Jump to content
Dogomania

snuszak

Members
  • Posts

    7191
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by snuszak

  1. dzieki Eduso :loveu:
  2. Mika jest tez na stronie fundacyjnej: [url]http://fdz-animalia.pl/[/url] [url]http://www.forum.molosy.pl/showthread.php?p=522594#post522594[/url] [url]http://anonse.kazimierzdolny.pl/index.php[/url] [url]http://www.autogielda.pl/zwierzeta_domowe.html[/url] [url]http://animalia.pl/ogloszenia.php?module=0[/url] no i ma allegro: [url]http://allegro.pl/item357025862_niewielka_suczka_mika_szuka_dobrego_domu_wlkp_.html[/url]
  3. jej dziekuje Ci bardzo :p szybko dzialasz
  4. podnosze mała na 1 strone bo jej nikt nie widzi :placz:
  5. hoho ale fajnia miała mała, moj psiak jeszcze na oczy nigdy nie wiedzial morza :crazyeye:
  6. moze ktos zrobi baner?
  7. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/205/5fe0cc6c718b3191.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/204/3410a84b036d4645.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/236/e3db12bbb23f9b3b.jpg[/IMG][/URL] zdjecia cudownej Miki u mnie na tymczasie... teraz schron
  8. [COLOR=#000000][SIZE=2][B]"Niewielka sunieczka Mika wylądowała w schroniskowej klatce razem z czwórką swoich psich przyjaciół. Pieski głodowały, bo właściciel ich nie karmił. [/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=purple][FONT=Times New Roman][COLOR=#000000][SIZE=2][B]Były zabiedzone, łapczywie rzucały się na jedzenie, ale zdrowe, łagodne, przyjazne i związane ze sobą nawzajem.[/B][/SIZE][/COLOR][/FONT][/COLOR] [COLOR=green][FONT=Times New Roman][COLOR=#000000][SIZE=2][B]Mikunia jest przełagodną, nieśmiałą psiną, delikatną i trochę płochliwą. Nie ma w niej absolutnie żadnej agresji, jest spokojniutka i subtelna. Boi się troszeczkę wszystkiego, co jest dla niej nowe, ale szybko się uczy – nauczyła się już na przykład ładnie chodzić na smyczy. [/B][/SIZE][/COLOR][/FONT][/COLOR] [COLOR=green][FONT=Times New Roman][COLOR=#000000][SIZE=2][B]W ramach rekonwalescencji po sterylizacji spędza właśnie tydzień w domu naszej wolontariuszki. Zachowuje się bardzo grzecznie – i po pierwszym przestrachu (znowu jakaś zmiana…) wyraźnie cieszy się towarzystwem ludzi, własnym kocykiem, pełną miseczką… Najbardziej lubi wygrzewać się w słoneczku na kocyku. Okazała się też przylepą i pieszczoszkiem. Niestety to nie potrwa długo – będzie musiała zwolnić miejsce w domu tymczasowym dla następnego schroniskowego pieska przechodzącego rekonwalescencję… Wróci więc do schroniska, do ciasnej klatki, kiepskiej budy, samotności, wiecznego cienia… [/B][/SIZE][/COLOR][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][SIZE=2][B]Powinna zaznać w życiu czegoś lepszego niż do tej pory. W dobrym domu z pewnością by rozkwitła… Takie niby niepozorne pieski jak ona, otoczone dobrą opieką stają się najwierniejszymi towarzyszami… A ona nie jest szałaputem, nie jest narwana, nie narzuca się…[/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=green][FONT=Times New Roman][COLOR=#000000][SIZE=2][B]W dodatku jest zdrowa i wysterylizowana, przyszłym opiekunom odpadną więc problemy z cieczkami i stadami „adoratorów”.[/B][/SIZE][/COLOR][/FONT][/COLOR] [COLOR=green][FONT=Times New Roman][COLOR=#000000][SIZE=2][B]Jest jedno „ale” w tym wszystkim – mianowicie wiek. Mika - na swoje nieszczęście - ma 8 lat. My, którzy na co dzień zajmujemy się porzuconymi zwierzakami, wiemy, jak niewielu ludzi chce przygarnąć pieska w tym wieku, jak bardzo zmniejsza to szansę na adopcję… Takie psy większości ludzi wydają się „mało atrakcyjne”…[/B][/SIZE][/COLOR][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][SIZE=2][B]Mika jest zdrowa, w pełni sił, może żyć jeszcze drugie tyle lat – ale czy będzie to dobre życie? Czy powolne popadanie w depresję w schroniskowej klatce i coraz mniej nadziei na to, że czeka ją jeszcze coś dobrego?[/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#000000][SIZE=2][B]Na razie Mikunia czeka…"[/B][/SIZE][/COLOR]
  9. widze wesoło ::):):) charciu :loveu:
  10. dla mnie oba swietne :) ale ja tam czekam tylko na wiesci ze mozna juz spac spokojnie bo blaki w domku jest
  11. jestem pewna ze psia zrobi dobre wrazenie, aby jeszcze przyszli wlasciciele :evil_lol: tez
  12. łoo tyle sztuczek :loveu: to widze dopiero poczatek ;)
  13. super ze charcia w domku :):) dobra robota
  14. super bardzo dobra wiadomosc :) chlopak musi sie zastanowic bo pewno chlopaki maja do tego inne podejscie :D
  15. [quote name='majqa']Myślę, że człowiek nie starałby się aż tak wyłącznie dla kaprysu i sunia rzeczywiście leży mu na sercu.[/quote] oby! bo inaczej :mad:
  16. aby szybko znalazl sie nowy wlasciciel
  17. Super!!! Czekamy na infromacje jak sprawuje sie w domku Trop czy wszyszystko ok i w ogole? A zdazyl byc wykastrowany?
  18. dzieki Majga za wyjasnenie sytuacji, pierwszy raz spotykam sie z tak dziwaczna sytuacja (moze za malo na dogo siedze), trzymam kciuki za powodzenie sytuacji, moze Pani po rozmowie i po tym jak zobaczy sunie zmieknie i bedzie ok, chociaz cala ta konspiracja Pana nie przypadla mi do gustu bo oznacza to ze potrafi ladnie kombinowac :oops: ale jesli to dla dobra suni tylko a nie mial innego wyjscia to powiedzmy ze rozumiem... staram sie przynajmniej nic jeszcze raz powodzenia, charciu szczescia w zyciu :loveu:
  19. narazie jestem na etapie w ktorym nie wiem jak potoczy sie dalej moje zycie wiec pozostaje przy jednym ;) ale bardzo chetnie bym jakiegos zagarnela a i jeszcze jako ze mieszkam z rodzicami to musze sie liczyc z ich zdaniem, no i te 2 moje kicie to juz w domku 3 zwierzaki na 4 ludzi, chociaz zawsze uwazam ze trzeba zachowac jakas prawidlowosc czyli powinno byc 4 na 4 :evil_lol:
  20. majga my tez gleboko odetchniemy, swoja droga dopiero teraz ujawnila sie sprawa zonki ktora musi zgodzic sie na adoopcje?
  21. a mnie to filmiki zachwycily :cool3: fajny ten ostatni bo widac na placyku duzo pieskow i wszystkie w zgodzie, super! mnie wlasnie czesto innego psiego towarzystwa brakuje na spacerach jeszcze raz super super super, jak ja sie ciesze a na 1 filmiku to widac jak Kika intensywnie macha swoja krotka kita :loveu:
×
×
  • Create New...