Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. [quote name='What May NN']kmk na pewno nie da rady ze względów zdrowotnych! szukamy więc transportu..[/QUOTE] cholera, nie wiedziałam że coś się dzieje :( liczyłam na jego pomoc...
  2. ja jutro będę do kmk dzwoniła w sprawie transportu....mam nadzieję że da rade pomóc ale nadal za mało deklARACJI! kto reszte bedzie dopłacał??
  3. [quote name='Wala2006']A jak zapisać tą panią??[/QUOTE]beata od fanty ;)
  4. [quote name='Wala2006']Dopisałam na pierwszą tylko agaga21 daj znać co z tymi 100zł czy dopisać czy nie.[/QUOTE] tak, dopisz. chita, może powysyłaj już pw ze swoim numerem konta do osób, które chcą pomóc?
  5. beata niezalogowana na forum chce dać 100zł jednorazowo.
  6. [quote name='cicia1977']nawet nie wiem czy to pisać bo to są słowa weta schroniskowego ale dzisiaj powiedział mi jeszcze że Ali ma jakies 2tyg. życia. Leki które dostaje na stawy powinny już pomóc a niestety z dnia na dzień jest coraz gorzej. Jak jutro będą wyniki prześwietlenia to postaram się zabrać Aliego do innego weta. ale ma 2 tyg. bo potem go uśpią jeśli się nie poprawi, czy wet myśli że on sam za 2 tyg. umrze? a jeśli to drugie, to NA CO??? bo na stawy to raczej się nie umiera.
  7. chyba już, na dniach. chita pewnie potem napisze jak to wygląda ale bez deklaracji to jak? brakuje sporo na sam hotel a do tego jeszcze transport i leczenie :(
  8. [quote name='cicia1977']Właśnie wróciłam od Aliego. Miałam go dzisiaj zabrać do siebie bo nie mogłam wypatrzeć jak biedny marznie i się trzęsie. Niestety nie zabrałam go ponieważ Ali nie wstaje a nie jestem wstanie wynosić go na siusiu pomimo że mieszkam na parterze. Rozmawiałam z wet. i stwierdził że pies nie nadaje się do dalekiego transportu. Dostaje dwa rodzaje lekarstw(zapomniałam zapisać nazwy:-(). Badania jakie miał robione w schronie to była krew i USG. Jutro jedzie na prześwietlenie Zdobiłyśmy mu posłanko na gąbkach, okryłyśmy kołderką, zostawiłyśmy włączone lampy które dają ciepło i to niestety na tą chwilę wszystko co mogłyśmy dla niego zrobić:-(. Donia pamiętaj jutro o fotkach bo ja dzisiaj nie zdążyłam.do gosi nie jest aż tak daleko (okolice ciechocinka) cholera, psiaku, trzymaj się....TRZEBA SIĘ SPIESZYĆ! ROZSYŁAJCIE PROŚBY O NAWET NAJMNIEJSZE DEKLARACJE!
  9. viki jest cudna! tak mój typ :)
  10. [quote name='ulvhedinn']Ale od trzech dni nie da się z nią wytrzymać- jęczy, kwiczy, szczeka, psuje, kradnie i rozrabia jak pijany zając. Zjadła cały zapas mrożonego mięsa z zamrażalnika. Zerwała kilim ze ściany i ogryzła framugę drzwi. Wyrwała drzwiczki z szafki w kochni. Na dworze próbowała zamiast patyczka wyrwać choinkę. Z ziemi. Pogryzła mi blat w sekretarzyku. Urwała (drugi raz!) takie ustrojstwo ochronne na narożnik ściany, razem z fragmentami muru. Zeżarła moje śledzie, z firmowo zamkniętego słoika. Przyłapałam ją na próbie urwania klapy sedesowej. Wyjęła przy tym wąż odpływowy od piorącej pralki, cud że wlazłam akurat do łazienki, bo byłby potop. Przegryzła mi przedłużacz pod prądem w środku odkurzania, po czym ciągnąc za niego wyrwała gniazdko. Pogryzła plastikowe nakładki na stopnie drabiny. Podarła w drobne strzępki dywanik z kawałków futerek. Rozwaliła KOLEJNY kołnierz ochronny i zeżarła takie gąbkowe kółko które ma chronić gojącą sie odleżynę, a także połknęła plaster hydrożelowy, bandaż i gazę. Wyjęła z doniczki świeżo posadzoną jukę i biegała z nią w zębach sypiąc ziemią........ Asior, próbowałam wody utlenionej, zero efektu.[/QUOTE]jezu! o co jej chodzi??? pewnie aparat już dawno ci zeżarła i nie możesz fot porobić z jej demolek?
  11. [quote name='Ania_i_Kropka'][B]Skubi pojechał do domu!!![/B][/QUOTE] :crazyeye::crazyeye::crazyeye: 3 lata go ogłaszałam.......... w końcu!!!!!!!!!!!:multi::multi::multi::multi: [quote name='Ania_i_Kropka']Fiona całe zycie mieszkała w bloku. Jest grzeczna, nauczona czystości, umie zostawać sama. Sunia jest łagodna w stosunku do ludzi. Nie toleruje innych psów. Fiona jest alergiczką, musi jeść delikatną karmę. Fionka ma ok 11 lat, ale jest w świetnej formie. Jest energiczna i radosna. [/QUOTE]śliczna sunia. jak można oddać 11 letniego psa????:placz:
  12. [quote name='What May NN']dziewczyny wiem, że powinien mieć ciepło itp. ale chyba lepszy kojec zew. u fur niż schron.. w każdym razie wierzę cały czas, ze się uda! idę rozsyłać wątek.[/QUOTE] to na pewno ale mam nadzieję, że uda się uzbierać na ciepłe miejsce. dziadziuś zasługuje na to by chociaż nie marznąć :(
  13. a jak już nic nie pomaga na kolki można spróbować wożenia dziecka w aucie ;) u niektórych dzieciaczków to działa cuda! można też dzidzię ponosić trochę w chuście by leżało w pozycji embrionalnej, wtedy gazy łatwiej ulatują z brzuszka. odpowiedni masaż brzuszka też działa. [URL]http://babyonline.pl/niemowle_pielegnacja_artykul,2298.html[/URL] [IMG]http://fajnamama.pl/img/artykul/367/noszenie-niemowlaka_428_298x500.jpg[/IMG] tu masz jeszcze jak wykonywać dziecku ćwiczenia zapobiegające kolkom i jak masować: [url]http://babyonline.pl/niemowle_pielegnacja_artykul,2298,1.html[/url]
  14. [quote name='What May NN']a może jeśli dałoby radę uzbierać 300zł to kojec u fur nawet zew też miałby sens??[/QUOTE] na pewno nie, przecież jeśli on ma problem ze stawami to musi być w ciepełku.
  15. ale chyba pies będzie miał lepszą opiekę w domu, w ciepełku niż w schroniskowych warunkach??? nie rozumiem nad czym tu się zastanawiać... mam nadzieję, że decyzje zostaną podjęte szybko i bez szkody dla psiaka.
  16. [B]kurcze, czemu tu są takie problemy z komunikacją? dziewczyny, macie przecież telefony![/B]
  17. [B]ruszyła akcja: [url]http://www.zwyklybohater.pl/galeria-zgloszen?sort=date&pn=2[/url] czy ktoś zgłosił p. jolę?[/B]
  18. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B] :roll: Eh...już chcę kwiecień. Zdecydowanie jestem za tym żeby ludzie zapadali w sen zimowy :evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] ja też! nie cierpię deszczowej jesieni i zimy. najchętniej nie wstawałabym z łóżka w taką pogodę jak dziś. jest okropnie, zimno, wieje, pada....BRRRRRRRRRR!!!!! a najgorsze, że jeszcze przed nami kilka miesięcy zimna................a ja się już w płaszczyk prawie nie dopinam:roll::evil_lol:
  19. [quote name='esperanza']Lepszych na razie nie będzie :-([/QUOTE] ale nie ma kto pojechać i zrobić czy o co chodzi? z jednym kiepskim zdjęciem nawet nie ma jak go ogłaszać a zima idzie!
  20. ale tu pusto :( czy ingusia ma swój wątek na amstaffowym forum?
  21. [url]http://i1130.photobucket.com/albums/m533/fonia123/_nowi111007004.jpg[/url] ona jest piękna! w końcu została domową psiną czy wybrała budę?
  22. to naprawdę opowieść o brzydkich kaczątkach! kto by pomyślał, że tak pięknie wyrosną!
×
×
  • Create New...