-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
ONek, astka, SZCZENIAKI, i inne-DAJ IM SZANSE NA NOWE ZYCIE
agaga21 replied to Ninka's topic in Już w nowym domu
danusiowe rozrabiaki:loveu: [IMG]http://i38.tinypic.com/mmxxxk.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/2zz3vra.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/2gslnb5.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/66hy6p.jpg[/IMG] -
w łukaszu to się wszystkie psiaki na dzień dobry zakochują! widzę że gabi nie jest wyjątkiem:evil_lol:
-
Nasza ukochana Larunia już w nowym domu!!!! Trzymamy kciuki !!!!!
agaga21 replied to darunia-puma's topic in Już w nowym domu
widzę że lara trafiła fantastycznie! może jak pójdzie do domu to następnego bullowatego do stróżówki przygarniecie:cool3: i stanie się to zwyczajem (...tak sobie marzę). może jeśli jest kasa to warto kupić porządne posłanko psie do stróżówki? mam pytanko, czy wszyscy stróże już sunię poznali? -
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania z poznania']kochane Cioteczki, [B]post 327 str.33 rozliczenie Etnusi, [/B]zrobiłam aktualizację[/QUOTE] aniu, ode mnie z bazarków będą jeszcze pieniążki -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
agaga21 replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
dacie radę ją w ten weekend pomierzyć, żeby kubraczek zamówić? -
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[CENTER][B][SIZE=6]BAZAREK NA NASZE PSIAKI: [/SIZE][/B][/CENTER] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/zalapkuj-samochod-pomoz-bogatynskiej-bandzie-do-15-grudnia-173096"][IMG]http://i36.tinypic.com/14m3nt3.jpg[/IMG][/URL] -
amstaffka z drożdżycą-kto dorzuci PLN na hotel i leczenie
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
[CENTER][B][SIZE=6]BAZAREK NA NASZE PSIAKI: [/SIZE][/B][/CENTER] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/zalapkuj-samochod-pomoz-bogatynskiej-bandzie-do-15-grudnia-173096"][IMG]http://i36.tinypic.com/14m3nt3.jpg[/IMG][/URL] -
Młodziutka amstaffka, potrzebne deklaracje na hotel!!!!
agaga21 replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
[CENTER][B][SIZE=6]BAZAREK NA NASZE PSIAKI: [/SIZE][/B][/CENTER] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/zalapkuj-samochod-pomoz-bogatynskiej-bandzie-do-15-grudnia-173096"][IMG]http://i36.tinypic.com/14m3nt3.jpg[/IMG][/URL] -
Młodziutka amstaffka, potrzebne deklaracje na hotel!!!!
agaga21 replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
danusiu, w moim podpisie jest banerek tiry w razie czego;) te miejsca to tak wstępnie rezerwujemy:evil_lol::evil_lol: mam nadziej,ę że informacje od piotra będą dobre. -
Sweetbullka Roxi - oddana przez pseudohodowcę! MA DOM
agaga21 replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
jak byście miały chętnych na podobną sunię(łagodna do psów, lubiąca dzieci) to pamiętajcie o zivie:-( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/mini-astka-pittbulka-z-lancucha-szuka-cieplego-miejsca-148226/index8.html[/URL] to też taka mini pitusia -
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
agaga21 replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
[quote name='IKA & SONIA']Mają jutro rano wyruszyc do bezpłatnego DT u [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/73091.html"]pelaodrudego[/URL] do Sierpc.[/QUOTE] wspaniale! gdy będzie potrzebne allegro to służę pomocą:lol: -
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
agaga21 replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
UFF...!!! w takim razie czy mają swój wątek? dokąd pojechały? do dt?hoteliku?schroniska? -
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
agaga21 replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
czy flip i flap-te zabrane psy to są te dwa czarne trochę bullowate? przepraszam ale już się trochę pogubiłam w tym wszystkim:oops: