Jump to content
Dogomania

snuszak

Members
  • Posts

    7191
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by snuszak

  1. malgooska z nami jeszcze bedzie ;) Orion odwiedze Cie jak tylko bede miala czas!
  2. :multi: dobra wiadomosc, teraz jeszcze jeden domek potrzebny
  3. Mały gdzie Ty spadasz! Na 1 :razz:
  4. ale modnisia w zielonym ubranku sobie chodzi ;D
  5. slodka kruszynka :loveu:
  6. bede musiala pomyslec nad nowymi zdjeciami Małego bo te nie oddaja jego piekna
  7. ok, bede niecierpliwie czekac :cool3:
  8. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/219/f44b426ee6519ade.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/267/5c8c08c1c2d692aa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/266/696d93a0da5ade7f.jpg[/IMG][/URL]
  9. faktycznie troche jak hiena wyglada :crazyeye: bardzo oryginalny psiak :loveu:
  10. chociaz tymczas taki psiak sie marnuje i umiera ze strachu
  11. fajnie trzymam w takim razie kciuki, a podawalas tam maila czy tel? swoje czy moje? zebym wiedziala czy w razie czego bardziej niz zwykle pilnowac telefonu :eviltong:
  12. miejmy nadzieje bo młody, piekny....
  13. bardzo fajny psiak z tej Maszy, moglaby byc piekna ozdoba niejednego domu a ona w schronie
  14. to jest najgrzeczniejszy jesli chodzi o spacery lokator naszego schroniska :cool3:
  15. tak wspanialy supermix na długich nogach, jest duzy ale nie tak bardzo masywny, tylko wspaniale dlugie nogi jak u modelki robia swoje :crazyeye: Orion szybko potrzebuje domu, aby nie stracił swojej radości i młodości
  16. podnosimy, podnosimy, no i witam ciotke, która pomaga :p a czy Mika poszła do tego Echa?
  17. ja wyslalam na ta strone adopcyjna info ale nic sie nie pojewiło wiec mozesz jak najbardziej probowac
  18. no tak wlasnie pod opieka supergogi jest :cool3:
  19. podnosze malego bo bardzo potrzebuje domu!
×
×
  • Create New...