-
Posts
6612 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by irysek
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
irysek replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='rose'][URL]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1443.jpg[/URL] to jest Oluś:eviltong: jeszcze ma naście ale już pełnoletni:evil_lol:[/quote] hehe trudno ocenic jego urode na tym zdjeciu, ale pyskaty to on jest. o tych malolatach napisalam, bo na poczatku jak sie ludzie zapisywali to bylo po prostu sporo osob takich po 30. a tu na zdjeciach same mlode buzki. ciesze sie bardzo, ze pomagacie zwierzetom. od tego tu wszyscy jestesmy. im nas wiecej tym lepiej. trudno, ze strzelilam sobie samoboja. nie moj pierwszy i nie ostatni. taki mam juz charakter. -
co do tego kacec, to po samej jego pisowni, mozna poradzic mu, zeby zamiast pomoca psom, zajal sie swoja nauka. czas na pomoc przyjdzie, a szkoda, zebys czas na nauke przegapil. heheh (wiencej, hce, pienkny, podjonc, hcecie, jusz, itd.) tym samym podnosze ksantka, jak tam jego byla pani, pozbierala sie po zawale?
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
irysek replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
fajny ten zlot, udal sie wam, zkoda, ze bylo na nim tyle malolatow. psiaki sliczne, kilka podbilo moje serce. zdradzcie ktory to olek, zobacze sobie czy jest sie w kim zakochiwac? tez mial nascie lat? a jest lepsze zdjecie chlopaka, ktory odkrajal kielbase od kielbasy przy grilu hiih? to bym sobie obejrzala dokladniej. -
chccialabym zalozyc tobisiowi nowy watek, zeby bylskrocony opis tego co w schronie no i od momentu kiedy jest u mnie skopiowane posty. czy ktos wie czy da sie tak zrobic? a tutaj kilka nowych zdjec, bo robie mu regularnie w roznych smiesznych sytuacjach, ale zamieszczac zapominam. TOBIK BARDZO PRZEZYL ODEJSCIE DUZEGO CHOMIKA, SPAL PRZY PUSTEJ KLATCE KILKA GODZIN NON STOP, ZMIENIAJAC TYLKO POZYCJE. PRZYKRE, ALE ZARAZEM JAKIE KOCHANE.
-
Przemyśl - Pani Roma i jej 30 psów potrzebuja pomocy i DT! -Aktualizacja
irysek replied to gagata's topic in Już w nowym domu
nie sksusisz sie na ta super nokie? jest przesliczna no i super w dzialaniu. -
Przemyśl - Pani Roma i jej 30 psów potrzebuja pomocy i DT! -Aktualizacja
irysek replied to gagata's topic in Już w nowym domu
bez klapki, z klapka podobno bardziej awaryjne. -
pokera 20 plus moje 30 to juz razem 50 :) torebek juz nie sprzedaje ;););) od jakiegos czasu, nie bylo chetnych. inne rzeczy teraz ida pod mlotek.
-
dobrze, ze tylko 3, a nie 12 tych nowych. nie brala pani gosia ode mnie numeru. moze i nie byly chore. fakt. zobacze czy wezme 3, ale bede potrzebowac na karme i zwirek. bo jeszcze nie wydalam 1 kociej tymczasowiczki. a sama jej wszystko oplacalam. tutaj nie dam rady przy trojce. wet, jedzenie, zwirek. troche kasy bedzie to kosztowac. a ja jej tak na pstrykniecie palcami nie mam. (oby przezyly, bo juz sie trzese, ze moze im sie cos stac przez to chorobsko)
-
ok, a dzis schron jest czynny. szkoda, ze nie powiedzialas wczesniej, pojechalabym i je zabrala. te zdrowe jeszcze. bidulki no. ja to bardzo sie boje takich chorob. juz 2 moje kotki mi umarly jak byly malutkie. tragedia. i placzu od groma. czemu mi nie powiedziala jak bylam w czwartek. dziwna jakas.
-
ok, spytaj pokera na pw o numer do pani wandy. ma dwa, mialam zapisane jak wiozlam do niej majkela, ale na jakiejs wizytowce na szybko byle jak i w aucie zostala ona. jak spytasz pokera bedzie szybciej. z szamotul w miare latwo tam dojechac, bo jdac od strony wroclawia troche sie zamotalam. ale krakwetowcy moga miec gps to im latwiej bedzie. fajnie by bylo. a co kupisz, zeby juz nie kupowac drugi raz tego samego.
-
jestem w kontakcie mailowym z martyna ta od dt pod lesznem. czekamy do poniedzialku na wiadomosc czy na dt do niej trafi psiak spod wawy czy bedzie mogl tam trafic majkel. zabaweczke mam juz dla niego. nadal zbieram fundusze na przyborowko, moze ktos zechce cos dolozyc od siebie. albo jakies dary rzeczowe... bede sie wybierac do majkela to pani kase przekaze, dary tez w zaleznosci od tego czy bede jechac autem czy skuterem.
-
no gdzie, zbieracie cos dla niego na hotelik? nidlugo trzeba znowu placic. ja mam juz 30zl.