-
Posts
6612 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by irysek
-
[quote name='malawaszka']Edi100 dzięki za cynk sznaucerowy ;) Irysku czy mogę prosić zdjęcia sznaucera na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] - sprawdzaliście czy ma tatuaż?[/quote] mialam ci dac znac o tym sznaucerku, ale poszlam na kolacje... nie, nic nie sprawdzalam. nie wchodzilam do niego do boksu... moze pania wande popros, zadzwon i ona ci powie co i jak z nim...
-
nr 3. malamut - starszy, przekrzywia glowke, drepcze sobie luzem po przytulisku, jak sie mowi, zeby szedl do baraku to idzie. bezstresowy, zasluguje na spokojna starosc u boku kochanych ludzi, najlepiej z ogrodem. [IMG]http://img247.imageshack.us/img247/2046/pa230458la4.jpg[/IMG] [IMG]http://img368.imageshack.us/img368/9516/pa230459vj0.jpg[/IMG] [IMG]http://img530.imageshack.us/img530/7518/pa230460fg8.jpg[/IMG] [IMG]http://img508.imageshack.us/img508/4539/pa230461uh3.jpg[/IMG]
-
nr. 2 Husky - imie Hasiu, ma z 4,5 lat, nie lubi innych psow mniej wiecej jego wielkosci. male i suczki toleruje. jest przekochany. lubi dlugie spacery. zadbany. w przyborowku jest z 2 tygodnie... szuka domu. [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/7411/pa230454qd0.jpg[/IMG] [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/1941/pa230455hh6.jpg[/IMG] [IMG]http://img206.imageshack.us/img206/8043/pa230456jm7.jpg[/IMG] [IMG]http://img117.imageshack.us/img117/6924/pa230457qz8.jpg[/IMG] [IMG]http://img129.imageshack.us/img129/8135/pa250462ib3.jpg[/IMG] [IMG]http://img514.imageshack.us/img514/2328/pa250464up2.jpg[/IMG]
-
wkleje zdjecia paru psiakow z mojej ostatniej wizyty w przytulisku. nr 1. sznaucerek średni pieprz z solą (jak widac nieostrzyżony). nie lubi innych pieskow, wiec raczej jako jedyny w domu a pupilkow. ma biale zabki, co tez widac na zdjeciu :) [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/107/pa230449mt4.jpg[/IMG] [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/8496/pa230453zk8.jpg[/IMG] [IMG]http://img363.imageshack.us/img363/4517/pa230451ox8.jpg[/IMG] [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/715/pa230452sr3.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img222.imageshack.us/img222/9572/pa230446hz4.jpg[/IMG] [IMG]http://img186.imageshack.us/img186/2037/pa230447aa9.jpg[/IMG] [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/3879/pa230448xf8.jpg[/IMG] a po dokladnym zwiedzeniu bagaznika, wysiadl z auta i wskoczyl na fotel pasazera. usiadl i tak juz zostal na jakis czas. wyglada slodko, prawda? jak cukiereczek... :loveu: kochany kudlaczek. i znowu sie lezka w oku kreci. pomyslec, ze w schronisku chcieli go uspic :angryy: slodyczek nasz kochany...
-
oto najnowsze zdjecia majkela, z czwartku tego co byl: [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/1931/pa230444cx1.jpg[/IMG] [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/1939/pa230445ed6.jpg[/IMG] majkelek tak jakby pamietal bagaznik, w ktorym zjezdzil pol polski. od razu do niego wskoczyl. ale najpierw cieszyl sie na moj widok, merdal ogonkiem i podawala na zmiane lapki. lezka sie w oku kreci normalnie na wspomnienei tego...
-
Filigranowa SYLIA....W NOWYM DOMU!!...a domek tymczasowy mocno tęskni...
irysek replied to kikou's topic in Już w nowym domu
no to super, te guzki to najgorsze dranstwo. oby szybko doszla do siebie slicznotka. i domek, zeby szybko znalazla, bo sie za bardzo przyzwyczai i bedzie klops. juz i tak bedzie jej ciezko.... :roll: -
Morelka, Apaszka, Podusia, Elunia i Oczko mają dom! :)
irysek replied to Martali's topic in Już w nowym domu
zadzwon do pani wandy i spytaj, przejrzalam ta strone z psiakami i nie znalazlam a ni tej suni z guzem ani tego pieska wilkowatego z rusca. nie wiem czy na tej stronie sa tez psy z rusca? czy tylko z przyborowka? apaszke mozesz juz usunac z pierwszej strony :) bo ja poznalalam hihi z tego co widze to na stronie nie ma calej masy psiakow... mam na mysli te z rusca... -
Sparaliżowany Czucz-> Kochali Go Wszyscy... teraz za TM [*]
irysek replied to demi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
demi pochwal sie co u twojego synka slychowac? aha i czy juz ozdrowialas? -
Morelka, Apaszka, Podusia, Elunia i Oczko mają dom! :)
irysek replied to Martali's topic in Już w nowym domu
oprocz tych dwoch wyzej wymienionych do domu pojechal w sobote z rusca, pies onkowaty mlody z kojca ze stodoly, taki szaro bury, przytulinski. wiekowo ma tak max 2 lata. a w pon dziewczyny z trzcianki zabraly stara babulenke z ogromnym guzem, ale to juz z przyborowka. czyli ostatnio 4 pieski trafily w lepsze warunki :lol: super. tak czy siak trzeba walczyc nadal o domy dla reszty... -
Roczny CZARLI w typie flat coated retriever- MA DOM! WROCŁAW
irysek replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
za pozna pora zebym szukala na mapie. autem lubie jezdzic :) wiec spytam ile to km z wrocka do tego dortmundu? slodziak z niego niesamowity, ale faktycznie posmutnial... -
przesliczny cierpiacy psiak, tak go szkoda... ile tych euro sie juz uzbieralo?
-
ogladajac zdjecia z sunkami usta same ukladaly mi sie do usmiechu, po przeczytaniu ostatniego wpisu brutusa L o odejsciu ich ukochanego pupilka, nie moglam powstrzymac lez. przypomnialy mi sie wszystkie zwierzatka, ktore kochalam, a ktore odeszly. jednym przychodzi latwiej sie z tym oswoic, inni bardzo to przezywaja. ja zaliczam sie do tych drugich, wy widze takze. mial u was cudowne chwile. ja mam teraz staruszka schroniskowego, nawet nie wiem ile miesiecy juz u nas jest, ale moze zyc nawet 50 lat jak dla mnie, zebym tylko nie musiala za nim plakac. daliscie mu super dom. dziekuje.
-
aha to juz wiem ktore to. ola ma taka sznytke pod nosem i blond wlosy, a aneta jest nizsza od oli i ma czarne. i co sama tam caly sierpien byla? jeszcze inna sprawa ze w sierpniu fajnie bo cieplo, a teraz tam zimnica jest straszna, szybko sie robi ciemno. latem to ja bym tam mogla siedziec od czerwca do wrzesnia nawet. a teraz pod koniec pazdziernika ciemno zimno glucho i strasznie. ale one byly po sunke w niedziele, a pani wanda byla z nia w sobote, wiec sunki nie zabraly niestety... jakos sie nie dogadaly i lipton. juz widze pani romo odblokowali dogo. nie jest juz pani zbanowana.
-
a ktora to aneta? chetnie poznam ta odwazna osobke... ja teraz bylam tam z kolega, bo sama za chiny ludowe bym nie spala. strach sie bac jak to lady pank spiewa hahah. to moze nastepnym razem bym cie magda zabrala, slyszalam od pana andrzeja, ze tam bylas. wiec moze bysmy na pare dni zostaly. poczesac psiaki, porobic zdjecia. bo gruzu to bysmy nie powozily. teraz kolega w piatek wywiozl 90 taczek gruzu za plot. narobil sie jak hoho. kawal roboty zesmy odwalili w te 4 dni :) niby strach sie bac, ale zal mi bylo wyjezdzac. cisza spokoj, pola dookola. i te cudne pieski niektore to az dziw, ze siedza jeszcze u pani wandy. slicznosci.
-
Filigranowa SYLIA....W NOWYM DOMU!!...a domek tymczasowy mocno tęskni...
irysek replied to kikou's topic in Już w nowym domu
sylia jest taka mniej wiecej podobna z wysokosci do psotki, tylko psotka byla taka fest baba, a sylia to szczuplutka panienka. to jej przytulanie jest neisamowite, zarzuca lapki na ramiona i sie wtula. (na ramiona zarzuca oczywiscie jak sie kucnie ;)) tak sie wtula, jakby chciala sie polaczyc z czlowiekiem w jedna calosc. slodka jest bardzo. oby ten guzek nie byl zly. sunieczka ma same plusy. -
Śliczny, whiskasowaty, 4,5 mies. marmurek - ma już Dom.
irysek replied to justynaz87's topic in Już w nowym domu
slodki, a czemu liczba pojedyncza? oba slodkie. i maly i duzy. duzy taki fajny pulpecik. lubie takie :loveu: slicznie razem wygladaja :) -
wyzlica jest nadal, w ruścu, mam jej zdjecia. jak sie tylko troche ogarne, bo 4 dni bylam w ruścu (dziczy) to wkleje. pani wanda nie dala, bo raz chcieli nei ciachnieta, a dwa ktos chcial ja na polowania :angryy: pani wanda stuknela sie w glowe i sunki nie dala. slodka, sliczna, tylko troche lekliwa, ale jak sie kucnie przy niej na dluzsza chwile to daje sie poglaskac. w kojcu jest z takim malym burym wypierdkiem, tez slodki. dobrze im razem :)
-
Morelka, Apaszka, Podusia, Elunia i Oczko mają dom! :)
irysek replied to Martali's topic in Już w nowym domu
bylam 4 dni w ruścu, czyli w tym drugim przytulisku pani wandy. ale najpierw odwiedzilam przyborowko. i tak: apaszka ma dom. jamniczka nie jest do adopcji, bo jak to pani wanda mowi, jest juz u niej 10 lat i nie chce jej zmieniac otoczenia. szczeniak oczko, mial bielmo na oku i byl chory, ale ozdrowial i teraz jest jak najbardziej do adopcji, zdrow jak rybka. mam kilka zdjec pieskow z przyborowka. ale nie wiem czy tu wklejac czy od razu do osob zajmujacych sie adopcja danych ras. mam huszczaka, malamuta i sznaucerka miniaturke/sredniego. no i oczywiscie kilka zdjec majkela, ale to wkleje juz na jego watek. zaloze tez watek ruśca. bo tego chyba jeszcze nie ma, a tam czeka okolo 100 psow. (w sob jeden znalazl dom) sama do przyborowka zawiozlam jednego. po drodze na stacji w koscianie, zajechalam, zeby chwile ze znajomym panem pogadac i pokazal mi malego czarnego pieska. powiedzial, ze wyrzucony itd. po dlugich pertraktacjach z pania kierwoniczka stacji i po tel do pani wandy, zapakowalam go do auta i teraz czeka na adopcje. ale z tego wszystkiego nie zrobilam mu chyba zdjecia (policja nas zlapala za brak swiatel). ale kto bywa w przyborowku niech spyta pania wande o tego malego czarnuszka, ktorego przywiozla w czwartek ula i pokaze pewnie. jesli moglabym prosic o zrobienie mu kilku zdjec. po zebach widac, ze to mlody psiak. widac, ze troche zaniedbany. na glowie mial kleszcza i siersc taka nedzna. chyba zle jadl.