Jump to content
Dogomania

snuszak

Members
  • Posts

    7191
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by snuszak

  1. ale Kika wymeczona :evil_lol: jesli chodzi o uszy to ja juz mialam ze swoim takie przeprawy uszne ze nie chce o tym nic słyszec, tak długo bawilismy sie z tym badziewiem :crazyeye: mam nadzieje ze u Kiki to najzwyklejsze zapalenie i tableki pomoga
  2. musi znalesc sie domek dla takiego pieknego kochanego kawalera...
  3. swietne wiadomosci, tak sie ciesze :multi: czekam na fotki i zycze mu powodzenia
  4. Widze ze nareszcie ktos mnie zaczyna wspierac z Mika, jak widzieliscie na 1 stronie jest spis stron gdzie Mika miala ogloszenia, czesc juz zapewne wygasła, ja ostatnio cos co robiłam odnawialam bo poprzychodziły maile ze wygasa, a domku nadal ani widu ani słychu, moze by ponowic w gazecie?
  5. masz Goska kontakt do tych ludzi z kotem? dalej sa zainteresowani Jackiem?
  6. No własnie, kiedy? to jest ten problem zeby sie maly w DT nie zasiedział
  7. ZAchowywał sie jakby kota w sumie nie widział, jak kot uciekał to tylko spogladał w jego strone, a jak go trzymałam na rekach w bliskije odległosci od niego to tez nie reagował za bardzo, tzn zobaczyl i zaraz interesował sie czyms innym, wiec mysle ze bardzo pozytywnie z tym ze trzeba brac pod uwage ze to duzy bardzo silny pies moze basiaap cos wiecej powie
  8. kurcze szkoda... moze jednak Kasia trafi do swojego kochanego domu
  9. No i jak? Czekam na szczegóły co z wielkoludem :cool3: czy wiadomo juz cos jak reaguje na onka?
  10. sprawdzac bede dzis ;p napisze pozniej jak wypadlo
  11. Ja tez juz byłam :):):)
  12. to niezle :) fajnie ze maly trafiła na taki tymczas!
  13. tak sie ciesze ze taki dobre wiadomosci sa! Dziekuje anova! MOge zmianiac tytuł?
  14. łoł ale ten nasz Pako trafił :):) czy cos wiadomo w sprawie domku? Oris jak mały sie sprawuje? Czy nie ma z nim problemów?
  15. Pani dzis dzwonila ze bedzie po Oriona we wtorek kolo 17 bo umowila sie tak z wetem trzymamy kicukasy!
  16. w tym tygodniu bedzie prawdopodobnie Jacusiowy test na kota :evil_lol:
  17. ciesze sie ze Panki taki dzielny chlopak :) podnosze!
  18. :cool3: to zobaczymy :) czekamy w takim razie na wiadomosc od Oris
  19. mnie sie nie chce sciagnac
  20. Mikula moja..... no do domku juz czas isc!
×
×
  • Create New...