Jump to content
Dogomania

irysek

Members
  • Posts

    6612
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by irysek

  1. no to super, ze doszlo. mam nadzieje, ze na troche im starczy. jak tam te sukienki, dobre?
  2. jeszcze tego nie wiem, narazie gromadze rzeczy dla psiakow, ten etap zbliza sie ku koncowi.
  3. kolega jednak nie jedzie. chcialam go namowic zeby pojechal motorem, ale mowi, ze za zimno. a ja bede miec cale auto (ogromne kombi) zapakowane po sufit, plus moj psiak gdzies musi zostac upchniety :) no kolegi juz nie wcisne, chyba ze przez szyberdach wystawie i za nogi w srodku przywiaze do zaglowkow ;) (bo co myslicie o jezdzie na 2 auta? podobno koszty paliwa go nie obchodza, bo nie on placi! co wy na to?)
  4. racja co silka to silka, rozne partie miesni itd, no i cie super umeisnieni faceci, ech, super widoki, a nie ganianie z weglem dookola domu heheh. w kurtce.
  5. zaba jak pudzian, zuch chlopak, 2 tony przerzucic to nie latwa sprawa.
  6. no prosze jak wszystko super idzie. coraz wiecej ludzi do pomocy sie zglasza, a jak wchodzilam na watek, to wydawalo mi sie, ze ja jedna tu jestem. fajnie, ze pojawilas sie nozwu weronia i te wszystkie magdy. no i szkola teraz dodatkowo. super.
  7. oto co mam dla pani wandy: dzis kupilam [B]100kg suchej karmy[/B] (staniala hurraaa, 10kg teraz jest po 17zl, a nie po 20zl) co mnie bardzo cieszy. mam dla pani wandy [B]2 cieple kurtki[/B], [B]trapery[/B] na zime, [B]kilka fajnych ciuchow[/B], [B]herbate[/B], [B]kawe[/B], [B]troche zywnosci[/B] (namowilam chlopaka haha, dzis na zakupach, wrzucilam do wozka i pomyslal, ze to dla nas, a w domu hyc, i juz dla pani wandy odlozylam), tak samo ze srodkami czystosci ([B]rekawice[/B], [B]szczotki[/B], [B]szufelki[/B]), [B]lezanko dla kotow wraz z kocykiem[/B], [B]2 regaly[/B] do kociarni w ruscu, [B]wor kory[/B], [B]mase garnkow[/B], [B]smycze[/B], [B]miski[/B], [B]szeleczki dla kota[/B]. i jeszcze pewnie o wielu rzeczach mniej waznych a zakupionych zapomnialam. jutro planuje kupic kasze jeczmienna tyle kg ile sie da :) (oby duzo, 1kg kosztuje 1,5zl czyli 100kg to 150zl :()
  8. jade i do przyborowka i do rusca.... ale spoko, mozesz odebrac te rzeczy. chociaz ja do poznania i tak bede wjezdzac, na spagetii i w odwiedziny do kolegi.
  9. to zbieraj, jak bede jechac do pani wandy to od razu bym to zabrala :)
  10. o demi w domu, czy to jakies swieto, ze nie latasz dzis za porzuconymi psiakami po wrocku? ;)
  11. i jak tam wiesci o domku z poznania, jak rozmowy? czy juz po i wyszla kicha?
  12. klamerka zrobila bazarek dla suni i zniknela. czytam, ze sunia w nowym domu, tzn, ze kasa moze pojsc juz na inny cel, tak? no i zeby ta klamerka sie odezwala...
  13. mieciutka jak kaczuszka, troche ja wymietolilam jak peatla sie u mnie w domu.
  14. ja uwielbiam to zdjecie [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/3738/p9290438is1.jpg[/IMG]
  15. ja na nia mowilam malizna, pasuje do niej, slodkie takie i takie jak ona :)
  16. a do czego ten chlop tam potrzebny weronia, zdradz mi to przekaze romkowi, moze uda mi sie go namowic do pomocy. mam nadzieje, ze kasy nie bedzie chcial hehe, dla niego wazne bedzie to, ze ja tam z nim bede wiec przekupie go swoja osoba. tylko w czym mialby tam pomagac. no i jak cos to tylko 2 dni bysmy byli, chyba, ze psa bede mogla swojego zabrac to moze wiecej.
  17. ciesze sie ze sie przydalam i wpadlam na to zeby dac znac dwom jamnikowym mamuskom :) fakt, dzwoniolam przed chwila to tylko spytalam jaki ma nr buta i tyle heheh. lepiej na ciebie. biedna pani wanda. wkrotce ja troche odciaze :) planuje kolege zabrac (sam zrobil super ocieplana bude i 2 kojce dla suniek) na dwa dni np i pomoc w ruscu pani wandzie.
  18. dane kontaktowe do pani wandy moga byc bezposrednio?
  19. w sprawie jamnikow to ja juz pisze do 2 osob z wroclawia, one ratuja jamniki ze schronu wroclawskiego moze i tymi sie zainteresuja :)
  20. a bedzie sie widzial z majakelem bedzie. wybieram sie do nich w odiwedziny to cos mu tam cykne. kudlaczowi.
  21. trafi szybko, pewnie nawet bardzo szybko.
×
×
  • Create New...