-
Posts
6612 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by irysek
-
moge na pw prosic nr konta, chce przelac pianiedze z bazarku zaby na psiaki :)
-
a z agnieszkowymi o 100zl wiecej :)
-
Orzechowska kicia - Balbinka w nowym domku ! :)
irysek replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
ta kicia z pierwszej strony nie ma juz 10 tyg, prawda? troche mnie to w blad wprowadzilo. -
Zywieckie koty, 30 kotow czeka na dom. Dlug! Pora szczepien.
irysek replied to Jola_K's topic in Kotki już w nowych domach
nie ma nigdzie, nie egzystuje cos takiego w przyrodzie? no do licha, to prosili mnie o szukanie wiatru w polu heheh. musze sie z nimi skontaktowac i przegadac sprawe. -
Trzy mlode kotki czekaja na dom. MYSZKA i 4 jej dzieci juz u siebie :)
irysek replied to Jola_K's topic in Już w nowym domu
szukam do 2 super domów: 1 koteczki takiej kolo 3-4 miesiecy buraski albo bialej z dodatkami i kocurk 6-7 MIESIECY tricolor, albo rudy. prosze o info na pw, jesli wiecie o takowych... -
Słonko - wygrała z chorobą i ma nowy, kochający domek ! :)
irysek replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
roznica bez porownania. super. ile ona teraz ma? -
Zywieckie koty, 30 kotow czeka na dom. Dlug! Pora szczepien.
irysek replied to Jola_K's topic in Kotki już w nowych domach
to na ostatnim zdjeciu to facecik czy kobietka? -
Zywieckie koty, 30 kotow czeka na dom. Dlug! Pora szczepien.
irysek replied to Jola_K's topic in Kotki już w nowych domach
szukam do 2 super domów: 1 koteczki takiej kolo 3-4 miesiecy buraski albo bialej z dodatkami i kocurk 6-7 MIESIECY tricolor, albo rudy. prosze o info na pw, jesli wiecie o takowych... -
Mała kicia z działek-znalazła stały dom w Poznaniu.
irysek replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
co z kicia, gdzie jest. juz w domku stalym? -
i jak tam, zmienilo sie cos na koncie trisa?
-
zostanie jeszcze troche na przyszly miesiac :) (moze i polowa kwoty)
-
Sparaliżowany Czucz-> Kochali Go Wszyscy... teraz za TM [*]
irysek replied to demi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
bardzo dlugo ci lekarze mysla badaj itd. czemu to tak dlugo trwa? nie mozna mu pomoc na juz z ta operacja? basiapron ma juz wiecej z bazarku, bedzie troche tej kasy dla czuczydlaka. -
trzeba doliczyc jeszcze bazarki agnieszkil2... ja jedna wydalam na nie 30zl, kosmyczek kamyczek 20, czyli kolejne 50zl. izulka takze 30zl, anetta i szpilka po 10 a reszta to juz sie pogubilam, trzeba bybylowejsc na bazarek z napraskami, albo spytac agi kto juz wplacil itd.
-
wasze czyli czyje? pokera i moje? jesli nie to mialas na mysli to plus moje 30 i pokera 20 ;) a jesli to mialas na mysli, to milo, ze nas juz wyliczyzlas :)
-
Przemyśl - Pani Roma i jej 30 psów potrzebuja pomocy i DT! -Aktualizacja
irysek replied to gagata's topic in Już w nowym domu
ja mysle tak. same puszki nie sa zbyt zdrowe. najlepiej jakby pani roma gotowala jakis makaron kasze albo ryz i mieszala w misce z puszka. wtedy efekt bylby optymalny. a dla psow najzdrowiej. ile ja bym dala, zeby tobik jadl puszki... :( -
szykujecie kase na hotel dla trisa?
-
tez sadze, ze spanielkiem bedzie problem. musze poszukac czy nie mam gdzies zdjecia tej bialej kotki. ona przez to, ze jest glucha jest agresywna. dlatego musi byc w domu jedynym zwierzatkiem. wydadza ja dopiero po sterylce, bo boja sie, zeby jakis maniak jej nie rozmnozyl. jest cudna, jak cie tylko zauwazy od razu domaga sie pieszczot. jest tez sliczny rudy kocur do wziecia, cudo. nie mowiac o innych slodkich i powalajacych uroda. panie w schronie dzisiaj byly niezbyt kontaktowe i nie dowiedzialam sie co z tymi kociakami w baraku. sa 2 osobno, no i nie wiem czy do wziecia czy chore. ale jutro zadzwonie to sie dowiem. foksi nie ma, jak juz pisalam. albo czekac, albo szukac gdzie indziej, moze na allegro bedzie jakas potrzebujaca wystawiona. musi byc w 100% foksia? a ten z przekrzywiona glowka sliczny, kudlaczek taki jak majkel.