Jump to content
Dogomania

irysek

Members
  • Posts

    6612
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by irysek

  1. malo bassetowa, ale spytam. a ty sie dowiedz czy jeszcze jest.
  2. o matko, kto by pomyslal, ze to sie tak szybko potoczy. jakies fatum nad wroclawskimi zwierzakami wisi czy co :-( ? nie mam co pisac. wiadomo jak boli strata ukochanego pupila. bol jest nie do opisania, zostaje tylko placz. wiec to, ze wspolczuje to chyba oczywiste :roll:. szkoda psiaka. trzymaj sie neris, zrobilas co moglas :loveu:.
  3. no to moze na potrzeby ogolne psiakow. np na witaminki jakies takie w niby smaczkach badz cos innego. jesli w ogole ktos cos kupi :) a jakies bassety sa w tym schronie?
  4. Ludziska, to jest Przyborówko koło Szamotuł tutaj piszecie z bykami w kółko i na krakvecie jest byk jak zloto. kto napisal Szamotóły? koszmar. a swoja droga moglysmy zrobic te goldeny w jajo. kiedys trzeba o tym pomyslec. nie glosowac dluzszy czas, zeby myslaly, ze nikt nie walczy i np 2 ostatnie dni, zeby wszyscy z dogo zaglosowali :lol: wydaje mi sie to bardzo dobrym pomyslem.:diabloti:
  5. tylko, zebe nie bylo tak, jak z klatkami lapkami, ze kos pozycza, a potem niewiadomo ile przetrzymuje itd. zeby wszyscy wzieli sobie to do serca, bo nie wiadomo kiedy i komu bedzie on potrzebny. moglabym go kupic na wlasnosc i najwyzej pozyczac? jest jakies jego zdjecie?
  6. jesli macie zamiar wyciagav ta bialo czarna sunke (charciczke?) do dt to moge zrobic na nia drobny bazarek ma prosbe rudej_paskudy.
  7. dzwonilam dzis do pana andrzeja z ruśca, jedno stworzonko znalazlo nowy domek [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/624/pa260573lf0.jpg[/IMG] [IMG]http://img510.imageshack.us/img510/9214/pa260572ep1.jpg[/IMG] to takie male obok tego bialego. bialy nadal szuka domu, na zywo jest piekny i ma kochany charakter. jest boski.
  8. my nie mamy co radzic. najlepiej jak sie wet wypowie. oslucha serducho i wszystko bedzie wiedzial. jesli jest jakis do rzeczy!!! jak da rade przezyc narkoze to ja bym zoperowala, bo tfu tfu a nuz w nocy jak bedziesz spala sie czyms zachlysnie i po psie tfu tfu tfu. jesli trzeba bedzie to mysle, ze tu kilka osob sie do operacji dorzuci.
  9. nie chce nic sugerowac, ale chyba charly cie podkablowala heheh :evil_lol:
  10. tak, to wlasnie ta kudlata ciemna plamka na pierwszym planie. ulv mowi, ze pokochali sie z ciocia. to wlasnie dla niego pojda rzeczy za ta niebotyczna kase z ksiazki (kinga). wiec walczcie dziewczynki ladnie i wytrwale :eviltong:
  11. jest za duzy. zaglosowalabym na pania wande, ale nie pamietam hasla na krakvecie cholewcia.
  12. a kto nabija sobie posty? kolejne 4 mniej w takim razie. a jakie? te co luzem biegaly przy bramie. fajnie jakby ten bialy z lancucha uciekl :-(
  13. a ja przekazalam ulv dezodorant od poker, za ktory 15zl idzie na twoje szczeniaki. musicie sie rozliczyc :cool3:
  14. na allegro juz 112 wyswietlen :) obserwatorow zero :shake:
  15. jedna za 50zl, druga za 70zl :) o dziwo ta za 50zl w lepszym stanie, ale wydaje mi sie, ze ci od 70zl spuciliby, kupowalysmy drapaki dla kotow u nich i sa ok. (spuscili)
  16. bianko przeczytalam o klatce i mi sie przypomnialo, bylam na niskich lakach i byly 2 klatki setki, dla swinek morskich w sam raz. takie jak chcialas. panow pytalam i beda za tydzien tez z nimi :)
  17. a co to jest kw? mi sie rowniez wydaje, ze to pon. ale nie ma komu zmienic tytulu :) myslalam, ze bierzesz go na dt, dlatego bedzie mozna tytul zmienic :-(
  18. super reksiu, ze sa u ciebie kolejne 3 nasze psiaki. cos mi sie obilo o uszy, ze ma jechac 6, ale dobra i ta trojka :evil_lol: oby szybko znalazly dom, a kolejna nowa partia pojechala do ciebie. czy niemcy za nie placa, jak je adoptuja? (mam na mysli psy) bo rozne rzeczy slyszalam :roll: agi nie ma i nie ma komu pierwszego postu zaktualizowac, a zmiany sa, niezawsze mile, ale przydaloby sie, zeby aga juz jednak spakowala swoje torby pozegnala szanownych lekarzy i wrocila do domu :razz:
  19. mozliwe bianko, ze bys moze i zauwazyla wczesniej, ale czy to by pomoglo. moze i tak juz bylo za pozno (mam na mysli to trawienie wlasnych narzadow, co brzmi okropnie) szkoda koteczki, sliczna byla i kochana. bardzo mi przykro. :-(
  20. a mam pomysl, zadzwon moze do pani wandy i spytaj o kaganiec. ona bedzie wiedziala jaki to rozmiar. a jak kupila to tez powie. powiedz ze wystawiasz caly czas allegro majkelowi :) to bedzie kojarzyla.
  21. Na allegro sa juz 92 wyswietlenia, ale nadal obserwatora brak.
  22. nie ma za co dziekowac, pani Wanda juz mi podziekowala. a najwazniejsze sa dla mnie podizekowania psow, ktore widze w ich oczach :) dzis kupilam 12 pilek tenisowych, bedzie juz kilka zabawek dla psiakow :razz:
  23. napisalabys co u niego? przez to, ze tak niewiele dzieje sie na tym watku ma marne szanse na znalezienie domu... jakbys czesciej cos pisala, byloby lepiej. co u niego? mialas mi podac dane na pw do ogloszen... sprawdzic na koty dzieci itd.
  24. spytajcie najpierw demi o zdanie. te psy nie sa u niej na dt tylko na stale. na takie bazarkow robic nie mozna. jedynie ma ta czarna na dt, ktora wytrzasnelismy znikad :eviltong: na reszte niby mama lozy i po czesci asia. i z tego co mowi nie jest zle.
×
×
  • Create New...