Jump to content
Dogomania

irysek

Members
  • Posts

    6612
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by irysek

  1. ja jak wplynie od nikki zaraz przeleje 10zl.
  2. no ok, chetnie bym sie dowiedziala, ktore to osoby byly takie ciekawe czy nie zbieram np na wyjazd na hawaje ze sprzedazy torebek na dogo. wiecej im zadnej torebki nie sprzedam. ale domyslam sie, ktore to... torebki nadal jesli ktos bedzie chcial mozna do mnie pisac, rozejrze sie za poszukiwanymi modelami :) tamte bazarki mozna zostawic zamkniete, bo sie juz pokonczyly. ale te dwa z ksiazkami i ciuchami firmowymi mozna odblokowac, bo sa jeszcze aktualne. nadal zbieramy na hotel dla trisa i na ponad 300 zwierzakow u pani wandy. (ona prawie placze jak przyjezdzam z autem wypakowanym jedzeniem i pieniedzmi).
  3. czemu moje bazarki wszystkie zostaly zamkniete? to jest pytanie.
  4. chodzi o to, ze mam sie rozliczyc z bazarku torebkowego, nad czym teraz wlasnie pracuje. prosilam o zamkniecie poprzednich bazarkow na rybcie, dla pani romy i pani wandy. no i jak zamkneli to wszystkie naraz, wraz z nowymi grzybkami, niedokonczonymi ciuchami i ksiazkami. atina grzybki sa jak najbardziej twoje, tak samo jak ksiazka, ktora kupila nikki tuz przed zamknieciem. pw do nikki juz poszlo, do ciebie wysle atino za pare chwil. poprosze takze o adres do wysylki. szkoda, ze nikt nie powalczyl, bo nie uzbieralo sie tak jak mi sie marzylo na te 10kg worek karmy.
  5. o zamkniecie kilku prosilam bo sie juz skonczyly. ale grzyby, ksiazki i ubrania nie. slowa w tytule nie bylo o zamknieciu. jak mam wiecej na dogo nie pomagac to napiszcie wprost. ale to wiaze sie tez z nieprzowezeniem zwierzat do nowych domow itd. prosze bardzo, ja bez tego dam rade zyc!!! wkurzylyscie mnie na maksa. jakbym nie pisala tego ostataniego pw do ciebie CZARODZIEJKO to pewnie bys tych bazarkow nie ruszala. szkoda tylko, ze nie zrozumialam co w tym pw bylo napisane!!! no ale to juz twoj problem, bo ja napisalam wszystko jasno i wyraznie. czyli rozliczenia watku torebkowego rozumiem juz nie chcesz?
  6. ale ktory to ten reportaz? (doszla budka)
  7. a czy ten domek w stargardie sprawdzony? u kiniy mialby jak w raju, a tam, kto wie? sprawdzal to kto? z tego co czytam to nie, pani pisze, ze jedzie do jakiegos omu chyba do stargardu. szkoda by bylo, zeby zle trafil... po co mu przykre dosiwadczenia zyciowe. malo ich mial...
  8. tak tak, to jest banerek przytuliska, a byl tez banerek majkela, zniknal po wklejeniu tego, ktory jest teraz. dopiero sie odnajdujemy z panem z ksera w banerkach. jutro bedzie majkelowy.
  9. u panstwa osiega zostalo jeszcze iles psiakow. czesc poszla do schroniska, to prawda.
  10. banerek juz byl, ale sie zmyl, narazie jest przyborowko. banerkow majkela bedzie kilka wiec bedzie sobie mozna wybrac i dodac do podpisu.
  11. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10672882#post10672882"]pracujemy wlasnie nad banerkami dla kudlaczka[/URL]
  12. tez dobry pomysl. ja moge allegro.
  13. ja mysle, ze to doskonaly pomysl. zdania sa podzielone nawet wsrod lekarzy z jednego miasta, moze faktycznie z innego powie cos madrego i nowego. tylko jak z wynikami. trzeba by slac do wawy? demi a do dr. Tosia w koncu dotarlas? ps. ile persiastych jeszcze zostalo?
  14. i jak z kasa dziewczyny, zbiera ktos na hotel dla trisa czy juz zapomnialyscie?
  15. mam nadzieje, ze ciuszki, ktore podalam panu frankowi i jego zonie, nie powedruja dalej, do jakiejs pani zosi. byly wysylane z przeznaczeniem dla nich. powiem wam, jak radzi sobie pani wanda, ktora ma dwa przytuliska kolo poznania. od firmy, ktora robi kanapki takiego typu holenderskiego, dostaje codziennie scinki wszystkich warzyw. miesa, z krotkim terminem waznosci, z cerfura, tesco (z jakiegos takiego marketu). co ktorys dzien jezdzli po biedronkach i zbiera stary chleb. kupuje kasze makarony, chociaz juz nie pamietam czy tez gdzies nie zalatwila. trzeba po porstu podzwonic po takich firmach spozywczych, czy z restauarcji jakies resztki i z jedzeniem bedzie problem rozwiazany. czy ktos ma pomysl co moge poslac panu frankowi? cieple kapcie, juz wymyslilam, ale co jeszcze?
  16. ja ostatnio zaadresowalam paczke do panstwa osiega. moze teraz czas zaadresowac tylko do pana frania? ale tak na paczke to pan franciszek? tylko co mu wyslac, ostatnio poszly marynarka, koszulki i majty. moze jakies cieple kapcie, tylko musialabym wiedziec jaki nr. co poza tym mu sie przyda? skarpetki, no nie mam pojecia. podpowiedz zabo. czasem powiem cos madrego (tym razem z panem franiem, ze jemu tez sie cos od zycia nalezy)
  17. a wiec tak, w poscie nr 95 jest uaktualnienie, pieniadze od asi doszly, ale to nadal malo. podobno oferowalo sie do wplat kilka osob z forum spanielowego, a tylko jedna wplacila. na hotel brakuje 35zl, a na paliwo/transport cala mase kasy. auto niestety nie jezdzi na wode. bede wdzieczna jesli zwroca sie te pieniadze. byloby milo/ jak sie zbiore to wkleje zdjecia. moze nawet i dzisiaj jeszcze sie to stanie.
  18. a ja zrobilam dzisiaj z 20 banerkow majkelowych, jutro powrzucam, wiec bedziecie ciotki mogly sobie powybierac i pododawac, zawsze to wiecej osob wejdzie na watek...
  19. tez tak sadze, buty trzeba przymierzyc, wiec mozna sie zrzucic, najwyzej kupic w sklepie z mozliwoscia zwrotu. powiedziec, ze dla starszej osoby, ktora ma problem z chodzeniem. wziac na kwitek ze 3 pary, niech sobie ktores wybierze. a pan franek ma buty. wszyscy tylko o pani romie!!! panstwo osiega miesa nie jadaja, wiec watpie czy zjedza pasztet drobiowy. ja mam kilkanascie pasztetow sojowych i past itd. zalatwilam karton i walsnie zabieram sie za pakowanie, tylko z tobikiem na spacer musze jeszcze sie wybrac...
  20. demi zaganiana przez persy, ale moze sie pojawi z nowymi informacjami.
  21. malizna idzie jutro do nowego domu, musze wyszukac kolejnego wypierdka, ktory bedzie ssal tobiczka :)
  22. i na jedzenie krolika, co bylo szokiem dla mnie totalnym.
  23. ja kupilam 3 cegielki, na sam dobry poczatek, jak to ktos prosil na watku :)
×
×
  • Create New...