-
Posts
7191 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by snuszak
-
Kika - spanielka już szczęśliwa i bezpieczna. MA SUPER DOM!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
myśle ze da rady jak bedzie zabawka, u mnie zostala tylko raz sama pol dnia w domu wtedy nic sie nie stalo spala ladnie, no raz tylko na poczatku rozbroila papier toaletowy i powyciagala worki z rzeczami z korytaza, zachwycila nas ona wtedy swoja sila bo worki bardzo duze a kika mala :) jak sie ja zmeczy troszke wczesniej i da zabawki powinno byc ok :) powodzenia -
hura! bardzo dobra wiadomosc :D a jak mikuś przywital nowa wlascicielke? jak sie dogadali? jak reszta psiakow ze schronika?
-
Kika - spanielka już szczęśliwa i bezpieczna. MA SUPER DOM!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
hmmm Kika przy mnie nie cieszyla sie tylko raz, jak otwarlam jej boks w schronisku to bala sie podejsc i tylko smakolyki ja przekonaly, a tak od tego czasu to juz zawsze merdala ogonkiem :) nawet kiedy nieco zdziwiona byla jak wet badal jej temperature, w takim razie gratulujemy koopki :D -
w takim razie czekamy tylko na dobre wiesci :) powodzenia mikuś pokaz sie z dobrej strony
-
Kika - spanielka już szczęśliwa i bezpieczna. MA SUPER DOM!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Aż sie łezka w oku kreci :D Kika taka szczesliwa, jejku a ja szczesliwa razem z nia -
Kika - spanielka już szczęśliwa i bezpieczna. MA SUPER DOM!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
dzięki :D poczytam -
Ja byłam na chwilke w schronie w piatek tak po drodze i Mikuś bardzo dobrze sie trzymal wiec i week przetrzyma. Czyli rozumiem, że ktoś już z panstwem do schronu przyjedzie i juz wszystko zalatwione dacie sobier rade tak?
-
Kika - spanielka już szczęśliwa i bezpieczna. MA SUPER DOM!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
co to entropium i jakie sa tego konsekwencje? -
Kika - spanielka już szczęśliwa i bezpieczna. MA SUPER DOM!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Obawiam się ze chorobe mogla zalapac przed schroniskiem bo tam przebywala bardzo krótko a wszyscy wiedza jak wygladala ;/ dobrze ze jest diagnoza, dobrze ze dziewczyna leczona, wszystko na dobrej drodze, panstwo sa wytrwali i wiem ze wylecza sunie bo nie odpuszcza tym pasozytom, nie wiadomo jak dziekowac za taki dom :) jest swietny -
oczywiście ze pomozemy :D ja tez nie zmotoryzowana ale ewentualnie mozna pociagiem jechac z psiakiem
-
Kika - spanielka już szczęśliwa i bezpieczna. MA SUPER DOM!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
I ma fajna adresowke ktora panstwo zrobili jadac do mnie aby odebrac kike ;) widac ze mala jest szczesliwa -
Kika - spanielka już szczęśliwa i bezpieczna. MA SUPER DOM!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
"Witam! Nie ma to jak "niezawodny" Internet. Raz jest, raz go nie ma. Ale do rzeczy. Kika podróż zniosła bardzo dobrze. Cały czas leżała lub siedziała na moich kolanach z własnej woli. Po drodze zrobiliśmy przystanek na załatwienie się i rozprostowanie kości. Sunia bardzo grzecznie chodziła na smyczy i przychodziła na wołanie. Po przyjeździe do domu wyszłam z nią do ogródka, aby się załatwiła. Co ciekawe jak tylko powiedziałam „idziemy do domu” pognała do domu faktycznie, jakby mieszkała tu od zawsze. Potem urządziła sobie „kąpiel” w misce z wodą! Nazywam to zabawą w "sprzątanie kuchni" - Kika moczy podłogę, a ja ją wycieram... Jak tylko znalazła miski wsadziła do tej z wodą łapki i zaczęła wodę „wykopywać”. Teraz dostała mniejszą miskę i mam nadzieję, że sobie odpuści sprzątanie. Potem mała sobie podjadła karmę, odpoczęła, pobawiłyśmy się (ona umie aportować i przynosić piłkę, niesamowite!). Aktualnie zapoznaje się z szynszylami, które ją bardzo fascynują. Jutro pójdziemy do weterynarza na kontrolę, a potem na spacerek „dzielnicoznawczy”. Jeśli chodzi o zdjęcia, to jak tylko sunia się oswoi i przyzwyczai pstryknę kilka i prześlę. Na razie nie chce jej stresować i tak dużo przeszła. Pozdrawiam Małgosia i Kika." pozwolilam sobie wkleic to ca przeslala mi nowa rodzina kiki :D:D -
Mała stara i kudłata - Nana. Przekroczyła TM [*] ;(
snuszak replied to Herspri's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
a mala sliczna jest :D -
widac chlopak bardzo ucieszyl sie ze spaceru :) zeby tylko mogl byc caly czas taki szczesliwy,
-
Kika - spanielka już szczęśliwa i bezpieczna. MA SUPER DOM!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Kika przed chwilka rozpoczela podroz do swojego nowego domku, troszke jest pusto bez niej ale przepelnia mnie radosc ze trafila na tak wspanialych ludzi, nigdzie lepiej nie bedzie mic niz u nich, zrobili bardzo dobre wrazenie z ze maja przyjeciela w poznaniu to sami zaproponowali odwiedziny w wakacje razem z kika :D:D Kika od razu im sie spodobala a i oni jej, chetnie wskoczyla do samochodu, mam nadzieje ze podroz minie szybko i bezproblemowo, teraz pozostaje czekac na wiadomosc od pani i zdjecia z nowego domku. Gosiu jakbys byla w schronisku albo ktos z fundacji to dajcie znac, mam do przekazania moja umowe wolontariacka i adopcyjna kiki. Ze kika bardzo ladnie na swoje imie reaguje to kika juz zostanie :) pozdrawiam i rowniez dziekuje za pomoc i wsparcie i mozliwosc zabrania kiki do domku tymczasowego -
Kika - spanielka już szczęśliwa i bezpieczna. MA SUPER DOM!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
a no u mnie tak jest ze ciezko sie dodzwonic ;p z pania sie dogadalam przyjezdzaja po kike jutro kolo 14/15 :):):) juz zaczynam za nia tesknic -
w takim razie czekamy na te zdjecia :) mikus do domku! no i na 1 strone oczywiscie
-
Kika - spanielka już szczęśliwa i bezpieczna. MA SUPER DOM!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
mnie tez pani ze szczecina sie podobala ;) malo tego chciala przyjechac po psiaka nawet jutro ale kazalam zaczekac :) -
Kika - spanielka już szczęśliwa i bezpieczna. MA SUPER DOM!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Tak to ta pani od 8 letniej spanielki. W takim razie zaczekamy do jutra i zobaczymy co powie wet. Czy moglabys mi podac maila pani to napisalabym do niej jutro co powiedzial wet (na priv) no i daj znac czy bedziesz u weta ja mysle ze pojade na 16 czy wpadasz wieczorem (na herbate i skontrolowac jak kika zachowuje sie w domku :P ) chyba ze dalej mam dawac gotowane jak uwazasz, napisz -
Kika - spanielka już szczęśliwa i bezpieczna. MA SUPER DOM!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Jutro bede miec transport do weta wiec pojade, karme mozesz jak najbardziej przywiezc i zobaczymy, daj znac ewentulanie o ktorej bys byla badz mozemy sie spotkac u weta jak ostatnio, pisac mogla do Ciebie pani ktora rozmawiala ze mna bo pisala do fundacji gdyz jak dzwonila na poczatku nie mialam przy sobie tel. jej wytrwalosc w dzwonieniu jednak sprawila ze jej sie udalo, porazmawialysmy troszke zrobila dobre wrazenie, miala juz wczesniej spanielke ale niedawno odeszla, pani jest ze szczecina i przyjechalaby po sunie, najbardziej to chcialaby w tym tyg. bo corka ma jeszcze tydzien feri ale powiedzialam ze najpierw do weta musze jechac z nia i wytlumaczylam jakie ma problemy (pani to nie przeszkadzalo). Powiedzialam zeby pisala do fundacji bo sama nie podejmuje decyzji, pewnie macie jakas ankiete przedadopcyjna czy cos, nie wiem w kazdym badz razie pani zalezy na czasie aby mogly przyjechac w czasie feri po nia, wiec Gosiu jak cos dawaj mi znac czy kontaktowaliscie sie z nia i jak stoi sprawa. Pani deklaruje sterylke suczki, mowila ze poprzednia tez miala wysterylizowana. A co u KIKI? wiec mala cwaniara tak polubila domek ostatnim czasy jak jest zimno ze nie chce biegac na dworze, wychodzi tylko na kupke i zaraz wraca, jedynie na spacer sie cieszy i chetnie wychodzi, a tak to domek koszyczek w kuchni wystarcza do szczescia.Wiec w sumie jakby wychodzila na porzadne spacerki to wystarczy w zupelnosci mieszkanko, juz sie troszke uspokoila i w domu mniej biega. Ewidentnie jej nadpobudliwe zachowanie bylo na tle nerwowym. W nocy wystarczy ze 2 razy wypuscic na podworko na kupe i siku aby w domu nie bylo niespodzianki. Mala zostaje tez sama w domu i jest ok. Spi grzecznie. -
Kika - spanielka już szczęśliwa i bezpieczna. MA SUPER DOM!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Kika nie kopie, przynamjniej ani razu na spacerze ani u mnie tego nie robila wiec raczej juz nie powinna, z brzusiem raz lepiej raz gorzej, a nie wiem z czego to wynika bo caly czas dostaje to samo jedzenie o tych samych porach i tak jak mowilam lek 3* dziennie, wiec jade moze jutro jak bede miec samochod do weta ale nic pewnego, dziekuje za ogloszenia ;) -
Kika - spanielka już szczęśliwa i bezpieczna. MA SUPER DOM!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
mała dostaje cały czas ten lek, juz sie konczy pomalu na week moze starczy, 3 razy dziennie -
Kika - spanielka już szczęśliwa i bezpieczna. MA SUPER DOM!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
a i mozna by sie wtedy od razu z wetem zastanowic nad sterylka -
Kika - spanielka już szczęśliwa i bezpieczna. MA SUPER DOM!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Tak to o ta dziewczyne chodzi, byłoby fajnie jesli bedzie pewnosc ze dziewczyna ja wezmie, zeby nie stało sie tak ze w ostatniej chwili sie wycofa, bo wtedy cala impreza trwac bedzie jeszcze, dzis nie moge do weta bo nie mam trasnportu ;/ coz jutro tez nie i w sobote od rana tez mi nie pasuje a wiem ze w sobote Krzysztofowicz od rana, wiec ja moglabym jechac po niedzieli chyba ze ktos z fundacji (moze Gosia) bedzie w okolicy i moglaby ja zabraz wczesniej albo do tego mojego w luboniu ewentualnie w poznaniu wedle uznania.