Jump to content
Dogomania

snuszak

Members
  • Posts

    7191
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by snuszak

  1. znajdzie znajdzie musi znalezc ale coraz wiecej mam wrazenie tych wszystkich bid :-(
  2. Cierpliwa jestes dziewczyna! Z jedzeniem to u nas nie podkradala ale mielismy je w szafce jednej o czym wiedziala i gdy tylko sie tam podchodzilo to urzadzala istne cyrki zeby cos dostac a gdyby miala mozliwosc podkradania to pewnie wszystko co mozliwe by zjadla. A widzisz ja nie wiedzialam ze Kika taka rozspiewana dziewczyna jest! U nas na poczatku sie wcale nie odzywala a jak juz sie troszke oswoila to towarzyszyla w szczekaniu Pakowi na inne psiaki za plotem ktore akurat przechodzili. Dzielna dziewczyna musiala bronic domku :cool1: A jak jadla to Pako nawet nie probowal sie na nia patrzec bo tak powarkiwala jedzac i sygnalizujac ze to jej i nie odda grubasowi :evil_lol:
  3. nic moze jakis w koncu go wygapi i przyjedzie po niego
  4. cóż kika wiele przejsc musiala, jak raz w nocy tato wybieral sie do kiki na dol w nocy zeby ja wypuscic na kupe (jak miala biegunke to ja musielismy wypuszczac) niestety okazalo sie ze kika narobila troszke w korytazu i jak zobaczyla tate to uciekla do koszyka i bala sie jakby miala dostac po glowie za to co zrobila, wniosek jeden musiala byc bita :angryy: dlatego jesli raz wet moze postapil wobec niej ostrzej to sie przerazila powodzenia w kuracji :razz:
  5. ja nie wierze taki piekny pies i nic :crazyeye:
  6. hm w zyciu bym nie powiedziala ze Kika tak sie zachowa, u mojego weta bylo super jedyna rzecza przy ktorej sie krecila ale tylko krecila! to bylo mierzenie temp bo sie zdziwila troszke ze jej ktos cos do pupy wsadza ;p miala robione 2 zastrzyki jakis na wzmocnienie i chyba witaminy czy cos w kazdym badz razie ani przy jednym ani przy drugim nic nie robila zastrzyk byl podany spokojnie bez najmmniejszej reakcji suni tez sie dlatego dziwie ;/ ani nie zapiszczala ani sie nawet nie ruszyla jakby nie zauwazyla tego, wet ja poglaskal i juz go traktowala jak swojego. nie wiem a u tego waszego miala juz robione jakies szczepienie bo moze zrobil to nieumiejetnie i zabolalalo ja, nie wiem a moze cos jej jest? boshe juz sie martwie
  7. taki piekny pies i nikt go nie widzi :-(
  8. duduś tak czasem nazywam mojego psa :placz: straszny widok
  9. a to jest juz tropek na forum wyzelkowym czy nie? moze tam jakis tymczas sie dla niego albo DS znajdzie
  10. fajnie wyglada na tych fotkach co ja potargal wiatr ;p widac tam jeszcze uszka z nierowna sierscia co prawda bo duzo trzeba bylo jej obciac gdy pozbywalismy sie duzego filca ale juz fajnie je rozwiewa na boki (porownajcie dlugosc jej uszu na fotkach ze schroniska i tych teraz filc wydluzaj je o polowe) piekna teraz jest nasza mala :multi:
  11. Supergoga oczywiscie zapraszam a co! :evil_lol: a zdjecia super
  12. ja byłam raz u tropa ale myslalam ze tak piekny pies na pewno ma juz dom... a tu nic ;/ same piekne psy w schroniskach a domkow brakuje
  13. ja mam do matury o zgrozo 2 miesiace..... a pozniej hulaj dusza!
  14. to nie mnie nalezy dziekowac to ja dziekuje za mozliwosc zabrania do siebie tak wspanialego psa i mozliwosc pomocy, wpaniale uczucie jest kiedy patrzy sie jak pies sie zmiania staje sie piekny i swoim zachowaniem dziekuje za to, mama teraz we wszystkich spanielach widzi kikunie :D no i czekamy na jej odwiedziny latem jak bedzie mozliwosc i zapraszamy na grilla rodzine cała z Kikunia :) ale do lata jeszcze hoho
  15. Ja jakby co jestem koło Poznania (15km) Puszczykowo dokładnie, nie mam zbyt duzo czasu bo w tym roku matura+ wiele innych obowiazkow ale jezeli nie wymyslicie innego tymczasu to pomyslimy
  16. nie mam czasu przeczytac calosci takze nie wiem czy forum adopcji posokowcow powiadomione ale na wszelki wypadek napisalam do nich, piesku trzymaj sie!
  17. piekny pies :) podnosze musi szybko znalezc nowy dom!
  18. to co zmieniamy tytul watku? :D
  19. ja tak dlugo czekalam na nowe zdjecia i sa :) widze ze kika w formie, a jak wet? jak jej zdrowie?
  20. ale dobre wiadomosci :D
  21. ja tylko wpadlam zeby dowiedziec sie jak mikus :oops:
×
×
  • Create New...