Jump to content
Dogomania

irysek

Members
  • Posts

    6612
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by irysek

  1. stare moga byc, byleby nie dziurawe hehe, bo wody sie z nich psiaki nie napija ;) chetnie zabiore. tylko nie bede do schronu jechac autem tylko skuterem wiec wszystkiego nie dam rady zabrac. bagazniczek ma ograniczone mozliwosci.
  2. jak tylko cos dojdzie na moje konto to uaktualnie. robilam to na biezaco jak byly wplaty. poczekamy zobaczymy, czasem sie latwo mowi, ze wysle. a trwa to i trwa.
  3. a o jaki nr ci chodzi. moze nie trzeba czekac na koperka, bo nasze panie z watku bardzo sa zaganiane zawsze. moze jest na stronie internetowej albo cos, zeby szybciej pomoc. w koncu tu czas sie liczy.
  4. caly czas rozliczenie jest w poscie 95! tam uaktualniam wplaty, ktorych juz brak. chcecie dolozyc z puli do hotelu to dolozcie. zalozylam 150zl za hotel, bo byly tu deklaracje. wy dolozycie z puli na hotel, a reszta niech doplaci do paliwa i juz.
  5. i w gore, jak zdrowie sunki? ta kobieta mieszka gdzies blisko ciebie, ze chodzisz z suczka do weta, czy wyreczasz ja po prostu?
  6. ja bede jechac do przyborowka do pani wandy czyli przez poznan, tylko, ze pod koniec wrzesnia, tak po 20tym (musze uzbierac kase na karme i zrobic zakupy). wtedy moge ja zawiezc. dom sprawdzony, bo tylko wtedy bym ja zawiozla?
  7. specjaalnie sie nieraz tak poklada, pozycje do spania przyjmuje narozniejsze i najdziwniejsze, slodziak nasz kochany. jutro wyjezdza na weekend do szklarskiej poreby. podladuje aparat i pocykam mu fotek na lonie natury w pensjonacie przy sniadaniu hihi, przy basenie itd. bedzie tego duzo. oj duzo, jak znad morza. tylko tym razem gory.
  8. tylko, ze ja zalozylam i za pierwszy miesiac hotelu spaniela i za paliwo!!! nie chcesz to nie plac. twoja wola. a osoby, ktore obiecaly sie dolozyc do spaniela, a tego nie zrobily to.... bez komentarza.\ dla twojej wiadomosci juz sie rozliczylam!!!
  9. no to pieknie, w takim razie jedynie na dogo ludzie sa slowni. reszty nastepnym razem nie bede brala pod uwage!!! o kant de rozbic to wasze forum spanielowe, nieslownosc i tyle. milo, ze czesc pieniedzy urodzinowych musze poswiecic na doplacenie do spaniela. a co z oplata za hotel comiesieczna??? tez mam sama oplacac wszystko? czy moze kasa wplynela, tylko, ze do asi i ginger!!! dlatego chcialam, zeby bylo podane tylko moje, a nie 5 naraz... taki tego efekt.
  10. dzieki, ale caly czas licze na tych z forum dla spanieli, kilka deklaracji bylo przeciez, a jak narazie byla 1 wplata. gdzie jest reszta? nikt nie umie odpowiedziec? moze te osoby, ktore wchodza na watek dla spanieli sie zapytaja tych osob...
  11. super dzieki za ogloszenia, no wlasnie na tamtym forum podobno bylo tylu chetnych, a ja nadal wisze finansowo, bo troche sie zapozyczylam na tego zenka staruszka. jesli pieniadze sie nie pojawia w takiej sumie jak to jest ustalone, to nie wiem jak to bedzie z dalszymi przewozami i pomoca....
  12. nie widzialas mojego milutka, on tez mi daje super buziaczki i to calymi seriami :) tylko, ze ma juz kolo roku, ale jest tak samo slodki jak batmanek ze zdjec :) (wlasnie wskocyl na biurko grucha i zaslania mi monitor)
  13. no to super, ze majkelek sobie biega. pani wanda mi juz przez telefon o tym mowila. a spanielek jak? wiadomo. ja bede jechac do przyborowka, pod koneic wrzesnia z kolejna porcja kasy i darow. mam juz pewna nawet kwote zgromadzona, ale pani wandzie ani slowa. to ma byc niespodzianka :)
  14. lo matko, cos chyba kompa nawalil, albo dogo, przepraszam za ta ilosc hihi
  15. zgadzam sie, wyglada na mloda, 10 letnie sie tak myszka nie abwia i nie wygladaja tak swiezo. moze allegro jej machnac. 10 lat, to chyba wet byl po piwku jak ja ocenial wiekowo...
  16. zgadzam sie, wyglada na mloda, 10 letnie sie tak myszka nie abwia i nie wygladaja tak swiezo. moze allegro jej machnac. 10 lat, to chyba wet byl po piwku jak ja ocenial wiekowo...
  17. batmanek super, jak on zlazi z takich drzew, widac ze lubi ganiac psie ogony, widac jak poschodach biegnie do ataku :) slodki jest, mialam teraz podobna kitke na dt, juz w nowym domu ;) a batman do adopcji, czy ma juz dom, bo nie wiem.
  18. a tutaj najswiezsza pani Wanda ze swoja pupilka z Ruśca: [IMG]http://img299.imageshack.us/img299/2909/p8290499ah8.jpg[/IMG] [IMG]http://img90.imageshack.us/img90/9279/p8290498cc7.jpg[/IMG]
  19. i zeby nie zaniknal post o tym, ze nadal brakuje pieniedzy, mimo ze na forum dla spanieli ofiarowalo swoja pomoc podobno tyle osob...
  20. no, to by bylo na tyle, wiecej nie mam. zrobie nastepnym razem, pod koniec wrzesnia, jak bede do pani wandy jechac. tutaj zenek na zdjeciach ze swoja nowa towarzyszka. sunka 3 razy wieksza od niej, pomimo swoich 14 lat dostal szalu na jej punkcie. i pomimo tego, ze ona jest wysterylizowana. on nagle zaczal zachowywac sie jak zdrowiutenki podlotek. ale, jak dzwonilam pare dni temu di pani wandy, okazalo sie, ze bardzo kaszle, czyli ma zapalenie oskrzeli, albo pluc. choruje na prostate, co bylo wiadomei na karku ma guzka, wielkosci polowy wiekszej mirabelki ;) nie wiadomo jeszcze co to. wymacalam to jak tam jeszcze bylam wtedy w nocy. ale, watpie czy beda to ruszac, bo psiak ma juz swoje lata i po co mu na starosc narkozy itd.
  21. wlasnie, ja nadal czekam na zwrot kosztow hotelu, za ktory zalozylam i za paliwo. niestety nie stac mnie, zeby tak charytatywnie sie tym zajmowac. wystarczy, ze karmy nakupilam za spora sume... ciag dalszy:
  22. wlasnie, kasiuO jest na wage zlota, ja mam kawal do pani wandy, a i tak planuje raz w miesiacu jezdzic. ale to nie to samo, jak ty jestes na miejscu, albo blizej. moglabys porobic zdjecia paru psiakom i by sie je pooglaszalo, zeby zmniejszyc troche liczbe psiakow. wiesz moze jak ponek majkel sie miewa i spaniele dziadzio zenek? te ktore przywiozlam do pani wandy ostatnio.
  23. a beda beda, prosze bardzo, zamieszcze seriamii po 5 sztuk :)
×
×
  • Create New...