-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
Bo szczęście nie jedno ma imię - zapraszam :)
agaga21 replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
[URL]http://img692.imageshack.us/img692/9141/pa162381.jpg[/URL] hmmm.....miło cię widzieć bolusiu:diabloti: [URL]http://img94.imageshack.us/img94/6743/pa162380.jpg[/URL] widzę oko:razz: w końcu zdjęcia zwierząt, których wielkość mnie nie przeraża!:multi::multi::evil_lol: -
Tiga - znaleziona w centrum miasta pitbullka - ma dom :)
agaga21 replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agata Dymer']rozmawiałam już z nimi bo sąsiad policjant do nas się przyczepił, że one niby takie agresywne i wszyscy się boją to mu wyliczyłam "agresywne" psy i żeby za nie się zabrał. ręce mi opadają. ja już nawet z domu bez tel nie wychodzę. co to za miasto... sami tacy popaprańcy[/QUOTE] wiesz, pogadanie z sąsiadem a oficjalne zgłoszenie o pogryzieniu to nie to samo. -
Tiga - znaleziona w centrum miasta pitbullka - ma dom :)
agaga21 replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agata Dymer']ojoj... a ja wróciłam z nimi ze spaceru i mam takie ciśnienie. mam sąsiadów mają ONka. pies jest agresywny do zwierząt i ludzi. sąsiadka nad nim nie panuje, widziałam jak próbowała go kiedyś uspokoić a on ją dziabnął. widziała nas dzisiaj odeszła i puściła go ze smyczy a on zamiast jak "planowała" załatwianie potrzeb dzida za nami... już 3 razy nas zaatakował, sąsiadka bała się go odciągnąć mimo że mój pies był na smyczy. raz dostał metalową częścią smyczy odskoczył od Oktana i rzucił się na mnie, gdyby nie to, że Oktan go przechwycił ugryzłby mnie. za każdym razem stoi i drze papę żeby je zostawić bo one sobie poradzą, jak dostał z kopa to się darła, co ja robię pogarszam sprawę... nie chce nosić kagańca bo jak stwierdziła pies nie da sobie założyć. a dziś mieliśmy szczęście bo jak zobaczyłam że leci i nas szuka chciałam zwiać do domu, po drodze minął nas sąsiad a że Tereska powoli szła i w żaden sposób nie mogłam jej przyspieszyć szykowałam się na najgorsze opracowałam w głowie 3 plany. pies zaatakował sąsiada i zdążyłam krzyknąć do tej debilki bo stała i kłóciła się że niby nic się nie stało żeby go zapięła. kretyna wielce zdziwiona że my nie w domu. Boże... nie mam do niej siły. zastanawiam się co by było gdyby sąsiad nie poszedł po flaszkę do sklepu.[/QUOTE] jezu! masakra. ja bym zadzwoniła na policję. gdyby baba mandat raz czy drugi dostała to może by zaczęła bardziej nad psem panować albo chociaż bardziej go pilnować. -
Tiga - znaleziona w centrum miasta pitbullka - ma dom :)
agaga21 replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agata Dymer']ale to nie było nic poważnego? jaka Tiga :P[/QUOTE] niestety było :( :( no terenia, terenia ;) -
Tiga - znaleziona w centrum miasta pitbullka - ma dom :)
agaga21 replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
bidulka...mój misio też był cały pokrojony, wciąż mu nowe dziadostwa wyłaziły :( trzymam mocno kciuki by się okazało, że u tigi to nic złośliwego nie było. -
ja mam plan, by dzidzia spała w swoim pokoiku a ja będę dochodzić do niej ale jak to wyjdzie w praktyce to nie wiem. może na samym początku przeniosę się do pokoju dziecka, pewnie będzie mi trochę wygodniej mieć ją pod ręką niż chodzić między pokojami.
-
troszkę jakby przykurzona ;)
-
[quote name='kacha_wawa'][B]Agaga[/B] minie zanim się obejrzysz ;-) Ja dopiero co test robiłam, a jutro te moje dwie kreseczki 4 tygodnie skończą, we wtorek już miesiąc będzie :crazyeye: [/QUOTE]ja też pamiętam jak dopiero co jechałam wieczorem do apteki po kolejny test ciążowy, bo dwóm poprzednim jakoś nie do końca wierzyłam!:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: garderoba posprzątana! normalnie jestem z siebie dumna!:p
-
*LENA* juz w swoim Domu u Krakowianki.fr :) DZIĘKUJEMY!!!
agaga21 replied to fizia's topic in Już w nowym domu
fantastycznie! -
Duma-piekna astka z ogromnym długiem! Szuka domu i wsparcia finansowego!
agaga21 replied to chita's topic in Już w nowym domu
[quote name='cicia1977']A więc Duma jedzie jutro już na pewno. My dojedziemy do Bydgoszczy a tam przekażemy psiaka Furciaczkowej. Jutro zdamy relacje z podróży:-)[/QUOTE] szczęśliwej podróży :) szkoda, że nie jedziecie do samego hoteliku bo bym poprosiła byście przekazały buziaczek w nosek mojej dalci ;) -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
agaga21 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='agnieszka32']Zobaczcie - autor trochę pofantazjował (losy Fiodora), ale sens zachował ;) [URL]http://www.wrozka.com.pl/archiwum/2011/09/6362-widze-jasno-jasnego-psa[/URL][/QUOTE]pięknie opisał waszą historię, choć faktycznie nie do końca zgodnie z prawdą. to już prawie 2 lata.... :( ech...... -
[quote name='pusia2405'] Rodzice- głowa do góry, szykuj pokoik, kupuj ile dusza zapragnie i ciesz się tym ile wlezie, a rodzine słuchaj i się uśmiechaj. Potem będziesz cięższa, bardziej zestresowana.[/QUOTE] to prawda. pod koniec ciąży nie jest łatwo. jeszcze 2 tygodnie temu robiłam wszystko bez większego problemu a teraz wszystko mnie męczy. mam wrażenie że mój brzuch waży ze 100kg, ciąży mi strasznie, co chwilę staje się twardy, dzidzia się rozpycha a ja właśnie wchodzę w etap "szykowania gniazda":evil_lol: hehe, coś w tym jest, biorę się za prace, które już od dawna planowałam zrobić a jakoś nigdy nie miałam na to ochoty. teraz bym chciała by do porodu każdy skrawek domu był wysprzątany, idealny i odświeżony. na pewno aż tak tego nie ogarnę bo u nas wszyscy jesteśmy bałaganiarzami ale chociaż garderoby posprzątam, bo noszę się z takim zamiarem od dawna. wczoraj w końcu przyszły te meble, więc synka pokój został całkowicie wysprzątany, bo wszystko musiałam z pokoju wynieść a jak urządzałam go na nowo, to połowa zabawek poszła do śmieci. pokoik dzidziusia częściowo urządzony, brakuje w nim jeszcze jakiejś sofy i wykładzinę muszę zmienić ale komoda i szafa już są więc w końcu dziś wstawiłam pierwszą pralkę z ciuszkami :) jutro pewnie pół dnia będę prasować:roll: niby jeszcze kilka tygodni mi zostało ale mam wrażenie, że to minie zanim się obejrzę.
-
BLUSIA (dawniej Gandzia) za tęczowym mostem [*]
agaga21 replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kajusza'] No i uważam, że trzeba ja zaszczepić na wirusówki, żeby nic nie przywzlokła do hoteliku (na wściekliznę szczepią w schronie) i zachipować (chyba, że u Gosi jest za darmo).[/QUOTE] na pewno szczepienia nie są za darmo. gosia ma zniżki u swoich cudnych wetek ale płacić musi ;) -
łaaaał wituś jest niesamowity! ale z niego sportowiec!
-
*LENA* juz w swoim Domu u Krakowianki.fr :) DZIĘKUJEMY!!!
agaga21 replied to fizia's topic in Już w nowym domu
ojej, jakie "niespodzianki" oby po kiepskim początku wszystko już poszło gładko. trzymam mocno kciuki! -
[quote name='agnieszka32']zapowiedział swoją wizytę w nowej kancelarii - a wtedy sobie odrobię koszty tej sterylki podwójnie :diabloti::diabloti::evil_lol: [/QUOTE] nooo! i to mi się podoba!:diabloti::diabloti::diabloti: szukaj tego aparatu, bo zośka tak się zmieni, że jej nie poznany. p.s. ciekawa jestem jakie w śremie będą koszty sterylki 7kg suni.
-
Duma-piekna astka z ogromnym długiem! Szuka domu i wsparcia finansowego!
agaga21 replied to chita's topic in Już w nowym domu
[quote name='chita']watek na niebieskim [url]http://amstaff-pitbull.eu/viewtopic.php?f=69&t=6772[/url] uzupelnilam pierwszy post [B][SIZE=4]WPŁYWY[/SIZE][/B] [B]pazdziernik 2011 [/B] WhatMayNN 50zl Aleksandra B 30zl beti477 100zl jacekk 50zl Sebastian A 70zl Monia_Lol 30zl fonia + mama foni + allegro 130zl chita 50zl [SIZE=4][B] RAZEM[/B][/SIZE] : [COLOR=navy][B][SIZE=4] 510 zl [/SIZE][/B][/COLOR][/QUOTE]jutro robie przelew -
[quote name='agnieszka32'] Przy okazji zabiegu Figa została zważona - waży 27 kg (tyle co Marusia), czyli schudła 6 kg od kiedy zamieszkała z Konradem :multi: [/QUOTE]super! i jestem pewna, że konrad jej nie głodzi :) [quote name='agnieszka32']P.S. Czy 480 zł za sterylkę to dużo? Bo mi się to jakoś sporo wydaje...[/QUOTE]ooooj, chyba straciłaś swoje dobre układy z panem doktorem jak cię tak skasował!:diabloti: ;) cieszę się, że niunia tak ładnie zniosła sterylkę. macie to już za sobą! a za to, że mi nic nie mówiłaś, że mam dzisiaj trzymać kciuki należy ci się:mad::mad:
-
BLUSIA (dawniej Gandzia) za tęczowym mostem [*]
agaga21 replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
dziewczyny, czy zdałby egzamin tymczasowo kubraczek dla niej? jej boks musiałby być zadaszony i ktoś by musiał sprawdzać codziennie czy kubraczek jest suchy. może na noc można by jej go zakłądać bo się już pioruńsko zimno zrobiło :( jest wątek na którym chyba znów ktoś chciał szyć kubraki w tym roku dla bezdomniaków za grosiki dosłownie. -
Duma-piekna astka z ogromnym długiem! Szuka domu i wsparcia finansowego!
agaga21 replied to chita's topic in Już w nowym domu
[quote name='aida']Wszystko rozumiem. Zbierajcie nadal deklarację. Możemy się umówić że pazdziernik listopad grudzień 2011 dam pełną wysokość opłat za Hotelik. Jeżeli to w jakiś sposób pomoże żeby zabrać dziewczynę to tylko proszę o info i zaraz przekazuję kasę[/QUOTE] w tym czasie z zebranych co miesiąc deklaracji uzbierało by się 3x130zł czyli 390zł, czyli na styczeń by było. gorzej jak nikt więcej już się nie dorzuci i na luty będzie tylko 130zł... [B]tak czy inaczej to ogromna pomoc aido![/B] poczekajmy, co na to powie chita. -
[quote name='jukutek']u nas można było siedzieć praktycznie cały czas (na salach wieloosobowych też)[/QUOTE] ale u nas same dziewczyny wypraszały swoich mężów, by nie krępować innych ich obecnością. to naprawdę nic miłego jak musisz tuż po porodzie ogarnąć siebie i dziecko w asyście obcych facetów.
-
rodzice m. radzę nie słuchac rodzinki, szczególnie "krakania" i się nie przejmować i robić swoje ;) dlaczego masz szykować wszystko jak im się podoba? jeśli teraz sprawia ci to przyjemność to dlaczego nie? :)to twoja sprawa a im więcej teraz zrobisz tym mniej będziesz miała zmartwień pod koniec ciąży, że z czymś nie zdążysz. u nas na porodówce mąż mógł przychodzić w odwiedziny i najbliższa rodzina też ale raczej przychodzili na krótko. na salach było po 3-4 dziewczyny, które co chwilę karmiły, chodziły obolałe, krwawiące...nie było to komfortowe np wyjść z łóżka i iść do łazienki gdy obok siedział jakiś obcy facet, także raczej mężowie przychodzili na małą godzinkę i do widzenia. nie są też mile widziane pielgrzymki innych gości. na to jest czas jak się wróci do domu. co innego jak sobie któraś wykupiła prywatną salkę ale na naszym oddziale taka salka wtedy była tylko jedna i tylko 1 szczęściara się załapała na taki luksus.
-
Duma-piekna astka z ogromnym długiem! Szuka domu i wsparcia finansowego!
agaga21 replied to chita's topic in Już w nowym domu
[quote name='aida']Czy miejsce w Hoteliku jest aktualne i ile kosztuje oraz od kiedy można "dziewczynkę" tam umieścić[/QUOTE] teraz jest aktualne jednak brakuje deklaracji by mogła jechać już :( . koszt to 400zł/miesiąc w ogrzewanej, nowej psiarni. -
[quote name='nefesza']A widzisz agaga21, a ja na odwrot. Pieluch mialam ladne kilka paczek, w roznych rozmairach. Jakos sobie umyslilam, ze i tak sie zuzyja i tak, wiec jak tylko na jakies wieksze zakupy jechalam, to zawsze z paczke pieluch kupowalam. A ze tanie przeciez nie sa, to takie "rozlozenie na raty" zakupow bylo ok :)[/QUOTE] ja oczywiście też dokupię. sama nie wiem czemu tylko 1 paczkę kupiliśmy. nie mam jeszcze rozeznania w cenach i nie wiem jakie są korzystne.
-
Duma-piekna astka z ogromnym długiem! Szuka domu i wsparcia finansowego!
agaga21 replied to chita's topic in Już w nowym domu
[quote name='chita']amstaffow bardzo duzo:-( deklaracji stalych niestety malo, nie wiem na jak dlugo miejsce bedzie aktualne, musze pogadac z Gosia, natomiast mysle ze za deklaracje jednorazowe moznaby Dumke wziasc na badania,najwazniejsze to chyba zrobic rtg i wykluczyc ewentualne przyczyny neurologiczne i wspomoc jej stawy...?[/QUOTE] a ja myślę że póki dumcia jest w schronisku, to może udało by się ją zdiagnozować na koszt schroniska? może pani magda by pomogła? porozmawiam z nią a dumie pieniążki jednorazowe później przydadzą się na ewentualne leczenie jak już by była w hoteliku.