Majga ale jesli sunia pojedzie do domu to bedzie bardzo duza Twoja w tym zasługa bo dzielna z Ciebie dziewczyna! to odpoczywaj w takim razie ale jak tylko bedziesz cos wiedziec to daj znac.
[url]http://www.wyzly.pl//modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=16591#16591[/url]
to watek Tropa na wyzelkach, zobaczymy jak co rozumiem nadac na Ciebie kontakt? mailowy? czy na pw tel.? czy jak sobie zyczysz a moze na schron?
a i jeszcze powtarzam swoje pytanie czy trop jest na wyzelkowym forum?
nie wiem moze przegapilam odpowiedz :oops:
moge mu tam zalozyc watek jesli go nie ma
potrzebna jest nadzieja i mysle ze w tym przypadku dobry domek sie znajdzie, pytanie tylko mam czy forum adopcji posokowcow wie o psiaku?
swoja droga piekny! :loveu: