratować:-(:-(:-( ta wariatka ze swarzędza powinna za to zapłacić!!!:angryy:
  22. kochana fionusia, może wilgotna pogoda wpływa na jej gorsze samopoczucie
×
×
  • Create New...