-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
kana, masz już kandydata/tkę na otarcie łez?:cool3: ............bo wiesz, jakby co to jest taka jedna fajna sunia...simona. dt chce ją wykopać(dosłownie) w najbliższą niedzielę... [url]http://www.dogomania.pl/threads/124248-MA-oda-amstaffka-dostaA-a-wyrok-schronisko-lub-do-uA-pienia?p=13567527#post13567527[/url] :cool3:
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
agaga21 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
maleńka rośnie jak na drożdżach! [url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/373778/00000058.JPG[/url] jaka uważnie słucha [url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/373778/00000064.JPG[/url] sama słodycz! [url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/373778/00000057.JPG[/url] tylko jedna fotka klocusia? -
mini astka/pittbulka z łancucha znalazla cieply domek:)
agaga21 replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
nie oszczędzajcie nam dobrych nowin w tym ogromie rozpaczy jakim jest ten dział. -
mini astka/pittbulka z łancucha znalazla cieply domek:)
agaga21 replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
[quote name='asiaf1']:siara::siara::siara::siara::siara::siara:[/QUOTE] co to ma znaczyć????? czyżbyś miała jakąś niespodziankę????????????????????????:cool3::cool3: NO MÓW!!!:evil_lol::mad: -
Szczęśliwie zakończone adopcje AMSTAFFów (mieszańce) POZNAŃ
agaga21 replied to Frogg's topic in Już w nowym domu
a co z astkowymi maluchami? jak się mają? jest w końcu ten tekst do allegro? -
[quote name='fioneczka']Agata jak pamiętasz my walczyliśmy z gronkowcem od początku lutego do października - szło to mniej więcej tak - posiew-antybiogram-antybiotyk wg antybiogramu przez ok 4 tygodnie i znowu - posiew itd aż w końcu trafiłam na ozonowanie - 1 zabieg a później smarowanie preparatem Ozonella kazdego dnia rano i wieczorem, do tego srebro koloidalne - my spryskujemy skórę ale srebro działa jak antybiotyk i można je pić bez skutków ubocznych kup Misiowi srebro - poczytaj - [URL]http://www.i-apteka.pl/product-pol-2065-SREBRO-Koloidalne-tonik-300ml.html[/URL] [URL]http://vitamarket.pl/p4015-OZONELLA-oliwka-ozonowana-100-ml.html[/URL] ja kupiłam srebro w aptece - 36 zł, ozonella 33 zł nie zaszkodzi mu ani jedno ani drugie[/QUOTE] dzięki asiu, poczytam, może też spróbujemy. wróciliśmy od weta. całe szczęście że nie brałam się sama za wyjmowanie teo drugiego drena! lała się krew ciurkiem, chyba z pół szklanki by się uzbierało! wet troszkę się namęczył by uwolnić tą końcówkę drena, ja musiałam trzymać misia mocno bo się bardzo wyrywał:-( mam wrażenie ze bolało go trochę ale bardziej się wystraszył krwi, która leciała ciurkiem, bo nie piszczał tylko chciał uciekać. wzięłam też leki p. bólowe, wenflon też wyjęty. mam obserwować czy rany nie puchną. cieszę się że mamy to już za sobą. jak wychodziliśmy, to zaczepił nas facet, który był w kolejce za nami i komentował przez cały czas(bo otworzył sobie drzwi i podglądał!:-o) zapytał się czy on jest wysterylizowany. pytał się ile ma lat i dlaczego...nie wiem dlaczego się tak wypytywał, co go to w ogóle obchodzi???:angryy:
-
chociaż jedna dobra wiadomość!
-
zuzelka, zmykaj w końcu do swojego domku! troszkę się zasiedziałaś!
-
Nasza iskierka Tesia odeszła za TM... na szczęście kochana
agaga21 replied to doddy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='kardoe']BAZAREK BULIKOWY DLA NUKI http://www.dogomania.pl/threads/174499-Bulikowe-Kartki-A-wiAE-teczne-Fundacja-AST-06-12-09-do-21-000 jak klikam w ten link, to wyświetla mi się nie bazarek, a odpowiedź z cytatem do twojego postu:hmmmm::hmmmm::niewiem: -
Urocza amstaffka Pigi ODNALAZŁA SWOJE MIEJSCE NA ZIEMI !!! MA DOM
agaga21 replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Wiwi'] Ktoś ma pomysł gdzie jeszcze, wrzucę.[/QUOTE] zobacz tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/threads/122313-Spis-stron-ogA-oszeniowych-post-1-i-2[/url] -
zastanawiałam się nad badaniami histopatologicznymi tych guzów, rozmawiałam z wetami, także z alicją jakiś czas temu i po tych rozmowach stwierdziłam, że nie będziemy robić badań. nie zdecydowałabym się na to by podawać misiowi chemię, z tego co się dowiadywałam, pies po chemii się bardzo męczy a rzadko kiedy to mu pomaga. tak więc jeśli jeszcze kiedyś się coś pojawi, to po prostu misio będzie musiał z tym żyć. już na pewno nigdy nie zdecyduję się na żadną jego operację, chyba że by miała być w jakimś skrajnym przypadku, np. ratująca życie. w żadnym innym przypadku nie zaryzykuję. będę rozmawiać z wetem za kilka dni, przy zdejmowaniu szwów co teraz, jak misia wzmocnić, uodpornić itp. jak rozprawimy się z gronkowcem, weźmiemy się zapewne za serduszko. umówiłam się z naszym miejscowym konowałem na dziś bo nie dam sobie rady z drugim drenem. jeden wyjęłam bez problemu ale drugi jest przymocowany jednym szwem i nie potrafię tego rozciąć, boję się żeby mu tam nie nagrzebać, poza tym misio piszczy jak mu dotykam okolice rany:-( jedziemy ok. 14.30 wyjąć to paskudztwo. nie mogłam uwierzyć w to jaki długi jest ten dren, myślałam że to kilka cm a to chyba z metr był!:-o
-
[quote name='fioneczka']Agata jak minęła nocka ? Jak się ma Misiaczek ?[/QUOTE] spał spoojnie, rano troche się wiercił więc karol poszedł z nim na spacer. szli po schodach na 2 piętro chyba z 5 minut ale doszli. misio się zdyszał, dałam mu pić, jeść nie chciał. teraz śpi pod kocykiem. zwolniłam się dzisiaj z pracy żeby go przypilnować. w razie duszności mam mu szybko lek podać i pootwierać okna.
-
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
agaga21 replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']ten maluszek w ogóle chyba nie miał lekkiego zycia... łapki wskazują na złe żywienie tak mi sie wydaje - tzw miękka łapa [url]http://psilos.pl/images/stories/Ambuwet/Listopad2009/muki.magda.18.jpg[/url] trzymaj się dzieciaczku :kciuki:[/QUOTE] też zwróciłam na to uwagę. łapki są co naj mniej dziwne. -
ma allegro nieustannie.
-
[quote name='Asior']jesoo, agaga, słyszałam właśnie od Ani, ze ten Twój psiak strasznie przyciąga wszelakie możliwe choróbska :([/QUOTE] no właśnie, jakiś pechowy...za to charakter ma najlepszy na świecie.
-
[quote name='Asior'][quote name='agaga21'] co prawda zawsze chciałam mieć 2 sztuki i żeby nie było zbyt dużej różnicy wieku ale najważniejsze, że chociaż kamilek jest . u mnie jest 10 lat różnicy i nie narzekam :p Twój???? :( i jak się to skończyło??[/QUOTE] mój, mój....biduś straszny, jest na 1 miejscu w moim podpisie. najważniejsze, że żyje.
-
dzięki za słowa pocieszenia. nie jest ze mną aż tak źle. jedno diablę mam i to najważniejsze :) co prawda zawsze chciałam mieć 2 sztuki i żeby nie było zbyt dużej różnicy wieku ale najważniejsze, że chociaż kamilek jest . gameboy, nie wiem czy dobrze zrozumiałam, bo mam ciężki dzień ( psiak prawie mi zszedł na stole operacyjnym i nie mogę sie pozbierać), ale jeśli tak to gratulejszyn :)