Jump to content
Dogomania

snuszak

Members
  • Posts

    7191
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by snuszak

  1. kurcze najlepiej by bylo gdyby byl ktos z ogrodem i pewnym doswiadczeniem z psami
  2. ja mysle ze jak wszyskie psiaki fundacyjne allegro ma i jakies ogłoszenia pewnie tez ale jak wiadomo ogłoszen nigdy nir za duzo
  3. chyba nikt o mice nie pamieta, ja nie wiem tyle ogłoszen i nic, zero odzewu :placz:
  4. No do mnie tez Baśka dowonila, myslalam zeby zabrac do poniedzialku Panka do siebie ale z racji ze mnie teraz wcale w zasadzie nie ma to lekkie problem, jutro bede w schronie Panek szuka domu stalego juz najlepiej!
  5. Nie jest dobra, ale mysle ze z ludzmi nie byłoby problemu, wazne by nie dac sobie wejsc na głowe, ja karmiłam Oriona z reki i było wszystko ok, jedno jest pewne orion szybko potrzebuje domu
  6. zawsze myslalam ze na takie młode piekne psy jest duzo chetnych a mały przeciez taki jest :placz:
  7. Tak prosimy bardzo o domek, jak najbardziej tymczasowy ale jeszcze lepiej byłoby stały od razu
  8. zajac jest rewelacja, ogolnie te zdjecia skokow bardzo poprawiaja humor :p
  9. Dopiero wczoraj dowiedziałam sie ze az tak zle sie dzieje w schronie :-( Ja dzis wrócilam ale jutro pracuje do wieczora poznego, w niedziele tylko wczesnie rano wiec jak brama bedzie otwarta to pojde zobaczyc co tam sie dzieje. Czy mozesz mi napisac na pw jaka sunia i jaki szczeniak jeszcze? wiesz cos Gośka?
  10. Orionie ah, prosimy niech wypatrzy cie jakis domek bo w schronie nam sie sypie na łep na szyje
  11. wiec Mika do góry!
  12. niech ktos w koncu doceni Małego.... :-(
  13. ja tez banerkow nie umiem :oops: taka sierota ze mnie, ale moze ktos kto umie sie zlituje
  14. my wiemy ze w sile wieku ale inni tego nie widza :-( nikt sie na razie mika nie interesował
  15. Mazury to zdecydowanie za daleko, bo kto odwiezie psa jesli bedzie chcial zjesc towarzysza kota.
  16. [quote name='nika28']Śliczny :loveu:[/quote] prawda, świeta prawda
  17. miałam tel z allegro w sprawie Oriona, pani z Poznania dzwonila chce zobaczyc pieska w tym tygodniu :) jest jeden problem pani ma wyzla i koooota a my nie wiemy jak on na koty :crazyeye: Goska czy w razie czego jakbym mi nie pasowalo sie umowic z pania bo jeszcze bedzie dzwonic to moge podac do ciebie tel, no i bys jakos sie z nia umowila?
  18. trzymam kciuki za wspaniale zycie w nowym domku :multi:
  19. a Mika to juz starsza pani
  20. niestety.... moze tutył nie taki jak trzeba? albo ja nie wiem juz sama
  21. Panki chce byc kogos wiernym towarzyszem!
×
×
  • Create New...