-
Posts
6612 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by irysek
-
Przemyśl - Pani Roma i jej 30 psów potrzebuja pomocy i DT! -Aktualizacja
irysek replied to gagata's topic in Już w nowym domu
no to super, ze doszlo. mam nadzieje, ze na troche im starczy. jak tam te sukienki, dobre? -
kolega jednak nie jedzie. chcialam go namowic zeby pojechal motorem, ale mowi, ze za zimno. a ja bede miec cale auto (ogromne kombi) zapakowane po sufit, plus moj psiak gdzies musi zostac upchniety :) no kolegi juz nie wcisne, chyba ze przez szyberdach wystawie i za nogi w srodku przywiaze do zaglowkow ;) (bo co myslicie o jezdzie na 2 auta? podobno koszty paliwa go nie obchodza, bo nie on placi! co wy na to?)
-
Przemyśl - Pani Roma i jej 30 psów potrzebuja pomocy i DT! -Aktualizacja
irysek replied to gagata's topic in Już w nowym domu
racja co silka to silka, rozne partie miesni itd, no i cie super umeisnieni faceci, ech, super widoki, a nie ganianie z weglem dookola domu heheh. w kurtce. -
Przemyśl - Pani Roma i jej 30 psów potrzebuja pomocy i DT! -Aktualizacja
irysek replied to gagata's topic in Już w nowym domu
zaba jak pudzian, zuch chlopak, 2 tony przerzucic to nie latwa sprawa. -
oto co mam dla pani wandy: dzis kupilam [B]100kg suchej karmy[/B] (staniala hurraaa, 10kg teraz jest po 17zl, a nie po 20zl) co mnie bardzo cieszy. mam dla pani wandy [B]2 cieple kurtki[/B], [B]trapery[/B] na zime, [B]kilka fajnych ciuchow[/B], [B]herbate[/B], [B]kawe[/B], [B]troche zywnosci[/B] (namowilam chlopaka haha, dzis na zakupach, wrzucilam do wozka i pomyslal, ze to dla nas, a w domu hyc, i juz dla pani wandy odlozylam), tak samo ze srodkami czystosci ([B]rekawice[/B], [B]szczotki[/B], [B]szufelki[/B]), [B]lezanko dla kotow wraz z kocykiem[/B], [B]2 regaly[/B] do kociarni w ruscu, [B]wor kory[/B], [B]mase garnkow[/B], [B]smycze[/B], [B]miski[/B], [B]szeleczki dla kota[/B]. i jeszcze pewnie o wielu rzeczach mniej waznych a zakupionych zapomnialam. jutro planuje kupic kasze jeczmienna tyle kg ile sie da :) (oby duzo, 1kg kosztuje 1,5zl czyli 100kg to 150zl :()
-
Sparaliżowany Czucz-> Kochali Go Wszyscy... teraz za TM [*]
irysek replied to demi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
a gdziez ty go znalazl mateuszu? -
Ma 2 miesiące i czas do weekendu.Żmigród.Ma dom,oby na zawsze:)
irysek replied to Edi100's topic in Już w nowym domu
o demi w domu, czy to jakies swieto, ze nie latasz dzis za porzuconymi psiakami po wrocku? ;) -
Przemyśl - Pani Roma i jej 30 psów potrzebuja pomocy i DT! -Aktualizacja
irysek replied to gagata's topic in Już w nowym domu
paczuchy ode mnie jeszcze nie ma? -
Ma 2 miesiące i czas do weekendu.Żmigród.Ma dom,oby na zawsze:)
irysek replied to Edi100's topic in Już w nowym domu
i jak tam wiesci o domku z poznania, jak rozmowy? czy juz po i wyszla kicha? -
Kielce - pomóżmy Szczotce - JUŻ WSZYSCY W NOWYM DOMU
irysek replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
klamerka zrobila bazarek dla suni i zniknela. czytam, ze sunia w nowym domu, tzn, ze kasa moze pojsc juz na inny cel, tak? no i zeby ta klamerka sie odezwala... -
Ma 2 miesiące i czas do weekendu.Żmigród.Ma dom,oby na zawsze:)
irysek replied to Edi100's topic in Już w nowym domu
mieciutka jak kaczuszka, troche ja wymietolilam jak peatla sie u mnie w domu. -
Ma 2 miesiące i czas do weekendu.Żmigród.Ma dom,oby na zawsze:)
irysek replied to Edi100's topic in Już w nowym domu
ja uwielbiam to zdjecie [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/3738/p9290438is1.jpg[/IMG] -
Ma 2 miesiące i czas do weekendu.Żmigród.Ma dom,oby na zawsze:)
irysek replied to Edi100's topic in Już w nowym domu
co znaczy melepetowate? -
Ma 2 miesiące i czas do weekendu.Żmigród.Ma dom,oby na zawsze:)
irysek replied to Edi100's topic in Już w nowym domu
ja na nia mowilam malizna, pasuje do niej, slodkie takie i takie jak ona :) -
a do czego ten chlop tam potrzebny weronia, zdradz mi to przekaze romkowi, moze uda mi sie go namowic do pomocy. mam nadzieje, ze kasy nie bedzie chcial hehe, dla niego wazne bedzie to, ze ja tam z nim bede wiec przekupie go swoja osoba. tylko w czym mialby tam pomagac. no i jak cos to tylko 2 dni bysmy byli, chyba, ze psa bede mogla swojego zabrac to moze wiecej.
-
ciesze sie ze sie przydalam i wpadlam na to zeby dac znac dwom jamnikowym mamuskom :) fakt, dzwoniolam przed chwila to tylko spytalam jaki ma nr buta i tyle heheh. lepiej na ciebie. biedna pani wanda. wkrotce ja troche odciaze :) planuje kolege zabrac (sam zrobil super ocieplana bude i 2 kojce dla suniek) na dwa dni np i pomoc w ruscu pani wandzie.
-
Ma 2 miesiące i czas do weekendu.Żmigród.Ma dom,oby na zawsze:)
irysek replied to Edi100's topic in Już w nowym domu
trafi szybko, pewnie nawet bardzo szybko.