Jump to content
Dogomania

irysek

Members
  • Posts

    6612
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by irysek

  1. ja jednak wierze w te kulki, to pewnie po nich zrobila ta mini kupke, a nie po nawolywaniach corki...:roll: dobrze by bylo dla koteczki, jakbyscie znalezli chwile jutro i podjechali po ta arnice, naprawde!!! zwiekszy to o wiele szansy kotki na przezycie.
  2. ryzyk fizyk z tym podpisem, goskagoska ma wysoki podpis, na bank wyzszy niz 100 pikseli, wiec i kluchy moznaby wsadzic. nie wiedzialam, ze nie moze byc migajacy! nie moze przekraczac pewnej pojemnsci, niektore ciotki maja migajace podpisy.
  3. chcialam sie tutaj podzielic moimi osiagami finansowymi na cel psiakow pani wandy: Kasa z bazarków 150zł GameBoy komórka 16zł agusiazet książka 47zł figa33 ciuchy 50zł tupadło grzybki 50zł Yorija grzybki 10zł Atina grzybki 60zł jogi torebki 200zł ediiii torebki 35zł ludwa przyprawy, film 50zł Yorija 15zł Sławek (mini kurteczka i wachlarz) 15zł ocelot spódnica 25zł Evelin torebka 8zł J3nny książka 25zł jestem wredna kosmetyki 24zł diana79 kosmetyki 26zł beatka kosmetyki 100zł BIANKA1, darunia puma pojemniki 32zł figa33, ULKA12 psie smakołyki 30zł kaaskaa_b torebka [FONT=&quot]razem 958zł[/FONT] Kasa dla pani Wandy [B]160zł[/B] przekazane [B]21,6zł[/B] żarówki [B]164,26zł[/B] paragon z 22.10.08 (sucha karma kotów (4kg), smaczki, chemia, puszki dla psów 6x1,240kg, 10x1,2kg, puszki dla kotów 19x400g, 2x830g) [B]46,25zł[/B] paragon z 02.10.08 (rzeczy dla konia, chemia) [B]229,26zł[/B] paragon z 01.10.08 (sucha karma dla psów (100kg) i kotów (4kg), chemia) [B]168,92zł[/B] paragon z 26.08.08 (karma, chemia i inne) [B]258,71zł[/B] paragon z 26.08.08 (sucha karma dla psów 90kg, puszki dla psów 24x1,240kg) [B]40,78zł[/B] paragon z 28.08.08 (puszki dla psów i kotów) [B]40,47zł[/B] paragon z 20.06.08 (szampony, batony dla psów) [B]19,2zł[/B] paragon 27.08.08 (ziarna dla ptaków) [B]138,11zł[/B] paragon 23.10.08 (karma sucha dla psów 70kg) [B]95,94zł[/B] paragon z 20.10.08 (proszek do prania 24kg) [B]11,88zł[/B] paragon z 07.09.08 (12 misek) razem 1,395,38zł
  4. liczba wyswietlen rosnie, jest juz 71 :) a ogloszenie wygasa za 11 dni.
  5. no wlasnie, ciekawa czy pani wanda znalazla chwilke, zeby kupic majkelowi nowy kaganczyk. bo ten co mial jak ja bylam byl straszny. taki skladany z kilku czesci, majekla cisnal lekko w pyszczek, a ten sie ciagle drapal lapkami po mordce. okropny widok. bidunio jeden. dobrze ze noca spi sobie bez kaganczyka :) ma chlopak chwile wytchnienia.
  6. no to jej sie fuksnelo jednym slowem mowiac. pojedzie do reksiu :) szkoda paroweczki. co za gnoj mogl byc tak zlosliwy, zeby perfidnie otruc psy :mad::mad::mad: a o tym bernardynowym poszukiwaczku juz czytalam. oby nikt sie nie dal namowic na wydanie benia przed kastracja temu ropladniaczowi. :angryy:
  7. swoja droga nie rozumiem jak ktos mogl otruc poziomke, kiedy ona zostala w koncu wet siostrze odebrana. i miala jechac do nowego domu do niemiec. bo to chyba o nia chodzi. juz sie pogubilam 3 imienia lusia parowka poziomka, to chyba byla jedna i ta sama sunia. a inna sprawa jest taka, ze dziwi mnie ze psy nie wychodzily codziennie na spacery, jak to tak moze byc, i jadly niezbyt dobra jakosciowo karme i rosolki :roll: szkoda, ze nie udalo sie psiakow upilniwac, moze jakby byly wyprowadzane na smyczy mozna byloby tej trgaedii uniknac. tak czy siak wet siostro wspolczuje ci tej straty.
  8. smieszne malce, 3 miski wolne, a one cisna sie przy jednej. a moze to wlasnie w niej byl ten schabowy z zasmazana kapucha ;) ?
  9. wczoraj dowiozlam biance fure gazet od poker. oraz 35zl z jeszcze nie otwartego bazarku ;) beda teraz jak znalazl kiedy te male potworki przeobrazaja sie w zarloki :-o
  10. tak, wczoraj od razu jak przyjechalam, to bianka jej dala. chciala mi kicie pokazac, ale jak powiedziala, ze okrutnie zle wyglada, to stwierdzilam, ze raczej nie chce. bo spac bym nie mogla. bianko czy te kulki cos pomogly? edit: teraz doczytalam, ze przytomniejsza. moze jednak te kulki pomogly. tak jak mowilam, ja w nie wierze bez dwoch zdan. oby udalo jej sie wyslizgnac z lap kostuchy. takie slicznosci.
  11. a po ich powrocie jade do niej z lekiem od poker gazetami i innymi paroma rzeczami.
  12. ecci na bazarku eliza_sk była sliczna sukienka dla ciezarowek. kosmyczek kamyczek takze cos chyba by miala. sylia ma juz 53 wyswietlenia :)
  13. juz nie w schronie. w przytulisku teraz biega sobie luzem w kaganczyku. no, ale domu szuka caly czas.
  14. z innych powodow, ale to tez niezbyt zdrowe, pozniej trudno wrocic do swojej wagi lub chociaz zblizonej... :eviltong: ja bym zredukowala na twoim miejscu ilosc kromek z makrela z 8 do 7 :eviltong:
  15. co tam u brutusa? czy dom twojej cioci nie stal sie juz dla niego domem stalym :diabloti:
  16. nie wiem czy bede umiala taka prawe zalatwic...:roll:
  17. a ja malej allegro zrobilam, jest juz 37 wyswietlen, a nawet 24h nie uplynely jeszcze (mina o 3 w nocy;))
  18. [quote name='BIANKA1']Zjedzą , ale jeszcze są za małe , Teraz dostana starter jak mi przyślą . Starter łatwo namaka , jest [B]wysoko oktanowa[/B] i coś tam jeszcze ma na odpornosć.[/quote] to ja moge oprocz rzeczy dla swinek, ktore juz sa przywiezc kilka litrow benzyny 98, tez podobno wysoko oktanowa jest i takie tam :razz:
  19. demi wie, ze zawsze moze na mnie liczyc. po wroclawiu pomagam jej z autem jesli chce. teraz posypaly sie bazarki osob nowych na dogo wiec troche grosza wpadnie do kieszeni demi na psiaki. najgorze to, ze jest ich tak duzo, jedne brudza drugie nie. ogolny sajgon panuje w domu. demi musialaby sie okreslic jakiej pomocy potrzebuje, bo nie kazdy np lubi jak mu codziennie inne osoby beda sie krecic po domu, zeby psy wyprowadzic :roll: trzeba oglaszac czarnuszke (ta nowa sunie). mysle, ze jak znajdzie sie dla niej dom, to bedzie juz bardzo duza ulga.
  20. chyba twoj komp sie zepsul... jesli chodzi o zmiane czasu. oczywiscie, ze pedigree, pucko droga, ale tym razem ziarenka, ktore mialy pojsc dla swinek trafily do mojego kroliczka, po tym jak przeczytalam ile karmy poszlo od ciebie. ja kupilam inne potrzebne rzeczy, ale nie chce wymieniac, zeby bianka miala niespodzianke. swoja droga super, ze male sa juz o jeden wielki krok dalej w rozwoju. maz juz nie bedzie taki zly chodzil i bianka moze sie w koncu wyspac. co do ogloszen, to ciekawe co w nich bedziecie pisac, bo caly czas zastanawiajace jest jakiej one mniej wiecej beda rasy. a jak nie rasy to jak siersc, dlugosc cialka, lapek. caly czas sie nad tym glowie, patrzac na zdjecia tych malych brzdacow.
  21. widze ze pozjadalas wszystkie rozumy. wiec nie bede sie powtarzac i pisac poraz kolejny tego samego, bo i tak do ciebie nie dotrze. nie wiesz jaka byla umowa jesli chodzi o pieniadze za paliwo, wiec sie nie wypowiadaj. co do przewozu spaniela, to planowalam jechac do przyborowka, ale 2 tyg pozniej niz pojechalam. nie bylo mi to zbyt na reke. zasialyscie taka panike, ze psu stanie sie krzywda, ze wszystko rzucilam i pojechalam nastepnego dnia. przeczytaj dokladnie jego watek, bo mowa o zwrocie paliwa byla. nie oceniaj kto co robi! bo robie milion rzeczy dla zwierzat, o ktorych nie masz zielonego pojecia. nie chwale sie tym na dogo zakladajac watki kazdemu ze swoich tymczasow, nie prosze o wsparcie na karme, leki, sterylizacje i inne taki bzdety. sama to oplacam. wiec wybacz, ze domagam sie tu zwrotu kosztow paliwa w kwocie 100zl, ktore byly mi obiecane 2 miesiace temu. moze ty jestes taka bogata zyjac tam abroad. niestety ja sie nie kapie w banknotach 100 eurowych. a to, ze zrazilam do siebie iles osob niezbyt mnie obchodzi. jak widac jakos zyje i mam sie dobrze. moze ty sie lubisz ze wszystkimi, ale ja falszu, obludy i zaklamania nie znosze. tym samym nienawidze takich ludzi, wiec niezbyt mnie obchodzi, ze zrazilam ich do siebie. moze ty jestes tu ze wzgledow towarzyskich :evil_lol:. ja nie jestem tu dla ludzi tylko dla zwierzat. koncze moj wywod. chcialoby sie napisac radzcie sobie same, ale dogomanki, ktore zasialy tu najwiekszy zamet i poobrazaly inne osoby nie sa zbytnio z watkiem i bezposrednia pomoca zwiazane. takze pisze tu do demi, ze jak bedzie potrzebna moja pomoc, to jak zawsze pomoge. jeszcze troche tych slicznych psiakow zostalo za ta wstretna brama.
  22. bo nie mam do ciebie nru. mialam na mysli twoj kontakt z edyta na gg i smsowy. a tak poza tematem, mozesz przypomniec tacie, zeby o mnie nie zapomnial i zadzwonil ktoregos dnia... bede wdzieczna. tak jestem zdenerwowana. bo juz za dlugo sie to ciagnie. i same niejasnosci tu wylaza.
  23. i zycie tych psow nie toczy sie wolok 100zl tylko tego ze nie mozna ich odebrac. te 100zl to z zupelnie innej beczki sprawa. moze problemy ma teraz, kazdy je ma, ale o oddaniu pieneidzy pisala mi i mowila juz z miesiac temu. bronie sie przed napisaniem tego co mysle. bo by mnie chyba zbanowali. z toba pisze na gg i smsuje. czemu nie moze odpisac na mojego smsa!!! bo tego nie rozumiem!!!
  24. nie mam pojecia. demi mi przed chwila to przez telefon powiedziala. ze edyta prosila ja zeby sie juz sama dalej ta sprawa zajmowala. niech sie zajmuje i asia sama. ale niech edyta rozliczy sie z kasy.
×
×
  • Create New...