-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
[quote name='giselle4']Agaga ,wielkie dzieki to juz nie astronomiczna suma napisz kiedy moze jechac ja bede zebrac zaloze na nią ...jeszcze raz załoze zalezy mi na niej bardzo Boze kochany,to polowa ceny..... dziekuje wiem ze jeszcze paliwo .... ale juz mi lzej///// Gaba jedziesz na szkolenie,sobota mi pasi najbardziej:loveu: Nawet moj osobisty syn [mimo ze nie dogomaniak] wplacił na Gabi-20zl////dziekuje DARO:eviltong:[/QUOTE] gisell, mi nie dziękuj, ab-agnieszka załatwiła wszystko i to z nią się kontaktuj, najlepiej telefonicznie bo na razie nie ma internetu. wyślę ci jej numer na pw
-
czy można sprawdzić jej stosunek do psów i suk bullowatych? tak sobie pomyślałam....może przec by ją na dt mógł wziąć....(jeszcze go nie pytałam;) )
-
ONek, astka, SZCZENIAKI, i inne-DAJ IM SZANSE NA NOWE ZYCIE
agaga21 replied to Ninka's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i35.tinypic.com/30atkyd.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/95zvoy.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/2ngu9uv.jpg[/IMG] -
ONek, astka, SZCZENIAKI, i inne-DAJ IM SZANSE NA NOWE ZYCIE
agaga21 replied to Ninka's topic in Już w nowym domu
szczylki mariamc: [IMG]http://i37.tinypic.com/b99elt.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/20sc9ok.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/n4dt2r.jpg[/IMG] piękna kupka:oops: [IMG]http://i34.tinypic.com/jqg4nc.jpg[/IMG] -
[B]jest miejsce dla gabi w bogatyni za 400zł miesięcznie ale muszą być deklaracje na całą kwotę[/B]. niestety nie możemy zająć się jej finansami, bo mamy za dużo psów i naszych deklaracji nie starcza na te które już mamy. [B]w tym miesiącu koszty przewyższyły wpłaty[/B], także za chwilę będziemy na minusie i to dużym jeśli nic się nie zmieni:shake:
-
[quote name='andzia69']ten maluch z Tomaszowa potrzebuje dt!!!! [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/2622/szczeniaki6.jpg[/IMG][/QUOTE] cytuję: [I]Jestem w stanie dać temu maluchowi z Tomaszowa DT przynajmniej na zime, ale potrzebuję informacji na temat szczeniaka, czy to piesek czy sunia. Ile ma miesiecy i z jakich warunków trafil do schronu i dlaczego???? Sądze ze Mulan nie bedzie miala problemow z akceptacja malego brzdaca w domu[/I]. [B]bardzo proszę o kontakt do kogoś z tomaszowa, kto może się zająć wydaniem psiaka i odpowiedzeniem na te pytania.[/B]
-
aniu, skontaktuj się z mariamc, ostatnio rozmawiałam z nią na temat nużycy, ona ma swoje skuteczne sposoby, które stosuje u swoich psów już od dawna.
-
Nasza ukochana Larunia już w nowym domu!!!! Trzymamy kciuki !!!!!
agaga21 replied to darunia-puma's topic in Już w nowym domu
aha, to super, że problem mamy już z głowy. to może właśnie na karmę itp. będzie? :) -
Nasza ukochana Larunia już w nowym domu!!!! Trzymamy kciuki !!!!!
agaga21 replied to darunia-puma's topic in Już w nowym domu
marta, co z karmą, szczepieniami, odrobaczeniem itp? wiemy już że za strerylkę zapłaci wiesia:loveu: -
a jak zdrówko? jak sie łapeczka czuje?
-
[quote name='fioneczka']jaką dawkę zlecił 250 czy 500 dwa razy dziennie pewnie przy wielkosci i wadze Misia 500 mg[/QUOTE]500mg 2 x dziennie [quote name='fioneczka'] słuchaj 12 tabletek keflexu na "psią " receptę kosztuje 19 zł jak masz zaprzyjaźnionego internistę który wypisze Ci receptę to zapłacisz 8 z groszami no i leczenie ok 3 tygodni[/QUOTE] mam kogoś takiego, to już załatwione. leczenie 2 miesiące [quote name='fioneczka'] dodatkowo to podejscie weta dziwne jak dla mnie bo .... do tej grupy należy gronkowiec złocisty a nim można się zarazić przez kontakt bezpośredni może w wyniku jest coś co mówi o tym że to nie ten a ja się tu wymądrzam :oops: ale małe dziecko masz więc dmucham na zimne[/QUOTE]nie wiem, nie znam się .wet wie że mam dziecko, bo dziś byliśmy razem(nie miałam gdzie kamila zostawić). myślę że na dzień dzisiejszy muszę mu zaufać, tym bardziej że wybraliśmy go z polecenia osoby, której ufam.
-
Nasza ukochana Larunia już w nowym domu!!!! Trzymamy kciuki !!!!!
agaga21 replied to darunia-puma's topic in Już w nowym domu
super! bardzo się cieszę, czekam na piękne zdjęcia, które dodam do allegro -
[quote name='fioneczka']cholera koagulazo dodatnie to paskudy okropne ... między innymi złocisty qrcze nie napisali jaki dokładnie ... dziwne ... na naszych wynikach zawsze określone są dokładnie z antybiogramu wychodzi że synulox byłby dobry ... a co ma zlecone ? już doczytałam zdjęcie jakieś duze strasznie bo rozawla mi posty cefalexyna tez dobrze wyszła więc pewnie zlecili keflex[/QUOTE] wstawiłam duże zdjęcie bo chciałam żeby było czytelne(mam nadzieję że mod mi wybaczy )widzę fioneczko, że jesteś rzeczywiście bardzo "obcykana"[SIZE=1](niestety)[/SIZE], masz rację będzie keflex. wet powiedział, że jego nie interesuje nazewnictwo tylko ten antybiogram i który antybiotyk może podać.
-
[Katowice] Omen MA DOMEK oby ten jedyny i na zawsze !!!
agaga21 replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='fioneczka']jakieś wieści ??? co u Omena ???[/QUOTE] ale cię dzisiaj wzięło na wspomnienia:evil_lol: tyż bym chciała zobaczyć białaska