-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
[url]http://img577.imageshack.us/img577/5241/pa175642.jpg[/url] :crazyeye: teraz sobie uświadomiłam, że chyba po raz pierwszy widać taką uśmiechniętą minę marusi! zawsze jest bardzo poważna na zdjęciach. zupełnie jak nie ten sam pies! [url]http://img51.imageshack.us/img51/1371/pa175698.jpg[/url] jaki wzrok:diabloti::diabloti: o właśnie taka zawsze jest poważna. [url]http://img200.imageshack.us/img200/6489/pa175692.jpg[/url] miałam napisać, że ładnie jej w czerwieni.....no ale ładnemu we wszystkim ładnie:loveu: [url]http://img198.imageshack.us/img198/8123/pa175656.jpg[/url] mina łobuziary:diabloti: [url]http://img265.imageshack.us/img265/4214/pa175675.jpg[/url] jak słodko:loveu::loveu: [url]http://img812.imageshack.us/img812/7167/pa175737.jpg[/url] [I]MAMOOOOOO!!!!! JEEEEEEŚĆ!!!!!!!!![/I] ;) [url]http://img713.imageshack.us/img713/2369/pa175749.jpg[/url] szybko główkę zaczęła dźwigać. silna dziewczynka. a ja czekam i czekam i doczekać się nie mogę....też już chce mieć małego bejbika a tu jeszcze kilka tygodni....
-
[URL]https://lh6.googleusercontent.com/-50FJXVPPf_s/TpyE4mW3IuI/AAAAAAAACoQ/0rdRJOLkPBY/s640/_DSC9527.JPG[/URL] jaki głupolek!:loveu: [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-BFAEgZS04lA/TpyFtaZ7XAI/AAAAAAAACog/CYsN3yycpwg/s576/_DSC9542.JPG[/URL] świetnie wyszło to zdjęcie :) a kiełki to chyba ciut ma już zjechane
-
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
agaga21 replied to majqa's topic in Foto Blogi
[quote name='majqa']S - Niunia się właśnie spociła/ zmęczyła, [/QUOTE] hehe, dobre :D -
Duma-piekna astka z ogromnym długiem! Szuka domu i wsparcia finansowego!
agaga21 replied to chita's topic in Już w nowym domu
[quote name='fonia123']a może by jej serię cartrophenu zrobić? to jest lek na stawy - robi się serię 4 zastrzyków nie częściej niż raz na pól roku. Działa wspomagająco i przeciwbólowo na stawy i kręgosłup. Feta już ma 3 serię - robię jej zawsze jesienią i od tego czasu ani razu nie miała problemów ze zwyrodnieniami (a jak ją wzięłam, to dostała silnego bólu w kręgosłupie, że nie chciała wstawać). Koszt to ok. 50zł za zastrzyk, czyli seria to 200zł, ale weci chwalą ten środek.[/QUOTE] to by trzeba było dodatkowe 200zl zebrać.... kasiu, odezwij się proszę do mnie na gg -
śliczny uśmiech! tatusia też....:cool3:
-
Duma-piekna astka z ogromnym długiem! Szuka domu i wsparcia finansowego!
agaga21 replied to chita's topic in Już w nowym domu
[quote name='chita']ech...Gosiu a czy jakiekolwiek wspomagacze na stawy (bardziej chodzi mi o te tylne lapki) pani doktor sugerowala? moze bym jej cos kupila? ile za weta?;)[/QUOTE] z tego co mi gosia mówiła przez tel to jak najbardziej te wspomagacze. one mają w sobie coś, co będzie wspomagać to coś, co jest między kręgami czy wewnątrz......wiem, wiem, piszę mało zrozumiale ale kompletnie się na tym nie znam. w każdym razie wiem, że b y sie przydało wspomaganie. -
Dalcia po roku znalazła wspaniały dom! POWODZENIA KSIĘŻNICZKO!
agaga21 replied to agaga21's topic in Już w nowym domu
dalcia prawie od samego początku jest u ciebie, odkąd otworzyłaś dt/hotelik. tyle psiaków już się przewinęło, tyle poszło do domów a ona wciąż czeka :( ta pani która miała się zgłosić po ankietę się nie odezwała. -
Duma-piekna astka z ogromnym długiem! Szuka domu i wsparcia finansowego!
agaga21 replied to chita's topic in Już w nowym domu
no to czekamy i zaciskamy kciuki.... -
Duma-piekna astka z ogromnym długiem! Szuka domu i wsparcia finansowego!
agaga21 replied to chita's topic in Już w nowym domu
aaaa, to już rozumiem :) -
Duma-piekna astka z ogromnym długiem! Szuka domu i wsparcia finansowego!
agaga21 replied to chita's topic in Już w nowym domu
[quote name='chita']wooow to oby wszystko poszlo dobrze:multi: wiem ze Gosia zalatana w weekend dziewczyny jak z kosztami transportu?[/QUOTE] [quote name='cicia1977']bierzemy na siebie[/QUOTE] [quote name='chita'] trzymam kciuki za jutrzejsza wizyte u weta i czekam na konto co oddam za transport, [/QUOTE] chyba nie musisz zwracać :) -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agaga21 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[url]http://img571.imageshack.us/img571/6052/dsc0067az.jpg[/url] hahaha, świetna fota! niedźwiedź cudny :)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='panbazyl']na na przekór modzie politycznej panującej na moim terenie.[/QUOTE]ach, no tak...! a ja kompletnie apolityczna jestem, to nie skojarzyłam ;)
-
Duma-piekna astka z ogromnym długiem! Szuka domu i wsparcia finansowego!
agaga21 replied to chita's topic in Już w nowym domu
[url]https://lh5.googleusercontent.com/-PfYfuN5QZ2k/TpsEbysStTI/AAAAAAAAGWQ/csbWddQ22RQ/s640/IMG_8442.JPG[/url] o rany! gosia, ona dopiero do ciebie trafiła a już ją zepsułaś :D -
[quote name='panbazyl']a moje psy kaczyzny nie jedzą. Nie wiem czemu. To znaczy podejrzewam :diabloti: , ale to nie na ten topik.[/QUOTE] ooo, to mnie zainteresowałaś! moje jeszcze nie jadły ale to dlatego, że u nas nie dostępna kaczka.
-
*LENA* juz w swoim Domu u Krakowianki.fr :) DZIĘKUJEMY!!!
agaga21 replied to fizia's topic in Już w nowym domu
[quote name='andzia69']ale..czy ten tytuł jest prawidłowy??? czy Krakowianka wzięla ją na stałe??? czy na tymczas...czy mnie się coś pokićkalo:oops:[/QUOTE] mi też się wydawało, że na dt. krakowianko, jak trochę odsapniecie to prosimy o relacje :) -
Duma-piekna astka z ogromnym długiem! Szuka domu i wsparcia finansowego!
agaga21 replied to chita's topic in Już w nowym domu
mam nadzieję, że to nic poważnego. -
DORA - cudowna amstaffka wyrzucona na ulicę, znalazła dom
agaga21 replied to cavani's topic in Już w nowym domu
[quote name='jostel5']agaga21-nie wiem....Piczka i Marusia Agnieszki też tak niegdyś spały....:([/QUOTE] i kiedyś się bardzo lubiły. moje psy choć śpią na jednym posłanku, to jednak się nie przytulają. -
DORA - cudowna amstaffka wyrzucona na ulicę, znalazła dom
agaga21 replied to cavani's topic in Już w nowym domu
[url]http://img690.imageshack.us/img690/5336/pa141774.jpg[/url] jak już tak śpią to naprawdę musiały się polubić! z sosnowca jest chyba jenny19 -
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B] [IMG]http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2011/10/d55fab638c263cd24c94f6fc6c5f784f.gif?1318417854[/IMG] [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] ahahahahahahahahahahahahahahahah boże, biedna dziewczyna! pewnie do końca życia jej znajomi się będą z tego śmiać! :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Duma-piekna astka z ogromnym długiem! Szuka domu i wsparcia finansowego!
agaga21 replied to chita's topic in Już w nowym domu
od donvitow jest 50zł deklaracji na dumkę na niebieskim się wpisał :) -
aga, wyślę ci ankietę jaką my wysyłamy najpierw przed wizytą, może ona ci troszkę pomoże. przede wszystkim osoba dla astka po przejściach musi być konkretna, stanowcza, pewna siebie. musisz wyczuć czy nie będą próbowali psa przemocą "wychowywać" i czy są na tyle rozumni i odpowiedzialni, by nie dopuścić by ich pies pogryzł innego zwierzaka (chodzi głównie o ich podejście do spuszczania psa ze smyczy). najlepiej zaproponować im 15-20m linke na której pies ma chodzić i uczenie komendy przywołania w każdej sytuacji. astki poza większą agresją do zwierząt nie różnią się aż tak od innych psów ;) wiadomo, że trzeba o nie dbać, kochać i szanować :) a co się stało z ich poprzednim astkiem? fajnie by było gdyby się udało dolarkowi.
-
[quote name='gryf80']betty-pewnie dziewczyny mają większe doświadczenia odnośnie"kaczyzny"-mnie się nie podobały te ostre elementy kostne-inne niż z kuraka[/QUOTE] a dlaczego ci się nie podobały? kurcze, ja do najbliższego auchana mam jakieś 60km