Jump to content
Dogomania

irysek

Members
  • Posts

    6612
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by irysek

  1. az mnie korci zeby sie pochwalic no ale jak nie mozna to nie mozna. robimy cos wiecej oprocz dokarmiania. staramy sie jak mozemy. policja kamieneicka siedzi u tego dziada w kieszeni, bo tam to jest gosc, ma zamek i w ogole. dlatego tyle sie to ciagnie. poza tym ludzi gubi pazernosc. dlatego tez te zwierzaki biedne tam cierpia. ja mam na dt koteczke ktora znalazlam kolo zamku. w pt jedziemy na sterylizacje. jest kochana. moze pomozecie z ogloszeniami, bede wdzieczna. [B]aha i jeszcze jedno. juz jakis czas temu zrobilam kurs wroclaw kamieniec, kamieniec opole i opole wroclaw. niektorzy wiedza w jakim celu ... czy doczekam sie obiecanego juz kilkanascie razy przez edi100 przelewu. paliwa poszlo za 130zl, jak narazie dotarlo do mnie 12zl. nie moze tak byc!!![/B]
  2. ja tez mam tymczasowiczke, od wczoraj :) a jak tam wizyta u weta przebiegla? poprawa jest jakas u pulpeta?
  3. i ja heheh slicznotka. czy to kolejny nabytek bianki tymczasowy?
  4. czy tu mozna otwarcie pisac o naszych akcjach asiu kochana? czy to tajemnica? mateusz to dzielny chlopak, wkurzylam go dzis niemilosiernie (za co chcialabym ogromnie przeprosic :oops:). karmi psiaki wytrwale. te na zwenatrz to wypasione jak kluchy. ale tych w srodku nie widac i tak jak ulv pisze podgryzaja sie nazwajem popiskujac. koszmar :angryy:
  5. nie wiem czy dobrze rozumiem znaczenie slowa cito. jesli znaczy ono natychmiast i na juz, to trzeba zmienic temat. zaproponowalam edi, ze kotka wezme, zeby ja odciazyc, jak to dla niej klopot. nie jest zainteresowana :roll: czyli nie jest w domu tak zle... powodzenia zycze.
  6. bianka to nawet bez studiow juz jak weterynarz zawodowy. a to wszystko przez ogromne doswiadczenie z calym zwierzyncem swiata :evil_lol: swinki koty... a co ja zreszta bede wymieniac. kazdy wiec jakie stowrzonka u bianki pod dachem znajduja schronienie :lol:
  7. na drugie mam klamczucha :evil_lol: zartuje. na serio przywiozlam tez dla swinek karme na P ... :eviltong: a maluchy slodkie, mialam je dzis okazje wyciagnac z pojemnika na recznik, zeby sie wysiuraly. oczywiscie najwazniejsze zalatwily tam gdzie spia. cale byly oblepione kupskiem. ale dalam rade hahha :cool1: (po tych mega uczulajacych swiniach, nawet oseskowe kupy mi nie straszne :lol:)
  8. ano, nie chce martwic, ani denerwowac, ale wypuscili nowa linie pokarmow pedigree dla swinek. jej tez przywiozlam biance 3kg :razz:
  9. :placz: nie dacie mi juz sposkoju z tym pedigree... :mad: kupilam co bylo. to tylko 3 kg poza tym, wiec maluchy nie umra od tego - chyba. najwazniejsze, ze bianka sie usmiechnela i ucieszyla... (to dla mnie najlepsze wynagrodzenie)
  10. [quote name='BIANKA1'] Ostatnio dawałam eukanube , ale RC uważam za smaczniejszą .[/quote] a probowalas? :eviltong: no ja sie jak narazie nie dorzuce do royala. wykosztowalam sie dzis na mleko i 3kg suchego pedigree. pucka w ksiegarni bylam, bulki dostarczylam, zapanowala ogolna radosc :loveu: (dzieki)
  11. oj cos zero reakcji. nie wiem czy predzej nie wezme koteczka ze schronu jakiegos bidulka... ps. kasy nadal na koncie brak (wplynelo jedynie 12zl)
  12. ok, kuchnia juz zamontowana. szybko sie chlopaki uwinely, 1,5h. moge juz sie szykowac. jak bede juz w sklepie i bede miala problem to bede dzwonic. no i dam znac o ktorej podjade. ale to tak mysle do 4 godzin bedzie czyli kolo 13 14. pasuje ta pora?
  13. ciekawe jak noc minie krasnalkowi. wszystko okaze sie juz wkrotce :) za pare godzin.
  14. prosimy o usuniecie tych 5 pieskow ze strony i wstawienie nowych zdjec hasiu, sznaucerek, majkel, zenek. martali jak bedziesz u pani wandy to spytaj o psuaka, ktorego przywiozlam. taki maly czarny, bedzie wiedziala o jakim mowa. porobilabys mu zdjecia, bo ja juz nie zdazylam... :roll: a jemu tez trzeba szukac domu, pilna sprawa. maly czarny mlody kochany nie agresywny wrecz ulegly super psiak
  15. to czekam na info o godzinie jaka odpowiada. kupie kilka tych mlek (moze i 10 :cool3:)
  16. ok, to hipp badz bebilon, kupie co bedzie tansze, zeby wiecej bylo. a to byle jakie czy cos na nich jest napisane, ze dla maluchow, albo cos. to o ktorej we wtorek podjechac? swinkom moge sprzatnac o byle jakiej godz :) a po drodze malce sie obudza i pokarmie :)
  17. to my go wezmiemy na dt. pasuje? (mam jeszcze royala dla kociakow, to bedzie jak znalazl) kiedy przywieziesz malca :razz:
  18. ja w bianke wierze, poradzi sobie. ona chyba tak tylko mowi :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ale jest szczesliwa ze ma te maluszki u siebie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: najprawdopodobniej we wtorek wybieram sie na wojnow, przywioze mleko. o ktorej mniej wiecej pasuje. tak, zebym mogla np pomoc przy karmieniu itd. moge tez sprzatnac swinkom klatki, z checia :razz: ile one jedza takich kartonikow dziennie? i jakie to mleko kupic, bo nie znam sie calkowicie :roll:
  19. ok, dzieki za info.
  20. sliczny ake i tak go bede zmieniac na zdjecia pieskow aktualnych. podlinkuje i wtedy ci powiem jak go przekleic. super, ze sunka ma dom. szkoda, ze na watku nie ma ostatnimi dniami zywej duszy oprocz nas :roll: super czyli ze strony juz 3 psiaki mozna usunac. tylko kiedy to ktos zrobi :roll: a co u pani wandy? co mowila? czego teraz potrzebuje? hasiu nadal u niej? jakies nowe pieski ci polecila do pokazania na dogo i szukania domow?
  21. sliczne kotki, oba tak samo. szkoda pulpeta, czlowieka boli jak cos zwierzaczkowi jest i niewiadomo co. chcialam ci polecic dobrego weta, ale zobaczylam dopiero, ze ty z wawy jestes ;) hihi slodka z nich para, na serio. a smrodek z pyszczka kawiorowego bardzo daje sie we znaki?
  22. nadal nic? moze jednak ktos by napisal klarownie co z tym bialym psiakiem! jak ma na imie, jak jego stan i czy to jego tyczy sie tekst w tytule, ze sa fundusze? :roll: bede wdzieczna.
×
×
  • Create New...