Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. [quote name='bira'] A Gamoń jaki sportowiec połamany... I też upraszam się o więcej jego zdjęć... jakąś corsiakową dyskryminacją mi tu zaleciało ;-) Chita, dokładnie to samo sobie pomyślałam. Suńka Vita jest identyczna jak Duma :-) A co do młodej... może spróbuj jej raz dziennie dać mleko bebilon AR, to jest takie zagęszczone mleko dla dzieci ulewających. To ulewanie może trwać aż do sześciu miesięcy... Koszmar. Moje też chlustały jak cholera... Teraz mam inne jazdy m.in mega koopska. Ostatnio jak się gwiazda zbobiła musiałam body i pajaca wywalić, bo nie dała bym rady tego wyprać.. Do tego chciała uciec, darła się... nie cie... więc qoopsko miała we włosach, na stopach, na rękach, podłoga była wysmarowana a na koniec jak ją próbowałam spacyfikować, wywinęła się jakoś i wysmarowała mi tym włosy... Totalny hardcore... Także każdy wiek ma swoje uroki ;-):diabloti:[/QUOTE] będzie gamoń, będzie. obiecuję:grins: bira, nie dalej jak 2-3 dni temu lena tak się zbombała, że wyszło jej górą a przy zdejmowaniu bodziaka usmarowały się włosy, więc całego srajdka wsadziłam pod kran:evil_lol: także niestety już znam ten ból. jedyna różnica to taka, że moje jeszcze nie ucieka wczoraj gdy próbowałam jej dać bebilon, był taki bunt, że natychmiast córcia moja wybiła mi ten pomysł z głowy, także nie da rady...
  2. [quote name='conceited']A ja cierpię na niedosyt Morriska...poprzednia stroona należy do Lucynki, ta do Etny, mam nadzieję, że następna do Gamonia :)[/QUOTE] oczywiście :)
  3. [quote name='chita']ło matko co za portrety:loveu: fantastyczne miny:evil_lol: [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-6Rjw7Q9Y2mo/TwMR1w3fxJI/AAAAAAAADbE/eMrP2eGSsw4/s512/IMG_3805.JPG[/URL] a jajo to na gwiazdora dostala? ja w koncu boomera nie kupilam :roll: te oczy obojga....:loveu:to zdjecie powinno isc w ramke;) [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-4l3mEsyP1ac/TwGt4tJtu0I/AAAAAAAADYU/ynw5Q6p2omE/s640/IMG_3394.JPG[/URL] [/QUOTE] jajo już od dawna mamy, coś nieuważnie zdjęcia ciotka oglądałaś:mad::diabloti: zdjęcia pójdą w ramki, muszę tylko je wysłać do jakiegoś fotojokera [quote name='agnieszka32'][URL]https://lh6.googleusercontent.com/-q9KUAknni4s/TwMO_VZpAtI/AAAAAAAADZ8/dWLHqSza880/s640/IMG_3704.JPG[/URL] Znów mistrzowie drugiego planu :diabloti::evil_lol: Agatka, ta żółta piłka, to ta, którą Ci poleciłam z zooplusa? Etna się nią bawi? Bo Marusia nawet na nią nie spojrzy:roll:[/QUOTE]gamoń z lucynką dzisiaj wyjątkowo szaleli, nie nadążałam by ostrość na nich ustawić, stąd brak ich fotek dzisiaj:evil_lol: piłkę kupiłam z rok temu na bazarku :)etna lubi ją prawie tak samo jak boomera. [quote name='Kajusza']Ale Etna szaleje :-) A moriss widzę wybrał maliznę jako sparing-partnera :-)[/QUOTE]morris wybvrał przeciwnika równego sobie...intelektem:diabloti: [quote name='lula2010']Aga,foty zwierzakow "wymiataja",maz mowi,ze ETNA jest najpiekniejszym psem swiata!:-)[/QUOTE]dzięki :):) serdeczne pozdrowienia dla męża! [quote name='Pyrdka']Cudny ten pies specjalnej troski.[/QUOTE]nieskromnie powiem, że też tak sądzę:loveu::evil_lol: nic na to nie poradzę, że moje psy i moje dzieci mnie zachwycają:oops: a mniejsze moje dziecię po nakarmieniu postanowiło obrzygać mnie od szyi do kolan. szok ile się w takim małym brzuszku mieści. puściła na mnie 3 wielkie pawie, musiałam się wykąpać łącznie z głową. wierci się, marudzi, zasnąć nie może:shake: nie wiem co jej jest...
  4. [quote name='Bolsbokser']Mogę spróbować, aczkolwiek myślę, że nie będą pozować, tylko wcinać koszyk.[/QUOTE] efekt może być ciekawy :)
  5. jak się ślicznie uśmiecha!!! :) a brat całkiem całkiem...:cool3::evil_lol:
  6. [quote name='Bolsbokser'] Leżał ładnie, jak cykałam, się poruszył, jak już cyknęłam, kota nie było w koszyku.[/QUOTE]następnym razem koszyk pasztetem wysmaruj, może się wtedy okaże, że koty fantastycznie współpracują ;)
  7. [quote name='Bolsbokser'] W Sylwestra musieliśmy Albina zostawić na kilka godzin samego, ale jemu to bez różnicy czy strzelają czy nie :diabloti: Generalnie nawet światełka od fajerwerków go nie ruszają. Dotychczas albo siedzieliśmy z nim w domu, albo jechał z nami. Jak wróciliśmy do domu i otworzyłam drzwi wejściowe, zobaczyłam przerażonego Albina, łażącego niemalże po drzwiach. Po przeanalizowaniu wszystkich aspektów, doszłam do wniosku, że musiał się zestresować zachowaniem kota. Radar panicznie boi się strzałów. Najwyraźniej udzieliło mu się zachowanie kota :evil_lol: Biedny Albinek, ale wróciliśmy grubo przed 00.00 i największym strzelaniem, więc jak tylko nas zobaczył, to się odstresował i już nie zwracał uwagi na paniczne zachowanie kota.[/QUOTE] to się bidusie razem nastresowały...u nas dziewczyny zrelaksowane były, nawet o godzinie 00, za to morris już dzień przed i dzień po nie chciał z domu wychodzić a o północy przeżywał bardzo.
  8. trawy usunięte [CENTER][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-q1TDCTxYN30/TwNDBGV8wQI/AAAAAAAADb4/ah9Yl7AgNpY/s720/a.jpg[/IMG] [/CENTER]
  9. wituś to ma taki ogonek, że może się nim pogłaskać po swoich pleckach :)
  10. może nie artystyczne ale mi się podoba więc nieśmiało wstawiam ;) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-8tTMewDOjtA/TwMS_xo-W2I/AAAAAAAADbk/Dr874mF_m2g/s720/IMG_3932.JPG[/IMG]
  11. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-L5pcr_ZYeCM/TwMTNAlIdHI/AAAAAAAADbs/LXgRhDDWfnk/s512/IMG_3944.JPG[/IMG]
  12. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Fb6mYHLdV64/TwMSlFxmceI/AAAAAAAADbY/9KLptB7XMc0/s720/IMG_3842.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-FI5gFI1Jia8/TwMMaDHL2cI/AAAAAAAADZc/exJiZT6oMSc/s720/IMG_4009.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-t_YnMFY-fMk/TwMMiFtDRbI/AAAAAAAADZg/oBqoBtcxXlU/s640/IMG_4010.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-xwwOqAQ4C2I/TwMMoQAuxiI/AAAAAAAADZk/I4xEp8cntrw/s640/IMG_4012.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-8tTMewDOjtA/TwMS_xo-W2I/AAAAAAAADbk/Dr874mF_m2g/s720/IMG_3932.JPG[/IMG]
  13. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-6Rjw7Q9Y2mo/TwMR1w3fxJI/AAAAAAAADbE/eMrP2eGSsw4/s512/IMG_3805.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-hnnOpC03kuU/TwMR8QDGUYI/AAAAAAAADbI/yhaeTYLk97k/s512/IMG_3806.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-lwfK-w261Fc/TwMSD8bHsXI/AAAAAAAADbM/-98ya0tqcFk/s640/IMG_3809.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-9APIqitJ670/TwMSJoHlQMI/AAAAAAAADbQ/QunRFR32fTE/s640/IMG_3810.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-vwkfCoV1BHQ/TwMSPXgWHTI/AAAAAAAADbU/00PnbVLVR70/s720/IMG_3812.JPG[/IMG]
  14. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-lPLBUXjCnnk/TwMRJbURTTI/AAAAAAAADas/VlYQY7UYGuM/s640/IMG_3797.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-sfQOWLqnE90/TwMRP4xdvmI/AAAAAAAADaw/75jwZW-KrOA/s720/IMG_3799.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-ryfNx7UjKAg/TwMRXnLebEI/AAAAAAAADa0/H-oCIQ1CoTs/s512/IMG_3800.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-k6c0IMj_jxc/TwMRb-ppdUI/AAAAAAAADa4/ngDm1IwJ5rM/s512/IMG_3801.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-SO-2psl-Dhc/TwMRimsgSUI/AAAAAAAADa8/xMtKHy68V4Y/s720/IMG_3802.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-HwktfqYyeB4/TwMRqUVYbxI/AAAAAAAADbA/FlqKES1yETI/s640/IMG_3804.JPG[/IMG]
  15. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-zeR06ZEQhJg/TwMQy3iLhUI/AAAAAAAADag/qPwj2tgFCik/s512/IMG_3794.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-NkzfX4Cn1L4/TwMQ7Jc-YJI/AAAAAAAADak/YsDxOhJrfXU/s512/IMG_3795.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-j0Y5zVeJmb8/TwMRAgdLHGI/AAAAAAAADao/HtHlpSkz6fg/s512/IMG_3796.JPG[/IMG]
  16. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/--UXh9IrtwDA/TwMPb5TnOiI/AAAAAAAADaM/M4oq0ZRwMLE/s512/IMG_3717.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-EpJ0qfMELwM/TwMPlikEd3I/AAAAAAAADaQ/3NMUYSpYPXo/s512/IMG_3726.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-izhNJtUJ2nw/TwMQSLlSxDI/AAAAAAAADaU/41MtDlSGGNs/s640/IMG_3784.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-BoD_ZTMr4Mo/TwMQeLOSupI/AAAAAAAADaY/cuI5F3_GqyY/s720/IMG_3788.JPG[/IMG] pies specjalnej troski:roll: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-yxI60OBTpws/TwMQtCONSPI/AAAAAAAADac/ouSPINeF38w/s512/IMG_3793.JPG[/IMG]
  17. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-2z5Fw5Yk1q8/TwMOzotOCVI/AAAAAAAADZ0/suQgwQ0GqNY/s640/IMG_3702.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-q9KUAknni4s/TwMO_VZpAtI/AAAAAAAADZ8/dWLHqSza880/s640/IMG_3704.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-rEeZqEhTu3Y/TwMPG59-d5I/AAAAAAAADaA/q1SJVmR3QLw/s640/IMG_3705.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-lRE3KCkGh3w/TwMPP9K0glI/AAAAAAAADaE/ipJHrxBa1lo/s512/IMG_3712.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-YXKa7SVvtAQ/TwMPUvkMZ0I/AAAAAAAADaI/1KoR5eb2dNo/s512/IMG_3716.JPG[/IMG]
  18. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-pxUoD7uRD00/TwMLPfjpmZI/AAAAAAAADZM/0aqcNg1V_Rk/s640/IMG_3487.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-dSe7adQ9umg/TwMLg7SL6EI/AAAAAAAADZQ/HuLssb-wxAM/s512/IMG_3492.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Jx_xEIEXDk4/TwML7rfAPPI/AAAAAAAADZU/g3p-fuFLccQ/s512/IMG_3502.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-p3cK-qLnUNc/TwMMJ3Iu3jI/AAAAAAAADZY/MsMNqIuSIZQ/s640/IMG_3556.JPG[/IMG] etny wygibasy [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Dl-FoPK4bls/TwMOjPXQ6MI/AAAAAAAADZw/7OR3QBfKx8M/s512/IMG_3694.JPG[/IMG]
  19. [quote name='Donvitow']Fajne to co piszesz. Uważam że każde dziecko powinno wychowywać się ze zwierzakiem. Nieważne czy z psem, kotem czy kanarkiem. Ale z szacunkiem do nich. Tak zostałem wychowany/ jako dzieciak niejedną szybę czy latarnię miałem " na koncie"/. Ale zwierzaka nie skrzywdziłem nigdy. Tak wychowaliśmy z Basią naszą córkę./ ratowała boksie z poznańskiego schronu i siedziała na Dogo/. Basia tak samo- sprzątała w schronisku i po tymczasowych szczeniorach/ tylko nie cierpi netu/. Jestem spokojny o to jakie będą Twoje dzieci. Pisałaś kiedyś że lubisz moje zwierzaki. W nagrodę masz foty/ galeryjki nie chce mi się zakładać/. Wolę okazjonalnie podczepić się do cudzej./ chi chi/ Zobacz jaki jestem " pro- bulowaty" [/QUOTE]mam wielką nadzieję, że moje dzieci będą kochały zwierzaki i uda mi się zaszczepić w nich tą wrażliwość. ale masz leniwe towarzystwo:evil_lol: naklejka fajna, ale ty i bez niej jesteś pro-bullowaty, pro-psi i ogólnie pro-zwierzęcy :) ..................................................a gdzie się podział napis "BRUDAS", który ci ostatnio wysmarowałam?:diabloti: p.s. możesz się do nas podczepiać częściej, miło mi twoje zwierzaki tu gościć:loveu: [quote name='Ajula']piękne te fotki Kamilka z Lucynką :loveu:[/QUOTE]dziękujemy :) pozdrawiam ciebie i krzysztofa noworocznie :):) [quote name='unikatowydiament']zgadzam się:) pozdrawiamy cieplutko[/QUOTE]dziękujemy i też pozdrawiamy :) dziś korzystając z pięknej pogody pstryknęłam parę fotek. tym razem etna była główną modelką [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-CScnCzIjVLc/TwMJ_YHPqjI/AAAAAAAADYw/ojQCFm8tCoA/s512/IMG_3431.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-WY3S7a_YbQg/TwMKXYRO2LI/AAAAAAAADY0/_daGHbnnzfE/s512/IMG_3468.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-7B1OiiUMdT0/TwMKefWZ4WI/AAAAAAAADY4/-OmMg3iWFFI/s640/IMG_3470.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-LbAV63BC2os/TwMKuTwsy_I/AAAAAAAADZA/ZBexXfNEwME/s640/IMG_3474.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-M66nJOoIt88/TwMLGJcuJ-I/AAAAAAAADZI/Wp0W2ax-bVQ/s640/IMG_3479.JPG[/IMG]
  20. ale fajna tradycja! ale to dla mnie coś nowego. kiedyś spędziłam sylwestra w holandii i nie widziałam ani jednego ogniska!
  21. [quote name='majuska']agaga a miała lub ma malutka kolki??[/QUOTE] na szczęście nie. chyba już wiem o co chodzi z tym uśmiechem, a raczej jego brakiem: [QUOTE](Uwaga: dzieci urodzone np. 2 tyg pozniej przechodza swoj skok 2 tyg wczesniej i odpowiednio dzieci urodzone wczesniej przechodza to pozniej. Wszystko zwiazane jest z rozwojem mozgu dziecka). [/QUOTE]lenka urodziła się 15 dni za wcześnie. mam nadzieję, że na dniach w końcu pokaże mi swoje bezzębne dziąsełka w szerokim uśmiechu :) o rany! strasznie dużo tych piorunów! [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/7350/skokiou8im61se8.jpg[/IMG]
  22. [quote name='majuska'] ( pewnie z przytulania do mamusinych sweterków pranych w Vizirze )[/QUOTE]o tym nie pomyślałam ale na brzuszku raczej by nie wyłaziły(a dużo tego było, to nie były pojedyncze krosteczki). jeśli chodzi o jej kosmetyki i środki piorące to od poczatku używam tego samego, więc odpada. no nic, będę diety pilnować, może w końcu zacznę chudnąć ;)
  23. [quote name='Andzike']Się melduję, jako przyszła mama dogomaniaka - dostawa miotu planowana na połowę lipca ;)[/QUOTE] gratulacje :) ale tu się ostatnio dzieje!!!
  24. [quote name='pepsicola']Lena jutro kończy 6 tygodni i od ponad tygodnia uśmiecha się świadomie. Odpowiada na nasze uśmiechy:)[/QUOTE] [quote name='majuska']agaga a czego chcesz ją przestawić na butlę, dawaj cyca jak najdłużej ;) moja już od ponad tygodnia , może od dwóch uśmiecha się świadomie, zwłaszcza rano jak wstanie wyspana i sie do niej gada to strzela takie uśmiechy pełną paszczą i pokazuje dziąsła, na pewno u Ciebie to będzie lada dzień. A jak młoda ma gorszy okres i jest marudna to może właśnie przechodzi skok rozwojowy , o tu masz wykres jak to wygląda ( pewnie trzeba to traktować elastycznie ) : [URL]http://parenting.pl/noworodki-i-niemowlaki/2063-skoki-rozwojowe-1-rok-zycia.html[/URL] Jak nie chce pić z butli to może próbuj różne smoczki, moja uspokajający weźmie tylko z Aventu, przy innych jest protest, pewnie z butelkowymi też tak jest, że jedne dzieciom pasują , a inne nie[/QUOTE] no to wychodzi na to, że moja córcia jest z tych poważnych...a może nas nie lubi:evil_lol::evil_lol: zaraz zerknę sobie na te wykresy. na butę chciałam ją przestawić bo co chwilę coś jej wyskakiwało na buźce albo na brzuszku. teraz nie jem ani nabiału ani owoców ani nic ze słodyczy ani nic na ostro ani z czosnkiem. strasznie mi źle bez jogurtów, szczególnie rano nie mogę się zmusić by zjeść coś na słono, więc jem pieczywo z dżemem. sama nie wiem co jeść by znów jej nie wysypało. po dzisiejszej reakcji na butelkę trochę się jeszcze jednak przemęczę. zobaczymy za jakiś czas.
  25. [quote name='majuska']Ja dopiero tak pomalutku przeglądam wątek, żeby sie zorientować co i jak;) Korzystam że młoda padła, bo cały dzień była niedobra, ma chyba ten drugi skok rozwojowy, bo nie uleży sama ani chwili, sama nie wie czego chce, a tatuś dziś pojechał na trzydniową delegację:roll: Śliczna niunia Agaga:loveu: i fajnie ubrana, nie na różowo, a to duża sztuka tak dziewczynkę ubierać :evil_lol: pepsi pewnie tak, witaj w takim razie na dogo :)[/QUOTE] moja lena ostatnio nie wie czego chce ale nocami!:mad: całe dnie przesypia a w nocy wierci się, stęka, marudzi i ciągle się budzi. dziś przed spaniem chciałam jej dać butlę z bebilonem, myślałam że jak się naje mm to może lepiej pośpi...jezu, jaki był bunt!:crazyeye::crazyeye: a ja myślałam, że łatwo mi pójdzie przestawienie jej na butlę...w końcu wyszło na to że bebilon wypiły pieski:evil_lol: na różowo też lubimy ale nie zawsze. [B] majuska, powiedz mi czy twoja patrycja już uśmiecha się świadomie? bo ja strasznie na to czekam i czekam a tu nic.[/B]
×
×
  • Create New...