Jump to content
Dogomania

snuszak

Members
  • Posts

    7191
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by snuszak

  1. eh narazie na wyzelkach nikt nic nie pisze ;(
  2. Majga ale jesli sunia pojedzie do domu to bedzie bardzo duza Twoja w tym zasługa bo dzielna z Ciebie dziewczyna! to odpoczywaj w takim razie ale jak tylko bedziesz cos wiedziec to daj znac.
  3. podnosze Bagiego pieknego psiaka :loveu:
  4. szczerze to ciekawa jestem zakonczenia byleby bylo dobre dla Bony
  5. to dobrze :) ale co to za ludzie skoro ich pies zostal przywiazany do drzewa :angryy:
  6. no i ja wierze ze nie dusilas tylo staralas ja chociaz chwile utrzymac stabilna poze Kikuni :D:D bo dziewczyna bardzo ruchliwa
  7. ja 20.05 mam ostatni egzamin maturalny juz nie moge sie doczekac!! fajnie z kika wygladacie :)
  8. czy sunia juz pojechala do domu? nic nie piszecie
  9. [url]http://www.wyzly.pl//modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=16591#16591[/url] to watek Tropa na wyzelkach, zobaczymy jak co rozumiem nadac na Ciebie kontakt? mailowy? czy na pw tel.? czy jak sobie zyczysz a moze na schron?
  10. dobrze umieszcze, moze tam sie uda, mysle ze moge wkleic tam to co Ty napisalas o nim tak?
  11. a i jeszcze powtarzam swoje pytanie czy trop jest na wyzelkowym forum? nie wiem moze przegapilam odpowiedz :oops: moge mu tam zalozyc watek jesli go nie ma
  12. ja tez zagladam.... czekamy na wiesci jak Trop dojdzie do siebie po sterylce, moze allegro? mial juz?
  13. :-(:-(:-( ja nadal czekam, mam jeszcze wiare w ludzi ale oni tak czesto zawodza
  14. nawet pomyslu nie mam kogo bym mogla sie spytac czy nie chcialby takiego psa :shake:
  15. a ja zagladalam juz z nadzieja na jakies nowe wiesci z domku... jak tylko bedziecie cokolwiek wiedziec to piszcie predko!
  16. :cool3: szczekanie kiki potrafilo odpedzic od miski nawet mojego potwora, wiec moze lepiej niech pisze bo jeszcze wszystkich wystraszy :p
  17. jestescie wielkie, siły Wam duzo zycze bo nie latwe jest to co robicie, trzymam kciuki rowniez
  18. :D allegro dobra sprawa dziewczyny, podnosze!
  19. w kazdym badz wypadku bardzo dobrze ze i 1 i 2 znalazla domek :) albo 1 :) nie wiem wazne ze w domu
  20. wlasnie ja dobijam sie na adopcjeposokowce i padlo...
  21. czyli pozostaje czekac az domek sie znajdzie bo pies warty tego :cool3: na pierwsza pieska prosze!
  22. potrzebna jest nadzieja i mysle ze w tym przypadku dobry domek sie znajdzie, pytanie tylko mam czy forum adopcji posokowcow wie o psiaku? swoja droga piekny! :loveu:
×
×
  • Create New...