-
Posts
6612 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by irysek
-
Ma 2 miesiące i czas do weekendu.Żmigród.Ma dom,oby na zawsze:)
irysek replied to Edi100's topic in Już w nowym domu
malucha znowu spi, a z demi popijamy kawke. -
Ma 2 miesiące i czas do weekendu.Żmigród.Ma dom,oby na zawsze:)
irysek replied to Edi100's topic in Już w nowym domu
do demi, 693511896, to jej nr, a u mnie jest przelotem, od rana, wkrotce przejmie ja demi. a teraz malizna znowu spi na moich kapciach, haha, a one nie sa wygodniejsze od poslanka. dziwadlo male rude haha. slodkie. -
Ma 2 miesiące i czas do weekendu.Żmigród.Ma dom,oby na zawsze:)
irysek replied to Edi100's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img524.imageshack.us/img524/8323/p9290440di3.jpg[/IMG] [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/2734/p9290439xa6.jpg[/IMG] [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/3738/p9290438is1.jpg[/IMG] [IMG]http://img186.imageshack.us/img186/6970/p9290437iw4.jpg[/IMG] [IMG]http://img505.imageshack.us/img505/7678/p9290436cs9.jpg[/IMG] -
Ma 2 miesiące i czas do weekendu.Żmigród.Ma dom,oby na zawsze:)
irysek replied to Edi100's topic in Już w nowym domu
dla pana wiekowego, ani szczeniak nie dobry, ani starszy psiak. szczek za ruchliwy, a astraszy za chorowity, starsi ludzie nie maja nieraz na leki dla siebie samych, a co dopiero dla psa. taki 5,6,7 lat jest ok. a sunka wlasnie spi w moim nogach, jest slodka jaj laleczka. ladnie zrobila kupke i siusku na dworze. poszwedala sie po mieszkaniu. teraz w koncu spi. zaraz kilka zdjec :) malizny -
i jak kubelek, wszystko super, moze jakies zdjecia?
-
Sparaliżowany Czucz-> Kochali Go Wszyscy... teraz za TM [*]
irysek replied to demi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
spac mialas isc! -
Filigranowa SYLIA....W NOWYM DOMU!!...a domek tymczasowy mocno tęskni...
irysek replied to kikou's topic in Już w nowym domu
wet siostro to moze ja wezmiesz w takim razie. albo ty kikou, mowilas, ze jakby ten guz byl zlosliwy to tak czy siak ja wezmiesz. a jak nie bedzie zlosliwy to szybko dom znajdzie bo sliczna jest. -
a radzcie sobie same. wazne, ze wykorzystalyscie mnie tylko do przewiezienia psa i macie go z glowy. zdjecia tez sobie same robcie jak takie madre jestescie!!! ciekawe ile razy od czasu kiedy zenek jest w przyborowku dzwonilyscie sie pytac co u niego, czy ma co jesc, jak z jego zdrowiem itd. ale mam to w nosie. usuwam subskrypcje ego watku. zegnam was.
-
Sparaliżowany Czucz-> Kochali Go Wszyscy... teraz za TM [*]
irysek replied to demi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
bylam w pt w odwiedzinach u demi - asi. cale jej stao cudne, czucz sliczny, kochaneczek taki maly. energi ma jak kon. pyszczek ma taki sliczny, ze mozna go polknac. nic dziwnego ze asia go pokochala. jak sie na niego patrzy to lzy do oczu naplywaja, kto takiej slicznotce mogl taka krzywde zrobic. cudenko zloto rude. wysciskaj go ode mnie :) -
Przemyśl - Pani Roma i jej 30 psów potrzebuja pomocy i DT! -Aktualizacja
irysek replied to gagata's topic in Już w nowym domu
kurtke na zime to ja bym znalazla, nie jest zbyt piekna, ale sie nadal albo dla jednego albo dla drugiego. poslalam im teraz 4 kostki mydla, kisiele, budynie, przyprawy, slodyczy troche, sprawy typu ambi pur do wc, kilka op kotletow sojowych, tofu, kilka puszek ryb w sosie pom., kasze gryczana, flaki sojowe, 2 opakowania bulionu warzywnego w kostkach, zabawke dla psiakow (po moim kocie), 2 sukienki, 2 torebki, portfel. ogolnie jak zwykle 10kg tego co najlepsze ;) -
po tym jak u murki polowal na dzieciaka, tutaj w ubranku wyglada tak niewinnie. istny czerwony kapturek (nie mylic z wilkiem heheh).
-
Przemyśl - Pani Roma i jej 30 psów potrzebuja pomocy i DT! -Aktualizacja
irysek replied to gagata's topic in Już w nowym domu
ide pakowac ostatnia lub przedostatnia paczke dla panstwa osiegow. mam nadzieje, ze takze beda sie cieszyc :) jutro wysylka. podpisze na apczce, zeby zawiadomic iryska jak dojdzie, tak jak ostatnio... ;) -
phi, co to dla mnie, jesli moglabym sie przespac, to dalabym rade. bo naraz 2000km nie zrobie. 1000 to jeszcze, bo kocham jezdzic, a juz po tych waszych autodtradach to calkiem. wszystkich wyprzedzam, niemcy to jakies slamazary, a w polsce na autostradach szaleja, pomyslec sobie heheh. tylko wtedy jak z paliwem.... bo tu klops. sama jazda to pikus, bo ja sie chyba w aucie urodzilam, ale auto na wode nie jest. jak sie bede pilnowac to dyche na sto zezre. najlepiej jakbym mogla ci zawiezc z 5 psiakow :)