-
Posts
6612 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by irysek
-
Maleńka TOSIA- najpierw tymczas, a teraz WSPANIAŁY DOM W WARSZAWIE !
irysek replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
uf, z finansami nie bedzie tak zle jak kasa wplynie. ulv jest zadluzona na kilka tysiecy. dobrze, ze twoja sytuacja nie jest az tak ciezka. jesli chodzi o bazarek, ktory mial byc na purde, a bedzie na co innego, to nie ja decyduje. taka decyzje podjela dziewczyna, ktora dala mi rzeczy (swoja droga sliczne). a sunka przeslodka, zerknke w moje zapasy saszetek karm RC. moze znajde ta ktora ona sie pozywia. (sama karma to majatek) -
Przemyśl - Pani Roma i jej 30 psów potrzebuja pomocy i DT! -Aktualizacja
irysek replied to gagata's topic in Już w nowym domu
a ja sie zmobilizowalam i spakowalam 10kg pake, glownie ciuchy, ale tez i troche jedzenia. jest w kartonie po gilette, bede prosila o poinformowanie mnie czy rzeczy dotarly. mam jeszcze drugie tyle, jedynie jedzenie i kilka sr chem, ale to wysle, jak dojdzie pierwsza paka. jak ja bym sobie znowu pojechala do trojmiasta. bylam juz w tym roku 2 razy, ale wiecznie malo. uwielbiam polskie morze i zazdroszcze ci weroniko. tylko co narozrabialas z autem!? -
Maleńka TOSIA- najpierw tymczas, a teraz WSPANIAŁY DOM W WARSZAWIE !
irysek replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='hop!']Dzisiejsza wizyta + 1 tabletka Aniprazolu - 27 zł. W związku z tym: [B] Łączne wydatki na leczenie 635 zł[/B] (wydatki w lecznicy 605zł + 18zł leki + 12zł Expot) [B]Wpłaty: [/B]30 zł - madzia828 150 zł - asiaz 50 zł - Ulka18 40 zł - dorota1 ------------------ [B]270 zł [/B][/quote] plus 108zl od rybci i 161zl od emilii, tak czy siak nadal brakuje. -
Przemyśl - Pani Roma i jej 30 psów potrzebuja pomocy i DT! -Aktualizacja
irysek replied to gagata's topic in Już w nowym domu
co do tych odchodzacych z watku, to ja sie do nich nie bede zaliczac. a saldo chyba jest na minusie... jesli rozchodow bylo wiecej niz przychodow. -
tytul w takim razie mozna zmienic, jesli pani wezmie ja nieodplatnie :)
-
super wiesci, czestochowa jest na szczescie blisko lublinca, mozna powiedziec, ze rzut beretem, wiec z transportem nie powinno byc problemu. elegancko, ze sa jeszcze tacy ludzie, ktorzy dajac tymczas nie chca pieniedzy (ja jeszcze sie do nich zaliczam). pani ma zlote serce, wynika z maili, ale tak czy siak trzeba pewnie zerknac jak tam psince u niej bedzie :) weszlam tu nastawiona na kolejna tragedie, a tu taka mila niespodzianka. super.
-
przeslodki jest, dobrze, ze szczeniaki ustawia. niech czuja ojcowska reke :)
-
Maxima po przejściach i poważnym wypadku, - Wrocław . ma dom
irysek replied to demi's topic in Już w nowym domu
no to super, a tytul jest aktualny? moze zmienic trzeba, ze juz w swoim domu ... itd. -
[CK]Bokserki Azja i Laura już w swoich domach:)
irysek replied to San_(jagodowa:)'s topic in Już w nowym domu
slicznosci, obie -
co do domku to martyna pisala mi na maila. narazie to nic pewnego, wiec nie pisze. musimy poczekac do poniedzialku, bo wtedy okaze sie czy bedzie dla majkela miejsce, czy do martyny na dt trafi psiak z wawy. teraz stal sie agresywny i gryzie (po kastracji), czy od przywiezienia taki jest. planowalam pojechac skuterem go odwiedzic. uzbierac jakas kwote pieniedzy, zabawke mu kupic i pare innych rzeczy i do przyborowka. zabawka narazie licytowana, kasy brak, bo telefonu nikt nie bierze, chyba, ze tutaj na watku ktos chce sie dorzucic. no i ten dt ... jesli dziewczyna go bedzie brac to odwiedze go juz u niej. chyba, ze to ja bede go przewozic do leszna. a zagladac tu zagladam kilka razy dziennie. tylko co mialam pisac, jak byly tylko posty diuny (tez wazne) hop po domek.
-
Przemyśl - Pani Roma i jej 30 psów potrzebuja pomocy i DT! -Aktualizacja
irysek replied to gagata's topic in Już w nowym domu
zabo, telefon jest do nabycia caly czas, wiec jesli chcesz mnie zmowtywowac do pakowania rzeczy, to bierz smialo :) -
Maxima po przejściach i poważnym wypadku, - Wrocław . ma dom
irysek replied to demi's topic in Już w nowym domu
i co u sunki slychac? u kogo teraz jest? ten wydety brzuszek okazal sie byc ciaza a nie robakami? katastrofa! co z malymi sie stalo? jak sie teraz miewa sunka? -
Rafi starszy mix onka i wilczarza. JUŻ JEST ZA TM... [*]
irysek replied to pumcia02's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
czy juz wiadomo napewno, ze on zaczyna slepnac? jakbym kupila mu na to lek, czy bylaby mozliwosc podawania mu go codziennie w schronisku? -
Przemyśl - Pani Roma i jej 30 psów potrzebuja pomocy i DT! -Aktualizacja
irysek replied to gagata's topic in Już w nowym domu
[quote name='żaba88']Irysku gdzie ten telefon? Bo chyba coś przegapiłem...[/quote] prosze bardzo, juz podaje, wydaje mi sie, ze jak ktos sie na niego skusi to zagrzeje mnie to do pakowania rzeczy dla pani romy (a jest tego od groma i ciut ciut) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=118473[/URL]