Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. ciocie, może u was znalazłby się dt dla 7 miesięcznego chłopczyka, który śpi pod gołym niebem, sam jak palec...:placz::placz::placz::placz: zobaczcie jaki biedny [url]http://www.dogomania.pl/threads/182189-Szyd%C5%82owiec-PROSIMY-O-POMOC.-ZIMA-za-pasem.ZABIERAMY-ci%C4%99%C5%BCarne-suki-z-ulicy-to-b%C5%82aganie?p=17880022&viewfull=1#post17880022[/url] [video=youtube;p1QIQPmVcOk]http://www.youtube.com/watch?v=p1QIQPmVcOk&feature=player_embedded[/video] on przecież zamarznie! :placz::placz: dam worek karmy gdyby się dt znalazł....wiem że to niewiele ale może ktoś jest w stanie mu pomóc?
  2. ciocie, może u was znalazłby się dt dla 7 miesięcznego chłopczyka, który śpi pod gołym niebem, sam jak palec...:placz::placz::placz::placz: zobaczcie jaki biedny [url]http://www.dogomania.pl/threads/182189-Szyd%C5%82owiec-PROSIMY-O-POMOC.-ZIMA-za-pasem.ZABIERAMY-ci%C4%99%C5%BCarne-suki-z-ulicy-to-b%C5%82aganie?p=17880022&viewfull=1#post17880022[/url] [video=youtube;p1QIQPmVcOk]http://www.youtube.com/watch?v=p1QIQPmVcOk&feature=player_embedded[/video] on przecież zamarznie! :placz::placz: dam worek karmy gdyby się dt znalazł....wiem że to niewiele ale może ktoś jest w stanie mu pomóc?
  3. a w radomiu to nie jest koszt 700zł za miesiąc?
  4. i ja trzymam kciuki i czekam na wiadomości. niestety nie kojarzę nikogo z sieradza.
  5. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]stwierdzenie że wygląda jak batman mnie powaliło :evil_lol::evil_lol::evil_lol: jednak nie da się ukryć że coś w tym jest ;)[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]też mi się z batmanem kojarzy [quote name='banokas1']No pewnie że zaglądam, codziennie wchodzę na forum, może mało aktywnie się udzielam... ale jestem na bierząco:eviltong: Szczurosława wygląda świetnie, mam nadzieje że też i lepiej się czuje! Wygłaskaj wszystkie psiaki, te piggowate, gamoniowate i maleństwo! :loveu:[/QUOTE]wygłaskane :) [quote name='Donvitow']Jak dzisiaj bidulka?. A kot jest moim zdaniem w rekawie swetra. Sciągacz na szyi. Jak oni go zapakowali. Ja moich do kontenerka nie jestem w stanie wsadzić. Luna wygląda kapitalnie.[/QUOTE]ja jestem pewna, że ten kot jest w kalesonach:evil_lol: chyba niektóre kalesony tez mają ściągacz na nogawce [quote name='fonia123']ten kubrak wygląda, jakby był z rajstop zrobiony :evil_lol: świetny jest ;) ślicznie królewna wygląda. Ucałuj ją od cioci Kasi :loveu: edit: aaa, ja głupia, teraz doczytałam, że jest z rajstop :stupid:[/QUOTE]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='unikatowydiament']miłego popołudnia i buziaczki zasyłamy:)[/QUOTE]dzięki! lunka calusieńki dzień spędziła na kanapie pod kocem, chwilami nawet kołami do góry. wynoszę hrabiankę na sikanie na rękach:evil_lol: apetyt jest w miarę dobry, tzn rano pochłonęła udko z kurczaka, potem twarożek ale wieczorne warzywka już tak średnio smakowały i musiałam jej wymieszać z rosołkiem. jest obolała, przy wstawaniu stęka, jak ją podnoszę to też, chociaż staram się bardzo ostrożnie i delikatnie. dałam jej rano i chwilę temu lek p. bólowy. przebranie batmana się trzyma na swoim miejscu :cool3::evil_lol: morris ma wakacje, nikt go od wczoraj nie gryzie i nie skacze mu po głowie. jakoś to znosi, choć kilka razy przychodził i trącał szczurka nosem.
  6. [quote name='Rodzice Maciusia :)'] Dzisiaj jestem umówiona nowym ginem, szczegóły, jeśli ktoś będzie zainteresowany :) i jeśli będzie co pisać później, po wizycie.. Trzymajcie kciuki :)[/QUOTE]i bardzo dobrze! daj znać po wizycie co ci powiedział.
  7. [quote name='Mona1991']Dajcie nam chwile. Musimy się spiknąć w 4, żeby dokładnie przemyśleć co robić.[/QUOTE] sorry ale "za chwilę" to będzie zima. zira może mieć fuksa i znaleźć szybko dobry dom ale równie dobrze może mieć pecha i czekać na dom miesiącami.
  8. [quote name='agnieszka32'] P.S. Agata, pamiętaj, nie wyciągaj beztrosko psów ze schronisk bez deklaracji i pomysłu :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]a ty uważaj co piszesz, bo zaraz się znajdziesz na czarnych kwiatkach! tak z rozpędu, bo czemu by nie... :D :D :D
  9. [quote name='bira']Że ja czegoś takiego noie spotkałam zanmim sterylizowałam swoje suńki i kocice. Wymordowały się dziewczyny w kubrakach i kołnierzach... Masakra. Ale gdzie ja bym znalazła rajtuzy w które wsadziła bym dobermana i corsice?[/QUOTE] kołnierz to masakra! ja własnie nie wyobrażałam sobie w nim luny, dlatego kombinowałam kubraczek. a dla swoich suk byś chyba musiała szukać rajtuz w sklepie z odzieżą XXXXXXL ;)
  10. [quote name='chita']aaa Lunka tak lezy zwinieta i myslalam ze tam podszywalas cos ze sie tak ladnie uklada na ogonku;) inspiracja genialna chociaz nie wiem czemu ale ten kot mi wyglada jakby go do wazonu wsadzili:D[/QUOTE] takie rajtuzy są bardziej elastyczne niż to, z czego ten kotek ma kubraczek(chyba kalesony!) i wszystko ładnie się dopasowuje.
  11. [quote name='chita'] a tak serio;) nie wpadlabym, wyglada naprawde super, a tam przy ogonku to pozszywalas czy jak, bo nie widze :razz:[/QUOTE]nic nie zszywałam, tylko wycięłam dziury na łapki i wycięcie od spodu coby się dziewczynka nie posikała. ogonek jest od spodu, więc na niego otworu nie robiłam. nic się nie zsuwa bo sie na tylnych łapkach trzyma. a inspirację wzięłam stąd: [IMG]http://rash.home.pl/koty/krokiet.jpg[/IMG] wpisałam w google "posterylkowy kubraczek" i pooglądałam grafiki :)
  12. zazdroszczę tych plażowych spacerków. [url]http://img528.imageshack.us/img528/1296/p1017961resize.jpg[/url] siostrzyczki ;)
  13. widziałam że amazonka zamówiła duży pakiet ogłoszeń dla ingusi :)
  14. [quote name='malawaszka']fajosko to wygląda - będę zaglądać - pisz jak się sprawuje bo to moze być dobra alternatywa dla kubraków pooperacyjnych po 26 zeta/sztukę :shock:[/QUOTE] ok. myślę że dla małych chudych psów się sprawdzi :) jutro pofocę ją jak stanie na łapki.
  15. [quote name='chita']o raju jaki batman:loveu::evil_lol: swietny ten kubrak:razz:[/QUOTE]to nogawka z rajtuz takich grubych, dzianinowych :D :D kombinowałam z czegoś innego ale chudzielec ze wszystkiego się wyplącze co nie przylega.
  16. [url]http://img848.imageshack.us/img848/7919/dsc0111e.jpg[/url] ale fajnie z długim ogonkiem :)
  17. [URL]http://img253.imageshack.us/img253/9586/p1018506resize.jpg[/URL] śliczna foczka:loveu:
  18. [quote name='fonia123']cieszę się, że z Lunką wszystko dobrze :) a Etna pewnie ten hormonalny lek dostała, u mnie był niewskazany ze względu na tarczycę Fety. Mam nadzieję, że już teraz będzie wszystko dobrze ;)[/QUOTE]tak, hormonalny lek, jutro sprawdze nazwe, bo już mi się nie chce wstawać:oops: [quote name='malawaszka']super, że wyniki w porządku u Etny! i że sterylka szczurka poszła ok :lol: teraz za szybkie gojenie :kciuki: i ... zatrzymanie sikania![/QUOTE]dzięki :) [quote name='agnieszka32']I jak Lunka się czuje? Mam nadzieję, że grzecznie sobie śpi i ranki nie będzie próbowała sobie lizać. Agata - zrób fotkę w super-kubraczku :)[/QUOTE]śpi oczywiście przyklejona do mnie. 3 razy wynieśliśmy ją na siusiu a tak to nie wstaje. [quote name='bira']To Wy już po zabiegu? Dni mi się pomerdały. Ważne, że z Etną wszysko ok, a Szczurosława szybko dojdzie do siebie :-)[/QUOTE]mam nadzieję że i etnie się poprawi, bo dziś jak wróciłyśmy to sie znowu posiusiała troche :roll: [quote name='malawaszka']o to samo miałam prosić :lol:[/QUOTE]prosze bardzo księżniczka w kocykach: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-wVWcchjiC_w/TqhvYT4BLoI/AAAAAAAAC7w/pXqNkwB5Vus/s640/DSCN8063.JPG[/IMG] i księżniczka w kubraczku [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-dF7KERt977A/Tqhveo90-MI/AAAAAAAAC70/8EVnKRhXiMA/s640/DSCN8064.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-6_gBX-uG0zU/Tqhvq1HxEKI/AAAAAAAAC74/n5eVAvZHXzA/s640/DSCN8067.JPG[/IMG] kubraczek przylega na klacie ale na brzuszku jest odrobina przestrzeni.
  19. [quote name='WATACHA']Ja zrozumiałam, że on już w domu :(, ale go szkoda.Nikt nie chce takiego pięknego psa :(?[/QUOTE] pewnie po tym wpisie? [quote name='sziba']Ozi dzisiaj zamieszkał z nową koleżanką suczką ON i bardzo fajna z nich para :) na dzisiejszym spacerze jak zawsze próbował sobie troszke podominować to ci łobuz... ale i tak jest kochany.:)[/QUOTE]to chodziło że w jednym kojcu w schronisku. on nadal czeka :(
  20. zamówiłyście mu ogłoszenia?
  21. karo nadal nie ma domu a zima coraz bliżej :(
  22. [url]http://i1113.photobucket.com/albums/k503/vito6666/szczury/WPA240070.jpg[/url] jaki języczek! :)
  23. [quote name='Akrum']Keno wraz z Wierą ze Swarzędza podesłany do Państwa w mailu. Czekamy na odzew. Jeśli ani Wiera ani Keno nie będą odpowiadać, to wtedy będziemy szukać dalej - może w Szczecinku będzie jakiś fajny młody amstaff odpowiadający domkowi, który pierwszy raz będzie miał do czynienia z tą rasą.[/QUOTE] czy jest jakakolwiek decyzja?
  24. dziewczyny, wód płodowych przybywa, dziecko rośnie, macica rośnie. waga też musi rosnąć, nie ma na to rady. myśle że rodzice maciusia trafiła po prostu na kiepską lekarkę,,,
  25. [quote name='Rodzice Maciusia :)']ja wlasnie wrocilam od ginki i przyznam, ze jestem rozczarowana jej postawa, chociaz nie do konca zdziwiona. Nawet nie spojrzala praktycznie na zaswiadczenie od oku, powiedziala ze to nie oku zdecyduje o porodzie, tylko gin. Kazala mi to miec ze soba (nie bardzo rozumiem po co w takim razie) na sali porodowej, ale ona bedzie najpierw probowala naturalnie, a potem gdyby w razie cos cc. Wkurza mnie to, bo oku nie wystawila sobie teog ot tak. I nie bardzo rozumiem co niby ta ginka ma oceniac, co zobaczy, ze wzrok mi sie pogarsza czy co podczas porodu? :shake: Oj nie podoba mi sié to wcale. Ja nie napieram na cc, ale nie chcé tez poglebic sobie wady. Acha, ginka smiala sie tez z roznych opowiadan, które sá w necie, stwierdzila, ze ona tez moze sobie napisac, ze stracila wzrok przez poród i nikt tego nie sprawdzi. Jestem podlamana, bo nie wiem kompletnie co zrobic. Teraz zmieniac w ostatniej chwili lekarza prowadzacego, kiedy juz zostaly 2 m-ce? Gdyby nie fakt, ze u mnie w miescie jest tylko znieczulenie ogólne, czyli cc pod narkoza pelna to bym od razu sié tu zdecydowala, skoro oni tu mówiá, ze od razu cc, nie wchodzi w gré sn. Ale bojé sié tej narkozy :shake:[/QUOTE] czy ty chodzisz na kasę chorych do ginekologa, że tak cię traktuje??? ja na twoim miejscu bym ją zdrowo ochrzaniła i bezwzględnie zmieniłabym lekarza. co za babsko głupie! niech sobie swoim wzrokiem ryzykuje!
×
×
  • Create New...