Jump to content
Dogomania

irysek

Members
  • Posts

    6612
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by irysek

  1. malucha znowu spi, a z demi popijamy kawke.
  2. do demi, 693511896, to jej nr, a u mnie jest przelotem, od rana, wkrotce przejmie ja demi. a teraz malizna znowu spi na moich kapciach, haha, a one nie sa wygodniejsze od poslanka. dziwadlo male rude haha. slodkie.
  3. [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/8323/p9290440di3.jpg[/IMG] [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/2734/p9290439xa6.jpg[/IMG] [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/3738/p9290438is1.jpg[/IMG] [IMG]http://img186.imageshack.us/img186/6970/p9290437iw4.jpg[/IMG] [IMG]http://img505.imageshack.us/img505/7678/p9290436cs9.jpg[/IMG]
  4. dla pana wiekowego, ani szczeniak nie dobry, ani starszy psiak. szczek za ruchliwy, a astraszy za chorowity, starsi ludzie nie maja nieraz na leki dla siebie samych, a co dopiero dla psa. taki 5,6,7 lat jest ok. a sunka wlasnie spi w moim nogach, jest slodka jaj laleczka. ladnie zrobila kupke i siusku na dworze. poszwedala sie po mieszkaniu. teraz w koncu spi. zaraz kilka zdjec :) malizny
  5. i jak kubelek, wszystko super, moze jakies zdjecia?
  6. ulv, tak jak aga masz niepodlinkowany banerek... ja tam nie wiem kto mial sprawdzic. widzialam tylko, ze poker kilka razy od kilku dni pytala sie o to samo. tylko tyle.
  7. o sunke sie pytano od kilku dni, ale ile mozna czekac na odpowiedz. jest cala masa psow potrzebujacych pomocy. dlatego stalo sie jak sie stalo.
  8. wet siostro to moze ja wezmiesz w takim razie. albo ty kikou, mowilas, ze jakby ten guz byl zlosliwy to tak czy siak ja wezmiesz. a jak nie bedzie zlosliwy to szybko dom znajdzie bo sliczna jest.
  9. a radzcie sobie same. wazne, ze wykorzystalyscie mnie tylko do przewiezienia psa i macie go z glowy. zdjecia tez sobie same robcie jak takie madre jestescie!!! ciekawe ile razy od czasu kiedy zenek jest w przyborowku dzwonilyscie sie pytac co u niego, czy ma co jesc, jak z jego zdrowiem itd. ale mam to w nosie. usuwam subskrypcje ego watku. zegnam was.
  10. kubraczek mozna przeslac bezposrednio na adres przytuliska, pani wanda jej zalozy. moge adres na pw podac.
  11. bylam w pt w odwiedzinach u demi - asi. cale jej stao cudne, czucz sliczny, kochaneczek taki maly. energi ma jak kon. pyszczek ma taki sliczny, ze mozna go polknac. nic dziwnego ze asia go pokochala. jak sie na niego patrzy to lzy do oczu naplywaja, kto takiej slicznotce mogl taka krzywde zrobic. cudenko zloto rude. wysciskaj go ode mnie :)
  12. jesli chcesz wplac tez na moje, czyli na to ktore juz wplacalas. na dniach bede jechac na 2 dni do pani wandy pomoc jej przy psach to jej przekaze pieniadze na spanielka... wielkie dzieki, jestes super.
  13. kurtke na zime to ja bym znalazla, nie jest zbyt piekna, ale sie nadal albo dla jednego albo dla drugiego. poslalam im teraz 4 kostki mydla, kisiele, budynie, przyprawy, slodyczy troche, sprawy typu ambi pur do wc, kilka op kotletow sojowych, tofu, kilka puszek ryb w sosie pom., kasze gryczana, flaki sojowe, 2 opakowania bulionu warzywnego w kostkach, zabawke dla psiakow (po moim kocie), 2 sukienki, 2 torebki, portfel. ogolnie jak zwykle 10kg tego co najlepsze ;)
  14. wszyscy juz o nim zapomnieli... szkoda, mam nadzieje, ze chociaz te slowne dziewczyny ze spanielowego forum beda oplaca mu hotel, tak jak obiecaly.
  15. jego tu zostawie. mam go dosc. w ogole mam dosc facetow, tylko de zawracaja. babki gora. z koni nie skorzystam, nie umiem, ani mnie to nie pociaga. moge glaska karmic itd :)
  16. spoko spoko, damy rade, najchetniej to juz na zawsze bym u was zostala, zabralabym tylko mojego psa 2 koty i zegnaj polsko. jezyk znam. byloby ok. tu mi sie nie chce zyc... zobaczymy czy zmieknie. ostatnio 2 tyg temu bylam w niemczech, auto dal :)
  17. to jeszcze nic pewnego. musze zaszantazowac tza o samochod...
  18. po tym jak u murki polowal na dzieciaka, tutaj w ubranku wyglada tak niewinnie. istny czerwony kapturek (nie mylic z wilkiem heheh).
  19. tak dawno kochana nikt do ciebie nie zagladal.
  20. [quote name='Reksiu21']A jakie masz auto, kombi czy zwykle?[/quote] ja mam, brzmi dumnie, neistety nie mam nic, to jest chlopaka. kombiak. bardzo pakowany kombiak.
  21. ooo, to super. tak sobie juz mysle jak je upakowac do auta. no i musisz sie zdecydowac, ktore piec...
  22. ide pakowac ostatnia lub przedostatnia paczke dla panstwa osiegow. mam nadzieje, ze takze beda sie cieszyc :) jutro wysylka. podpisze na apczce, zeby zawiadomic iryska jak dojdzie, tak jak ostatnio... ;)
  23. phi, co to dla mnie, jesli moglabym sie przespac, to dalabym rade. bo naraz 2000km nie zrobie. 1000 to jeszcze, bo kocham jezdzic, a juz po tych waszych autodtradach to calkiem. wszystkich wyprzedzam, niemcy to jakies slamazary, a w polsce na autostradach szaleja, pomyslec sobie heheh. tylko wtedy jak z paliwem.... bo tu klops. sama jazda to pikus, bo ja sie chyba w aucie urodzilam, ale auto na wode nie jest. jak sie bede pilnowac to dyche na sto zezre. najlepiej jakbym mogla ci zawiezc z 5 psiakow :)
×
×
  • Create New...