-
Posts
6612 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by irysek
-
az mnie korci zeby sie pochwalic no ale jak nie mozna to nie mozna. robimy cos wiecej oprocz dokarmiania. staramy sie jak mozemy. policja kamieneicka siedzi u tego dziada w kieszeni, bo tam to jest gosc, ma zamek i w ogole. dlatego tyle sie to ciagnie. poza tym ludzi gubi pazernosc. dlatego tez te zwierzaki biedne tam cierpia. ja mam na dt koteczke ktora znalazlam kolo zamku. w pt jedziemy na sterylizacje. jest kochana. moze pomozecie z ogloszeniami, bede wdzieczna. [B]aha i jeszcze jedno. juz jakis czas temu zrobilam kurs wroclaw kamieniec, kamieniec opole i opole wroclaw. niektorzy wiedza w jakim celu ... czy doczekam sie obiecanego juz kilkanascie razy przez edi100 przelewu. paliwa poszlo za 130zl, jak narazie dotarlo do mnie 12zl. nie moze tak byc!!![/B]
-
Śliczny, whiskasowaty, 4,5 mies. marmurek - ma już Dom.
irysek replied to justynaz87's topic in Już w nowym domu
ja tez mam tymczasowiczke, od wczoraj :) a jak tam wizyta u weta przebiegla? poprawa jest jakas u pulpeta? -
Kama pilnie szuka domu . WROCŁAW. Już ma dom .
irysek replied to BIANKA1's topic in Już w nowym domu
i ja heheh slicznotka. czy to kolejny nabytek bianki tymczasowy? -
czy tu mozna otwarcie pisac o naszych akcjach asiu kochana? czy to tajemnica? mateusz to dzielny chlopak, wkurzylam go dzis niemilosiernie (za co chcialabym ogromnie przeprosic :oops:). karmi psiaki wytrwale. te na zwenatrz to wypasione jak kluchy. ale tych w srodku nie widac i tak jak ulv pisze podgryzaja sie nazwajem popiskujac. koszmar :angryy:
-
Śmietnikowe szczeniątka... Panduś w domu, trzymamy kciuki!
irysek replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
bianka to nawet bez studiow juz jak weterynarz zawodowy. a to wszystko przez ogromne doswiadczenie z calym zwierzyncem swiata :evil_lol: swinki koty... a co ja zreszta bede wymieniac. kazdy wiec jakie stowrzonka u bianki pod dachem znajduja schronienie :lol: -
Śmietnikowe szczeniątka... Panduś w domu, trzymamy kciuki!
irysek replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
na drugie mam klamczucha :evil_lol: zartuje. na serio przywiozlam tez dla swinek karme na P ... :eviltong: a maluchy slodkie, mialam je dzis okazje wyciagnac z pojemnika na recznik, zeby sie wysiuraly. oczywiscie najwazniejsze zalatwily tam gdzie spia. cale byly oblepione kupskiem. ale dalam rade hahha :cool1: (po tych mega uczulajacych swiniach, nawet oseskowe kupy mi nie straszne :lol:) -
Śmietnikowe szczeniątka... Panduś w domu, trzymamy kciuki!
irysek replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
ano, nie chce martwic, ani denerwowac, ale wypuscili nowa linie pokarmow pedigree dla swinek. jej tez przywiozlam biance 3kg :razz: -
Śmietnikowe szczeniątka... Panduś w domu, trzymamy kciuki!
irysek replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
:placz: nie dacie mi juz sposkoju z tym pedigree... :mad: kupilam co bylo. to tylko 3 kg poza tym, wiec maluchy nie umra od tego - chyba. najwazniejsze, ze bianka sie usmiechnela i ucieszyla... (to dla mnie najlepsze wynagrodzenie) -
Śmietnikowe szczeniątka... Panduś w domu, trzymamy kciuki!
irysek replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
[quote name='BIANKA1'] Ostatnio dawałam eukanube , ale RC uważam za smaczniejszą .[/quote] a probowalas? :eviltong: no ja sie jak narazie nie dorzuce do royala. wykosztowalam sie dzis na mleko i 3kg suchego pedigree. pucka w ksiegarni bylam, bulki dostarczylam, zapanowala ogolna radosc :loveu: (dzieki) -
Śmietnikowe szczeniątka... Panduś w domu, trzymamy kciuki!
irysek replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
tak, pomoge ze swiniami. -
Śmietnikowe szczeniątka... Panduś w domu, trzymamy kciuki!
irysek replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
ok, kuchnia juz zamontowana. szybko sie chlopaki uwinely, 1,5h. moge juz sie szykowac. jak bede juz w sklepie i bede miala problem to bede dzwonic. no i dam znac o ktorej podjade. ale to tak mysle do 4 godzin bedzie czyli kolo 13 14. pasuje ta pora? -
prosimy o usuniecie tych 5 pieskow ze strony i wstawienie nowych zdjec hasiu, sznaucerek, majkel, zenek. martali jak bedziesz u pani wandy to spytaj o psuaka, ktorego przywiozlam. taki maly czarny, bedzie wiedziala o jakim mowa. porobilabys mu zdjecia, bo ja juz nie zdazylam... :roll: a jemu tez trzeba szukac domu, pilna sprawa. maly czarny mlody kochany nie agresywny wrecz ulegly super psiak
-
Śmietnikowe szczeniątka... Panduś w domu, trzymamy kciuki!
irysek replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
to czekam na info o godzinie jaka odpowiada. kupie kilka tych mlek (moze i 10 :cool3:) -
Śmietnikowe szczeniątka... Panduś w domu, trzymamy kciuki!
irysek replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
ok, to hipp badz bebilon, kupie co bedzie tansze, zeby wiecej bylo. a to byle jakie czy cos na nich jest napisane, ze dla maluchow, albo cos. to o ktorej we wtorek podjechac? swinkom moge sprzatnac o byle jakiej godz :) a po drodze malce sie obudza i pokarmie :) -
Śmietnikowe szczeniątka... Panduś w domu, trzymamy kciuki!
irysek replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
ja w bianke wierze, poradzi sobie. ona chyba tak tylko mowi :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ale jest szczesliwa ze ma te maluszki u siebie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: najprawdopodobniej we wtorek wybieram sie na wojnow, przywioze mleko. o ktorej mniej wiecej pasuje. tak, zebym mogla np pomoc przy karmieniu itd. moge tez sprzatnac swinkom klatki, z checia :razz: ile one jedza takich kartonikow dziennie? i jakie to mleko kupic, bo nie znam sie calkowicie :roll: -
ok, dzieki za info.
-
Morelka, Apaszka, Podusia, Elunia i Oczko mają dom! :)
irysek replied to Martali's topic in Już w nowym domu
sliczny ake i tak go bede zmieniac na zdjecia pieskow aktualnych. podlinkuje i wtedy ci powiem jak go przekleic. super, ze sunka ma dom. szkoda, ze na watku nie ma ostatnimi dniami zywej duszy oprocz nas :roll: super czyli ze strony juz 3 psiaki mozna usunac. tylko kiedy to ktos zrobi :roll: a co u pani wandy? co mowila? czego teraz potrzebuje? hasiu nadal u niej? jakies nowe pieski ci polecila do pokazania na dogo i szukania domow? -
Lori-WYRWANA Z PIEKŁA-tymczas- A TERAZ WSPANIAŁY DOM W NIEMCZECH !
irysek replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
elza odpiszesz na moje pw? -
Śliczny, whiskasowaty, 4,5 mies. marmurek - ma już Dom.
irysek replied to justynaz87's topic in Już w nowym domu
sliczne kotki, oba tak samo. szkoda pulpeta, czlowieka boli jak cos zwierzaczkowi jest i niewiadomo co. chcialam ci polecic dobrego weta, ale zobaczylam dopiero, ze ty z wawy jestes ;) hihi slodka z nich para, na serio. a smrodek z pyszczka kawiorowego bardzo daje sie we znaki? -
nadal nic? moze jednak ktos by napisal klarownie co z tym bialym psiakiem! jak ma na imie, jak jego stan i czy to jego tyczy sie tekst w tytule, ze sa fundusze? :roll: bede wdzieczna.