-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
[quote name='andzia69']ja bym chyba po prostu tą sukę zgarnęła....no ale ja to ja:diabloti: skoro suka się błąka, trzymana jest na podwórku to ci ludzie nie zasługują na nazywanie ich "właścicielami":angryy:[/QUOTE] a może ona tylko przez przypadek weszła za ich ogrodzenie:cool3: może to nie ich suka, skoro o nią wcale nie dbają?
-
[quote name='justysiek']rozmawialam z moim Sebkiem na temat tej suni, poprosilam go zeby sie przeszedl po tej ulicy i zobaczyl czy jest tam jeszcze, byla zamknieta za ogrodzeniem niedaleko naszego domu:oops: ale co jakis czas, Ci ludzie "wlasciciele" ja wypuszczaja i biega samopas po wsi:-( napewno mieszka na dworze, tam nie ma takich ludzi, co to pies to zywa istota, pies to pies, buda, lancuch... w takim wypadku jesli jest faktycznie "czyjas" nie wiem co robic:shake: sunia do ludzi lagodna, jak ja glaskalam to lekko lapala mnie za reke zebami, chyba chcaial sie bawic, na psy sie nie rzucala( tam mnostwo psin biega):roll: ja sie mam tam wprowadzic dopiero za miesiac gdzies, narazie jestem tam sporadycznie. Ale jesli faktycznie ona tam mieszka, albo ktos ja tylko wzial do sibie na podworko to co mozna zrobic?:oops:[/QUOTE] to trochę komplikuje sprawę.... za chwilę sunia będzie w ciąży-jeśli już nie jest...i co teraz? [SIZE=1][COLOR=Silver]justysiek, żaden z twoich banerków nie działa[/COLOR][/SIZE]
-
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
agaga21 replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
[quote name='zuzlikowa']Z tego co wiem teraz,to idą do dt razem!:loveu:[/QUOTE] jak już będą w dt, to bardzo chętnie będę robiła im allegro-takie śliczne, na szablonie dla bullowatych:cool3: -
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
agaga21 replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaja555'][B]AgusiaP [/B]- Megi ma już swój wątek, tam jesteś wpisana [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/piekna-ruda-meggi-na-cito-potrzebne-deklaracje-wyrwac-ja-z-piekla-172986/[/URL] a dwa przytulone psiaki mają DT i mają być dzisiaj zabrane, jak się uda je spotkać[/QUOTE]te czarne??? -
WIEDZIAŁAM:multi::multi::multi: wiedziałam że się zgodzi!!! jak ją tylko zobaczyłam, od razu pomyślałam o łukaszu i .......zgodził się ją wziąć na dt!!!:multi: trzeba tylko załatwić transport do rypina. będzie też trzeba pomóc w ogłaszaniu suni. myślę, że na sterylkę też by trzeba było uzbierać. sunia będzie pewnie kilka godzin dziennie spędzała w kennelu gdy łukasz będzie w pracy, bo tośka to strasznie wredna baba i pewnie by się dziewczynki pożarły bez nadzoru. w kadym razie sunia będzie bezpieczna!:lol::lol:
-
Urocza amstaffka Pigi ODNALAZŁA SWOJE MIEJSCE NA ZIEMI !!! MA DOM
agaga21 replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
ja już nie mogę!:placz: skąd tyle tych bullowtych biedaków się birerze???:placz::placz: -
[quote name='Alicja']:eviltong::eviltong:[COLOR=Red][B][FONT=Arial]:eviltong: jutro od weta prosto do Madzi pomykam :p[/FONT][/B][/COLOR][/QUOTE] a to już jutro zabieg?
- 78403 replies
-
[quote name='Kana']Zrozumcie motyw... Jesteście na spacerze z Vegą.. Spuszczacie ją jak zawsze i biega sobie po swoim kawalku "lasku" na malej gorce. Szajbuje szajbuje, podwarkuje, zachęca do zabawy i biega jak kopnięta. Czyli pierdzielnięty pies jak co dzień... Nagle przylatuje z zakrwawionym lbem... :shake:[/QUOTE] jak tak szaleje to może nie wyhamowała i uderzyła w jakieś drzewo czy cuś
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial]cudna jest ....psiaki jak dzieci jak zobaczą śnieg [/FONT][/QUOTE] [B]coś ty! nie wszystkie[/B]. [SIZE=1]mój lecter wysoko łapy podnosi i omija śnieg jak to tylko możliwe. tak samo błoto-woli chodzić po ścieżkach, po chodniku, nie lubi sie ani brudzić ani moczyć[/SIZE]:evil_lol:
-
[quote name='doddy']Z tego co rozmawiałam z Łukaszem, to on dopiero w grudniu będzie myśleć o psiaku. ;) Ale pytaj.[/QUOTE] zapytałam :cool3: jutro się okaże
-
[quote name='giselle4']Aga ,mam nadzieje ze pomoga Gabi teraz wyloze i jeszcze zrobie bazarek ja jestem optymistką Jedzie z pieniedzmi za miesiąc....:cool3:[/QUOTE] kurcze, no...ja nie jestem taką optymistką :shake: jeśli teraz deklaracje są znikome to co zmieni ten jeden miesiąc?od miesiąca się nie uzbierało więc wątpię czy w następnym miesiącu się uda.
-
[quote name='giselle4']...trzymac mi palce mocio,mocio za GABI moze w sobote bedzie juz w Bogatyni:multi::evil_lol::multi: szukam transportu.....:crazyeye:[/QUOTE] gisell, ale chyba nie ma deklaracji!!! teraz założysz ale co będzie za miesiąc, dwa???? jak już pisałam nie damy rady wziąć na siebie finansowo gabi:shake: co będzie jeśli zabraknie pieniędzy?
-
Nasza ukochana Larunia już w nowym domu!!!! Trzymamy kciuki !!!!!
agaga21 replied to darunia-puma's topic in Już w nowym domu
[quote name='luśka']teren ogrodzony,ale ogromny i pełno zakamarków. wiemy,że nie wolno nowego psa ze smyczy z miesiąc spuszczać. stróżowie będą mieli to przykazane. to nie nasz pierwszy- nowy pies :) nie martwcie się tak, tylko domku szukajcie ;P[/QUOTE] no to jestem spokojna;) [B]poprosić trzeba Jenny19 o ogłoszenia[/B]. ja robię allegro do skutku. jeśli ma być wyróżnione to będzie ktoś musiał za to zapłacić-teraz agnieszka32 zapłaciła za to pierwsze allegro. koszt wyróżnionego allegro to 12,50zł więc nie jest to jakaś wielka suma a bardzo duża jest różnica w ilości odwiedzin na allegro wyróżnionym i nie wyróżnionym, także myślę że warto. -
Nasza ukochana Larunia już w nowym domu!!!! Trzymamy kciuki !!!!!
agaga21 replied to darunia-puma's topic in Już w nowym domu
tylko proszę, dopilnujcie, by nikt jej samej nie puszczał bez smyczy jeśli teren nie ogrodzony!!! jeśli mocno ciągnie to lepsze bedą szelki niż obroża. -
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
agaga21 replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
błagam ,weźcie te 2 czarne-bullowate! one z tak króciutką sierścią zamarzną:placz::placz::placz: -
Młodziutka amstaffka, potrzebne deklaracje na hotel!!!!
agaga21 replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
[quote name='mariamc']dziewczyny,jest ciężko:shake: Pan wziął urlop na tydzień,aby zająć się Roxą-Kredką. Zostawiona na 2h,zjadła drzwi. Załatwia się w domu, kłapie na nich zębami. Pani zaczyna się bać, po południu spotykają się z naszym Piotrem. Nie chcą jej oddawać,chcą ją wychowywać ale zapowiada się ciężka praca. trzymać kciuki:placz:[/QUOTE] cholera, tak myślałam że będą kłopoty:shake: może kaltka kennelowa częściowo rozwiązała by problem...? przynajmniej jeden... -
[quote name='makatka']Schronisko w Józefowie pod Warszawą: Mail od wolontariuszki: Najgorsze jest to, że w zeszłym roku jak się gwałtownie zmieniła pogoda na mrozy to u nich parę psów zamarzło. M.in amstaffka :( [IMG]http://i371.photobucket.com/albums/oo151/sategnash/adopcja/5.jpg[/IMG] [/QUOTE] czy możecie założyć jej wątek?