Jump to content
Dogomania

irysek

Members
  • Posts

    6612
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by irysek

  1. a ile juz u was sie tak wysypia na tym krzeslku? tydzien, dwa?
  2. jak jak, nie zrozumialam z tym kolega :roll: czyli nie byl ze schronu... no to ja nie wiem skad ten pijak mial takiego cudownego psa!!! moze ukradl gdzies? zebym miala gdzie to bym go zabrala...
  3. psia slodycz, podobna bardzo do czaczki, ktora wcisnelam pokerowi na dt, takze ze schronu. cos mialam na pisac i zapomnialam...:roll: aha, iwa, moze skopiuj zdjecia z tej drugiej strony do pierwszego postu... zeby byly od razu na widoku po wejsciu na watek.
  4. ja mam w podpisie, tylko trzeba podlinkowac. (jedyny taki banerek na dogo, mam go tylko ja, sama robilam). jesli jest kiepski to napisz, zmieni sie na jakies aktualniejsze zdjecia np... :multi:
  5. ale tu balagan na watku. zrobilam bazarek i chcialabym wiedziec co i jak. ten bialy psiak z pierwszej strony jak ma na imie? bo nagle z jednego zrobily sie dwa, pinio azor, fifunio. czia czy napisalabys w jednym zdaniu co i jak? bo moze bazarek juz nie jest potrzebny jak on w nowym domu juz. ciezki ten watek jak i los tego psiska... ech....:roll:
  6. a gdzie mialam zabrac niby tego olbrzyma? chcialam, ale gdzie bym go dala! :roll:
  7. maluszku, a ty co? znowu obstawiasz tyly? :crazyeye:
  8. teraz to juz koniecznie musze podjechac w odwiedziny. tez chce pokarmic kluski. slodziutkie malce. bianko w pon sie odezwe...
  9. czyli tytul mozna zmienic, zeby watek trafil do juz w nowym domu :)
  10. czy cos wiadomo na temat labka? ja bywam dosc czesto w sobotce i okolicach wiec jak by sie ktos dowiedzial gdzie jest psiak to moge zahaczyc i zobaczyc. cyknac fotki itd. moznaby wtedy normalnego domu szukac z kanapa, a nie lancuch i zimno.
  11. ciekawe jak tam z tym dt. musze podjechac do bianki na ploteczki.
  12. bede wdzieczna jak podpytasz, 3 dni temu czyli 28 października. dorosły dobek prześliczny. jak nie ze schronu to skad :roll:? ukradl i sprzeda na wodke, albo bedzie rozmnazal, az strach pomyslec. ale takiego zula to chyba dawno nie widzialyscie. obdarty, gile u nosa wiszace, pijany, ze ledwo stal, z pazurami jak drakula :crazyeye:
  13. dzis po 22ej wychodzac z kina z pasazu spotkalam w zaulku pasazu dwoch zulikow podpitych wygladajacych strasznie. mieli ze soba dobermana, lezal na betonie, drzal z zimna, kaganiec, kolczatka wpijajaca sie w szyje. sumienie nie dalo mi spokoju wrocilam sie, zaczelam gadac. pies lagodny jak baranek. obrocilam mu kolczatke na to gladkie. na pyszczku mial cos bialego, jakby otarcie od kaganca i tarl pyszczkiem o moja noge. co sie okazuje :angryy::angryy::angryy: psa wydano panu w schronisku 3 dni temu :angryy::angryy::angryy: czy oni w schronisku sa slepi, nie widza komu wydaja psa. no ludzie. slow mi juz brak. jak mozna alkoholikowi psa wydac, ktory wyglada jak obdartus. w dupie ma psa, calymi dniami gania za wodka. gdybym miala gdzie to bym mu go zabrala, no ale nie mam :angryy::angryy::angryy: identyczny jak roki bianki1 tylko lagodny jak baranek, po co mu ta cholerna kolczatka i kaganiec. koszmar!!! (musialam sie wyzalic, bo nie mam juz sil)
  14. rozumiem strach o rezydenta i troske. ale spokojna glowa, da sobie rade. moze warto obciac malemu draniowi pazurki ;) ja robie to sama mojemu koteczkowi. biore na kolana i zwykla obcinaczka do paznokci ciach ciach i po strachu. nie drapie nie niszczy. mam luz ja i on. czy rodzice kawiora nie pokochali? nie podbil jeszcze ich serca? :loveu: to moze roznies pare ulotek raz w miesiacu i bedzie jak znalazl na karme i zwirek dla malego :razz: beda jakies zdjecia nowe. czekam z utesknieniem.
  15. a ja nie podnosze. jestem za tym, zeby zostal w swoim dotychczasowym dt na stale z czarno bialym kolega pulpecikiem :loveu:
  16. operacja super, ale jak to bez ubranka? sylia chodzi teraz w kubraczku ;)
  17. czy moge dostac na pw nr konta, na ktore moglabym przelac pieniadze z bazarku valeur na lorii... u kogo teraz jest lorii? (nr konta tej osoby) chcialabym juz zakonczyc sprawe. raz juz pytalam i nikt mi nie odpisal. prosze o pw z danymi, bo na watek ten nie zagladam. dzieki.
  18. Wągrowiec, Kcynia, Wapno troche dalej Budgoszcz.
  19. sucha karma jest najbardziej potrzebna z tego co wiem, ale najlepiej zadzwon do pani wandy i spytaj. ja zawsze tak robie i zawsze wtedy kupie to co jest najbardziej potrzebne :)
  20. no wlasnie, prosimy o usuniecie apaszki i saby ze strony. mozna teraz wstawic lepsze zdjecia malamuta, bo to co jest to takie neizbyt ladne... aha i zauwazylam, ze jest byczek. najpierw sa psiaki zaczynajace sie na s, potem te na r, a potem znowu na s. najpierw jest w alfabecie r potem s ;) (nie to ze sie wtracam, ale zeby to juz ladnie calkiem wygladalo) racja sznaucerek jest taki troche zywiolowy, lubi poszczekac na inne pieski, ale nie wiem czy takze z checia by je ugryzl ;)
  21. widac, ze zdjecia zrobilam chyba tuz po tym jak sylia trafila do schronu, bo ma czysta sierscke. teraz tak pomyslalam. bo te zdjecia sa z poczatku sieprnia, a dziewczyn z polowy wrzesnia... przykre to wszystko, ze musiala tam siedziec 2 miesiace.... w tym okropnym miejscu biedulka.
  22. oto zdjecia ze schronu, z 6 sierpnia, wtedy jeszcze sylinka nie znajdowala sie w 16tce [IMG]http://img134.imageshack.us/img134/8402/p8060471qp5.jpg[/IMG] [IMG]http://img134.imageshack.us/img134/1990/p7300523be7.jpg[/IMG] [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/3475/p7300524nd0.jpg[/IMG] [IMG]http://img397.imageshack.us/img397/4458/p7300525yd2.jpg[/IMG]
  23. tak, to te numery, masienka, a moze poszukalabys domu dla hasia... on zdrowy mlody po schodach biega i rasa taka podobna do malamuta...
×
×
  • Create New...