Jump to content
Dogomania

irysek

Members
  • Posts

    6612
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by irysek

  1. no to spoko, jedna tabletka i spokoj. a kasy, mysle ze ze 150zl bedzie ok. tylko, to nic pewnego, musze chlopaka pomeczyc. no i skad ten transporterek mam wziac. ja nie mam takich znajomych, ktorzy takowe posiadaja...
  2. ja tez zdaniem rodzicow jestem niedoswiadczona, a jezdze do pragi, nad morze i gdzie tylko mi sie zachce. a mialby ktos taki duzy transporterek, zeby sie psiak zmiescil? jakies podklady jak on podsiusiuje to mozna zalatwic. a tabletka to jaka? zwykly ludzki aviomarin? no to po co pisac, ze teraz z transportem nie pomozesz, bo wyjezdzasz na 3 dni. czyli wcale nie masz mozliwosci pomoc, jednym slowem.
  3. ok. pomysle i posle cos. mam olej, odswierzacz do powietrza. puszki tez mam i takie tam. pomysle i sie zorbi.
  4. no to moze za 3 dni. ktos by dowiozl ci spaniela do rawicza, a dalej ty bys poleciala z nim do pani wandy. do rawicza z wrocka jest rzut beretem. ja musze z tz pogadac. ostatnio jak wiozlam majkela to nafutrowali go zarciem i wszystko zwrocil, jesli spaniela by takze nafutrowali to beznadzieja. im w schronie zwisa, ze komus auto pies zarzyga, byle sie pozbyc problemu, a po takich akcjach chlopak nie chce mi dawac auta i teraz jest problem. bo tak czy siak bede jechac do pani wandy. z kasa rzeczami itd. ale jechac z psem to juz inna sprawa.
  5. super, czyli co im teraz potrzebne dokladnie? pojde i spakuje :) troche tego jest, a jak wymienisz co to bedzie mi latwiej, niz samej decydowac. (myslisz ze budynie i kisiele zjedza?)
  6. nie ma sprawy, z takim sercem sie juz urodzilam, a ludziom trzeba pomagac.
  7. mialam wejsc i pomoc, ale widze, ze sobie radzicie, podaj ten nr konta na pierwszej stronie asiu ginger. ja zawozac majkela, dalam jej do reki z gory, a potem mi zwrocono na konto. transport bardziej z wrocka do szamotul, bo przez poznan sie do przyborowka nie jedzie. super, ze pani wanda sie zgodzila, ze ma zlote serce to wiedzialam, ale zeby az takie. super. jak ktos bedzie jechal z wrocka to mam dla niej kilka workow darow, chyba, ze w koncu sama sie do niej wybiore. z tym transportem to jest tak, zawiozlabym go, ale tz jeszcze wdycha zapach wymiocin majkela, mimo, ze bagaznik byl prany kilka razy. wiec narazie odpada, chyba, ze czyims autem ....
  8. super, czy ubrania pasuja? te dwie sukienki na pania a na pana marynarka majty itd. bardzo czekam na odp. super, ze doszla, szykuje kolejna, przedostatnia juz :)
  9. tytul chyba juz nie jest aktualny, szczeniakow nie ma 9, to wprowadza ludzi spoza watku w blad... :) nie to, zebym sie wymadrzala.
  10. super, czyli znowu sie udalo uzbierac.
  11. a jaka pomoc jest potrzebna? zebrac kase? zawiezc go? wyciagnac ze schronu? moze bede mogla pomoc.
  12. drewno moze stac na dworze, musi byc tylko przykryte folia! jesli pani roma bierze pozyczki w providencie to musi byc bogata. tam odsetki to 70%. szkoda, ze nie spytala sie nikogo o rade przed zaciagnieciem pozyczki (np mnie ;))
  13. czyli ta trojka jest do adopcji z czego ta z brazem choruje. wiadomo juz na co. lecza ja juz jakis czas. jesli wiadomo co jej dolega, jakie sa objawy moze sprobowac homeopatii. brajl (z watku na dogo) dostaje homeopatie i nie ma od tego czasu krwotokow z nosa. moze i tutaj warto by sprobowac. jesli chetne to prosze o pw i opiszcie jakie sa objawy choroby itd. moze uda sie pomoc inaczej... Dropcia [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/7493/dsc0010wp3.jpg[/IMG] Inka [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/8160/dsc0060eh4.jpg[/IMG] Wera [IMG]http://img210.imageshack.us/img210/8387/dsc0051ez7.jpg[/IMG]
  14. a ja pieniadze. mam juz okolo 200zl. czy ktos chce sie dorzucic?
  15. powiem tak, weglem palic sie nie oplaca. we wroclawiu przynajamniej. jedna zima palenia weglem rowna sie 3 zimom palenia drewnem takim na opal. a co do kuchenki i gotowania. czy pani roma nie moze miec w mieszkaniu zwyklej kuchenki z piekarnikiem itd. jaka jest w kazdym domu? chodzi o finanse czy o jakies ograniczenia poboru pradu itd.? bo nie orientuje sie, jestem spory kawalek od niej.
  16. no to super, moglam zaznaczyc w allegro, ze czaczka nie jest dla starszych ludziow. ona za zywotna, zeby za jakas babcia sie guzdrac po parku. ona potrzebuje wyladowac swoja energie...
  17. matko tfu tfu super wiesci, hihi fajursko. bo on sliczny jest przeciez. a uszka sa do wyleczenia. super, super.
  18. juz wplacila podobno, wczoraj mi mowila, no ale moze wplata jakos dluzej idzie.
  19. ja pani romie dzisiaj poslalam cala mase ciuchow, dla niej (2 super sukienki, koszulki, spodnice, bluzki) i dla meza (super marynarka, majtki, bluza, koszule). zostala mi jeszcze druga tura, tu bedzie kilka ubran, ale za to duzo jedzenia i chemii.
  20. nie, 50 jest ode mnie i kosmyczka, a reszta od szpilki, anetty i izulki. wszystkie wplaty juz doszly do agi, bo wysylalam napraski osobiscie.
  21. czy nadal ta 5 szuka domow? choruje inka? to to samo co inez?
  22. Domków szukają: Markiz, który już nie ma jasnego noska! ma czarny :-o [IMG]http://img242.imageshack.us/img242/4263/dsc0022vl9.jpg[/IMG] Dropcia [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/7493/dsc0010wp3.jpg[/IMG] Inka [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/8160/dsc0060eh4.jpg[/IMG] Werusia [IMG]http://img210.imageshack.us/img210/8387/dsc0051ez7.jpg[/IMG] i Pianka Krakowianka [IMG]http://img525.imageshack.us/img525/6031/dsc0015vw6.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...