Widze ze nareszcie ktos mnie zaczyna wspierac z Mika, jak widzieliscie na 1 stronie jest spis stron gdzie Mika miala ogloszenia, czesc juz zapewne wygasła, ja ostatnio cos co robiłam odnawialam bo poprzychodziły maile ze wygasa, a domku nadal ani widu ani słychu, moze by ponowic w gazecie?