gabarytowo to nie flat... ale siersc i wyglad troszke to czemu nie ;p
szukajcie domku dla niego on bardzo o niego prosi, to ja odwiedzam schronisko on bardzo bardzo chce wyjsc, wspina sie po kratach jak prawdziwy alpinista gdy odchodzi sie nie zabierajac go ze soba ;(