-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
mini astka/pittbulka z łancucha znalazla cieply domek:)
agaga21 replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
jaka ona smutna:placz::placz: -
mini astka/pittbulka z łancucha znalazla cieply domek:)
agaga21 replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
a te 300zł to jest co miesiąc na bank??? bo jeśli tak to już niewiele by brakowało do jakiegoś hoteliku. -
Młodziutka amstaffka, potrzebne deklaracje na hotel!!!!
agaga21 replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
roxa jest młodziutka więc jeśli facet się nie zrazi to powinni jakoś dojść do porozumienia. trzymam kciuki. -
Urocza amstaffka Pigi ODNALAZŁA SWOJE MIEJSCE NA ZIEMI !!! MA DOM
agaga21 replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
ogonek, zrób jej kilka ładnych zdjęć, spróbuj się czegoś dowiedzieć, poogłaszamy ją. -
Nasza ukochana Larunia już w nowym domu!!!! Trzymamy kciuki !!!!!
agaga21 replied to darunia-puma's topic in Już w nowym domu
trochę rozjaśniłam [IMG]http://i35.tinypic.com/121poav.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/j81amf.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/2precuv.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/5v80w1.jpg[/IMG] -
Sweetbullka Roxi - oddana przez pseudohodowcę! MA DOM
agaga21 replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
[quote name='Helga&Ares']ROXIK ma dom!:placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz:[/QUOTE]:evil_lol: nie becz, na pewno najlepszy z najlepszych -
ala, co za lek ozzy dostawał na tego wrzoda? znacznie się zmniejszył?
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
agaga21 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
............. pozdrowionka dla grosinki :) -
[quote name='andzia69']Agaga - czy w razie co (gdyby nagle sunia zniknęła) to Łukasz dałby radę wziasć na dt łagodnego pitusia? nie atakuje ani psów ani kotów...w tym dt, w którym jest to...:shake: w każdym razie Maja obawia się o dalszy los psa...[/QUOTE] nie mam pojęcia. teodor chyba by nie dał żyć innemu samcowi. łukasz pewnie wieczorem poczyta wątek, może się wypowie.
-
[quote name='Tengusia'][B]:calus: :calus: :calus: :calus: bedzie dobrze zobaczysz :glaszcze::glaszcze::glaszcze::glaszcze:[/B][/QUOTE] [quote name='fioneczka']:calus: nie martw się ... będzie dobrze wiem jak smakuje strach... niepewność... [B]czy mi się wydaje czy skóra tam gdzie jest guz jest ciemniejsza ??[/B][/QUOTE] dzięki dziewczyny. nie jest ciemniejsza, on jest taki ciemny. [quote name='andzia69'] jak dla mnie to w takim razie zwykły tłuszczak jest - tym bardziej, ze piesio nie jest młodziutki:p się nie martw - będzie dobrze! [/QUOTE] jak można się upewnić? wet powiedział że niepokoi go to, że ten guz jest przy węzłach chłonnych. zasugerował spróbować go farmakologicznie najpierw zaleczyć jeśli by się powiększał (a właśnie się powiększył!) a w ostateczności operacyjnie, właśnie ze względu na to, że to pod pachą.
-
[quote name='andzia69']tak sobie weszłam...Agaga - czy ten guz jest miękki w dotyku? da się go "przesuwać"[/QUOTE] da się go przesuwać ale nie tak bardzo. jest taki hmmm....mięsisty ale nie bardzo twardy. lecter wcześniej miał usunięte takie twarde-kulki i one całkiem się dawały przesuwać a ten jest inny.
-
:placz::placz::placz: guz się bardzo powiększył! jest już widoczny jak misio stoi:placz: zdrowa strona [IMG]http://i34.tinypic.com/5z06iw.jpg[/IMG] guz pod pachą: [IMG]http://i37.tinypic.com/bf2xxl.jpg[/IMG] zdrowa [IMG]http://i33.tinypic.com/2447e5u.jpg[/IMG] guz [IMG]http://i34.tinypic.com/2e0u6gn.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/29z8s5i.jpg[/IMG]