-
Posts
6612 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by irysek
-
e tam duzo wyzsza, jak sie patrzy na te psie miski i na nia, to nie wyglada na jakas dlugonoga blondynke ;) psotka byla kochana. ta sniezynka ja troche przypomina, moze ja podsylac ludziom do adopcji. jedzie do niemiec do reksia czy gdzie indziej? a majkela nie ma na pierwszej stro bo on nie byl w 16 tylko w innym boksie, neiwazne jest chyba tutaj to ze chcieli go uspic. niedlugo jade do pani wandy, to go zobacze, pocykam nowych fotek. mam nadzieje, ze przezyje jak go ostrzyzonego zobacze :)
-
aga majkela kudlacza nie dodalas w pierwszym poscie, bo on 16tce nie siedzial? bo cos ostatnio malo kumata jestem... tez podobno grozilo mu uspienie. tak chcialam sobie troche poprawic humor. majkel do domu w wawie nie trafil, ale wydaje mi sie, ze dobrze, ze jest u pani wandy. ma tam lepiej niz u nas. biega luzem, w kaganczyku bo w kaganczyku, ale luzem, lata po calej sporej posesji. spi z nia w pokoju. wydaje mi sie, ze to lepsze niz boks u nas w schronie. czy sie myle?
-
jezu to sa dwie takie same? ok, mi to wisi. oby jak najwiecej poszlo z tego schronu do nowych domow. a jak gdzie i ktore to juz obojetne. nie moge sie cos polapac. moze dlatego ze na pierwszej stronie nie ma wszystkich... ale spoko. tak czy siak jestem zdania, zeby wet jedna wziela. doplace nawet. tylko jedna rzecz musze wiedziec. do niemiec jedzie ta z guzkami, ktora ciezko znosi schron itd. a wet siostra ktora bierze, tez jakas z guzkami?
-
moim zdaniem pomysl dobry, zawsze trzeba wierzyc, ze poziomka pojdzie do super nowego domu. tak czy siak, mysle, ze nawet jakby sie tak nie stalo, to nie wyrzucisz psiulki po zimie na dwor :) tylko sie w niej zakochasz i bedziesz ja trzymac dopoki sie nie znajdzie dla niej dom. moge dorzucic odrobine do badan dla niej. tylko, ktora masz na mysli? ta jasna, nr 1 na pierwszej stronie? jakie badania masz zamiar robic? bo ona chyba zdrowa. chora jest ta co do niemeic jedzie. guzka jakiegos ma... bidunia. guzki mi sie zle kojarza. irysek mial guzki...
-
matko oby panny wroclawianki na ten watek nie trafily bo chyba padne. pomagajcie tym wroclawskim lepiej. kazdy wie, ze na krakvecie glosowania sa umuwione, bo skad niby wiesz, ze wygra emir? tak sobie ustalaja. ja czegos takiego nie toleruje i kropka. dziewczyny nie trabcie wszedzie o bewecie, bo znowu beda sie umawiac i tam. a tak malo kto o tym wie i bedzie mozna glosowac w spokoju uczciwie.
-
Hassan ostatnia ofiara Schroniska dla zwierząt w Żyrardowie??
irysek replied to Hanah's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
matko juz jakis czas nie bylo tak drastycznego przypadku na dogo, przynajmniej ja nie widzialam i znowu sie rozryczalam. biedny pies. matko. we wroclawskim schronie moze i lecza, ale za to usypiaja co popadnie i rozkradaja zarcie, ktore przyjezdza z krefura dla zwierzat. tez nie wiem jak to ugryzc. -
na krkavecie nie ma co glosowac, bo tam wszystkie glosowania sa umuwione. na bewecie juz raz glosowalam. a teraz na wrzesien nie ma jeszcze tej ankiety z tego co widze. ale nie ma co, zaglosuje na pania wande. biorac pod uwage, ze ma na glowie nie tylko schronisko w przyborowku, ale takze i drugie w ruścu (gdzie ostatnio trafila zdrzadzeniem losu).
-
nikt do ciebie dzis nie zajrzal, boze biedaczku, niedlugo sie zobaczymy, przywioze ci pyszne jedzonko. ciekawe czy mnie jeszcze pamietasz... czy moze mi ktos pomoc i poszukac na necie jakiejs hurtowni we wroclawiu z psia karma, moze bede mogla kupic gdzies taniej nia w tesco 10kg za 20zl. nawet 2, 3zl tanie i to juz bedzie worek karmy gratis, przy tej ilosci, ktora planuje zakupic.
-
Kielce-Morawica- prosimy o DT, ktos strzela do psów!!!
irysek replied to czarna_zaba's topic in Już w nowym domu
moze warto sie skrzyknac, rozdmuchac na watku, ze zbiera sie na hotelik, jest przytulisko w przyborowku, nie proponuje tego tak normalnie, ale moze zadzwonic do tej pani wandy, wlascicielki i spytac czy by nie przygarnela np 2, 3 najbardziej potrzbujacych. tego staruszka np i suczek. ona je od razu ciachnie te suczki... a miesieczny koszt to 150zl. warunki lepsze niz w schronisku, ale wiadomo nie domowe. moze akurat by sie udalo, zeby satruszek spal w baraku przy kaloryferze. w przeciagu 2 miesiecy zawiozlam do pani wandy 2 psiaki z wrocklawskiego schronu, majkela (gryzacy pon, sliczny, ale wrednowaty, biega teraz luzem u pani wandy, tylko, ze z kagancem, a spi z nia w pokoju, tak sie polubili) drugi to starszy spaniel chory na prostate, hotel oplacaja mu dziewczyny ze spanielowatego forum. jest tam leczony, spi w baraku przy kaloryferze, jest kochany i ugania sie za suczkami heheh. stary kasanowa. a dodam, ze u nas w schronie oba psy mialy byc uspione, wyciagnelam je na chwile przed zastrzykiem!!! i nadal zyja, sa szczesliwe. moze warto zebys zabo zadzwonila, jesli reflektujesz, to podam ci na pw nr telefonu do pani wandy. powolaj sie na szalona ule z wroclawia od majkela i spaniela zenka. opisz jej sytuacje z tym staruszkiem i z suniami. ona ma ogormne serce, jak slyszy, ze dzieje sie krzywda i pies cierpi to serce jej mieknie. a mysle ze miesiecznie daloby sie uzbierac te np 450 na 3 psy. sama moge sie dorzucic z bazarkow. chociazby 50zl na miesiac. [B][COLOR=red]halo dziewczyny, kto sie jeszcze dorzuci?[/COLOR][/B] pomoglo sie krzyczkom, krezelowi i innym podobnym miejscom. teraz chyba przyszla pora na te bidulki. na szczescie nie ma ich 50 ani 100. bedzie chyba prosciej w tym przypadku.