Jump to content
Dogomania

snuszak

Members
  • Posts

    7191
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by snuszak

  1. bardzo ladny psiak, szybko ruszaj do domku!
  2. Mały ma około roku! Jest piękny, młody, czarny, „podpalany” brązem, zdrowy pies. Bardzo okazały, postawny i reprezentacyjny, z pewnością dumnie będzie dotrzymywał kroku dobremu właścicielowi. Z uwagi na wiek i budowę ma bardzo dożo siły i energii. Wyraźnie widać jak bardzo tęskni za przestrzenią, za wybiegiem lub choćby długim spacerem, podczas którego mógłby pobiegać. Idealne warunki życia dla Małego to domek z ogrodem, miska z jedzeniem i oczywiście towarzystwo kochających opiekunów. Wbrew swym zewnętrznym przymiotom jest bardzo pokorny i posłuszny, ugodowy, zupełnie nie przejawia agresji. To właśnie ze względu na jego łagodne usposobienie, otrzymał przewrotne imię Mały. Czasem podkuliwszy ogon przypomina małego, bezbronnego szczeniaka. Ponadto ośmielony cieplejszym gestem wykazuje spore chęci do zabawy. Przypuszczalnie starsze dzieci odnajdą w nim kompana do wspólnych figli na trawie, rowerowych wycieczek, wzajemnej nauki. Być może przy odrobinie cierpliwości uda się go nauczyć np.aportować. To byłaby duża frajda. Mały przebywa w schronisku od niedawna. Okrutna rzeczywistość nie wpłynęła jeszcze na jego zdrowy wygląd i dobre samopoczucie. Nie czeka go tutaj jednak dobra przyszłość. Właściwie taka przyszłość to żadna. Nie zasłużył na to. Pomóżcie. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/220/aeaf648253bf4f43.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/267/bff0ce3ab5165691.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/267/b62875236c7fa96d.jpg[/IMG][/URL]
  3. Mika była dzis na spacerze, ona ma tyle energii gdy wychodzi z boksu, ale widze ze i tak nikogo to nie obchodzi nikt do niej nie zaglada :placz:
  4. bardzo sie ciesze ze wszystko sie ladnie zrasta :eviltong: ostatnio na koniach chcialam aby pako przez taka gruba rure jak tunel przechodzil a on tylko spojrzal sie na mnie jak na glupka i pobiegl dalej :roll: tym wieksze gratulacje dla Kiki za jej odwage i dla panci :lol:
  5. byłam dziś u niej, tak sie cieszyła na widok kogos kto ja jak i reszte odwiedził, kochana moja :-(
  6. dupa dupa dupa facet sie uparł, a Mika chce do domu!
  7. ja tez trzymam kciuki! a ostatnie zdjecie jak ziewa to rozwala ze hoho, jest swietne!
  8. nie rozumiem i nigdy nie zrozumiem ;/ podnosze narazie tylko tyle moge:placz:
  9. dobra robota, powodzenia psiaku!
  10. i jak i jak??
  11. bardzo dobra wiadomosc, Bagira w swoim domku :p
  12. no ale piekny jest i dom sie nalezy!
  13. jest szansa na domek dla Miki ale jeszcze nic pewnego :razz:
  14. jutro sterylka powodzenia!!! :-o
  15. Bobowita to juz widze obsesja ;p;p oczywiscie pozytywna :)
  16. długo to trwało ale warto było nareszcie Kika zdrowa!
  17. podnosze mikule!
  18. ja pojde w tym tygodniu do Miki zabrac ja i reszte na spacer, ona bardzo potrzebuje domu mieszka w jednym boksie z 2 psami a buda jedna mało miejsca :-(
  19. ja wlasnie nie mam wiecej pomyslow gdzie ;(
  20. Roki, psiak w depresji który potrzebuje duzo miłosci i czasu... ciagle w schronie:placz:
  21. podnosze psiaki ktore potrzebuja domkow!
  22. podnosze, bo nikt nawet nie odwiedza Miki
  23. ona wyglada na duzo mlodsza sunie, ma taki przyjazny wyraz pyska, boshe jak tak mozna :placz:
  24. fajna fotorelacja i Kika ma swietna fryzure!!! :loveu:
×
×
  • Create New...