-
Posts
6612 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by irysek
-
Schronisko we Wrześni pod Poznaniem... Podejrzana sprawa...
irysek replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
malo bassetowa, ale spytam. a ty sie dowiedz czy jeszcze jest. -
o matko, kto by pomyslal, ze to sie tak szybko potoczy. jakies fatum nad wroclawskimi zwierzakami wisi czy co :-( ? nie mam co pisac. wiadomo jak boli strata ukochanego pupila. bol jest nie do opisania, zostaje tylko placz. wiec to, ze wspolczuje to chyba oczywiste :roll:. szkoda psiaka. trzymaj sie neris, zrobilas co moglas :loveu:.
-
Schronisko we Wrześni pod Poznaniem... Podejrzana sprawa...
irysek replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
no to moze na potrzeby ogolne psiakow. np na witaminki jakies takie w niby smaczkach badz cos innego. jesli w ogole ktos cos kupi :) a jakies bassety sa w tym schronie? -
Ludziska, to jest Przyborówko koło Szamotuł tutaj piszecie z bykami w kółko i na krakvecie jest byk jak zloto. kto napisal Szamotóły? koszmar. a swoja droga moglysmy zrobic te goldeny w jajo. kiedys trzeba o tym pomyslec. nie glosowac dluzszy czas, zeby myslaly, ze nikt nie walczy i np 2 ostatnie dni, zeby wszyscy z dogo zaglosowali :lol: wydaje mi sie to bardzo dobrym pomyslem.:diabloti:
-
Morelka, Apaszka, Podusia, Elunia i Oczko mają dom! :)
irysek replied to Martali's topic in Już w nowym domu
ja juz glos oddalam :) -
Śmietnikowe szczeniątka... Panduś w domu, trzymamy kciuki!
irysek replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
tylko, zebe nie bylo tak, jak z klatkami lapkami, ze kos pozycza, a potem niewiadomo ile przetrzymuje itd. zeby wszyscy wzieli sobie to do serca, bo nie wiadomo kiedy i komu bedzie on potrzebny. moglabym go kupic na wlasnosc i najwyzej pozyczac? jest jakies jego zdjecie? -
Schronisko we Wrześni pod Poznaniem... Podejrzana sprawa...
irysek replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
jesli macie zamiar wyciagav ta bialo czarna sunke (charciczke?) do dt to moge zrobic na nia drobny bazarek ma prosbe rudej_paskudy. -
Morelka, Apaszka, Podusia, Elunia i Oczko mają dom! :)
irysek replied to Martali's topic in Już w nowym domu
dzwonilam dzis do pana andrzeja z ruśca, jedno stworzonko znalazlo nowy domek [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/624/pa260573lf0.jpg[/IMG] [IMG]http://img510.imageshack.us/img510/9214/pa260572ep1.jpg[/IMG] to takie male obok tego bialego. bialy nadal szuka domu, na zywo jest piekny i ma kochany charakter. jest boski. -
my nie mamy co radzic. najlepiej jak sie wet wypowie. oslucha serducho i wszystko bedzie wiedzial. jesli jest jakis do rzeczy!!! jak da rade przezyc narkoze to ja bym zoperowala, bo tfu tfu a nuz w nocy jak bedziesz spala sie czyms zachlysnie i po psie tfu tfu tfu. jesli trzeba bedzie to mysle, ze tu kilka osob sie do operacji dorzuci.
-
Śmietnikowe szczeniątka... Panduś w domu, trzymamy kciuki!
irysek replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
a ja przekazalam ulv dezodorant od poker, za ktory 15zl idzie na twoje szczeniaki. musicie sie rozliczyc :cool3: -
Filigranowa SYLIA....W NOWYM DOMU!!...a domek tymczasowy mocno tęskni...
irysek replied to kikou's topic in Już w nowym domu
na allegro juz 112 wyswietlen :) obserwatorow zero :shake: -
Śmietnikowe szczeniątka... Panduś w domu, trzymamy kciuki!
irysek replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
jedna za 50zl, druga za 70zl :) o dziwo ta za 50zl w lepszym stanie, ale wydaje mi sie, ze ci od 70zl spuciliby, kupowalysmy drapaki dla kotow u nich i sa ok. (spuscili) -
Śmietnikowe szczeniątka... Panduś w domu, trzymamy kciuki!
irysek replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
bianko przeczytalam o klatce i mi sie przypomnialo, bylam na niskich lakach i byly 2 klatki setki, dla swinek morskich w sam raz. takie jak chcialas. panow pytalam i beda za tydzien tez z nimi :) -
super reksiu, ze sa u ciebie kolejne 3 nasze psiaki. cos mi sie obilo o uszy, ze ma jechac 6, ale dobra i ta trojka :evil_lol: oby szybko znalazly dom, a kolejna nowa partia pojechala do ciebie. czy niemcy za nie placa, jak je adoptuja? (mam na mysli psy) bo rozne rzeczy slyszalam :roll: agi nie ma i nie ma komu pierwszego postu zaktualizowac, a zmiany sa, niezawsze mile, ale przydaloby sie, zeby aga juz jednak spakowala swoje torby pozegnala szanownych lekarzy i wrocila do domu :razz:
-
Bardzo chora kotka Majeczka. Maja odeszła [*]
irysek replied to BIANKA1's topic in Kotki już w nowych domach
mozliwe bianko, ze bys moze i zauwazyla wczesniej, ale czy to by pomoglo. moze i tak juz bylo za pozno (mam na mysli to trawienie wlasnych narzadow, co brzmi okropnie) szkoda koteczki, sliczna byla i kochana. bardzo mi przykro. :-( -
Filigranowa SYLIA....W NOWYM DOMU!!...a domek tymczasowy mocno tęskni...
irysek replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Na allegro sa juz 92 wyswietlenia, ale nadal obserwatora brak.