-
Posts
6612 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by irysek
-
i juz pojawiaja sie problemy :roll:. a moze dac najpierw tego szczeniaka i np wyzlice, albo hasia. [B] za tydzien wysle sie dwa rudzielce obydwa naraz.[/B] no to nie wiem juz kogo mam sie spytac o tego robina. chyba, ze wybierzemy z panem innego psa. i tak kasa trafia do wspolnej puli. psy jedza to samo, czy maja opiekunow czy nie. chodzi chyba o sam fakt wplacania pieniedzy i pomoc comiesieczna :razz: zdjecie hasia moge podeslac (mam takie jedno, super do gazety)
-
najlepiej jakbysmy sie umawiali kto i jakie dwa pieski bedzie im podsylac. zeby byla jakas kolejka. ja mam sporo zdjec, tez bym chciala pomoc :) wyzlica raczej ta co trafila do pani wandy pierwsza. bo z tego co wiem niedawno jakas tez przyszla. ale tamta to juz jakis czas siedziala. a to tamta poszla. czy hasiu ten ktory z pania wanda jezdzi znalazl juz dom, ten 4 letni? aha, dzwonilam do pani wandy spytac sie czy psiak o imieniu robin jest jeszcze u niej. na stronie jest, ale strona tak srednio uaktualniana jest. pani wanda powiedziala, ze nie wie. mowi, ze dziewczyny nadaja psom imiona i ona sie nie orientuje, ktory to robin. czy zdradzicie mi np weronia czy ten psiak ze strony jest u pani wandy (w przyborowku, bo w ruscu go nie ma)
-
dzwonil do mnie wlasnie pan andrzej z ruśca. przyjechalo 10 duzych ocieplanaych bud, 10 minut temu przywieziono rotweilera, ktory blakal sie po bydgoszczy, gryzl ludzi i inne psy. bedzie chyba do uspienia, bo jest zbyt agresywny. i cudowna wiadomosc. [B]wyzlica[/B], ktora jakis facet chcial zaadoptowac, zeby byla na polowania, [B]poszla do super domu[/B]. czyli jest o jedna wyzlice mniej. (wyzlica byla w ruścu). to ona: [IMG]http://img373.imageshack.us/img373/7405/pa260482dg0.jpg[/IMG] super wiesci. jeszcze jeden piesek mozliwe, ze pojdzie do domku :loveu: ale to czas pokaze.
-
SZCZENIAK z PARWO-Leczyć, czy uśpić? GERDA I KAJ MAJĄ DOMY
irysek replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
wg moich wyliczen jest juz ponad 400zl, wiec akcja rewelacyjna oby ta surowica dala 100 procentowa pewnosc uratowania tej slicznotki. -
STARSZE PIESKI w Przyborówku... Zapraszamy do adopcji wirtualnych
irysek replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
ta strona jest wiecznie w budowie. ktos kto ja uzupelnia nie ma chyba zbytnio czasu. na watkach sa pieski, ktorych na stronie brak. albo na stronie sa takie, ktore grzeja dupki w domu. itd. ja namawiam usilnie (dzis zaczelam, jutro go bede meczyc, w pon bedzie decyzja) jednego pana na adopcje wirtualna :) hihi -
Śmietnikowe szczeniątka... Panduś w domu, trzymamy kciuki!
irysek replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
to jak meza to i tigerka. hoho jeszcze by mnie o klonowanie posadzili, jakby 3 identyczny kot sie na drobnera pojawil hehe. ale co tam. biore cale trio. [SIZE=1](meza upchne w rowerowni badz suszarni)[/SIZE] :diabloti: -
Śmietnikowe szczeniątka... Panduś w domu, trzymamy kciuki!
irysek replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
ale z mojego mikulinka sie zadymiarz zrobil hihi. jak przeszkadza, to moja propozycja caly czas aktualna, biore go od reki, slodziaczka mojego ukochanego. [SIZE=1]ps. kasa doszla w tempie ekspresowym :lol: fajnie dalej szukam domow dla pozostalych rzeczy... :razz:[/SIZE] -
AGATEK z chorymi nerkami.... za TM :( :( :(
irysek replied to kikou's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
to jak juz znalazl sie sponsor karmy a ja nie dostalam na pw konta, to innego biedaka wspomoge. -
AGATEK z chorymi nerkami.... za TM :( :( :(
irysek replied to kikou's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
nie widze tego konta jakos, albo osleplam :crazyeye: -
AGATEK z chorymi nerkami.... za TM :( :( :(
irysek replied to kikou's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
poker miala na mysli publiczne podawanie konta = przekrety rownego rodzaju. a ze na allegro kazdy zaczyna od zera, to jasna sprawa, takim trzeba tylko pomagac sie rozkrecic :lol: dorzuce do karmy jakis grosz tylko prosze o nr konta na pw. i jeszcze napisac mi ile juz na ta karme sie uzbieralo... doplace koncowke, lub zaokraglenie jakies... -
Mała, wyrzucona z samochodu Norka- POJECHAŁA DO SWEGO DOMKU.
irysek replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
a gdzie jest norka? moglabym ja przewiezc na jakiejs trasie (tylko, ze juz niestety pociagiem...:-() -
Schronisko we Wrześni pod Poznaniem... Podejrzana sprawa...
irysek replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
a macie jakies plany zwiazane z ta wasza sliczna krowka? jakis hotelik, albo platne dt? -
w grupie sila, a piesek sliczny, moze invi cos poradzi. dzieki, ze zajrzalas invi (z twoich zakupow na moich bazarkach pamietam, zes z lubina, przydalo sie)
-
tak tak wiem, wiem. pomylilam sie z emocji.
-
z lubina jest invictus_hilaritas... moze ona cos moze pomoc. aha i lubin nie jest pod wroclawiem, tylko 80km od wroclawia :razz: biedny psiulek, za co musi tak cierpiec. ja bym zapakowala psa i szybko ruszyla za tymi gnojkami... szczyt wszystkiego. slicznosci :loveu:
-
co u buzki? tak sobie mysle, slepy i gluchy dziadzio Tobik z mielca znalazl dom, to dlaczego mlody i tylko gluchy buzka mialby nie znalezc :lol:
-
STARSZE PIESKI w Przyborówku... Zapraszamy do adopcji wirtualnych
irysek replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
tak jak obiecalam wklejam 4 zdjecia malamuta: [IMG]http://img503.imageshack.us/img503/3894/pa230459wt6.jpg[/IMG] [IMG]http://img505.imageshack.us/img505/1563/pa230458vc6.jpg[/IMG] [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/9448/pa230461wb0.jpg[/IMG] [IMG]http://img117.imageshack.us/img117/797/pa230460yb5.jpg[/IMG] -
Morelka, Apaszka, Podusia, Elunia i Oczko mają dom! :)
irysek replied to Martali's topic in Już w nowym domu
czy hasiu, ten co jezdzil z pania wanda znalazl juz moze dom? -
STARSZE PIESKI w Przyborówku... Zapraszamy do adopcji wirtualnych
irysek replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
ja kocham staruszeczki od dawien dawna. moge wkleic kilka zdjec malamuta calego, bo tu tylko jego kinol jest...