-
Posts
6612 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by irysek
-
Piekny Hop w typie PONa. Zawrócił z TM :) i MA DOM
irysek replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
i ja myslewytrwale i slicznotce, poslalam nawet niedawno gonca z darami dla hopa :) -
co tu taka cisza? kasa uzbierana to zapomniało się o wątku, hę!?
-
ok, zadzwonilam do schroniska, wszystko juz wiedza, psiak jest nadal w izolatce. jeszcze go nie uspili. odebrala pani, ktora rano przekaze info, ze kolo 16ej po niego bede. no to ciesze sie bardzo, ze mi sie udalo. bagaznik juz przygotowany dla spaniela. wyslany kartonami, jutro obloze go ta mata na siuski podgumowana. zapakuje wszystkie dary (czyli cale auto rzeczy) i w droge po spaniela. i do przyborowka.
-
Przemyśl - Pani Roma i jej 30 psów potrzebuja pomocy i DT! -Aktualizacja
irysek replied to gagata's topic in Już w nowym domu
tak jak alma mater mowi, ja wysylam jeszcze 2 paczki i koniec, nie stac mnie, zeby wydawac miesiecznie po 300zl. a jednak to zrobilam. teraz pomagam pani wandzie i jej dwom prztuliskom. tam potrzeby sa o wiele wieksze, bo jedna kobieta ma pod opieka ponad 300 psow, nie mowiac o innych zwierzetach. szkoda tylko, ze ludzie sie tak nie pala do pomocy jej, tak jak pomagaja pani romie. tak jak mowie, lubie pomagac, ale 2 paczki, ktore tu jeszcze mam i finito. musza zaczac stawac na nogi. bo tak jak juz to zostalo powiedziane, czekaja inni ludzie i zwierzeta... -
a ty goska masz kontakt z kims w schronie, zeby go nie uspili. oni wiedza, ze go zabieramy? nie pali sie, zaplace z gory za hotelik, tak jak za majkela i bede czekac na wplaty. za paliwo takze zaloze. pozniej moge zbierac wplaty za hotel, bo bede jezdzic do pani wandy raz w miesiacu placic za majkela i za spaniela i przekazywac jej uzbierane pieniadze na przytulisko itd. wiec mozna gdzies to moje konto przekleic, zebym nie musiala kazdemu wysylak po kilkanascie razy.
-
wplynelo jak narazie 30zl od madzi (20 na hotelik, 10 na transport) brakuje w takim razie 130zl na hotel 140zl na transport kupilam dzis mate za 27zl, zeby cocer nie zasiusial auta, przyda sie takze przy innych psach. do schronu nie dzwonilam myslalam, ze kto inny to zrobil. nie mam nr poza tym nie zyje dobrze z tymi paniami itd.
-
goskagoska, przelewalas na moje konto? bo podalam je dopiero 2 osobom madzi i emili. tobie chyba nie zdazylam. podac ci w takim razie cockermaniaczko nr konta? lacznie musi sie uzbierac 300zl. a jesli wplacicie cos podkreslam na przytulisko, an pomoc pani wandzie tez sie nie obraze. uzbieralam juz 250zl. nakupilam troche zarcia. ale poniewaz na glowie ma 2 przytuliska pomoc wiecznie potrzebna. nie rozumiem, czemu innym sie pomaga, takim jak pani roma czy inne, a tutaj idzie to tak opornie!!! bierze z wroclawskiego schronu drugiego juz trudnego psa, pomaga, chociaz nie musiala. 150zl to smieszne pieaniedze za hotel na caly miesiac. pogrzebcie cos w portfelach i pomozcie. pieniadze zawoze jej teraz do reki, ale potem moge zbierac i jej przelewac. watek ma swoj osobny, wiec wszystko bedzie jasne i klarowne na tamtej stronie.
-
to byly deklaracje za hotel czy za transport? z tego co widzialam to za transport... to komu mam podawac nr konta? moze tez i zbiore na jego pobyt tam i od razu dam do reki pani wandzie, tak jak to bylo z majkelem. dalam 150zl a zekiye mi zwrocila na konto... to jak? za transport 150zl za hotel 150zl
-
na dary dla pani wandy nikt nie chce sie dolozyc? moze od kazdej kwoty wplaconej na spaniela 10zl. wlsanie wrocilam i wydalam w tesco 400 iles zlotych. 90kg suchej karmy. iks puszek duzych dla psow, kilka dla kotow, batony dla psow szt 7., szampony szt 3., i mnostwo innych drobiazgow. bedzie milo jak sie dolozycie. pani wanda ma zlote serce. juz drugi raz nam pomaga. najpierw majkel (trudny przypadek), teraz spaniel, tez nie latwy. za sekunde podam nr konta na pw osobom, ktore sa chetne do pomocy. ide tylko wyladowac z auta ta cala mase jedzenia i fantow. zajmie mi to z 30 minut, jak wroce to powysylam pw z danymi. a wy myslcie czy mozecie dolozyc po 10zl na dary. bo 150zl za hotelik to smieszne pieniadze. kazdy inny bierze min 300 (murka, wiosna, greven).
-
na dary dla pani wandy nikt nie chce sie dolozyc? moze od kazdej kwoty wplaconej na spaniela 10zl. wlsanie wrocilam i wydalam w tesco 400 iles zlotych. 90kg suchej karmy. iks puszek duzych dla psow, kilka dla kotow, batony dla psow szt 7., szampony szt 3., i mnostwo innych drobiazgow. bedzie milo jak sie dolozycie. pani wanda ma zlote serce. juz drugi raz nam pomaga. najpierw majkel (trudny przypadek), teraz spaniel, tez nie latwy. za sekunde podam nr konta na pw osobom, ktore sa chetne do pomocy. ide tylko wyladowac z auta ta cala mase jedzenia i fantow. zajmie mi to z 30 minut, jak wroce to powysylam pw z danymi. a wy myslcie czy mozecie dolozyc po 10zl na dary. bo 150zl za hotelik to smieszne pieniadze. kazdy inny bierze min 300 (murka, wiosna, greven)
-
gadalam z chlopakiem. zawioze spaniela w czwartek do pani wandy. musze poszukac kartonu, podkladów i kupic awiomarin. teraz jade kupic karme do tesco dla jej zwierzat. jesli sie dorzucicie do awiomarinu i karmy dla jej zwierzakow byloby super. paliwo bedzie kosztowac 150zl. goskagoska 20zl juz zadeklarowala.