No do mnie tez Baśka dowonila, myslalam zeby zabrac do poniedzialku Panka do siebie ale z racji ze mnie teraz wcale w zasadzie nie ma to lekkie problem, jutro bede w schronie
Panek szuka domu stalego juz najlepiej!
Nie jest dobra, ale mysle ze z ludzmi nie byłoby problemu, wazne by nie dac sobie wejsc na głowe, ja karmiłam Oriona z reki i było wszystko ok, jedno jest pewne orion szybko potrzebuje domu
Dopiero wczoraj dowiedziałam sie ze az tak zle sie dzieje w schronie :-(
Ja dzis wrócilam ale jutro pracuje do wieczora poznego, w niedziele tylko wczesnie rano wiec jak brama bedzie otwarta to pojde zobaczyc co tam sie dzieje.
Czy mozesz mi napisac na pw jaka sunia i jaki szczeniak jeszcze? wiesz cos Gośka?
miałam tel z allegro w sprawie Oriona, pani z Poznania dzwonila chce zobaczyc pieska w tym tygodniu :) jest jeden problem pani ma wyzla i koooota a my nie wiemy jak on na koty :crazyeye: Goska czy w razie czego jakbym mi nie pasowalo sie umowic z pania bo jeszcze bedzie dzwonic to moge podac do ciebie tel, no i bys jakos sie z nia umowila?