-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
ania, nawet jak weźmiesz walizę, to przecież cię z nią nie wygonią ;) pod łóżko na pewno się zmieści więc nic im do tego jaka duża będzie. ty masz się czuć komfortowo(na ile się da) że masz wszystko co będzie ci potrzebne.
-
[quote name='Ania+Milva i Ulver']Czytałam poród na wesoło- świetna lektura na rozluźnienie;) :) Mam pytanie o torbę do szpitala- jakiej wielkości macie/ miałyscie? Nie chciałabym tam wjechać z wielką walizką;) , ale nie wiem kompletnie jakiej wielkości kupić czy tez pożyczyć jak się uda...[/QUOTE] ja mam taką większą torbę ale nie walizę. taka zwykła, miękka torba podróżna. rzeczy dla dziecka biorę mało bo w szpitalu dostaje szpitalne ubranka i pieluszki, wzięłam dosłownie po 2-3 sztuki na wszelki wypadek i z 8 pampersów jakby brakowało. w razie czego mąż dowiezie. rzeczy na wyjście ze szpitala mam naszykowane osobno, razem z fotelikiem i ubraniem dla mnie na wyjście. to mi przywiezie jak po nas przyjedzie jak będziemy wychodzić już.
-
[quote name='agaga21']sybel gratuluję :) ja dziś znalazłam fajny wątek-opisy porodów ale taki mało straszący, raczej krzepiący. zaczytałam się strasznie! fajna lekturka jak ktoś jest blisko z tym tematem. można się też pośmiać, wzruszyć. jak macie ochotę to proszę: [url]http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=303080[/url] ja wracam do czytania :)[/QUOTE] znalazłam coś milion razy lepszego! [B]czytam i płacze ze śmiechu![/B] :D :D poród na wesoło: [url]http://www.babyboom.pl/forum/ciaza-porod-polog-f14/porod-na-wesolo-7030/index2.html[/url]
-
sybel gratuluję :) ja dziś znalazłam fajny wątek-opisy porodów ale taki mało straszący, raczej krzepiący. zaczytałam się strasznie! fajna lekturka jak ktoś jest blisko z tym tematem. można się też pośmiać, wzruszyć. jak macie ochotę to proszę: [url]http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=303080[/url] ja wracam do czytania :)
-
Niewidomy, roczny, porzucony amstaff już za TM (*)
agaga21 replied to ania z poznania's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
kurcze, nieciekawa sytuacja. to psiak specjalnej troski, musi się dt znaleźć. a jak jego stosunek do suk? może ms_arwi by go przyjęła pod swój dach...? -
[quote name='sachma']a mam jeszcze pytanie.. czy trzymacie się jadłospisów dokładnie? bo ja np jak znajdę ładne mięsne korpusy to podaję korpusy, a jak jest fajna cena na skrzydła to kupuje skrzydła - dwa dni mam warzywne i one się nie zmieniają, staram się codziennie dać coś innego, ale np zaplanowane na poniedziałek udka podam w środę jeśli w pon dostanę w mięsnym ładne szyje.. itd..[/QUOTE] w życiu! nie dałabym rady tak sztywno trzymać się planu. moje dostają codziennie mięso z kością(najczęściej drób) i warzywka z nabiałem. co kilka dni podroby zamiast mięska z kością. myślę że te plany żywieniowe są po to by załapać o co chodzi i wyczuć swojego psa a nie by się sztywno ich trzymać. ostatnio robiłam mojej etnie rozszerzone badania krwi i mocz i wyniki wszystkie wyszły bardzo dobre :)
-
[URL]http://i1113.photobucket.com/albums/k503/vito6666/Vera%20Vito%20pazdziernik%202011/HHHH.jpg[/URL] trochę to nie fair zagrywka ze strony 3 razy cięższej viki :D [URL]http://i1113.photobucket.com/albums/k503/vito6666/3%20urodziny%20Very/16.jpg[/URL] piękna sylwetka:cool3: [URL]http://i1113.photobucket.com/albums/k503/vito6666/3%20urodziny%20Very/vvvv.jpg[/URL] hahaha:evil_lol:, spryciarz mały! życzenia dla verki poszły od nas na niebieskim ale i tu życzymy dużo zdrówka :)
-
[url]http://i1113.photobucket.com/albums/k503/vito6666/Vera%20Vito%20pazdziernik%202011/HHHH.jpg[/url] trochę to nie fair zagrywka ze strony 3 razy cięższej viki :D [url]http://i1113.photobucket.com/albums/k503/vito6666/3%20urodziny%20Very/16.jpg[/url] piękna sylwetka [url]http://i1113.photobucket.com/albums/k503/vito6666/3%20urodziny%20Very/vvvv.jpg[/url] hahaha, spryciarz mały! życzenia dla verki poszły od nas na niebieskim ale i tu życzymy dużo zdrówka :)
-
[URL]http://img585.imageshack.us/img585/5170/picture229x.jpg[/URL] jaki fajowy czupurek:-)
-
Cinek w DS, ale ZOSTAWIŁ DŁUGI! Ponad 900 zł DO SPŁACENIA! POMOCY!!!
agaga21 replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
i ja trzymam kciuki! do piątku już blisko :) -
[quote name='Ania+Milva i Ulver'] Dziś w nocy złapał mnie taki skurcz łydki, że rano ledwo wstałam z łóżka. Ból był tak ogromny, ze nie byłam w stanie z siebie wydobyć głosu...i choć trwało to z kilkanaście sekund, to od razu pomyślałam - czy skurcz taki jest bólowo porównywalny ze skurczem porodowym??? bo jak tak , to bez znieczulenia nie wyobrażam sobie jednak przetrwać...a mój próg bólowy jest wysoki[/QUOTE] a'propos skurczy...od 2 w nocy do 6 rano miałam skurcze co 5-6 minut. takie lekkie i krótkotrwałe ale ta ich regularność była bardzo hmmmm....zastanawiająca. nie spałam ani przez chwilę, o 4 poszłam sobie zrobić prysznic z taką myślą, że jak mi nie przejdzie to chyba czas do szpitala. nie przeszło ale stwierdziłam, że gdyby to były TE SKURCZE to już by się zrobiły częstsze i mocniejsze przez ten czas więc nie będę panikować i pchać się niepotrzebnie do szpitala. no i teraz mi przeszło więc chyba jeszcze nie pora..... aniu, różnica między twoim skurczem łydki a takim porodowym jest taka, że ten łydki cię "zatkał", nie mogłaś głosu wydobyć a taki porodowy najczęściej sprawia, że nie możesz przestać krzyczeć/wyć/kląć itd ;) :D
-
ojej, on nadal bez domu??? ogłaszacie go?
-
[quote name='kacha_wawa'][B]Agaga[/B] to ja Ci życzę jak najszybszego i niebolesnego rozładunku ;-) Oby z tą wagą się nie sprawdziło :) [/QUOTE]dzięki :) w końcu się spakowałam do szpitala :lol: z moich obserwacji wynika że brakuje mi jedynie pieluszek tetrowych i rożka(ale rożek dojdzie lada dzień pocztą). jeśli czegoś jeszcze nie mam to pewnie się okaże dopiero jak będzie to potrzebne.
-
Bo szczęście nie jedno ma imię - zapraszam :)
agaga21 replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
przyszłam wieczorem zapalić świeczkę dla twojego taty tengusiu... [IMG]http://img.kafito.eu/4/1722_450.jpg[/IMG] -
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
agaga21 replied to bira's topic in Foto Blogi
piękna była (*) -
[CENTER][B]PAMIĘTAM SŁONECZKO MOJE O TOBIE[/B] [B] na zawsze zostaniesz w moim sercu [/B]:( [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-tmxAPgADgd4/Tq-424zrj-I/AAAAAAAAC8A/qA-BmqqL_80/s640/4jxj0x.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-8iIOor-zol0/Tq-5CyhkgWI/AAAAAAAAC8I/bvwgnr1C0MM/s512/2ymh8qu.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-CRckHhQXey0/Tq-5G-nzWaI/AAAAAAAAC8M/a8-IlwEMFxo/s640/2wpqulu.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-9XZ83P5SVdg/Tq-5L2ctnhI/AAAAAAAAC8Q/A0bb1iUsPW8/s640/2hciwjd.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-YY0RXO6UCpc/Tq-5PmeHMYI/AAAAAAAAC8U/M-sgCtre3Hw/s640/2dhg2rp.jpg[/IMG][/CENTER]
-
Nasze psy i inne zwierzęta, które odeszły w 2010 roku ...
agaga21 replied to Maupa4's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
MISIU KOCHANY, PAMIĘTAM I TĘSKNIĘ................. :( :( :( :( -
Niewidomy, roczny, porzucony amstaff już za TM (*)
agaga21 replied to ania z poznania's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
aniu, gdzie ten biedak się podziewa? w jakimś schronisku? -
[url]https://lh4.googleusercontent.com/-0V4o0OIbTbw/Tq760JGJSmI/AAAAAAAACpY/uRJ8_I0x9m4/s640/_DSC9574.JPG[/url] jaki fajny króliczek :)