-
Posts
7191 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by snuszak
-
Roki - w depresji - już w lokum tymczas. Nowe fotki str 30
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
oj chyba nie, pewnie już zapomnial wszystko to co zle, co bylo w poprzednim schronisku, ja sie nie dziwie tez bym nie chaial pamietac czegos takiego -
Owczarek niemiecki GERS z Poznania Pilnie potrzebuje domu
snuszak replied to kloozkha's topic in Już w nowym domu
a ten logiczny kontakt to miejscowy? Bo wtedy łatwiej domek sprawdzić. -
Suza - kochana i grzeczna - już nie szuka, zostaje w DT na zawsze.
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
widziałam plakaciki- ogłoszenia o naszej pannicy nawet u mnie pod sklepem w Puszczy ;) -
Mała Aurora - w typie pinczerka. Ma już swój domek!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
to zwyczajnie nasza Aurorka :loveu: a Baster ma się dobrze, płocik zmodyfikowany u nowej Pani i chłop nie ma jak uciekac :multi: -
Mała Aurora - w typie pinczerka. Ma już swój domek!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
nikt nawet nie odwiedził :shake: chyba już wszyscy zapomnieli o Aurorce, skoro jest w DT to nie trzeba się interesowac -
Ruda - dzielna mama i jej dzieci - wszyscy w domach!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
ja może bede mieć jedna chętna osobę na mała czarna suczke, w to miejsce gdzie myślalam dać Aurorke ale ona tak koty goni że nawet z pokazywania zrezygnowałam bo kotom nie dała luzu wcaLE w przyszłym tygodniu pojade porozmawiam, no i dam znać, Pani juz mojej mamie mowiła że szuka dawno temu już no i że będzie czekać w razie czego. Dom z ogródkiem ale poprzedni pies spał w domu, tak i teraz ma być, dlatego ma być maleński, szceniaka to do kotów się przyzwyczaji bo sa 2. Na piętrze mieszka córka z wiekszą wysterylizowana suką, nie było wcześniej problemu żeby się dogadała z suczką poprzedniczką, która odeszła jakiś czas temu ze starości, była już ślepa i chora. Do końca miała dobrą opiekę. -
4 szczeniaki w schronisku - wszystkie już w domkach!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
:multi::multi::multi: to mam zmianiać tytuł czy czekać do środy? -
Miłka, cudo w typie jack russela - pojechała do domku!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
sunia śliczna, znajdzie domek, kwestia czasu tylko ze teraz tyle sie tych psiakow narobiło :oops: -
Roki - w depresji - już w lokum tymczas. Nowe fotki str 30
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
:multi::multi::multi::multi::multi::multi: ja teraz cały czas mam wolne tylko wczesniej bym musiala wiedziec, to bym do poznania podjechala i mozemy jechac do Rokusia! -
Suza - kochana i grzeczna - już nie szuka, zostaje w DT na zawsze.
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
nie zapomnij o Aurorce :evil_lol: -
4 szczeniaki w schronisku - wszystkie już w domkach!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
i co i co i co? Ma Pulka domek? -
Isia, już bezpieczna w najwspanialszym domku!!!!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
to ladna ekipa sie zebrała :crazyeye::crazyeye: -
Mała Aurora - w typie pinczerka. Ma już swój domek!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
pierwszy dzień u mnie: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/147/fcaa9eedbcf637d7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/142/530044aafe2f893e.jpg[/IMG][/URL] wczoraj na spacerku: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/142/e08bf16edf38678f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/142/d0a073899bff02c3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/142/244990cdece4c247.jpg[/IMG][/URL] -
Roki - w depresji - już w lokum tymczas. Nowe fotki str 30
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Roki wygląda pieknie i chce się powiedzieć kwitnąco :loveu: chętnie bym go kiedyś odwiedziła:p a co ogłoszonka ma już jakies robione? do rottkow można go dać -
4 szczeniaki w schronisku - wszystkie już w domkach!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
:placz::placz: ludzie skad sie to bierze? -
4 szczeniaki w schronisku - wszystkie już w domkach!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
to trzymam mocno kciuki za Pulke :multi::multi: -
Suza - kochana i grzeczna - już nie szuka, zostaje w DT na zawsze.
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
dzięki Lilmo :multi::multi: -
4 szczeniaki w schronisku - wszystkie już w domkach!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
coś ta nasza Pula nie ma szcześcia :shake: co z domkiem w Szczecinie? -
LADY ciut charciopodobna psia dama.... znalazla cudowny DOM U YES!!
snuszak replied to kikou's topic in Już w nowym domu
ja też wierze w domek dla tej suni bo wyglada pięknie, bedzie wspaniała psia towarzyszka domu ;) -
Mała Aurora - w typie pinczerka. Ma już swój domek!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Linka']domek tymczasowy ma niestety to do siebie, że może być domem tygodniowym, ale może być też rocznym.. ;) Może dorzuciłabyś jej do tego jedzonka jakieś witaminy?[/quote] Aurorka nie jest moim pierwszym psem na tymczasie więc zdaje sobie z tego sprawę.... jednak zależy mi na tym aby szybko znalazła dom, do schronu na pewno nie wróci, bo nie u mnie takie numery witaminy miałam od Marty, teraz mała będzie dostawać to co Pako -
Ruda - dzielna mama i jej dzieci - wszyscy w domach!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
tragedia :placz::placz: ja też tymczasu dać nie mogę... sunia jest śliczna, maluszki też pewnie będą piękne, uwielbian takie kundelki ;) -
Biedny, stary BRYŚ - ma wreszcie własny dom.
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Brysiu, wracaj do zdrówka