Jump to content
Dogomania

snuszak

Members
  • Posts

    7191
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by snuszak

  1. kolejny posokowiec :placz: popytam wsrod znajomych czy chcieliby posokowca niech pani i suczka sie trzymaja jeszcze troszke
  2. ktos musi naszego tropa wytropic, na pierwsza psiaku!
  3. ludzie potrafia byc bardzo okrutni ale jest tez taka czesc cudowna, ktora stara sie naprawic grzechy reszty, tym wszystkim dziekuje z calego serca jak przyszly wlasciciel zgadza sie na wszystko to pewnie nie bedzie problemu z wizyta przed i poadopcyjna budzi sie we mnie z wiosna nowa nadzieja :multi:
  4. mnie sie pierwsze zdjecie bardzo podoba :) i z kitą jest super
  5. to chyba to nasze wybrzeze ma takich zbawiennych ludzi bo moja tymczasowiczka pojechala do szczecina i ma najwpanialszy dom na swiecie, teraz taki prawdpodobnie dostanie sunia, o ja szczesliwa :p
  6. Ja tez trzymam mocno i czekam tylko na dobre informacje :eviltong:
  7. ja podnosze psinke bo ona bardzo domku ptrzebuje :oops:
  8. :multi: bardzo dobre wiesci, tez wydawalo sie mi wczesniej ze wszystko zalezy od delikatnosci bo jak u nas ja komarek pogryzl to tez nie wiedziala o tym, super! umawiaj sie na przyszlosc z zona weta :)
  9. nie wiedzialam ze sytuacja u pani jest az taka :( moze by pozakladac pozostalym psiakom watki, postarac sie o domki
  10. piekny, piekny piekny i zły mi ciekna... ze szczescia ze zostala uratowana i z rozpaczy ze szuka nadal domu pikna robote Majga zrobila
  11. a ja sie wcale nie znam na sprawach cieczkowych itp :oops: mam psa a z nimi to lawiej, jak dojrzaly juz to ciacha sie i juz, moj i tak dopiero byl robiony jak mial 2 lata wiec co do suczek to nie mam zielonego pojecia, ale liczena wasza i weta znajomosc i czekam oczywiscie na relacje od weta :cool3:
  12. piekny psiak, idealnie to chyba by bylo jakby trafil do kogos kto duzo biega albo trenuje z psimi zaprzegami, wybiegany pies to szczesliwy pies i nie mysli tyle o ucieczkach, tylko jak kogos takiego znalezc
  13. z tego co wiem i kojarze sytuacje to ten spaniel trafil juz do domu, musicie sie zapytac supergogi czy chodzi o tego ale podejrzewam ze tak
  14. bardzo dobrze ze bedzie ciachniety, moze po kastracji latwiej bedzie znalezc domek
  15. Nie ja to doskonale rozumiem, tez mialabym pelno obaw jesli mialabym tak jakiegos psa wyslac co mieszkalby o mnie wczesniej, to czekamy na zdjecia i wiesci
  16. NO to szukamy dalej domku. Opcja z przezutem bylaby moze stresujaca ale mysle ze w Niemczech przez Golgo znalazłaby najlepszy dom swoich marzen, ta osoba pomagala juz wielu psom i kazdy jest szczesliwy. Wazne tez aby pani ulzyc skoro ma tyle psow i kazdemu pomaga i raczej dobrze by bylo zeby sunia nie wiazala sie za bardzo z pania bo wlasnie ta rozlaka bedzie dla niej najgorsza. Mysle ze nie tylko dla suni ale także dla pani Elżbiety
  17. normalnie model, nie wiem jak mozna pozbyc sie takiego psa:mad: a wiadomo co u niego?
  18. własnie fotki oj fotki podnosze sunie
  19. ja rowniez podnosze aby Cie ktoś zobaczyl
  20. foty super :cool3: widze ze macie profesjonalny sprzet ja nigdy nie mialam okazji ze swoim na czyms takim cwiczyc tylko jakies stworzone moje prowizorki byly pieknie razem wygladacie :loveu: nie moglam sie opanowac
  21. hehe to aparatka z tej Kiksi ze hej :evil_lol: Pako sie zarazil ale mial tylko pojedyncze robale to tabletki w 2 fazach zalatwily sprawe, czekamy na zdjecia :)
×
×
  • Create New...