Jump to content
Dogomania

snuszak

Members
  • Posts

    7191
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by snuszak

  1. oj chyba nie, pewnie już zapomnial wszystko to co zle, co bylo w poprzednim schronisku, ja sie nie dziwie tez bym nie chaial pamietac czegos takiego
  2. no tak, teraz juz po sesji jestem to glowy w chmurach mam :eviltong:
  3. oby Cie ktoś zobaczył dzisiaj na psiej imprezie :p
  4. a ten logiczny kontakt to miejscowy? Bo wtedy łatwiej domek sprawdzić.
  5. widziałam plakaciki- ogłoszenia o naszej pannicy nawet u mnie pod sklepem w Puszczy ;)
  6. to zwyczajnie nasza Aurorka :loveu: a Baster ma się dobrze, płocik zmodyfikowany u nowej Pani i chłop nie ma jak uciekac :multi:
  7. nikt nawet nie odwiedził :shake: chyba już wszyscy zapomnieli o Aurorce, skoro jest w DT to nie trzeba się interesowac
  8. ja może bede mieć jedna chętna osobę na mała czarna suczke, w to miejsce gdzie myślalam dać Aurorke ale ona tak koty goni że nawet z pokazywania zrezygnowałam bo kotom nie dała luzu wcaLE w przyszłym tygodniu pojade porozmawiam, no i dam znać, Pani juz mojej mamie mowiła że szuka dawno temu już no i że będzie czekać w razie czego. Dom z ogródkiem ale poprzedni pies spał w domu, tak i teraz ma być, dlatego ma być maleński, szceniaka to do kotów się przyzwyczaji bo sa 2. Na piętrze mieszka córka z wiekszą wysterylizowana suką, nie było wcześniej problemu żeby się dogadała z suczką poprzedniczką, która odeszła jakiś czas temu ze starości, była już ślepa i chora. Do końca miała dobrą opiekę.
  9. :multi::multi::multi: to mam zmianiać tytuł czy czekać do środy?
  10. ale przeciez Nefik będzie sie super bawił z nową rodzinką na wakacjach :diabloti:
  11. sunia śliczna, znajdzie domek, kwestia czasu tylko ze teraz tyle sie tych psiakow narobiło :oops:
  12. :multi::multi::multi::multi::multi::multi: ja teraz cały czas mam wolne tylko wczesniej bym musiala wiedziec, to bym do poznania podjechala i mozemy jechac do Rokusia!
  13. i co i co i co? Ma Pulka domek?
  14. to ladna ekipa sie zebrała :crazyeye::crazyeye:
  15. pierwszy dzień u mnie: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/147/fcaa9eedbcf637d7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/142/530044aafe2f893e.jpg[/IMG][/URL] wczoraj na spacerku: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/142/e08bf16edf38678f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/142/d0a073899bff02c3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/142/244990cdece4c247.jpg[/IMG][/URL]
  16. Roki wygląda pieknie i chce się powiedzieć kwitnąco :loveu: chętnie bym go kiedyś odwiedziła:p a co ogłoszonka ma już jakies robione? do rottkow można go dać
  17. :placz::placz: ludzie skad sie to bierze?
  18. to trzymam mocno kciuki za Pulke :multi::multi:
  19. coś ta nasza Pula nie ma szcześcia :shake: co z domkiem w Szczecinie?
  20. ja też wierze w domek dla tej suni bo wyglada pięknie, bedzie wspaniała psia towarzyszka domu ;)
  21. [quote name='Linka']domek tymczasowy ma niestety to do siebie, że może być domem tygodniowym, ale może być też rocznym.. ;) Może dorzuciłabyś jej do tego jedzonka jakieś witaminy?[/quote] Aurorka nie jest moim pierwszym psem na tymczasie więc zdaje sobie z tego sprawę.... jednak zależy mi na tym aby szybko znalazła dom, do schronu na pewno nie wróci, bo nie u mnie takie numery witaminy miałam od Marty, teraz mała będzie dostawać to co Pako
  22. tragedia :placz::placz: ja też tymczasu dać nie mogę... sunia jest śliczna, maluszki też pewnie będą piękne, uwielbian takie kundelki ;)
  23. Brysiu, wracaj do zdrówka
×
×
  • Create New...