Orion jest z tym 1 duzym, panek jest osobno wiec doczeka tymczasu, dzis nie bylo spiec pomiedzy psami, widac ze wspołlokator boi sie Oriona ale był przy wyjsciu dał sie poglaskac wachaly sie po pyskach z Orionem nic wiecej, wiec nie ma najwiekszej tragedii ale zeby do niej nie doszło potrzebny bedzie dom dla hienki