-
Posts
6612 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by irysek
-
no brzydko, wszyscy nagle zamilkli. ale ja moglam sie tego spodziewac, juz raz tak bylo na jakims watku. ludzie z jakiegos psiego forum sie zarzekali, ze wplaca itd. i kupa. jednak ci z psich forow to nie tacy fanatycy jak my. my na dogo jestesmy slowni, tamci maja gdzies. nawet ta pannica, ktora obiecala wplacic cos na poczatku wrzesnia nie przelala do tej pory zlamanego grosza. ani z tej calej puli spanilowej, ktora podobno spora, za hotel mi nie oddali. mam gdzies takie akcje pomocy cudzym kosztem. wiecej niech nikt z tego watku o pomoc mnie nie prosi, w zadnej sprawie!!! jedynie ci, ktorzy zachowali sie fair moga liczyc na moja pomoc (emilia, itd...)
-
Ostróda- Sparaliżowany Bursztyn po wypadku - Ma dom. Za TM.
irysek replied to ylonne's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
pies przesliczny. i te bielusienkie zabki, cudo, czemu biedaka tak zycie doswiadczylo. koszmar. -
super, to ja w takim razie moge te "marne" 10zl przeznaczyc na inny cel niz hotel trisa. w koncu juz mu potrzebny nie bedzie. cuda sie zdarzaja.
-
Tajemniczy kot z basni :))) Czako Rzeszów MA DOM !
irysek replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
kocurek przesliczny, to jego zdjecie z przodu, wprost cudo, ale moge podniesc. nie moge sobie pozwolic na kolejnego kociego towarzysza zycia. nie teraz. -
Rudy - młody pitbull red nose z Przyborówka... MA DOM
irysek replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
super, teraz czas zalozyc watek kolejenmu psiakowi z przyborowka... trzeba sie usmeichnac do weroni :) a ze trafil do wrocka to bardzo milo. -
super, a wie, ze majkel lubi pogdryzc? u bianki bylo super, a w przytulisku u pani wandy biega luzem, ale w kaganczyku. moze u tej pani w lesniczowce na poczatku tez biegalby w kagancu, a pozniej udaloby sie puszczac go juz bez. jak okaza mu uczucie itd. nr jest na watku z banerku w moim podpisie. ma dwa telefony, na oba trzeba probowac jeden zaczyna sie na 501 drugi na 886. zazwyczaj jest pod tym 501. a jak nie to pod drugim.
-
Przemyśl - Pani Roma i jej 30 psów potrzebuja pomocy i DT! -Aktualizacja
irysek replied to gagata's topic in Już w nowym domu
no widzisz w koncu doszlismy do wyjasnienia. oni moga bardzo duzo napakowac do pieca. pakuja raz dziennie i maja spokoj. zazwyczaj po poludniu, wtedy rano nie sa zmarznieci. myslalam, ze pani roma ma taki piec, hehe, myslalam, ze istnieja tylko takie. a kuchnia to co, taka stara znaczy sie kaflowa, co sie na niej gotuje, a drewno wrzuca przez takie male drzwiczki? matko myslalam, ze to juz tylko w sklepach z antykami wystepuje. wspolczuje im z calego serca, ze maja taki problem. -
Przemyśl - Pani Roma i jej 30 psów potrzebuja pomocy i DT! -Aktualizacja
irysek replied to gagata's topic in Już w nowym domu
no ja od kiedy pamietam mam kaloryfer i innego grzania sobie nie wyobrazam. myslalam, ze inne nie istnieje jak kaloryfer. tym drewnem tez pali sie w piecu, a cieplo z niego idzie do kaloryferow. znam ludzi, ktorzy pala drewnem i powiedzieli, ze wegiel to marnotrastwo pieniedzy, wiec wiem co mowie. ale sa widac tacy, ktorzy w to nie wierza i wola palic weglem. ich wybor. strata kasy i nerwow. ale to juz wybor tych, ktorzy za panstwa osiega decyduja. ps. jak dlugo bedziecie im wszystko oplacac? musza kiedys w koncu stanac na nogi! -
no to super, bardzo sie ciesze, bo zasluguje chlopak na to co najlepsze. u greven tez ma dobrze, ale trzeba placic i nie jest jedyny do opieki i glaskania... bardzo sie ciesze. co do kasy to sie nie wypowiadam, bo tych pieniedzy, ktore mialam na hotel trisa jeszcze do kikou nie wplacilam.
-
tris jest boski, uwielbia jazde autem, ladnie chodzil na smyczy i pil wode na przystankach. znaczy sie na jednym, bo byl tylko ten w boleslawcu jak jechal ze mna. nie chcial wsiasc do auta basi, ale dal sie wsadzic. potem nie chcial pojsc do sandry, ale takze dal sie przekonac. wielkoscia jest tak pod kolano, ale mysle, ze najlepiej jak na niego poczekasz i dopiero widzac go juz u siebie kupisz co trzeba. dobry wybor. a napisz jeszcze jak bedzie mial u ciebie?
-
Przemyśl - Pani Roma i jej 30 psów potrzebuja pomocy i DT! -Aktualizacja
irysek replied to gagata's topic in Już w nowym domu
a czemu zrezygnowaliscie z ogrzewania drewnem!? jak pisalam wychodzi to taniej, a skuteczniej. ogrzewanie grzewem jest bardziej oplacalne. za cene wegla na jeden sezon, ma sie drzewa na palenie w ciagu dwoch sezonow... -
no, ja z sara mialam przykre doswiadczenie. widzialam ja tylko za plotem. jest urodziwa nad podziw, a teraz jeszcze jak koperek ja wyciagnela do zdjec wrecz boska. ale jak widzialam jak na mnie szczerzy zeby z wscieklosci to mnie ciarki przeszly. dlatego trudno mi bylo uwierzyc, ze jest lagodna... co do majkela, to jakos bianka ma na jego temat inne zdanie. wiec jego charakter calkiem sie nie sprawdzil z tym co mowilas. ja jego charakteru nie ukrywalam, bo nie rozmawialas z panem, ktory go odbieral. nie wiesz o czym rozmawialismy kilkanascie razy przez telefon. jego ugryzl, a jakos u bianki byl do rany przyloz.
-
ja tez moge sie wypowiedziec na temat trisa, wiozlam go do boleslawca, do siostry mojego szwagra, ktora zabrala go do greven.
-
aha czyli wyjezdza w pazdzierniku. wiadomo ktorego, bo wszystko jest tu jedna wielka tajemnica.
-
czy to ta psina, ktora biega z kozlem za ta siatka kolo biura? jesli tak to z tego co zauwazylam jest dosc agresywna, trzeba o tym wspomniec, zeby sie nie stalo tak jak z majkelem, ze capnal pana i wrocil z adopcji. sliczna jest, szkoda, ze dopiero teraz w schronie "wyrazili zgode" na wydanie tej psiulki. gdyby wczesniej podrapali sie w d u p e to ona siedzialaby juz ze swoja rodzina, a nie za kratami. bidulka, sliczna jest.