-
Posts
6612 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by irysek
-
POGRYZIONY PŁOTEK w koncu sie doczekał. MA SUPER DOM
irysek replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
ja tez nie widze tego zeby je rodzielac. albo sie rozchoruja z teskonty, albo umra. plotek bedzie bardzo cierpial. nie dosc ze zabiora go od suni to jeszcze dadza do schronu. w sopocie sa razem dwa pieski po zmarlym wlascicielu. zyc bez siebie nie moga. tak samo uwazam, ze te dwa powinny byc zabrane razem!!! bo inaczej bedzie to gehenna. -
ja wnioskuje, ze kasa przelana przez magde miala byc dla mnie. tak wynika z wypowiedzi edyty. powiedziala, ze juz ktos wplacil reszte kasy na paliwo dla mnie. umiesz czytac!? czemu ty jej tak bronisz i nadala wplacasz jej pieniadze na paliwo. teraz edyta zrezygnowala juz calkiem z pomocy psom z kamienca. wiec czemu nadal idzie do niej ta kasa!!! jakim prawem? caly czas czekam na pojawienie sie edyty i wyjasnienia. podobno dzis byla na dogo, ale jakos na watku kamienieckim sie nie raczyla pojawic!!!
-
ja na czarne kwiatki nie mam nikogo zamiaru wpisywac. czekalam 2 miesiace to moge jeszcze poczekac troche. nie bylo powiedziane dla kogo wplacala magda, ale edi powiedziala, ze ktos juz wplacil na paliwo dla mnie, wiec wnioskuje, ze miala na mysli wlasnie magde, bo mowila, ze to reszta kwoty. nikt inny chyba nie wplacal... poczekajmy na edi100. wiem, ze duzo robia. chociaz mam na ten temat swoje zdanie. duzo to robi demi. duzo i rzetelnie. tym samym idzie duzo kasy na wszystko. ja tez sporo pomagam i sporo inwestuje "swoich prywatnych" pieniedzy. ale w tym przypadku bylo ustalone, ze za paliwo mi edyta zwroci. sama sie zadeklarowala demi, ze sie tym zajmie. ok koniec tematu. czekam na edyte. napisalam jej dzis juz 2 smsy i cisza.
-
i jeszcze na koniec napisze, ze nie wiem jak to jest. ty przelalas edycie 100zl 15 pazdziernika. ona przelala mi 10zl 30 pazdziernika, tlumaczac sie tym, ze sama nie ma na zycie itd. no to gdzie sie podzialo te 90zl. bo juz nie wiem czy te 10zl byly od edyty czy to jedna dziesiata kwoty od magdy222. to normalnie jak z brazylijskiej telenoweli :-o
-
no ok. ja powiem tylko tyle, ze zostalam poinformowana, zeby na watku nie wypowiadac sie na kilka spraw. ale poniewaz nie moge odzyskac reszty pieneidzy napisalam o tym. bo juz nie wiem co z tym fanten zrobic. moze to jakos pomoze. [B]jak narazie wplynelo: 10zl edi100 20zl giselle dziekuje[/B] jeszcze 100zl brakuje
-
na watku mialam nie pisac o tym, bo niby ktos tam moze przeczytac itd. dlatego wszystko przez pw, tak mowila edi. nie wiem wlasnie jak to jest z ta kasa, bo ja podawalam swoj numer konta edycie, zeby poslala tym, ktorzy chcieli pomoc. niby wyslala, niby jakas kasa poszla na moje konto, ale do tej pory nie dotarla. demi nie ma juz sily z tym walczyc. numer do edyty mam, pisalam do niej dzwonilam, caly czas mnie zwodzi. mowi, ze sama wyslala 30zl. a doszlo tylko 10zl. no to jak to z tym jest? nie chce tu nikogo podjudzac. ale zalezy mi na odzyskaniu tych 100zl. BO TO NIE JEST MALO!!! mam teraz kotke na dt i chce jej zrobic sterylke. bedzie akurat na zabieg i jedzonko dla niej. poza tym nie wiem czemu ja sie tlumacze. mialy byc koszty zwrocone to czekam. tylko szkoda, ze to juz drugi miesiac zaraz minie tego mojego oczekiwania.
-
Morelka, Apaszka, Podusia, Elunia i Oczko mają dom! :)
irysek replied to Martali's topic in Już w nowym domu
super, szczenius dziekuje. -
ale to najlepiej w jakiejs hurtowni albo gdzies gdzie jest tanio. ja walcze o nie na bazarku, bo tu jest super tanio. chce zapewnic obrozki i zabawki psiakom z rusca i z przyborowka. jesli chcesz kupic pare obrozek to super. zaiwez pani wandzie i spytaj przy okazji jak to w przyborowku z nimi jest. bo w ruscu widzialam, ze malo ktory ma obroze. nie wiem ile sztuk potrzeba w przyborowku.
-
no bardzo malo fajnie. deklarowala sie [B]edi100[/B]. powiedziala demi, ze zajmie sie finansami. no i tak sie wlasnie zajmuje, ze od 2 miesiecy wplynelo 30zl. podobno ktos wplacil juz cala brakujaca kwote (dawno temu), ale jakos nie doszlo. nie wiem juz co zrobic. moze podac na tym watku nr konta i niech powplaca kto chetny w koncu te psiaki juz sa w nowych domach, a o kasie ani widu ani slychu. najpierw powinna byc kasa, potem akcja. to byl moj blad. ale tak byc nie moze, ze ja sponosruje paliwo. i tak za nabite km i wymiane oleju czy inne takie zwiazane z przebiegeime auta nikt mi nie odda. to niech "chociaz" za paliwo sie zwroci.
-
ja jestem. dzialam teraz w ukryciu :razz: po pomocy fizycznej w ruscu (zrobilismy bardzo duzo) pomagam teraz paru innym potrzebujacym. ale o przyborowku i ruscu mysle non stop. wkrotce znowu zaczne serie bazarkow na psiaki. kilka rzeczy juz mam odlozonych. skupuje na bazarku smycze obrozki i zabawki. bo teraz tak chce psiakom pomoc. zeby w kazdym kojcu byla jakas zabawka i zeby kazdy mial obroze. tak, aby moc go na spacer zabrac. w ruscu byl ten problem. chcialam psiaka zabrac na spacer, ale nie moglam znalezc obrozy.
-
POGRYZIONY PŁOTEK w koncu sie doczekał. MA SUPER DOM
irysek replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
jak mam pomoc w ich przewozie to wszystko musi byc dograne. najlepiej jakby ktos je przywiozl do wrocka lub w jego okolice. wybacz pianko, ale nie bede jechala 160km, zeby sie dowiedziec, ze danego dnia one panstwu zwialy i nie moge ich zawiezc w miejsce docelowe. jak tylko jakos ta kwestie rozwiazecie czekam na pw i wioze je do rudy. -
Śmietnikowe szczeniątka... Panduś w domu, trzymamy kciuki!
irysek replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
jak narazie ten sam :razz: heheh zobaczymy jak dlugo. a tego royala dla kociakow przywiezc? z 1kg jej bedzie :lol: -
Śmietnikowe szczeniątka... Panduś w domu, trzymamy kciuki!
irysek replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
ok, to podjade tylko te rzeczy przywiezc. moge zabrac chlopaka? chcial szczoszki zobaczyc te male :loveu: -
Śmietnikowe szczeniątka... Panduś w domu, trzymamy kciuki!
irysek replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
bianko i jak sobie radzisz? ze swinkami ktos pomogl w poniedzialek? jesli potrzeba to moge podjechac cos pomoc. przy malcach jednych badz drugich. mam poza tym kilka rzeczy dla swinek :cool3: jesli potrzeba to moge odstapic karme dla kociakow rc, bo mi zostalo troche :multi: napisz kiedy mozna podjechac, ale w taki dzien, zebym mogla cos pomoc, a nie tylko siedziec przy stole i gadac glupoty :lol::evil_lol: (moge przy swinkach pomoc, nalykam sie alertecu i dam rade) -
a my caly czas szukamy dla niego dt. zeby uwolnic go og kaganca. bianko droga, czy moglabys tej sprawy popilnowac. bo ja nie mam stycznosci z tymi ludzmi itd. wiem, ze kiepsko z czasem u ciebie, ale moze jednak chwilke raz na kilka dni by sie znalazla, zeby edyty podpytac czy reszty. byloby super :loveu:
-
Filigranowa SYLIA....W NOWYM DOMU!!...a domek tymczasowy mocno tęskni...
irysek replied to kikou's topic in Już w nowym domu
moge allegro zrobic, ale potrzebuje ogloszenie z ktorego moglabym skopiowac tekst :) no i zdjecia jakie mam zamiescic wybierzcie i wklejcie w ost post... -
POGRYZIONY PŁOTEK w koncu sie doczekał. MA SUPER DOM
irysek replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
no i jednak troche okolice wroclawia. ostrowasy sa 80km od wroclawia. wiec to raczej nie kolo worclawia, a blisko ostrowa wielkopolskiego... no ale co zrobic. -
POGRYZIONY PŁOTEK w koncu sie doczekał. MA SUPER DOM
irysek replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
moge pomoc w przewiezieniu psiakow. rpzumiem, ze moga jechac razem i nie pogryza sie. nie mam czasu czytac calego watku. sprawdze tylko gdzie te wasy sa na mapie, bo jestem z wrocka, a pierwsze slysze, ze cos takiego gdzies kolo wrocka jest :-o jesli nadal potrzebna jest pomoc psiakom, to ja jestem chetna :) (za zwrot kosztow) -
Śmietnikowe szczeniątka... Panduś w domu, trzymamy kciuki!
irysek replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
slodziaki. bianko, okazuje sie, ze teraz dlugi weekend bedzie. nie dam rady podjechac w pon. czy dasz sobie rade beze mnie? moze syn potrzyma ci tych kilka swinek do zastrzyku (bo w koncu nie wszystkie musza go dostac). ale mam juz igielki, mleczko dla kotkow malych (demi mi dala), karme dla swinek, i warzywka. moge jutro podrzucic, zeby bylo do zastrzykow dla tych slodkich malych alergenow. nie mam podkladow, ale to sie dokupi w nowym tygodniu :) -
Śmietnikowe szczeniątka... Panduś w domu, trzymamy kciuki!
irysek replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
a ja mam juz igielki dla swinek i takze kupila karme dla nich. ale to sie nie zmarnuje. czy ta z ksiegarni juz odebrana? bo jak bede jechac w pon to moglabym ja przywiezc... zgubilam gdzies ta karteczke co mialam na niej zapisane co kupic, kurczaczki no :roll: