Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. danusiowe rozrabiaki:loveu: [IMG]http://i38.tinypic.com/mmxxxk.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/2zz3vra.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/2gslnb5.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/66hy6p.jpg[/IMG]
  2. w łukaszu to się wszystkie psiaki na dzień dobry zakochują! widzę że gabi nie jest wyjątkiem:evil_lol:
  3. :mad::mad::mad: jak to??? dziewczynka na dworze bez kurteczki???
  4. [B]kana, może vega po traumie jaką prawdopodobnie przeszła potrzebuje więcej czasu niż inne skrzywdzone psy. jestem pewna że jesteś dla niej najlepszym dt o jakim mogliśmy dla veguni marzyć.[/B] głowa do góry! wierzę, że dzięki swojej miłości i cierpliwości, dotrzesz do niej - to kwestia czasu.
  5. widzę że lara trafiła fantastycznie! może jak pójdzie do domu to następnego bullowatego do stróżówki przygarniecie:cool3: i stanie się to zwyczajem (...tak sobie marzę). może jeśli jest kasa to warto kupić porządne posłanko psie do stróżówki? mam pytanko, czy wszyscy stróże już sunię poznali?
  6. [quote name='ania z poznania']kochane Cioteczki, [B]post 327 str.33 rozliczenie Etnusi, [/B]zrobiłam aktualizację[/QUOTE] aniu, ode mnie z bazarków będą jeszcze pieniążki
  7. ms_arwi, nie wzięła byś kolejnego szczeniaka na dt?:cool3: zobacz jakie śliczności: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/9-szczeniakow-wywalonych-w-kartonie-suka-nedza-zostawione-na-smierc-172264/[/url]
  8. zapraszam na bazarek na nasze psiaki: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/zalapkuj-samochod-pomoz-bogatynskiej-bandzie-do-15-grudnia-173096/#post13456507"][IMG]http://i36.tinypic.com/ou72fl.jpg[/IMG][/URL]
  9. dacie radę ją w ten weekend pomierzyć, żeby kubraczek zamówić?
  10. [SIZE=4][COLOR=Red][B]POTRZEBNY TRANSPORT TOMASZÓW MAZOWIECKI-LUBLIN[/B][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/2622/szczeniaki6.jpg[/IMG] DLA TEGO MALUCHA JEST DOM W LUBLINIE ALE NIE MA TRANSPORTU.
  11. [CENTER][B][SIZE=6]BAZAREK NA NASZE BULLOWATE: [/SIZE][/B][/CENTER] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/zalapkuj-samochod-pomoz-bogatynskiej-bandzie-do-15-grudnia-173096"][IMG]http://i36.tinypic.com/14m3nt3.jpg[/IMG][/URL]
  12. [CENTER][B][SIZE=6]BAZAREK NA NASZE PSIAKI: [/SIZE][/B][/CENTER] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/zalapkuj-samochod-pomoz-bogatynskiej-bandzie-do-15-grudnia-173096"][IMG]http://i36.tinypic.com/14m3nt3.jpg[/IMG][/URL]
  13. [CENTER][B][SIZE=6]BAZAREK NA NASZE PSIAKI: [/SIZE][/B][/CENTER] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/zalapkuj-samochod-pomoz-bogatynskiej-bandzie-do-15-grudnia-173096"][IMG]http://i36.tinypic.com/14m3nt3.jpg[/IMG][/URL]
  14. [CENTER][B][SIZE=6]BAZAREK NA NASZE PSIAKI: [/SIZE][/B][/CENTER] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/zalapkuj-samochod-pomoz-bogatynskiej-bandzie-do-15-grudnia-173096"][IMG]http://i36.tinypic.com/14m3nt3.jpg[/IMG][/URL]
  15. [CENTER][B][SIZE=6]BAZAREK NA NASZE PSIAKI: [/SIZE][/B][/CENTER] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/zalapkuj-samochod-pomoz-bogatynskiej-bandzie-do-15-grudnia-173096"][IMG]http://i36.tinypic.com/14m3nt3.jpg[/IMG][/URL]
  16. [CENTER][B][SIZE=6]BAZAREK NA NASZE PSIAKI: [/SIZE][/B][/CENTER] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/zalapkuj-samochod-pomoz-bogatynskiej-bandzie-do-15-grudnia-173096"][IMG]http://i36.tinypic.com/14m3nt3.jpg[/IMG][/URL]
  17. [CENTER][B][SIZE=6]BAZAREK NA NASZE PSIAKI: [/SIZE][/B][/CENTER] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/zalapkuj-samochod-pomoz-bogatynskiej-bandzie-do-15-grudnia-173096"][IMG]http://i36.tinypic.com/14m3nt3.jpg[/IMG][/URL]
  18. [CENTER][B][SIZE=6]BAZAREK NA NASZE PSIAKI: [/SIZE][/B][/CENTER] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/zalapkuj-samochod-pomoz-bogatynskiej-bandzie-do-15-grudnia-173096"][IMG]http://i36.tinypic.com/14m3nt3.jpg[/IMG][/URL]
  19. [CENTER][B][SIZE=6]BAZAREK NA NASZE PSIAKI: [/SIZE][/B][/CENTER] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/zalapkuj-samochod-pomoz-bogatynskiej-bandzie-do-15-grudnia-173096"][IMG]http://i36.tinypic.com/14m3nt3.jpg[/IMG][/URL]
  20. danusiu, w moim podpisie jest banerek tiry w razie czego;) te miejsca to tak wstępnie rezerwujemy:evil_lol::evil_lol: mam nadziej,ę że informacje od piotra będą dobre.
  21. jak byście miały chętnych na podobną sunię(łagodna do psów, lubiąca dzieci) to pamiętajcie o zivie:-( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/mini-astka-pittbulka-z-lancucha-szuka-cieplego-miejsca-148226/index8.html[/URL] to też taka mini pitusia
  22. [quote name='IKA & SONIA']Mają jutro rano wyruszyc do bezpłatnego DT u [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/73091.html"]pelaodrudego[/URL] do Sierpc.[/QUOTE] wspaniale! gdy będzie potrzebne allegro to służę pomocą:lol:
  23. UFF...!!! w takim razie czy mają swój wątek? dokąd pojechały? do dt?hoteliku?schroniska?
  24. czy flip i flap-te zabrane psy to są te dwa czarne trochę bullowate? przepraszam ale już się trochę pogubiłam w tym wszystkim:oops:
×
×
  • Create New...