-
Posts
6612 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by irysek
-
a ile juz u was sie tak wysypia na tym krzeslku? tydzien, dwa?
-
psia slodycz, podobna bardzo do czaczki, ktora wcisnelam pokerowi na dt, takze ze schronu. cos mialam na pisac i zapomnialam...:roll: aha, iwa, moze skopiuj zdjecia z tej drugiej strony do pierwszego postu... zeby byly od razu na widoku po wejsciu na watek.
-
Morelka, Apaszka, Podusia, Elunia i Oczko mają dom! :)
irysek replied to Martali's topic in Już w nowym domu
ja mam w podpisie, tylko trzeba podlinkowac. (jedyny taki banerek na dogo, mam go tylko ja, sama robilam). jesli jest kiepski to napisz, zmieni sie na jakies aktualniejsze zdjecia np... :multi: -
ale tu balagan na watku. zrobilam bazarek i chcialabym wiedziec co i jak. ten bialy psiak z pierwszej strony jak ma na imie? bo nagle z jednego zrobily sie dwa, pinio azor, fifunio. czia czy napisalabys w jednym zdaniu co i jak? bo moze bazarek juz nie jest potrzebny jak on w nowym domu juz. ciezki ten watek jak i los tego psiska... ech....:roll:
-
Śmietnikowe szczeniątka... Panduś w domu, trzymamy kciuki!
irysek replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
teraz to juz koniecznie musze podjechac w odwiedziny. tez chce pokarmic kluski. slodziutkie malce. bianko w pon sie odezwe... -
Kremek , mix terierka szuka domu . Proszę o ogłoszenia .Wrocław
irysek replied to BIANKA1's topic in Już w nowym domu
czyli tytul mozna zmienic, zeby watek trafil do juz w nowym domu :) -
5 letni labek trzymany w ciemnościach . Wrocław .
irysek replied to BIANKA1's topic in Już w nowym domu
czy cos wiadomo na temat labka? ja bywam dosc czesto w sobotce i okolicach wiec jak by sie ktos dowiedzial gdzie jest psiak to moge zahaczyc i zobaczyc. cyknac fotki itd. moznaby wtedy normalnego domu szukac z kanapa, a nie lancuch i zimno. -
bede wdzieczna jak podpytasz, 3 dni temu czyli 28 października. dorosły dobek prześliczny. jak nie ze schronu to skad :roll:? ukradl i sprzeda na wodke, albo bedzie rozmnazal, az strach pomyslec. ale takiego zula to chyba dawno nie widzialyscie. obdarty, gile u nosa wiszace, pijany, ze ledwo stal, z pazurami jak drakula :crazyeye:
-
dzis po 22ej wychodzac z kina z pasazu spotkalam w zaulku pasazu dwoch zulikow podpitych wygladajacych strasznie. mieli ze soba dobermana, lezal na betonie, drzal z zimna, kaganiec, kolczatka wpijajaca sie w szyje. sumienie nie dalo mi spokoju wrocilam sie, zaczelam gadac. pies lagodny jak baranek. obrocilam mu kolczatke na to gladkie. na pyszczku mial cos bialego, jakby otarcie od kaganca i tarl pyszczkiem o moja noge. co sie okazuje :angryy::angryy::angryy: psa wydano panu w schronisku 3 dni temu :angryy::angryy::angryy: czy oni w schronisku sa slepi, nie widza komu wydaja psa. no ludzie. slow mi juz brak. jak mozna alkoholikowi psa wydac, ktory wyglada jak obdartus. w dupie ma psa, calymi dniami gania za wodka. gdybym miala gdzie to bym mu go zabrala, no ale nie mam :angryy::angryy::angryy: identyczny jak roki bianki1 tylko lagodny jak baranek, po co mu ta cholerna kolczatka i kaganiec. koszmar!!! (musialam sie wyzalic, bo nie mam juz sil)
-
Lori-WYRWANA Z PIEKŁA-tymczas- A TERAZ WSPANIAŁY DOM W NIEMCZECH !
irysek replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
czy poznam ten nr konta? -
Śliczny, whiskasowaty, 4,5 mies. marmurek - ma już Dom.
irysek replied to justynaz87's topic in Już w nowym domu
rozumiem strach o rezydenta i troske. ale spokojna glowa, da sobie rade. moze warto obciac malemu draniowi pazurki ;) ja robie to sama mojemu koteczkowi. biore na kolana i zwykla obcinaczka do paznokci ciach ciach i po strachu. nie drapie nie niszczy. mam luz ja i on. czy rodzice kawiora nie pokochali? nie podbil jeszcze ich serca? :loveu: to moze roznies pare ulotek raz w miesiacu i bedzie jak znalazl na karme i zwirek dla malego :razz: beda jakies zdjecia nowe. czekam z utesknieniem. -
Śliczny, whiskasowaty, 4,5 mies. marmurek - ma już Dom.
irysek replied to justynaz87's topic in Już w nowym domu
a ja nie podnosze. jestem za tym, zeby zostal w swoim dotychczasowym dt na stale z czarno bialym kolega pulpecikiem :loveu: -
Filigranowa SYLIA....W NOWYM DOMU!!...a domek tymczasowy mocno tęskni...
irysek replied to kikou's topic in Już w nowym domu
operacja super, ale jak to bez ubranka? sylia chodzi teraz w kubraczku ;) -
Lori-WYRWANA Z PIEKŁA-tymczas- A TERAZ WSPANIAŁY DOM W NIEMCZECH !
irysek replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
czy moge dostac na pw nr konta, na ktore moglabym przelac pieniadze z bazarku valeur na lorii... u kogo teraz jest lorii? (nr konta tej osoby) chcialabym juz zakonczyc sprawe. raz juz pytalam i nikt mi nie odpisal. prosze o pw z danymi, bo na watek ten nie zagladam. dzieki. -
Morelka, Apaszka, Podusia, Elunia i Oczko mają dom! :)
irysek replied to Martali's topic in Już w nowym domu
Wągrowiec, Kcynia, Wapno troche dalej Budgoszcz. -
no wlasnie, prosimy o usuniecie apaszki i saby ze strony. mozna teraz wstawic lepsze zdjecia malamuta, bo to co jest to takie neizbyt ladne... aha i zauwazylam, ze jest byczek. najpierw sa psiaki zaczynajace sie na s, potem te na r, a potem znowu na s. najpierw jest w alfabecie r potem s ;) (nie to ze sie wtracam, ale zeby to juz ladnie calkiem wygladalo) racja sznaucerek jest taki troche zywiolowy, lubi poszczekac na inne pieski, ale nie wiem czy takze z checia by je ugryzl ;)
-
Filigranowa SYLIA....W NOWYM DOMU!!...a domek tymczasowy mocno tęskni...
irysek replied to kikou's topic in Już w nowym domu
widac, ze zdjecia zrobilam chyba tuz po tym jak sylia trafila do schronu, bo ma czysta sierscke. teraz tak pomyslalam. bo te zdjecia sa z poczatku sieprnia, a dziewczyn z polowy wrzesnia... przykre to wszystko, ze musiala tam siedziec 2 miesiace.... w tym okropnym miejscu biedulka. -
Filigranowa SYLIA....W NOWYM DOMU!!...a domek tymczasowy mocno tęskni...
irysek replied to kikou's topic in Już w nowym domu
oto zdjecia ze schronu, z 6 sierpnia, wtedy jeszcze sylinka nie znajdowala sie w 16tce [IMG]http://img134.imageshack.us/img134/8402/p8060471qp5.jpg[/IMG] [IMG]http://img134.imageshack.us/img134/1990/p7300523be7.jpg[/IMG] [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/3475/p7300524nd0.jpg[/IMG] [IMG]http://img397.imageshack.us/img397/4458/p7300525yd2.jpg[/IMG]