-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
ciocie, może u was znalazłby się dt dla 7 miesięcznego chłopczyka, który śpi pod gołym niebem, sam jak palec...:placz::placz::placz::placz: zobaczcie jaki biedny [url]http://www.dogomania.pl/threads/182189-Szyd%C5%82owiec-PROSIMY-O-POMOC.-ZIMA-za-pasem.ZABIERAMY-ci%C4%99%C5%BCarne-suki-z-ulicy-to-b%C5%82aganie?p=17880022&viewfull=1#post17880022[/url] [video=youtube;p1QIQPmVcOk]http://www.youtube.com/watch?v=p1QIQPmVcOk&feature=player_embedded[/video] on przecież zamarznie! :placz::placz: dam worek karmy gdyby się dt znalazł....wiem że to niewiele ale może ktoś jest w stanie mu pomóc?
-
ciocie, może u was znalazłby się dt dla 7 miesięcznego chłopczyka, który śpi pod gołym niebem, sam jak palec...:placz::placz::placz::placz: zobaczcie jaki biedny [url]http://www.dogomania.pl/threads/182189-Szyd%C5%82owiec-PROSIMY-O-POMOC.-ZIMA-za-pasem.ZABIERAMY-ci%C4%99%C5%BCarne-suki-z-ulicy-to-b%C5%82aganie?p=17880022&viewfull=1#post17880022[/url] [video=youtube;p1QIQPmVcOk]http://www.youtube.com/watch?v=p1QIQPmVcOk&feature=player_embedded[/video] on przecież zamarznie! :placz::placz: dam worek karmy gdyby się dt znalazł....wiem że to niewiele ale może ktoś jest w stanie mu pomóc?
-
NIE ma na hotel! Pomóż Krawcowi utrzymać się w hotelu!
agaga21 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
a w radomiu to nie jest koszt 700zł za miesiąc? -
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]stwierdzenie że wygląda jak batman mnie powaliło :evil_lol::evil_lol::evil_lol: jednak nie da się ukryć że coś w tym jest ;)[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]też mi się z batmanem kojarzy [quote name='banokas1']No pewnie że zaglądam, codziennie wchodzę na forum, może mało aktywnie się udzielam... ale jestem na bierząco:eviltong: Szczurosława wygląda świetnie, mam nadzieje że też i lepiej się czuje! Wygłaskaj wszystkie psiaki, te piggowate, gamoniowate i maleństwo! :loveu:[/QUOTE]wygłaskane :) [quote name='Donvitow']Jak dzisiaj bidulka?. A kot jest moim zdaniem w rekawie swetra. Sciągacz na szyi. Jak oni go zapakowali. Ja moich do kontenerka nie jestem w stanie wsadzić. Luna wygląda kapitalnie.[/QUOTE]ja jestem pewna, że ten kot jest w kalesonach:evil_lol: chyba niektóre kalesony tez mają ściągacz na nogawce [quote name='fonia123']ten kubrak wygląda, jakby był z rajstop zrobiony :evil_lol: świetny jest ;) ślicznie królewna wygląda. Ucałuj ją od cioci Kasi :loveu: edit: aaa, ja głupia, teraz doczytałam, że jest z rajstop :stupid:[/QUOTE]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='unikatowydiament']miłego popołudnia i buziaczki zasyłamy:)[/QUOTE]dzięki! lunka calusieńki dzień spędziła na kanapie pod kocem, chwilami nawet kołami do góry. wynoszę hrabiankę na sikanie na rękach:evil_lol: apetyt jest w miarę dobry, tzn rano pochłonęła udko z kurczaka, potem twarożek ale wieczorne warzywka już tak średnio smakowały i musiałam jej wymieszać z rosołkiem. jest obolała, przy wstawaniu stęka, jak ją podnoszę to też, chociaż staram się bardzo ostrożnie i delikatnie. dałam jej rano i chwilę temu lek p. bólowy. przebranie batmana się trzyma na swoim miejscu :cool3::evil_lol: morris ma wakacje, nikt go od wczoraj nie gryzie i nie skacze mu po głowie. jakoś to znosi, choć kilka razy przychodził i trącał szczurka nosem.
-
[quote name='Rodzice Maciusia :)'] Dzisiaj jestem umówiona nowym ginem, szczegóły, jeśli ktoś będzie zainteresowany :) i jeśli będzie co pisać później, po wizycie.. Trzymajcie kciuki :)[/QUOTE]i bardzo dobrze! daj znać po wizycie co ci powiedział.
-
[quote name='Mona1991']Dajcie nam chwile. Musimy się spiknąć w 4, żeby dokładnie przemyśleć co robić.[/QUOTE] sorry ale "za chwilę" to będzie zima. zira może mieć fuksa i znaleźć szybko dobry dom ale równie dobrze może mieć pecha i czekać na dom miesiącami.
-
[quote name='bira']Że ja czegoś takiego noie spotkałam zanmim sterylizowałam swoje suńki i kocice. Wymordowały się dziewczyny w kubrakach i kołnierzach... Masakra. Ale gdzie ja bym znalazła rajtuzy w które wsadziła bym dobermana i corsice?[/QUOTE] kołnierz to masakra! ja własnie nie wyobrażałam sobie w nim luny, dlatego kombinowałam kubraczek. a dla swoich suk byś chyba musiała szukać rajtuz w sklepie z odzieżą XXXXXXL ;)
-
[quote name='chita']aaa Lunka tak lezy zwinieta i myslalam ze tam podszywalas cos ze sie tak ladnie uklada na ogonku;) inspiracja genialna chociaz nie wiem czemu ale ten kot mi wyglada jakby go do wazonu wsadzili:D[/QUOTE] takie rajtuzy są bardziej elastyczne niż to, z czego ten kotek ma kubraczek(chyba kalesony!) i wszystko ładnie się dopasowuje.
-
[quote name='chita'] a tak serio;) nie wpadlabym, wyglada naprawde super, a tam przy ogonku to pozszywalas czy jak, bo nie widze :razz:[/QUOTE]nic nie zszywałam, tylko wycięłam dziury na łapki i wycięcie od spodu coby się dziewczynka nie posikała. ogonek jest od spodu, więc na niego otworu nie robiłam. nic się nie zsuwa bo sie na tylnych łapkach trzyma. a inspirację wzięłam stąd: [IMG]http://rash.home.pl/koty/krokiet.jpg[/IMG] wpisałam w google "posterylkowy kubraczek" i pooglądałam grafiki :)
-
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
agaga21 replied to bira's topic in Foto Blogi
zazdroszczę tych plażowych spacerków. [url]http://img528.imageshack.us/img528/1296/p1017961resize.jpg[/url] siostrzyczki ;) -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agaga21 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[url]http://img848.imageshack.us/img848/7919/dsc0111e.jpg[/url] ale fajnie z długim ogonkiem :)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
agaga21 replied to bira's topic in Foto Blogi
[URL]http://img253.imageshack.us/img253/9586/p1018506resize.jpg[/URL] śliczna foczka:loveu: -
[quote name='fonia123']cieszę się, że z Lunką wszystko dobrze :) a Etna pewnie ten hormonalny lek dostała, u mnie był niewskazany ze względu na tarczycę Fety. Mam nadzieję, że już teraz będzie wszystko dobrze ;)[/QUOTE]tak, hormonalny lek, jutro sprawdze nazwe, bo już mi się nie chce wstawać:oops: [quote name='malawaszka']super, że wyniki w porządku u Etny! i że sterylka szczurka poszła ok :lol: teraz za szybkie gojenie :kciuki: i ... zatrzymanie sikania![/QUOTE]dzięki :) [quote name='agnieszka32']I jak Lunka się czuje? Mam nadzieję, że grzecznie sobie śpi i ranki nie będzie próbowała sobie lizać. Agata - zrób fotkę w super-kubraczku :)[/QUOTE]śpi oczywiście przyklejona do mnie. 3 razy wynieśliśmy ją na siusiu a tak to nie wstaje. [quote name='bira']To Wy już po zabiegu? Dni mi się pomerdały. Ważne, że z Etną wszysko ok, a Szczurosława szybko dojdzie do siebie :-)[/QUOTE]mam nadzieję że i etnie się poprawi, bo dziś jak wróciłyśmy to sie znowu posiusiała troche :roll: [quote name='malawaszka']o to samo miałam prosić :lol:[/QUOTE]prosze bardzo księżniczka w kocykach: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-wVWcchjiC_w/TqhvYT4BLoI/AAAAAAAAC7w/pXqNkwB5Vus/s640/DSCN8063.JPG[/IMG] i księżniczka w kubraczku [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-dF7KERt977A/Tqhveo90-MI/AAAAAAAAC70/8EVnKRhXiMA/s640/DSCN8064.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-6_gBX-uG0zU/Tqhvq1HxEKI/AAAAAAAAC74/n5eVAvZHXzA/s640/DSCN8067.JPG[/IMG] kubraczek przylega na klacie ale na brzuszku jest odrobina przestrzeni.
-
[quote name='WATACHA']Ja zrozumiałam, że on już w domu :(, ale go szkoda.Nikt nie chce takiego pięknego psa :(?[/QUOTE] pewnie po tym wpisie? [quote name='sziba']Ozi dzisiaj zamieszkał z nową koleżanką suczką ON i bardzo fajna z nich para :) na dzisiejszym spacerze jak zawsze próbował sobie troszke podominować to ci łobuz... ale i tak jest kochany.:)[/QUOTE]to chodziło że w jednym kojcu w schronisku. on nadal czeka :(
-
Amstaf Rudolf - uciekł przed śmiercią i ma nowy dom!
agaga21 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
zamówiłyście mu ogłoszenia? -
karo nadal nie ma domu a zima coraz bliżej :(
-
[url]http://i1113.photobucket.com/albums/k503/vito6666/szczury/WPA240070.jpg[/url] jaki języczek! :)
-
[quote name='Akrum']Keno wraz z Wierą ze Swarzędza podesłany do Państwa w mailu. Czekamy na odzew. Jeśli ani Wiera ani Keno nie będą odpowiadać, to wtedy będziemy szukać dalej - może w Szczecinku będzie jakiś fajny młody amstaff odpowiadający domkowi, który pierwszy raz będzie miał do czynienia z tą rasą.[/QUOTE] czy jest jakakolwiek decyzja?
-
dziewczyny, wód płodowych przybywa, dziecko rośnie, macica rośnie. waga też musi rosnąć, nie ma na to rady. myśle że rodzice maciusia trafiła po prostu na kiepską lekarkę,,,
-
[quote name='Rodzice Maciusia :)']ja wlasnie wrocilam od ginki i przyznam, ze jestem rozczarowana jej postawa, chociaz nie do konca zdziwiona. Nawet nie spojrzala praktycznie na zaswiadczenie od oku, powiedziala ze to nie oku zdecyduje o porodzie, tylko gin. Kazala mi to miec ze soba (nie bardzo rozumiem po co w takim razie) na sali porodowej, ale ona bedzie najpierw probowala naturalnie, a potem gdyby w razie cos cc. Wkurza mnie to, bo oku nie wystawila sobie teog ot tak. I nie bardzo rozumiem co niby ta ginka ma oceniac, co zobaczy, ze wzrok mi sie pogarsza czy co podczas porodu? :shake: Oj nie podoba mi sié to wcale. Ja nie napieram na cc, ale nie chcé tez poglebic sobie wady. Acha, ginka smiala sie tez z roznych opowiadan, które sá w necie, stwierdzila, ze ona tez moze sobie napisac, ze stracila wzrok przez poród i nikt tego nie sprawdzi. Jestem podlamana, bo nie wiem kompletnie co zrobic. Teraz zmieniac w ostatniej chwili lekarza prowadzacego, kiedy juz zostaly 2 m-ce? Gdyby nie fakt, ze u mnie w miescie jest tylko znieczulenie ogólne, czyli cc pod narkoza pelna to bym od razu sié tu zdecydowala, skoro oni tu mówiá, ze od razu cc, nie wchodzi w gré sn. Ale bojé sié tej narkozy :shake:[/QUOTE] czy ty chodzisz na kasę chorych do ginekologa, że tak cię traktuje??? ja na twoim miejscu bym ją zdrowo ochrzaniła i bezwzględnie zmieniłabym lekarza. co za babsko głupie! niech sobie swoim wzrokiem ryzykuje!