-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
[quote name=':**']Serdecznie zapraszam na stronkę na której walczymy z pseudo [URL]http://www.dogomania.pl/threads/220611-Nowa-Ustawa.-WALCZYMY-Z-PSEUDOHODOWCAMI-[/URL]!!! Proszę o przekazanie zaproszenia dalej.[/QUOTE] taki wątek już istnieje: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213024-Nowelizacja-ustawy-o-ochronie-zwierz%C4%85t"]http://www.dogomania.pl/threads/213024-Nowelizacja-ustawy-o-ochronie-zwierz%C4%85t[/URL] czy jest sens ciągnąć drugi? [B]gdy byście słyszeli, że ktoś chce kupić laptop to mam na zbyciu, nóweczki na gwarancji, nigdy nie używane, w opakowaniach, ofoliowane. sprzedam taniej niż znajdzie się najtaniej na ceneo :) to te małe chyba tzw. netbooki(modele w moim podpisie)[/B]
-
[quote name='lula2010']dzis do naszego stadka(1 bulwa fr,1 TTB)dolaczyla 2 sunia b fr ;buldozia jest biala,ma czarna late na oku,4 -lata i mieszkala na dworze w kojcu:( mocno chrapie ,chrzaka ale mam nadzieje ,ze to wynik podrozy ,stresu,nowego miejsca i ekscytacji:-) na nasze oko zdrowa,wiecej powie nam wet pozdrowiwnia dla Rodzinki i psiego stada:-)[/QUOTE] gratuluję :) mam nadzieję, że wszystkie pieski się polubią.
-
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
agaga21 replied to bira's topic in Foto Blogi
[url]http://img3.imageshack.us/img3/3280/06012012173.jpg[/url] hihi, nieraz się zastanawiam jak te zwierzaki mogą spać w tak dziwnych pozach:evil_lol: -
moja lena niestety zaczęła się budzić gdy psy zaczynają szczekać(a mamy ich tylko 3 sztuki). w pierwszym miesiącu nic jej nie przeszkadzało, teraz śpi bardzo czujnie i każdy szczek powoduje, że otwiera oczy a czasem nawet podskakuje ze strachu, gdy pies nagle szczeknie blisko niej.
-
[quote name='chita']no spokoj to akurat tam jest;) moge zapytac czy bedzie gotowe do maja;) mamy tam łodke swoją jak cos;) kajaków i scieżek spacerowych tez dostatek a to foty jeszcze z budowy [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-WmAfQ48UPfU/TwYuK70lALI/AAAAAAAADrI/7HAxNnY5kkU/s640/_DSC8729.JPG[/URL] [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-8RrMstlWbug/TwYuaOjFiaI/AAAAAAAADrU/jeyD390TQOo/s640/_DSC8734.JPG[/URL] [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-0Fn8JU6ajKM/TwYrsTWjwII/AAAAAAAADrE/x3CSCODFqtk/s640/_DSC8788.JPG[/URL] [url]https://lh4.googleusercontent.com/-8RrMstlWbug/TwYuaOjFiaI/AAAAAAAADrU/jeyD390TQOo/s640/_DSC8734.JPG[/url] [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-WmAfQ48UPfU/TwYuK70lALI/AAAAAAAADrI/7HAxNnY5kkU/s640/_DSC8729.JPG[/URL] [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-SR1BYdGH4pg/TwYrmmDxWrI/AAAAAAAADrA/6q2UqmdF094/s640/_DSC8792.JPG[/URL] [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-bE08sF2vZ50/TwYrctQlKaI/AAAAAAAADq4/NQAfd-IkvAY/s512/_DSC8789.JPG[/URL] [URL="https://lh6.googleusercontent.com/-5gcIdm_oeBc/TmEp0gaWfwI/AAAAAAAACPY/eDpq55jKdcA/s640/xxxxxx%252520067.jpg"]https://lh6.googleusercontent.com/-5gcIdm_oeBc/TmEp0gaWfwI/AAAAAAAACPY/eDpq55jKdcA/s640/xxxxxx%252520067.jpg[/URL][/QUOTE] pytaj, pytaj. fantastyczne miejsce! każdy domek jeszcze powinien być ogrodzony by psy nie zwiały ;) zapytaj też o przybliżone ceny i zgadamy się na gg. te domki na spore wyglądają. tam jest tylko 1 sypialnia? na ile osób jest przeznaczony domek? i jak z wyposażeniem?
-
[quote name='bira']U nas też pogoda tragiczna. Wieje tak, że mam wrażenie, że mi okna wpadną do środka... Do tego straszą, że wały mogą nie wytrzymać i może być niefajnie... A dzisiaj na spacerze wiatr wywalił mi wózek. Nie wiem jakim cudem Biana się nie obudziła...[/QUOTE] no patrz! 2 dni temu ustawiłam wózek przy murku, gdzie nie wieje a karol go na środek podwórka przestawił. ochrzaniłam go, że wiatr może przewrócić i żeby postawił przy murku, gdzie nie wieje, to się ze mnie śmiał, że wiatr wózka nie przewróci! dobrze, że się biance nic nie stało.
-
[quote name='chita']one nowe, sie wykańczają jeszcze;)nie wiem na kiedy beda gotowe, pewnie na wiosne, jest ich chyba 5 lub 6 w tym 4 zajete dla rodziny:evil_lol::cool3: a sa dosc duze, na dole salon z kuchnia i lazienka, na gorze sypialnia, ale my mieszkamy jakis kilometr od tego miejsca , i dlaczego maj?? ja bede dopiero w lipcu:mad:[/QUOTE] a mi się marzy weekend majowy gdzieś gdzie jest ładnie i spokojnie, by móc się wybrać z caaaaałą naszą rodzinką (siedmioro nas jest przecież!) :) kurcze, jak tam pięknie! zróbcie sobie wxcześniej wakacje :)
-
zapraszam wszystkich na wątek dolara, któremu chcemy pomóc ale bez wsparcia finansowego nie damy rady: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/220498-DOLAR-amstaff-z-Glinna-PILNIE-potrzebuje-pomocy-%28-%21%21?p=18328925#post18328925"][IMG]http://images39.fotosik.pl/1241/613291295c14c184.jpg[/IMG][/URL] dolar rok już czeka choćby na spacer...jest w depresji, nie ma możliwości opuścić klatki już od tak dawna :(
-
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
agaga21 replied to bira's topic in Foto Blogi
[url]http://imageshack.us/photo/my-images/819/p1019984resize.jpg/[/url] hehe, dama pełną gębą! a raczej buziunią :) ile ona ma? może chciała ci dać znać, że już pora z pieluchami kończyć? ;) -
[quote name='chita'] a to moje bory:loveu: akurat te domki sa wujka mojego tz, miejscowka na lato jak znalazl:cool3:[/QUOTE]no co ty!!! może by tak się umówić w jakiś ciepły weekend...? a jak duże te domki są? tam ich jest więcej, tzn czy są tłumy np na weekend majowy? masz więcej fot z tego miejsca?
-
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
agaga21 replied to bira's topic in Foto Blogi
jest mój ulubiony wielkopies:loveu::loveu: słodkie te zdjęcia z honoratką w koszyczku :) -
teraz chyba najszybciej urodzi rodzice maciusia. kto jest po niej?
-
[URL]https://lh3.googleusercontent.com/-pf7AmqNQdF4/TwYJ2qJqGGI/AAAAAAAADqs/3KffWy4PFO4/s512/_DSC0001.JPG[/URL] co ona taka obrażona?:evil_lol: [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-V5_0LPMKK7A/TwX-HbBSCfI/AAAAAAAADok/vNK242Dn6lU/s640/_DSC0044.JPG[/URL] ale super! [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-ytWiaT-Ne94/TwX_glFAx7I/AAAAAAAADo4/8aRRlqThtkg/s640/_DSC0108.JPG[/URL] :crazyeye::crazyeye:gdzie to???????? bajka normalnie! zdjęcia z tobisiem świetne! widać że się pieski bardzo polubiły :)
-
[quote name='panbazyl'] dokladnie. Niestety ofiary bedą, choc to jest bolesne.[/QUOTE]ofiary są i teraz.
-
czy wszyscy dajecie psom suplementy/witaminy? bo ja nic nie daję...
-
[quote name='Onomato-Peja']Matko, jakie tereny spacerowe. :O[/QUOTE] a właśnie, gdzie zdjęcia arinki?
-
[quote name='Franca81']Masakra!! Weszłam na allegro i same z rodowodem lub bezdomne bidy!!!! :loveu: Takie allegro mi się marzy. :diabloti: (najlepiej jeszcze by zniknął problem bezdomności). Niestety muszę się przyjrzeć aukcjom. Na tablicy oszuści piszą że z rodowodem a w opisie już piszą że nie ma rodowodu. Więc lepiej nie będę się cieszyć na zapas...[/QUOTE] przenieśmy się z tym na watek który wyżej podała ageralion! niech ten wątek zostanie dla ttb w potrzebie ;)
-
właśnie zgłosiłam ogłoszenie w którym[B] pół owczarki niemieckie a pół dogi niemieckie[/B] miały być oddane [B]za darmo, ale za równowartość 2 worków karmy![/B]
-
w pierwszym poście powinna być wklejona treść ustawy
-
Lenox - piękny ast zbiera pieniążki na leczenie - każda pomoc się liczy!
agaga21 replied to Estel's topic in Już w nowym domu
czas chyba nie działa na jego korzyść a tu nic się nie dzieje... :(