Jump to content
Dogomania

irysek

Members
  • Posts

    6612
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by irysek

  1. i ja myslewytrwale i slicznotce, poslalam nawet niedawno gonca z darami dla hopa :)
  2. to jest rozliczenie a nie deklaracje, ja wypisalam osoby od ktorych doszla juz kasa. znalazlas. ale jak widzisz madzia przeznaczyla tak jak przeznaczyla, razem jest 30zl.
  3. co tu taka cisza? kasa uzbierana to zapomniało się o wątku, hę!?
  4. nie bede komentowac postow 531 i 533, bo szkoda na to czasu. niektorzy jak widac lubia zadymy. takich osob na watku majkela to my nie chcemy.
  5. psotka super, bo sama mialam z nia stycznosc. to, ze tak pije moze byc cukrzyca. tfu tfu, ale moze i inne rzeczy sie tak objawiaja. badanie krwi i wszystko jasne bedzie. reszty na zywo nie widzialam, ale czarnulka sliczna, chlopczyk tez super. ile zajmuje ci znalezienie domu dla nich?
  6. tak to zabrzmialo. ze jak ja sprawdze czy on jest jakis tam to ok. czyli ze jak ja sprawdze to juz nie bedziesz jechac. skad ja mam wiedziec po co jedziesz do tego przytuliska...
  7. HOTEL (150zł) brakuje 35zł 20 madzia828 50 emilia2280 20 1219ANIA ZE SPANIELOWEGO 25 Asia & Ginger PALIWO (250zł) brakuje 170zł 10 madzia828 50 emilia2280 20 GoskaGoska AWIOMARIN (całość) 20 emilia2280
  8. a co to znaczy socjalny? pani wanda nie mowila, czemu nie ma nowych opiekunow? jestes przeciez z nia w kontakcie telefonicznym, wystarczy zadzwonic, a ona wszystko o poniku powie. nie trzeba jechac taki kawal.
  9. ok, zadzwonilam do schroniska, wszystko juz wiedza, psiak jest nadal w izolatce. jeszcze go nie uspili. odebrala pani, ktora rano przekaze info, ze kolo 16ej po niego bede. no to ciesze sie bardzo, ze mi sie udalo. bagaznik juz przygotowany dla spaniela. wyslany kartonami, jutro obloze go ta mata na siuski podgumowana. zapakuje wszystkie dary (czyli cale auto rzeczy) i w droge po spaniela. i do przyborowka.
  10. my nad kotkami myslimy, mozna je zabrac w sobote? w pt nam nie bardzo pasuje...
  11. tak jak alma mater mowi, ja wysylam jeszcze 2 paczki i koniec, nie stac mnie, zeby wydawac miesiecznie po 300zl. a jednak to zrobilam. teraz pomagam pani wandzie i jej dwom prztuliskom. tam potrzeby sa o wiele wieksze, bo jedna kobieta ma pod opieka ponad 300 psow, nie mowiac o innych zwierzetach. szkoda tylko, ze ludzie sie tak nie pala do pomocy jej, tak jak pomagaja pani romie. tak jak mowie, lubie pomagac, ale 2 paczki, ktore tu jeszcze mam i finito. musza zaczac stawac na nogi. bo tak jak juz to zostalo powiedziane, czekaja inni ludzie i zwierzeta...
  12. sprawdzisz na co? ja bede u pani wandy w czwartek, wiec tez rzuce na niego okiem, fotek porobie i jak sie da to sie chwile pobawie.
  13. a ty goska masz kontakt z kims w schronie, zeby go nie uspili. oni wiedza, ze go zabieramy? nie pali sie, zaplace z gory za hotelik, tak jak za majkela i bede czekac na wplaty. za paliwo takze zaloze. pozniej moge zbierac wplaty za hotel, bo bede jezdzic do pani wandy raz w miesiacu placic za majkela i za spaniela i przekazywac jej uzbierane pieniadze na przytulisko itd. wiec mozna gdzies to moje konto przekleic, zebym nie musiala kazdemu wysylak po kilkanascie razy.
  14. wplynelo jak narazie 30zl od madzi (20 na hotelik, 10 na transport) brakuje w takim razie 130zl na hotel 140zl na transport kupilam dzis mate za 27zl, zeby cocer nie zasiusial auta, przyda sie takze przy innych psach. do schronu nie dzwonilam myslalam, ze kto inny to zrobil. nie mam nr poza tym nie zyje dobrze z tymi paniami itd.
  15. goskagoska, przelewalas na moje konto? bo podalam je dopiero 2 osobom madzi i emili. tobie chyba nie zdazylam. podac ci w takim razie cockermaniaczko nr konta? lacznie musi sie uzbierac 300zl. a jesli wplacicie cos podkreslam na przytulisko, an pomoc pani wandzie tez sie nie obraze. uzbieralam juz 250zl. nakupilam troche zarcia. ale poniewaz na glowie ma 2 przytuliska pomoc wiecznie potrzebna. nie rozumiem, czemu innym sie pomaga, takim jak pani roma czy inne, a tutaj idzie to tak opornie!!! bierze z wroclawskiego schronu drugiego juz trudnego psa, pomaga, chociaz nie musiala. 150zl to smieszne pieaniedze za hotel na caly miesiac. pogrzebcie cos w portfelach i pomozcie. pieniadze zawoze jej teraz do reki, ale potem moge zbierac i jej przelewac. watek ma swoj osobny, wiec wszystko bedzie jasne i klarowne na tamtej stronie.
  16. i bardzo dobrze. w czwartek jade do przyborowka z innym psiakiem to pocykam nowe fotki majkelowi. matko gdzie to dt i dom? czy on w ogole ma allegro?
  17. ok, dane do przelewu poszly juz do emili. kto jeszcze. podesle do asi i ginger. zbieram i na hotel i na transport, tak tylko przypominam. ale sie tej karmy natachalam 90kg plus reszta szpargalow, kregoslup mi wysiadzie :)
  18. to byly deklaracje za hotel czy za transport? z tego co widzialam to za transport... to komu mam podawac nr konta? moze tez i zbiore na jego pobyt tam i od razu dam do reki pani wandzie, tak jak to bylo z majkelem. dalam 150zl a zekiye mi zwrocila na konto... to jak? za transport 150zl za hotel 150zl
  19. na dary dla pani wandy nikt nie chce sie dolozyc? moze od kazdej kwoty wplaconej na spaniela 10zl. wlsanie wrocilam i wydalam w tesco 400 iles zlotych. 90kg suchej karmy. iks puszek duzych dla psow, kilka dla kotow, batony dla psow szt 7., szampony szt 3., i mnostwo innych drobiazgow. bedzie milo jak sie dolozycie. pani wanda ma zlote serce. juz drugi raz nam pomaga. najpierw majkel (trudny przypadek), teraz spaniel, tez nie latwy. za sekunde podam nr konta na pw osobom, ktore sa chetne do pomocy. ide tylko wyladowac z auta ta cala mase jedzenia i fantow. zajmie mi to z 30 minut, jak wroce to powysylam pw z danymi. a wy myslcie czy mozecie dolozyc po 10zl na dary. bo 150zl za hotelik to smieszne pieniadze. kazdy inny bierze min 300 (murka, wiosna, greven).
  20. na dary dla pani wandy nikt nie chce sie dolozyc? moze od kazdej kwoty wplaconej na spaniela 10zl. wlsanie wrocilam i wydalam w tesco 400 iles zlotych. 90kg suchej karmy. iks puszek duzych dla psow, kilka dla kotow, batony dla psow szt 7., szampony szt 3., i mnostwo innych drobiazgow. bedzie milo jak sie dolozycie. pani wanda ma zlote serce. juz drugi raz nam pomaga. najpierw majkel (trudny przypadek), teraz spaniel, tez nie latwy. za sekunde podam nr konta na pw osobom, ktore sa chetne do pomocy. ide tylko wyladowac z auta ta cala mase jedzenia i fantow. zajmie mi to z 30 minut, jak wroce to powysylam pw z danymi. a wy myslcie czy mozecie dolozyc po 10zl na dary. bo 150zl za hotelik to smieszne pieniadze. kazdy inny bierze min 300 (murka, wiosna, greven)
  21. gadalam z chlopakiem. zawioze spaniela w czwartek do pani wandy. musze poszukac kartonu, podkladów i kupic awiomarin. teraz jade kupic karme do tesco dla jej zwierzat. jesli sie dorzucicie do awiomarinu i karmy dla jej zwierzakow byloby super. paliwo bedzie kosztowac 150zl. goskagoska 20zl juz zadeklarowala.
  22. ponik mial jechac do dt u martyny, ale niestety nie wypalilo. trafil do niej inny pies. w takim razie nadal musimy szukac dalej, bo to, ze jest u pani wandy nie znaczy, ze nie szuka nadal domu lub dt.
  23. no ja nie mam takiej. co mam zrobic. nie wiem ile kosztuje! jak wozilam psy to w samym aucie, bez klatki.
×
×
  • Create New...