-
Posts
6612 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by irysek
-
Przemyśl - Pani Roma i jej 30 psów potrzebuja pomocy i DT! -Aktualizacja
irysek replied to gagata's topic in Już w nowym domu
cos wlasnie ostatnio te bazarki nie ida. telefon super jest do sprzedania i cisza. -
Przemyśl - Pani Roma i jej 30 psów potrzebuja pomocy i DT! -Aktualizacja
irysek replied to gagata's topic in Już w nowym domu
pozycze do tza auto, bo przeciez nie bede tachac 10kg kawal drogi. jak psy mi pozwala przewozic po alej polsce to i paczke sie zgodzi zebym przewiozla :) moze mnie ktos zmotywuje, zeby ja zapakowac. bo karton ogromny lezy juz od kiedy ulv miala jechac z parowka do wet siostry. ecci powiedziala ze jadac ja zabierze. nie dodala, ze ma byc mala bo jedzie pociagiem. ja zapakowalam chyba 30kg pake, wiec nie dala rady sie zabrac hihi. teraz czekaja rzeczy na przepakowanie i wyslanie. nawet karton mniejszy juz mam. niech mnie ktos zagrzeje do roboty... pomoze wypedzic lenia. -
do holandii? akto pieseczki od nas ze schronu zabiera do holandii? jej zdjecie mi juz raz na dogo mignelo, ze wlasnie gdzies miala byc zabierana itd. no szkoda, a moze jakiegos innego pieseczka podobnego pani by sobie wynalzla. dobrze, ze tej juz tam nie ma. zawsze to mniej tych psiakow biednych. gosik, a ktory to zeus? dran z niego nieziemski!!! ale musisz wierzyc w poprawe i sie nie poddawac. sikanie by mnie wykonczylo, ale mozna wierzyc, ze nie bedzie juz taki nadpobudliwy za jakis czas.
-
Przemyśl - Pani Roma i jej 30 psów potrzebuja pomocy i DT! -Aktualizacja
irysek replied to gagata's topic in Już w nowym domu
jakis taki z jego zdjeciem, a ze ruch jest to az dziw. -
Przemyśl - Pani Roma i jej 30 psów potrzebuja pomocy i DT! -Aktualizacja
irysek replied to gagata's topic in Już w nowym domu
matko co te ciotki takie napalone na dogo wujkow ostatnio? cos w powietrzu lata!? zaraz czlapie do pokoju pakowac pake dla pani romy a jutro tacham ja na plecach do in postu :) -
ja tez jestem wdzieczna pani wandzie jak nie wiem co. zekiye napisalam pw. odda mi pieniadze, ktore zalozylam za majkela u pani wandy. mysle, ze jak pisala, ze bedzie mu oplacac hotelik do czasu znalezienia domu dotrzyma slowa. byla kilka dni poza warszwa dlatego nie wchodzila na dogo. nie wiem czy jest jej glupio. bardziej pewnie przykro, ze tak wyszlo. do martyny maila napisalam. czekam na odpis. w koncu to ja majkela ze schronu wyciagnelam. ja go wozilam po calej polsce, czuje sie za niego bardzo odpowiedzialna. traktuje go tak jak wirtualnego synka :)
-
Sparaliżowany Czucz-> Kochali Go Wszyscy... teraz za TM [*]
irysek replied to demi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
same cuda na bazarku. licytuje prawie wszystko, drobiazgi zyskam, a kasiory dla czuczydla sie natrzepie niezle hihi. (basiu podlicz ile juz jest, to sie demi ucieszy) -
Basterek cudowny pies ma arytmię serca (opole) - ma dom.
irysek replied to Madziek's topic in Już w nowym domu
no to superancko. bardzo sie ciesze. -
Basterek cudowny pies ma arytmię serca (opole) - ma dom.
irysek replied to Madziek's topic in Już w nowym domu
super, czy juz zaczal kuracje tableteczkami ode mnie. smakolyki oczywiscie dla niego jak i dla innych, dac tylu ile sie zalapie, najlepiej tym najbiedniejszym :) ciesze sie ze doszlo, super. szczesliwa jestem, ze moglam pomoc. -
mam pół serca - piękny Lolek z Orzechowców .... już w domu!
irysek replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
no to super wiesci, ale loleczka potrzymam w podpisie, az trafi do nowego domu i pobedzie w nim chociaz tydzien. pare dni temu miala nieudana adopcje i serce mi sie kraje caly czas... nie chce zapeszyc i tutaj banerkiem. slodki lolunio. -
Przemyśl - Pani Roma i jej 30 psów potrzebuja pomocy i DT! -Aktualizacja
irysek replied to gagata's topic in Już w nowym domu
szykuje paczke dla pani romy, wysle in postem. jedna juz tak poszla i podobno doszla. teraz dla lepszego rozpoznania wloze kartke ze ode mnie, zeby zyczliwe osoby daly mi znac jak paczka dojdzie. na kogo moge liczyc? -
mam pół serca - piękny Lolek z Orzechowców .... już w domu!
irysek replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
i jak? kiedy loleczek do nowego domu dotrze? bolek juz dupke grzeje ponad tydzien, taki to pozyje :) -
za potrzeba [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/9554/p8090488fo1.jpg[/IMG] pozegnanie (majkel probowal przegryzc parkan/siatke) serce mi sie krajalo, wylam z rozpaczy tak jak i on, tak samo i teraz mam lzy w oczach. musze mu poslac jakas super fajna piszczaca zabawke, ta u bianki byla fajna, ale mysle, ze i inna polubi tak samo jak nie bardziej. [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/572/p8090489ij3.jpg[/IMG] [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/9721/p8090490nm0.jpg[/IMG] [B]tesknie za toba brudasku ... :-([/B]
-
tutaj tuz po zajechaniu na miejsce, majkelek zwiedzal tereny przed przytuliskiem [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/712/p8090483ov8.jpg[/IMG] [IMG]http://img359.imageshack.us/img359/5239/p8090484cp5.jpg[/IMG] a to juz w boksie (to ten z pierwszego zdjecia w pierwszym poscie z ta duga buda) [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/4691/p8090485zp7.jpg[/IMG] zabawa z pileczka [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/982/p8090486ap9.jpg[/IMG] [IMG]http://img129.imageshack.us/img129/2035/p8090487zu5.jpg[/IMG]
-
totalny bzdet z tymi zakazami w tym przypadku, chyba trzeba zalozyc nowa dogomanie ze starymi regulami ;)
-
za potrzeba [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/9554/p8090488fo1.jpg[/IMG] pozegnanie (majkel probowal przegryzc parkan/siatke) serce mi sie krajalo, wylam z rozpaczy tak jak i on, tak samo i teraz mam lzy w oczach. musze mu poslac jakas super fajna piszczaca zabawke, ta u bianki byla fajna, ale mysle, ze i inna polubi tak samo jak nie bardziej. [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/572/p8090489ij3.jpg[/IMG] [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/9721/p8090490nm0.jpg[/IMG] [B]tesknie za toba brudasku ... :([/B]
-
tutaj tuz po zajechaniu na miejsce, majkelek zwiedzal tereny przed przytuliskiem [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/712/p8090483ov8.jpg[/IMG] [IMG]http://img359.imageshack.us/img359/5239/p8090484cp5.jpg[/IMG] a to juz w boksie (to ten z pierwszego zdjecia w pierwszym poscie z ta duga buda) [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/4691/p8090485zp7.jpg[/IMG] zabawa z pileczka [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/982/p8090486ap9.jpg[/IMG] [IMG]http://img129.imageshack.us/img129/2035/p8090487zu5.jpg[/IMG]